reklama

Autor Téma: Rudolf Pop po roce opět na chatu ČT (úterý 17.7.12 od 11.00)  (Přečteno 2255 krát)

blueflash .

• Profík
    • ICQ komunikátor - 299934152
    • Zobrazit profil
    • Můj YouTube kanál:
http://www.ceskatelevize.cz/chat/chat.php?id=3690&chatmsgid=1

Tak rok se s rokem sešel a pan Pop opět bude odpovídat na dotazy. Byť by to mělo hlavně o LOH, tak já jsem "troufale" položil otázky LOH se spíše netýkající. Ale třeba na to pan Pop odpoví raději než na dotazy typu "Pude my to HáDé, dyž mám 10 let starou televyzy?"

(Ne, to ode mne není slušné, uznávám. Určitě je spousta témat, kde bych položil podobně hloupý dotaz i já...)

Reklama

• Stálý člen

reklama

blueflash .

• Profík
    • ICQ komunikátor - 299934152
    • Zobrazit profil
    • Můj YouTube kanál:
Re:Rudolf Pop po roce opět na chatu ČT (úterý 17.7.12 od 11.00)
« Odpověď #1 kdy: 18. 07. 2012, 17:43:43 »
Hm, tak to mne těší, že odpovědi na mé otázky vydaly na aktuálku.

Jenom ta 4. otázka, to mi pan Pop asi příliš nerozuměl. Nicméně tam to byl trochu nástřel. Otázka toho, co se může remasterovat (ne technicky, ale autorsko-právně) asi není otázka pro ředitele techniky. Nicméně by mne to zajímalo, pochopitelně. Mrzní mne to, že otázka HD re-mastrace na ČT je hodně oopmíjena médii,

Kdyby vyšel nějaký český film/inscenace/seriál na BD, tak by všichni se z toho určitě zbláznili radostí.

To, že ČT vám to přinesla, prostřednictvím ČT HD, až k nosu a zadarmo, to nikoho nezajímá. A že už toho bylo dost.

reklama