Autor Téma: Češi na olympiádě  (Přečteno 4124 krát)

Petr Svoboda

  • Profík
  • *****
  • Příspěvků: 1 079
    • Zobrazit profil
Češi na olympiádě
« kdy: 31. 07. 2012, 12:24:44 »
Jak sleduji probíhající témata na fóru, technicky se vysílání "usadilo". Každý přijímá podle svých možností a je s příjmem vlastně spokojen. (Já s příjmem spokojen jsem). A starám se o obsah.
 

Vím, že je brzy na nějaké soudy. Ale zatím se mi dobře dívalo snad jen na kanoistiky, obě. U zbytku sportovců jen sleduji, jak jsou obrovsky zklamáni a komentátoři už neví, jak jednotlivá "neočekávaná" vypadnutí omlouvat. I když některé konce by možná šlo označit i za selhání. To pak vypadá, že Češi jeli jen na velmi, velmi drahý výlet. Snad to napraví atletika.
 

Máte prosím nějaké nápady, na který sport se zaměřit, kde by se naši sportovci mohli prosadit?
Samozřejmě nejlépe medailově. Tedy, který sportovec se "ukáže" a kdy bude soutěžit?
« Poslední změna: 31. 07. 2012, 12:58:27 od Petr Svoboda »

Reklama

  • Stálý člen
  • *****
  • Příspěvků: 0


Lukáš Polák

  • Profík
  • *****
  • Příspěvků: 2 688
  • Bývalý redaktor DigiZone.cz, nyní Český rozhlas
    • Zobrazit profil
    • Digitální rádio
    • E-mail
Re:Češi na olympiádě
« Odpověď #1 kdy: 31. 07. 2012, 13:07:09 »
Doporučuji skifaře Synka a Knapkovou. Teď jsem viděl, jak jeli a vypadá to dobře. Zítra pojedou zemifinále. Dále bych doporučil atletiku, která teprve přijde na řadu (zvláště kvůli hodu oštěpem). Petře Kvitové tentokrát nevěřím. Ne proto, že bych ji vítězství nepřál, ale není na tom fyzicky zrovna dvakrát dobře. Trápí ji zdravotní problémy. Třeba ale překvapí. Byl bych rád.
Od září 2007 do ledna 2016 byl redaktorem DigiZone.cz. O oblast digitálního vysílání se zajímá již od roku 2001. Od února 2016 má na starosti web Českého rozhlasu Digital: http://www.rozhlas.cz/digital/


Michal Kolesa

  • Stálý člen
  • ***
  • Příspěvků: 109
    • ICQ komunikátor - 149413489
    • MSN komunikátor - michal_kolesa@msn.com
    • Zobrazit profil
    • Michal Kolesa - oficiciální osobní webová stránka
    • E-mail
Re:Češi na olympiádě
« Odpověď #2 kdy: 31. 07. 2012, 14:18:37 »
Jednoznačně plavání

Ale určitě by neškodilo, kdyby Organizátoři olympiády spojili sport s osvětou pro amatérské sportovce, které nemají trenéry a sportují jen rekreačně s kamarády jak sportovat bezpečně, aby neohrozili zdraví a život svůj či ostatních a pak případně i záchranárů.

Určitě by šlo technicky zařídit, aby během přenosu se nestřídali pohledy kamer, jak usoudí režisér, ale aby si to mohli střídat sami televizní diváci nebo by bylo více kamer na jedné obrazovce a každá televize by pro svoje území když už je to tak "nemedorně a pro dnešní dobu kdy se hodně cestuje nepraktické až nemorálně a eticky omezující, aby byla zvýrazněna plavecká, či běžžecká trať závodníka zdáné země  a při závodníkovi by byla ještě čáry s kótou jak jsou zároveň od sebe daleko, použilo by se kotování od společné základny.

No pro interentový screen by to určitě šlo udělat lépe než pro televizi, protože tam by to muselo byt video on demod aplikacev HbbTV
Michal Kolesa 29 let,Invalidní důchodce,Vyučen: elektrikář - silnoproud,Maturita:Strojírenství,Zájmy: Sledování televize se svým ufounkem E.T.


Petr Svoboda

  • Profík
  • *****
  • Příspěvků: 1 079
    • Zobrazit profil
Re:Češi na olympiádě
« Odpověď #3 kdy: 31. 07. 2012, 14:24:06 »
Je všeobecná krize.
Teď jsi mě trošku vystrašil něčím, co mě nenapadlo. Že bychom se po olympiádě, při hodnocení výsledků, dozvěděli, že všichni měli seškrtaný rozpočet na přípravu a nebyly peníze na špičkové vybavení. To by byla pohroma, pokud by se do toho zapletla politika. A nějaký hejhula sbírající laciné politické body by obvinil vládu,...  strašná představa. Uf.
První nástin už ukázali tuším Egypťani, kteří přijeli s falešným značkovým vybavením, protože na skutečné neměli peníze, a že u nich byla skoro válka.


David Křížka

  • Člen
  • **
  • Příspěvků: 84
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:Češi na olympiádě
« Odpověď #4 kdy: 31. 07. 2012, 16:12:50 »
Jak sleduji probíhající témata na fóru, technicky se vysílání "usadilo". Každý přijímá podle svých možností a je s příjmem vlastně spokojen. (Já s příjmem spokojen jsem). A starám se o obsah.
 

Vím, že je brzy na nějaké soudy. Ale zatím se mi dobře dívalo snad jen na kanoistiky, obě. U zbytku sportovců jen sleduji, jak jsou obrovsky zklamáni a komentátoři už neví, jak jednotlivá "neočekávaná" vypadnutí omlouvat. I když některé konce by možná šlo označit i za selhání. To pak vypadá, že Češi jeli jen na velmi, velmi drahý výlet. Snad to napraví atletika.
 

Máte prosím nějaké nápady, na který sport se zaměřit, kde by se naši sportovci mohli prosadit?
Samozřejmě nejlépe medailově. Tedy, který sportovec se "ukáže" a kdy bude soutěžit?

debly v tenisu: Hlaváčková/Hradecká, Berdych/Štěpánek, Štěpánek/Hradecká
singl v tenisu: Kvitová
veslování: Synek, Knapková
vodní slalom: Hradílek(středa), možná překvapí Volf/Štěpánek nebo Hilgertová.
atletika: oštěp - Veselý a Špotáková, možná Bába ve výšce,
horská kola - Kulhavý - poslední víkend olympiády
moderní pětiboj - Svoboda - taky tuším v závěru LOH
sportovní střelba - Marušková (zítra v silnější disciplíně), Emmons podruhé v sobotu, Kostelecký bude obhajovat zlato v trapu
 
DVB-T - CZ
DVB-S - CS Link(23.5E.) + FTA programy z Astra 19.2E a Thor 0.8W

Reklama

  • Stálý člen
  • *****
  • Příspěvků: 0


Petr Svoboda

  • Profík
  • *****
  • Příspěvků: 1 079
    • Zobrazit profil
Re:Češi na olympiádě
« Odpověď #5 kdy: 31. 07. 2012, 16:39:39 »
kromě oblíbené atletiky se hodně těším na střelbu a veslování. Vždy je to ale o tom, jestli se v průběhu soutěže dostanu k obrazovce. Někdy není výhodou malý časový rozdíl do Londýna. Z Pekingu se to dalo "vyčekat" v noci.
Ale zase je to lepší, než tam jet. Známý se do Pekingu vydal, olympijská atmosféra byla úchvatná, záviděníhodná, ale ze sportu skoro nic neviděl - tedy na živo. V televizi bylo přenosů dost. A naopak já jsem ho přes Skype informoval, co se mu tam (skoro pod nosem) děje.
« Poslední změna: 31. 07. 2012, 16:44:23 od Petr Svoboda »


skydedek

  • Člen
  • **
  • Příspěvků: 53
    • Zobrazit profil
Re:Češi na olympiádě
« Odpověď #6 kdy: 15. 08. 2012, 07:17:37 »
Pane PS, zkusíte nějak okecat Vaši olympijskou skepsi? Nebo je pro Vás jakýkoliv počet získaných medailí nižší než USA propadákem?