Autor Téma: ReVi mux (Liberecko) stojí vůbec za to?  (Přečteno 2429 krát)

s.s.rock

  • Závislák
  • ****
  • Příspěvků: 473
    • Zobrazit profil
    • E-mail
ReVi mux (Liberecko) stojí vůbec za to?
« kdy: 18. 08. 2012, 11:08:14 »
Jeslikoz tento regionální mux chytam trošku mě mrzí jeho nevyuzitej potencila a lenost a laxnost lidi co ho maji na starosti s ním cokoliv dělat. Je to takovej prichciplej projekt kterej prostě jenom existuje a ani je snad nezajímá sledovanost. To mě samozřejmě jako diváka mrzí. Když je člověk kontaktuje co bude z ockem které je tu vysílané 2x a ze vysílají ocko a TV noe v nějakém prapodivnem formátu tak mu odepisou ze o změně očka nic nevědí a ze vysílání pro ne zajituje externí firma a to je vše. Pak se zase nic neděje jede se dál. Kdyby tomuhle muxu šlo opravdu o sledovanost tak uz dávno naváže kontak s novou, jesli by jim nedal a za jakých podmínek fandu, kteryho by vyměnili za ocko na které stejne každý kouká z muxu3. Jeje tak by každý hned ladil ale ne, tohle mě fakt mrzí. Sorry ale musel jsem se někde vykecat. :-D

Reklama

  • Stálý člen
  • *****
  • Příspěvků: 0


Luboš T.

  • Profík
  • *****
  • Příspěvků: 765
    • Zobrazit profil
Re:ReVi mux (Liberecko) stojí vůbec za to?
« Odpověď #1 kdy: 18. 08. 2012, 12:15:21 »
S takovou otazkou by jste se mel obratit primo na TV OCKO,na nich zalezi do kdy budou vysilat soubezne v obou muxech.


s.s.rock

  • Závislák
  • ****
  • Příspěvků: 473
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:ReVi mux (Liberecko) stojí vůbec za to?
« Odpověď #2 kdy: 18. 08. 2012, 12:51:20 »
Ocko s tím nema nic moc spolecnyho, ocko za ReVi mux nic neplatí, jenom zajituje signál který ReVi zadarmo vysílá. Je to jenom na muxu co budou vysílat.


Miroslav Laduna

  • Stálý člen
  • ***
  • Příspěvků: 235
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:ReVi mux (Liberecko) stojí vůbec za to?
« Odpověď #3 kdy: 18. 08. 2012, 14:52:09 »
Zeptej se pana Brabce, ten provozuje jak Regionální síť 3 (dříve multiplex ReVi), tak Regionální síť 1 v Českých Budějovicích.
http://cs.wikipedia.org/wiki/RTM_TV
http://cs.wikipedia.org/wiki/Region%C3%A1ln%C3%AD_s%C3%AD%C5%A5_1


s.s.rock

  • Závislák
  • ****
  • Příspěvků: 473
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:ReVi mux (Liberecko) stojí vůbec za to?
« Odpověď #4 kdy: 18. 08. 2012, 21:40:16 »
Ono ani tak nejde o ocko i když přiznávám ze bylo hezky mít tam ted místo něj něco kombi ale spíš o to jak se chovají. Místo aby se snažili chyby s obrazem opravit tak radši dělají mrtviho brouka. :-( Kdo se bude koukat na zprzneny obraz? Jediný co jde fakt dobře je TV RTM a Šlágr TV, alespoň něco no. :-(

Reklama

  • Stálý člen
  • *****
  • Příspěvků: 0


Karel Cibulka

  • Profík
  • *****
  • Příspěvků: 627
  • Fanda bezdrátové komunikace
    • ICQ komunikátor - 405782218
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:ReVi mux (Liberecko) stojí vůbec za to?
« Odpověď #5 kdy: 19. 08. 2012, 08:20:54 »
Ono ani tak nejde o ocko i když přiznávám ze bylo hezky mít tam ted místo něj něco kombi ale spíš o to jak se chovají. Místo aby se snažili chyby s obrazem opravit tak radši dělají mrtviho brouka. :-( Kdo se bude koukat na zprzneny obraz? Jediný co jde fakt dobře je TV RTM a Šlágr TV, alespoň něco no. :-(

Vy se divíte když nemají klientelu která by platila za program,ostatně tento regionální mux je zoufalost sama pro sebe,kdo by tady na těchto podmínkách vysílal,ostatně MUX4 to nemá zatím na růžích ustláno kdy vysílá zajímavějším výkonem oproti tomuto regionálnímu muxu,ale i MUX4 nemá platící klienty zatím víjma své pohody  :D
Jsem rád že věci fungují tak jak mají =)


s.s.rock

  • Závislák
  • ****
  • Příspěvků: 473
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:ReVi mux (Liberecko) stojí vůbec za to?
« Odpověď #6 kdy: 19. 08. 2012, 08:57:20 »
Trošku se mylite protoze Nova za své HD vysílání normálně muxu 4 pátí a pálilo i ocko ale to uteklo jinam. Jinak ale tedy nechápu proč ReVi mux vlastně existuje, duvod?? Doufám ze ne cikansky původ. :-D :-D