Autor Téma: Nestandardní spouštění televize s kartou Skylink?  (Přečteno 20674 krát)

Filip

  • Nováček
  • *
  • Příspěvků: 7
    • Zobrazit profil
Re:Nestandardní spouštění televize s kartou Skylink?
« Odpověď #15 kdy: 06. 08. 2012, 17:04:28 »
Mám Samsung PS51D570 s DVB-S2 (+DVB-T) + CI Smit + ICE Skylink. Při zapnutí se také zobrazí okno s informacemi o synchronizaci karty a autentifikaci atd. ale po chvilce (cca 10 s) to zmizí a už se to až do vypnutí TV neobjeví. Pouze při přepnutí na nějaký placený program, který nemám předplacen se objeví zpráva, že Tento program nelze sledovat, ale to je snad správné ne? Také všechny HD programy které jsem kdy chtěl naladit jsem naladil. Obrazová kvalita HD je víc než dobrá. Jsem s TV spokojen a nemám důvod sahat k externím sat. přijímačům.

Reklama

  • Stálý člen
  • *****
  • Příspěvků: 0


Petr Svoboda

  • Profík
  • *****
  • Příspěvků: 1 079
    • Zobrazit profil
Re:Nestandardní spouštění televize s kartou Skylink?
« Odpověď #16 kdy: 06. 08. 2012, 17:53:17 »
Mám Samsung PS51D570 s DVB-S2 (+DVB-T) + CI Smit + ICE Skylink. Při zapnutí se také zobrazí okno s informacemi o synchronizaci karty a autentifikaci atd. ale po chvilce (cca 10 s) to zmizí a už se to až do vypnutí TV neobjeví. Pouze při přepnutí na nějaký placený program, který nemám předplacen se objeví zpráva, že Tento program nelze sledovat, ale to je snad správné ne? Také všechny HD programy které jsem kdy chtěl naladit jsem naladil. Obrazová kvalita HD je víc než dobrá. Jsem s TV spokojen a nemám důvod sahat k externím sat. přijímačům.
Tu autentifikaci 1/5 až 5/5 by to nemuselo dělat, nezbytná není. Ale TV se jistí, tak modul inicializuje vždy. Pokud to běhá spolehlivě a rychle, není to na závadu. Nezbytné je po startu modulu+karty jen načíst aktuální klíče, "synchronizace karty".