Autor Téma: Nadávky, urážky, osobní útoky  (Přečteno 14806 krát)

Martin B.

  • Člen
  • **
  • Příspěvků: 67
    • Zobrazit profil
Re:Nadávky, urážky, osobní útoky
« Odpověď #15 kdy: 16. 07. 2012, 19:47:37 »
Ještě sem tahejte toho fujtajbla a křupana Kalouska ...  :D už aby ho radši zavřeli do blázince. Jo ministr ...  :D  :o
Ty ale Štěpáne nejsi o nic lepší než on... to co jsi teď napsal to jenom potvrzuje.... oba dva mluvíte a chováte se jako polointeligenti a křupani... mimochodem, oba si hrajete na svatoušky a křesťany a přitom chování, mluva a zlomyslnost vás obou tomu ani v nejmenším neodpovídá... :P

Reklama

  • Stálý člen
  • *****
  • Příspěvků: 0


pozemák

  • Závislák
  • ****
  • Příspěvků: 287
    • Zobrazit profil
Re:Nadávky, urážky, osobní útoky
« Odpověď #16 kdy: 16. 07. 2012, 21:18:12 »
Ještě sem tahejte toho fujtajbla a křupana Kalouska ...  :D už aby ho radši zavřeli do blázince. Jo ministr ...  :D  :o
Ty ale Štěpáne nejsi o nic lepší než on... to co jsi teď napsal to jenom potvrzuje.... oba dva mluvíte a chováte se jako polointeligenti a křupani... mimochodem, oba si hrajete na svatoušky a křesťany a přitom chování, mluva a zlomyslnost vás obou tomu ani v nejmenším neodpovídá... :P

Všechno špatně a nepravda, ale tobě to stejně nevadí ... stejně si meleš pořád tu svou písničku :D


Libor L

  • Profík
  • *****
  • Příspěvků: 695
  • Po klacku sahá ten, komu došly argumenty!!
    • Zobrazit profil
Re:Nadávky, urážky, osobní útoky
« Odpověď #17 kdy: 16. 07. 2012, 21:23:16 »
Jediný, kdo si tady stále melu tu svou (notně ohranou a falešnou) písničku, seš pozemáku TY!!


skydedek

  • Člen
  • **
  • Příspěvků: 53
    • Zobrazit profil
Re:Nadávky, urážky, osobní útoky
« Odpověď #18 kdy: 22. 08. 2012, 07:09:36 »
Vladimír Dráb a Karel Cibulka mají pravdu. Admini na to kašlou, veřejně to deklarujií - přece nebudu sedět u PC. A jako příklad horší diskuse dávají konkurenční web. Tedy evidentně jejich cílem je být v hrubostech a výpadech lepší, než konkurence. A tok to podporují. Jedny z nejnenávistnějších útoků zde předvádí Libor L. Zřejmě nějaké trauma z dětství, kdy jej doma učili hrát na violu pomocí rákosky a klečení na hrachu. Bohužel tu rákosku používali málo a to se dnes projevuje.


Lukáš Polák

  • Profík
  • *****
  • Příspěvků: 2 688
  • Bývalý redaktor DigiZone.cz, nyní Český rozhlas
    • Zobrazit profil
    • Digitální rádio
    • E-mail
Re:Nadávky, urážky, osobní útoky
« Odpověď #19 kdy: 22. 08. 2012, 10:58:36 »
Pánové, už by měl být klid. Snažil jsem se ty invektivy od začátku srpna pročistit, kdybyste na něco narazili, dejte vědět. Viníci byli potrestání. Také jsem z toho neměl radost. Slušnost především.
Od září 2007 do ledna 2016 byl redaktorem DigiZone.cz. O oblast digitálního vysílání se zajímá již od roku 2001. Od února 2016 má na starosti web Českého rozhlasu Digital: http://www.rozhlas.cz/digital/

Reklama

  • Stálý člen
  • *****
  • Příspěvků: 0


Petr Svoboda

  • Profík
  • *****
  • Příspěvků: 1 079
    • Zobrazit profil
Re:Nadávky, urážky, osobní útoky
« Odpověď #20 kdy: 23. 08. 2012, 08:59:12 »
My jsme zvláštní grupa lidí.
Mnohdy více než, CO se říká nás zajímá KDO to říká, případně JAK to říká. Na můj vkus až příliš.
Kdyby někdo našel způsob, jak vyfiltrovat ve vláknech emotivní nebo nactiutrhačné zprávy s malým vztahem k tématu, zulíbám mu ruce. (A mě by to snad donutilo, abych se nenechával občas vyprovokovat.)

A nebo by možná pomohl nějaký sraz, kde by se vyventilovaly osobní  rozpory a nepřátelství. Nevěřím, že by padla jediná facka, kterými se v diskusích plýtvá.


Nejsem proti emocím vůbec. Okořeňují tyto diskuse. Ale stejně jako s kořením, doporučuji šetřit. Mají zdůraznit základní chuť. Ne potlačit.


Karel Cibulka

  • Profík
  • *****
  • Příspěvků: 627
  • Fanda bezdrátové komunikace
    • ICQ komunikátor - 405782218
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:Nadávky, urážky, osobní útoky
« Odpověď #21 kdy: 23. 08. 2012, 09:21:03 »
Ještě sem tahejte toho fujtajbla a křupana Kalouska ...  :D už aby ho radši zavřeli do blázince. Jo ministr ...  :D  :o
Ty ale Štěpáne nejsi o nic lepší než on... to co jsi teď napsal to jenom potvrzuje.... oba dva mluvíte a chováte se jako polointeligenti a křupani... mimochodem, oba si hrajete na svatoušky a křesťany a přitom chování, mluva a zlomyslnost vás obou tomu ani v nejmenším neodpovídá... :P

No jak to říct ono je problém ve slušném chování že ho je málo a přesto je lepší než buranský vulgarismus a slovník dlaždiče...

My jsme zvláštní grupa lidí.
Mnohdy více než, CO se říká nás zajímá KDO to říká, případně JAK to říká. Na můj vkus až příliš.
Kdyby někdo našel způsob, jak vyfiltrovat ve vláknech emotivní nebo nactiutrhačné zprávy s malým vztahem k tématu, zulíbám mu ruce. (A mě by to snad donutilo, abych se nenechával občas vyprovokovat.)

A nebo by možná pomohl nějaký sraz, kde by se vyventilovaly osobní  rozpory a nepřátelství. Nevěřím, že by padla jediná facka, kterými se v diskusích plýtvá.


Nejsem proti emocím vůbec. Okořeňují tyto diskuse. Ale stejně jako s kořením, doporučuji šetřit. Mají zdůraznit základní chuť. Ne potlačit.

Hold někteří se musí chovat a projevovat jako nesnesitelní vulgární magoří a tak si myslí že si mohou beztrestně nadávat pomlouvat a hyzdit kdekoho a kde co...kdyby se tu nedrželo aspon ten zbytek morálky tak by to tu vypadalo děsně a příjemně pro ty co se jim líbí oranžová a možná i rudá z politiky ale to minimálně nechci i když vím že naši politici zrovna nejsou selankou od které se inspirovat,bohužel nejsou k inspiraci ani omylem a dlouho nebudou...
To však neznamená že musím být jak oni,to nechci,minimálně nemám poslaneckou imunitu ale slušnost beru jako samozřejmost,jen ze slušnosti nic nezaplatím finančně,ale pořád je lepší než urážky a nenávist...VŽDY!!!!  :D

 
Poslal: Lukáš Polák
« kdy: 22. 08. 2012, 10:58:36 »
Vložit citaci
Pánové, už by měl být klid. Snažil jsem se ty invektivy od začátku srpna pročistit, kdybyste na něco narazili, dejte vědět. Viníci byli potrestání. Také jsem z toho neměl radost. Slušnost především.

A samozřejmě parazitovat na někom to je ubohost že protože nemá svoji identitu tak ničit jinou to je odvaha jak prase =)  8)
Jsem rád že věci fungují tak jak mají =)


Petr PetrK

  • Profík
  • *****
  • Příspěvků: 884
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:Nadávky, urážky, osobní útoky
« Odpověď #22 kdy: 23. 08. 2012, 11:34:16 »
Parazitovat na někom - to není odvaha, to je "srabství"... Někdo se ale holt musí prezentovat výsměchem i urážkami,protože to jinak neumí, třebaže ani nemá pravdu.  Avšak s takovými lidmi je diskuze zcela zbytečná. Oni totiž uznávají pouze sebe, sebe, sebe, a kdokoli stojí znalostmi či profesně níže, toho prostě MUSÍ shodit, jinak by měli zkažený den. Kdysi jsem v jedné diskuzi jistému pánovi napsal: ...Co se tady dělo v neděli, že došlo ze strany administrátora webu ke smazání dvou stránek, netuším, nicméně ani to, podle mého názoru, není jednoznačným důvodem ke zrušení celého tématu. Jak jsem Vám psal - schází Vám nadhled a profesionální noblesa. Což je velmi škoda. Právě proto, že jste jedním z velmi uznávaných lidí z oboru. Upřímně řečeno - dost mne Vaše reakce mrzí, nicméně je to Vaše věc a koneckonců v důsledku taktéž osobní prezentace… 
Lidé, kteří zde občas obdrží STOPKU, což je jediná možná obrana s výjimkou ignorance vůči jejich emotivním, posměšným a někdy i vulgárním útokům, a posléze se vrátí, zůstávají stejní. Bohužel. Takže co vlastně s nimi...??? ;)
« Poslední změna: 23. 08. 2012, 11:35:55 od Petr PetrK »


Fulda.Julda

  • Nováček
  • *
  • Příspěvků: 14
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:Nadávky, urážky, osobní útoky
« Odpověď #23 kdy: 23. 08. 2012, 12:10:00 »
Stopku zde vždycky obdrží pouze jedna strana, která se vzájemných hádek účastní. A taky se blokuje přístup jenom z důvodu, že si někdo dedukuje jakési identity a všude vidí jakéhosi imaginárního technika, který se tady zřejmě dopustil nějakého těžké zločinu (bohužel ale nikdo neví jakého a admin to odmítá vysvětlit):

Lituji, Host, ale na tomto fóru máte zákaz!
skrytá identita technika
Váš zákaz dosud neskončil.