Autor Téma: Prosim doporučte TV  (Přečteno 4667 krát)

fugas83

  • Nováček
  • *
  • Příspěvků: 6
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Prosim doporučte TV
« kdy: 31. 08. 2012, 20:27:20 »
Dobrý den,
potřeboval bych poradit s výběrem TV a dodavatelem satelitního vysílání. Sledovací vzdálenost je cca. 3 m. Podle recenzí jsem si vybral Samsung UE46D6570, ale nejsem plně rozhodnut.
Předem díky za návrhy.

Reklama

  • Stálý člen
  • *****
  • Příspěvků: 0


večerníček

  • Stálý člen
  • ***
  • Příspěvků: 204
  • dobrý večer dobrou noc
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:Prosim doporučte TV
« Odpověď #1 kdy: 01. 09. 2012, 02:24:47 »
vem ji dokud je, stála 40, teď 25, to už se vyplatí
Tyto stránky je nejlepší prohlížet při zapnuté televizi!


fugas83

  • Nováček
  • *
  • Příspěvků: 6
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:Prosim doporučte TV
« Odpověď #2 kdy: 01. 09. 2012, 09:06:38 »
Ještě jsem našel SAMSUNG UE46ES6800, ale nejsou na ni moc dobré recenze.
Poradˇte prosim i s dodavatelem satelitního vysílání s ohledem na TV děkuji.


Drahoslav Brašule

  • Závislák
  • ****
  • Příspěvků: 279
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:Prosim doporučte TV
« Odpověď #3 kdy: 01. 09. 2012, 09:23:07 »
Nějak nechápu dotaz"poradte poskytovatele sat. vysílání s ohledem na televizi"?? nabídka je jasná na webu. Co kdo vysílá.
DVB-S/S2: 23,5°+19,2°, Parabola Panorama,
LG 102-575S-HBBTV Funkční!! :)
DVB-T příjmače:Homecast Twin
DVB-T Brno Hády1: MUX1-k29,MUX2-k40,MUX3-k59
DVB-T Javorina: STV1, STV2, STV1 HD - k57
DVB-T Javorina: Joj, Joj+, Markýza, Doma - K56
DVB-T Starý Poddvorov: MUX 4 - k46


fugas83

  • Nováček
  • *
  • Příspěvků: 6
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:Prosim doporučte TV
« Odpověď #4 kdy: 01. 09. 2012, 19:46:39 »
Nějak nechápu dotaz"poradte poskytovatele sat. vysílání s ohledem na televizi"?? nabídka je jasná na webu. Co kdo vysílá.
To je sice pravda, ale už tam nepíšou jak kvalitní vysílání poskytujou. Ja jsem četl, že na úhlopříčce větší jak 107cm je hodně znát kvalita dig. sat. vysílání. A proto chci poradit (doporučit) jak TV, tak poskytovatele dig. sat. vysílání.

Reklama

  • Stálý člen
  • *****
  • Příspěvků: 0


Drahoslav Brašule

  • Závislák
  • ****
  • Příspěvků: 279
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:Prosim doporučte TV
« Odpověď #5 kdy: 01. 09. 2012, 20:53:41 »
Ach jo.... nemám co dodat.. zase "pivní debata" a pak takovým lidem člověk má něco prodat.. tak se s paní"slyšel jsem" poradte... tohle není technická diskuze,ale babský tlachy. Nebo se stavte do prodejny kde mají sat.vysílání a zhodnotte si to na vlastní oči.
My to tak máme.
DVB-S/S2: 23,5°+19,2°, Parabola Panorama,
LG 102-575S-HBBTV Funkční!! :)
DVB-T příjmače:Homecast Twin
DVB-T Brno Hády1: MUX1-k29,MUX2-k40,MUX3-k59
DVB-T Javorina: STV1, STV2, STV1 HD - k57
DVB-T Javorina: Joj, Joj+, Markýza, Doma - K56
DVB-T Starý Poddvorov: MUX 4 - k46


Grifin

  • Závislák
  • ****
  • Příspěvků: 468
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:Prosim doporučte TV
« Odpověď #6 kdy: 04. 09. 2012, 16:07:27 »
Nevím co očekáváte od kvalitniho vysílání ale pokud chcete přejít z pozemního vysílání na satelitní tak i v SD rozlišení to je velký krok kupředu :-) (samozřejmě záleží na vysílaném obsahu)
Každopádně na velkých úhlopříčkách už je asi potřeba vybírat kanály které vysílají v HD rozlišení. Proto taky na Sat lidi přechází. Kdo měl možnost sledovat LOH na pozemním vysílání ve vysokém rozlišení teď lituje ukončení vysílání.
Na začátku vašeho dotazu byl výběr TV pokud máte sledovací vzdálenost 3m tak ideální je 50 a více. NIcméně to záleží na ceně. Pokud volíte TV s integrovaným sat. tunerem, připravte se na některé systémové omezení a o daleko pomalejší reakce při přechodu kanálů (jeden procesor na všechno), než je tomu u samostatných satelitních receiverů. Pokud pomejšlíte na nahrávání ze satelitu a sledovat přitom jiný kanál protože to TV umí tak na to taky zapomeňte, TV umí zobrazit jen jeden výstupní kanál i když má několik tunerů. Z těchto několik omezení by bylo vždy lepší mít satelit samostatně i když vám přibude na stole další ovladač. Stále nechápu proč to lidem tolik vadí. Pokud si budete kupovat samostatný Satelit tak vybrat samozřejmě s podporou HD vysílání, jinak se Vám do vaší TV ten signál nedostane. Pokud chcete od někoho aby Vám poradil jaký typ TV máte koupit tak to nechtějte, vyberte si sám, podle fukcí které preferujete a subjektivního pocitu z obrazu na krámu . Jiné doporučení nemám. Ještě já v takových velkých úhlopříčkách vybírám jedině plasmy, LCD je již neefektivní a drahé. Nikomu to nevnucuji to je jen můj subjektivní pocit.
MUX 1+2+3, MUX 4 (k42), REGIO 4 (k46), REGIO 7 (k37), REGIO 12 (k47)
O2TV (Sport)
Panasonic TX-P50ST50E
LG MS400H + 1TB HDD
LG BH7520T
Rikomagic MK802 III + Airmouse Measy RC11
Philips 43PUS6551