Autor Téma: koupit novy nebo zaplatit  (Přečteno 10954 krát)

Marek Vajdík

  • Člen
  • **
  • Příspěvků: 77
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:koupit novy nebo zaplatit
« Odpověď #15 kdy: 14. 08. 2012, 13:56:21 »
Dan Rozsival: Ja ten modul zkousel v jednom Topfieldu i v tom Mascomu a nebyl (zatim) problem. Radsi mam modul, kterej soupnu do jakehokoliv CI slotu. Ale je to vec nazoru a priorit.

Drive davali moduly CW/Irdeto. Ted davaji Irdeto s logem Skylinku.

Reklama

  • Stálý člen
  • *****
  • Příspěvků: 0


Dan Rozsíval

  • Profík
  • *****
  • Příspěvků: 1 838
    • Zobrazit profil
Re:koupit novy nebo zaplatit
« Odpověď #16 kdy: 14. 08. 2012, 14:10:00 »
Souhlas,vše dle vkusu každého soudruha. Jen jsem chtěl říct že základní výbava každé mašiny která přijde na trh by měla být aspoň 1 čtečka + alespoň jeden CI slot a ne takové oškubané verze bez ničeho kde strčím max. jednu kartu a to ještě s modulem když cenové rozdíly jsou minimální.
DVB-S: 2x GM 9080 a GI Voyager II:  Toroidal T-90: 28.2E,23.5E,19.2E,16E,13E,9E,7E,5E,1W,4/5W,12.5W,15W + 39E,42E,46E,52E.
DVB-T: Dibox T-22,T-30: MUX1,2,3,4,RS7,RS8.


PIT0MEC

  • Závislák
  • ****
  • Příspěvků: 388
    • Zobrazit profil
Re:koupit novy nebo zaplatit
« Odpověď #17 kdy: 14. 08. 2012, 15:16:55 »
Optišroty jsou všechny stejný, takže nemel blbosti o jakýsi Zebře. Šunt je to jeden jako všechny a pokud chce něco lepšího, tak může sáhnout po novým TechniSatu, akorát za víc peněz.
A pokud jde o ten mnou doporučovanej přijímač, tak když nic jinýho, tak pro úplnou LAMU to má origoš Irdeto čtečku a nemusí se řešit nějaký UNI a další kraviny, který sice někdo využije, ale to je vesměs ten, kdo nepotřebuje radit co má koupit. LAMA ať vezme všechno Skylink-ready a má klid a když to nepůjde, tak se aspoň nebude Skylink vymlouvat na necertifikovaný zařízení.


gegy

  • Nováček
  • *
  • Příspěvků: 4
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:koupit novy nebo zaplatit
« Odpověď #18 kdy: 14. 08. 2012, 16:49:54 »
jestli mohu mit jeste dotaz: doporucili jste mi Optibox Zebra ale v linku je Optibox Pony. ta cena 2351kč za přijimač i s kartou se mi zdá až neskutečně nízká když všechny ostatní začínají na minimálně 3000kč. v těch parametrech přijimaču se vubec nevyznám takže ani nevím po čem se mám dívat při porovnávání. V podstatě mi je jedné jaké zvířatko to bude, hlavně ať ot funguje.


PIT0MEC

  • Závislák
  • ****
  • Příspěvků: 388
    • Zobrazit profil
Re:koupit novy nebo zaplatit
« Odpověď #19 kdy: 14. 08. 2012, 18:54:02 »
Zebra je stejnej šunt, akorát má 2 scarty a CI slot navíc. A sjíždí to ze stejný linky jako Pony. Oba přijímače jsou pak Skylink-ready s Irdeto čtečkou a všemi klady (a zápory) co to sebou přináší.

Reklama

  • Stálý člen
  • *****
  • Příspěvků: 0