Autor Téma: restart tv pohoda  (Přečteno 5072 krát)

Petr Marecek

  • Profík
  • *****
  • Příspěvků: 1 034
    • Zobrazit profil
    • E-mail
restart tv pohoda
« kdy: 04. 09. 2012, 09:24:07 »
Dobrý den

Mám 3 dotazy.

První, proběhne k 30.říjnu výrazné rozšíření pokrytí mux4 na 73%, pokud ano z jakých vysílačů, kolik směrových antén na nich bude a jaké budou výkony?

Druhý, proběhne k 30.říjnu restart Tv Pohoda a bude už vysílat v plném režimu a pokud ano, co bude vysílat?

A třetí, jak máte v mux 4 pozici s názvem New tv, tak která tv na ní bude vysílat a kdy začne vysílat?

Děkuji za odpověd

S pozdravem

Petr Mareček
=

Odpověd:
obrý den pane Marečku,
 
Druhá etapa dobudování stavby vysílačů by měla koncem října končit, veškeré informace jsou zveřejněny na stránkách www.multiplex4.cz.
 
Restart TV Pohoda nechystáme, televize vysílá prozatím pořady v rámci letního programu. Jako každá nová televize, i Pohoda se rozbíhá a pořady i vysílací schéma se budou měnit v průběhu.
 
Jako nová televize v Multiplexu 4 se k nám přidal kanál Fanda.
 
Hezký den

Reklama

  • Stálý člen
  • *****
  • Příspěvků: 0


Petr Marecek

  • Profík
  • *****
  • Příspěvků: 1 034
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:restart tv pohoda
« Odpověď #1 kdy: 04. 09. 2012, 09:25:15 »
vypadá to, že se tak rychlé nové pohody, která se vyznačovala jako dětská, později rodinná tv, nedočkáme


s.s.rock

  • Závislák
  • ****
  • Příspěvků: 473
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:restart tv pohoda
« Odpověď #2 kdy: 04. 09. 2012, 10:25:30 »
Na www.ceskamedia.cz je rozhovor s Parizkem kde říká ze TV pohoda se chystá najed pozvolna do ostrého provozu az kolem vánoc. Co bude ta New TV to by zajímalo asi kazdyho, podle mého je to jen nějaký testovací kanál a pokud bude v mux4 volno nebude tam nic. :-( Prostě jen hluchý program s podivným jménem. :-( Kdyby tam chtěli opravdu neco dat mohli tam totiž rovnou dat Fandu ne nemuseli rušit CT4 HD. Neco se proslýchalo ze ta ma být nějaká nova hudební tv, ale to je v nedohledu a držet neexistujícími suběktu místo v multiplexu je podle me pěkná volovina. :-( 


Lukáš Polák

  • Profík
  • *****
  • Příspěvků: 2 688
  • Bývalý redaktor DigiZone.cz, nyní Český rozhlas
    • Zobrazit profil
    • Digitální rádio
    • E-mail
Re:restart tv pohoda
« Odpověď #3 kdy: 04. 09. 2012, 10:32:33 »
Tak ta informace o tom, že Pohoda by měla odstartovat v ostrém režimu někdy v prosinci, už DZ přinesl poměrně dávno...
Od září 2007 do ledna 2016 byl redaktorem DigiZone.cz. O oblast digitálního vysílání se zajímá již od roku 2001. Od února 2016 má na starosti web Českého rozhlasu Digital: http://www.rozhlas.cz/digital/


Robert Zeman

  • Závislák
  • ****
  • Příspěvků: 325
  • Pravda začíná tam, kde končí signál České televize
    • AOL komunikátor - Roby
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:restart tv pohoda
« Odpověď #4 kdy: 04. 09. 2012, 10:55:38 »
Mě by spíš zajímalo, jestli hodlá MUX4 vysílat EPG v takovém formátu, že ho minimálně polovina televizí ignoruje, nebo budou vysílat EPG pro všechny přístroje. Už jsem jim psal e-mail, ale nic, žádná odpověď.
Dostupnost DVB-T: celkem 60 různých TV programů (s Plustelkou a bez rakouských multiplexů D, E, F).

CZ: multiplexy 1, 2, 3, 4, RS7, RS8;
SK: multiplexy 1, 2, 3, 4;
AT: multiplexy A, B, D, E, F.

Reklama

  • Stálý člen
  • *****
  • Příspěvků: 0


s.s.rock

  • Závislák
  • ****
  • Příspěvků: 473
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:restart tv pohoda
« Odpověď #5 kdy: 04. 09. 2012, 11:49:51 »
Roberte ja tosku odbočím od tématu ale nedá mi to. Nemohl jsem si nevšimnout ze máš dole v popisu napsáno nova fanda, takoví program ale neexistuje!!! Fanda je totiž program především pro může a z tohoto důvodů nova to první slovo vynechala. Nova je totiž rodu ženského. ;-) Kdyby to bylo myšleno v rodu ženském bylo by tam sledujet na fandě ale je tam sledujte na fandovi. ;-) Jediné co by jěště dávalo smysl je fanda skupiny nova..;-)


Tommiq

  • Člen
  • **
  • Příspěvků: 58
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:restart tv pohoda
« Odpověď #6 kdy: 04. 09. 2012, 12:02:48 »
Mě by spíš zajímalo, jestli hodlá MUX4 vysílat EPG v takovém formátu, že ho minimálně polovina televizí ignoruje, nebo budou vysílat EPG pro všechny přístroje. Už jsem jim psal e-mail, ale nic, žádná odpověď.
Kvůli tomuto, a také kvůli dalším ,,zvláštnostem" této sítě jsem jim také psal, ale také stále nic.


Robert Zeman

  • Závislák
  • ****
  • Příspěvků: 325
  • Pravda začíná tam, kde končí signál České televize
    • AOL komunikátor - Roby
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:restart tv pohoda
« Odpověď #7 kdy: 04. 09. 2012, 12:52:36 »
Roberte ja tosku odbočím od tématu ale nedá mi to. Nemohl jsem si nevšimnout ze máš dole v popisu napsáno nova fanda, takoví program ale neexistuje!!! Fanda je totiž program především pro může a z tohoto důvodů nova to první slovo vynechala. Nova je totiž rodu ženského. ;-) Kdyby to bylo myšleno v rodu ženském bylo by tam sledujet na fandě ale je tam sledujte na fandovi. ;-) Jediné co by jěště dávalo smysl je fanda skupiny nova..;-)
Díky za upozornění, spravím si to;)
Dostupnost DVB-T: celkem 60 různých TV programů (s Plustelkou a bez rakouských multiplexů D, E, F).

CZ: multiplexy 1, 2, 3, 4, RS7, RS8;
SK: multiplexy 1, 2, 3, 4;
AT: multiplexy A, B, D, E, F.


Pavel Zelinka

  • Stálý člen
  • ***
  • Příspěvků: 168
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:restart tv pohoda
« Odpověď #8 kdy: 04. 09. 2012, 13:45:22 »
Jihočeská TV a západoslovenská TV??To mosíte bývat na dobrém místě....


s.s.rock

  • Závislák
  • ****
  • Příspěvků: 473
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:restart tv pohoda
« Odpověď #9 kdy: 04. 09. 2012, 17:37:57 »
Jihočeská TV a západoslovenská TV??To mosíte bývat na dobrém místě....
Ono tam nahoře asi mělo být DVB-S misto DVB-T protoze uz jenom těch programu v češtině a slovenštině je tolik zě by musel bydlet na ČeskoSlovenskoNěmeckých hranicích. :-D


Robert Zeman

  • Závislák
  • ****
  • Příspěvků: 325
  • Pravda začíná tam, kde končí signál České televize
    • AOL komunikátor - Roby
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:restart tv pohoda
« Odpověď #10 kdy: 04. 09. 2012, 17:48:54 »
Jihočeská TV a západoslovenská TV??To mosíte bývat na dobrém místě....
Ono tam nahoře asi mělo být DVB-S misto DVB-T protoze uz jenom těch programu v češtině a slovenštině je tolik zě by musel bydlet na ČeskoSlovenskoNěmeckých hranicích. :-D
Mno, to Německo opravím na Rakousko:-) Skutečně se k nám donese signál MUXu 3 až z Č. Budějovic. I když je nestálý. Ostatní programy chytám na 100%.
Dostupnost DVB-T: celkem 60 různých TV programů (s Plustelkou a bez rakouských multiplexů D, E, F).

CZ: multiplexy 1, 2, 3, 4, RS7, RS8;
SK: multiplexy 1, 2, 3, 4;
AT: multiplexy A, B, D, E, F.