Autor Téma: Nováčci na fóru se předvedli...  (Přečteno 10305 krát)

Lukáš Polák

  • Profík
  • *****
  • Příspěvků: 2 688
  • Bývalý redaktor DigiZone.cz, nyní Český rozhlas
    • Zobrazit profil
    • Digitální rádio
    • E-mail
Nováčci na fóru se předvedli...
« kdy: 20. 07. 2012, 14:03:15 »
Tohle snad ani nepotřebuje komentáře... Vše založeno v sekci DVB-S, tedy Satelitní televize.
Od září 2007 do ledna 2016 byl redaktorem DigiZone.cz. O oblast digitálního vysílání se zajímá již od roku 2001. Od února 2016 má na starosti web Českého rozhlasu Digital: http://www.rozhlas.cz/digital/

Reklama

  • Stálý člen
  • *****
  • Příspěvků: 0


Michal Čabala

  • Člen
  • **
  • Příspěvků: 50
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:Nováčci na fóru se předvedli...
« Odpověď #1 kdy: 20. 07. 2012, 14:41:33 »
Nejen tady lidi neumějí číst (a někdy i psát)...


Jvic

  • Člen
  • **
  • Příspěvků: 77
    • ICQ komunikátor - 193769181
    • Zobrazit profil
    • DVB-T2
    • E-mail
Re:Nováčci na fóru se předvedli...
« Odpověď #2 kdy: 20. 07. 2012, 14:52:38 »
No a že by někoho napadlo zjistit důvod proč tomu tak je? Ono je jednodušší říct "Lidi neumějí číst", "lidi jsou hloupý"!

Zaplaťte si nějakého profíka na uživatelské rozhraní webu a zjistíte důvod. Aha, to by se muselo platit a iinfo na to asi nemá. Tak si hold jen dál stěžujte ;)
Píši na informační web DVB-T2 o digitálním vysílání a informačný web tiež pre Slovákov www.dvb-t2.sk.


Jvic

  • Člen
  • **
  • Příspěvků: 77
    • ICQ komunikátor - 193769181
    • Zobrazit profil
    • DVB-T2
    • E-mail
Re:Nováčci na fóru se předvedli...
« Odpověď #3 kdy: 20. 07. 2012, 15:21:41 »
Ještě mimochodem. Mě to trvalo přijít na to proč to lidi dělají 20 vteřin. Schválně za jak dlouho na to přijdete vy profíci ;)
Píši na informační web DVB-T2 o digitálním vysílání a informačný web tiež pre Slovákov www.dvb-t2.sk.


Cojeti Potom

  • Nováček
  • *
  • Příspěvků: 19
    • Zobrazit profil
Re:Nováčci na fóru se předvedli...
« Odpověď #4 kdy: 20. 07. 2012, 15:22:29 »
No a že by někoho napadlo zjistit důvod proč tomu tak je? Ono je jednodušší říct "Lidi neumějí číst", "lidi jsou hloupý"!

Zaplaťte si nějakého profíka na uživatelské rozhraní webu a zjistíte důvod. Aha, to by se muselo platit a iinfo na to asi nemá. Tak si hold jen dál stěžujte ;)

Nechapu, co jste tim chtel rict, ted jsem zkusebne zalozil tema, a zaradilo se presne tam, kam jsem chtel.

Reklama

  • Stálý člen
  • *****
  • Příspěvků: 0


Jvic

  • Člen
  • **
  • Příspěvků: 77
    • ICQ komunikátor - 193769181
    • Zobrazit profil
    • DVB-T2
    • E-mail
Re:Nováčci na fóru se předvedli...
« Odpověď #5 kdy: 20. 07. 2012, 15:30:37 »
No a že by někoho napadlo zjistit důvod proč tomu tak je? Ono je jednodušší říct "Lidi neumějí číst", "lidi jsou hloupý"!

Zaplaťte si nějakého profíka na uživatelské rozhraní webu a zjistíte důvod. Aha, to by se muselo platit a iinfo na to asi nemá. Tak si hold jen dál stěžujte ;)

Nechapu, co jste tim chtel rict, ted jsem zkusebne zalozil tema, a zaradilo se presne tam, kam jsem chtel.


Vypněte mozek a zkuste se chovat jako BFU, který příjde na www.digizone.cz a chce založit téma ale nechce jít na fórum.
Píši na informační web DVB-T2 o digitálním vysílání a informačný web tiež pre Slovákov www.dvb-t2.sk.


pozemák

  • Závislák
  • ****
  • Příspěvků: 287
    • Zobrazit profil
Re:Nováčci na fóru se předvedli...
« Odpověď #6 kdy: 20. 07. 2012, 15:30:53 »
No jo, to je těžký když fakt někdo nerozezná DVB-T od DVB-S takovejch popletů je ale víc když to tak sleduju po konkurenčních webech. Nejlepší když napíšou o pozemáku že jde o DIGI TV  :D


Jvic

  • Člen
  • **
  • Příspěvků: 77
    • ICQ komunikátor - 193769181
    • Zobrazit profil
    • DVB-T2
    • E-mail
Re:Nováčci na fóru se předvedli...
« Odpověď #7 kdy: 20. 07. 2012, 15:31:52 »
No jo, to je těžký když fakt někdo nerozezná DVB-T od DVB-S takovejch popletů je ale víc když to tak sleduju po konkurenčních webech. Nejlepší když napíšou o pozemáku že jde o DIGI TV  :D

Lidi nejsou blbý! Zkuste si založit téma, viz výše. Chyba je na straně digizone.cz né na straně lidí!
Píši na informační web DVB-T2 o digitálním vysílání a informačný web tiež pre Slovákov www.dvb-t2.sk.


Cojeti Potom

  • Nováček
  • *
  • Příspěvků: 19
    • Zobrazit profil
Re:Nováčci na fóru se předvedli...
« Odpověď #8 kdy: 20. 07. 2012, 15:33:03 »
Vypněte mozek a zkuste se chovat jako BFU, který příjde na www.digizone.cz a chce založit téma ale nechce jít na fórum.

ano, tak ted uz vas chapu :)


Niente Nobody

  • Stálý člen
  • ***
  • Příspěvků: 124
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:Nováčci na fóru se předvedli...
« Odpověď #9 kdy: 20. 07. 2012, 15:34:20 »
Doháníme ameriku a západní svět ... v blbosti. V určitých oblastech jsme je už předehnali: v chlastu, hulení, tunelování, ... Jenom si nejsem jist, že by to byl správný směr.


Petr Svoboda

  • Profík
  • *****
  • Příspěvků: 1 079
    • Zobrazit profil
Re:Nováčci na fóru se předvedli...
« Odpověď #10 kdy: 20. 07. 2012, 15:42:10 »
Lidi nejsou blbý! Zkuste si založit téma, viz výše. Chyba je na straně digizone.cz né na straně lidí!

To je šok! Teprve teď jsem to vyzkoušel a je to doopravdy udělaný hloupě. Potom už vůbec nechápu, proč si moderátoři stěžují, že jsou špatně založená témata. Snad by bylo už lepší, takový odkaz na homepage vůbec nemít.


Jvic

  • Člen
  • **
  • Příspěvků: 77
    • ICQ komunikátor - 193769181
    • Zobrazit profil
    • DVB-T2
    • E-mail
Re:Nováčci na fóru se předvedli...
« Odpověď #11 kdy: 20. 07. 2012, 16:16:12 »
Potom už vůbec nechápu, proč si moderátoři stěžují, že jsou špatně založená témata. Snad by bylo už lepší, takový odkaz na homepage vůbec nemít.

Já to chápu, je to profesionální deformace. Prostě ten zmíněný odkaz nepoužívají :) Nemyslí jako BFU.

Další věc je třeba nemožnost odpovědět v diskuzi pokud nejsem přihlášený. Jak může pod posledním příspěvkem chybět tlačítko odpovědět, když nejsem přihlášen. Jak myslíte, že BFU odpoví?
Píši na informační web DVB-T2 o digitálním vysílání a informačný web tiež pre Slovákov www.dvb-t2.sk.


Jan Novák

  • Profík
  • *****
  • Příspěvků: 2 445
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:Nováčci na fóru se předvedli...
« Odpověď #12 kdy: 20. 07. 2012, 17:17:07 »
Když už jde o ty chyby na místním webu. Stejně tak mi záhadně funguje/nefunguje automatické přihlašování. Mám zatržené automatické přihlašování na webu i na fóru. Obvykle po vložení odpovědi do fóra jsem odhlášen z webu a zase po vložení příspěvku na web mě to odhlásí z fóra, ovšem samozřejmě, že se to tak nechová vždy. :-) Jako by byly nějak blbě provázané obě databáze. Obvyklé procedury s vymazáním cookies jsem zkoušel, nic nepomáhá, blbne to ze dvou OS, které používám, pravda obojí pod Firefoxem.


Lukas79

  • Nováček
  • *
  • Příspěvků: 19
    • Zobrazit profil
Re:Nováčci na fóru se předvedli...
« Odpověď #13 kdy: 20. 07. 2012, 17:28:04 »
Jsem zvědavej, jestli dříve bude mít MUX4 pokrytí 75% nebo bude opravena tato chyba na digizone.cz ...


Petr Svoboda

  • Profík
  • *****
  • Příspěvků: 1 079
    • Zobrazit profil
Re:Nováčci na fóru se předvedli...
« Odpověď #14 kdy: 20. 07. 2012, 17:28:58 »
...blbne to ze dvou OS, které používám, pravda obojí pod Firefoxem.
Já jedu taky pod Firefoxem, a funguje to líp. Odhlašuje mě to zřejmě časově, ale zatím jsem nepřišel na to, podle jakého klíče. Jestli to počítá kliky ;)? Protože někdy mě to odhlásí během práce, třeba po několika hodinách koukám, co se mi změnilo... aha, jsem odhlášen. Ale jindy i zavřu FF bez odhlášení, vypnu počítač, zapnu druhý den a voilá! Jsem stále přihlášen! Ale zase to po nějaké době upadne. Taktéž provozuji na 2 počítačích - WXP a W7, oba FF.