reklama

Autor Téma: SKYLINK - problémy s přehráváním nahraných pořadů na harddiscu přijímače  (Přečteno 30289 krát)

spyko

• Profík
    • Zobrazit profil
Např.Amico alien2/triple/,podmínkou je připojení obou tunerů,tzn.lnb twin+2x koax a karta v čtečce/CI stejně nemá/,přístrojů je víc,je třeba si to zjistit !Pro Mascom-karta skylink ICE-/CW/ !irdeto v modulu už ne !
« Poslední změna: 06. 11. 2012, 17:49:31 od spyko »
Manhattan/optibox aligátor/,AL85,Moteck 2100a,Bensat 120 hd,Panasonic 42PX80,philips 5680,180D

Reklama

• Stálý člen

reklama

Jeremy.Ofarrell

• Nováček
  • *
    • Zobrazit profil
Já bych také prosil o návod, jak udělat, abych mohl s jednou kartou Skylink IRDETO současně sledovat jeden i nahrávat odkodovaně druhý program. A jaký přijímač to umí.
Můj MASCOM MC5300HDCI to umí, ale jen s kartou CRYPTOWOKS, a to ještě se v průběhu nahrávání nesmí moc přepínat.
Mascom MC 5300 je vybaven dvěma CI sloty a jedním CA modulem, použitelným jak s kartami CS Link a Skylink v kódovacím systému Cryptoworks tak i s novými kartami Skylink ICE a Skylink HD (IR) pracujícími v kódovacím systému Irdeto Pi-sys.

http://www.eltasat.cz/satelitni-prijem/mascom-mc-5300cr-hdci-pvr

skydedek

• Člen
  • **
    • Zobrazit profil
Jeremy.Ofarrell: Pokud to chápu, argumentujete tím, že přijímač umí oba systémy kódování. To však během pár dnů bude obsolete, protože bude jen jeden systém a to ten, v němž to nejde. A na to se tazatel ptá, jak vidno zříti. Dotaz podle mne nebyl, jak to zařídit na pár dnů, ale do budoucna.

amatér Tondach

• Závislák
    • Zobrazit profil
Vyřešil jsem to tak, že jsem si koupil ještě jeden přijímač HD. Na tom jednom mám externí HDD a protože se nedívám na jiný program ani nepřepínám jinam, tak se vždy nahraje odkódovaně a na tom druhém se dívám a přepínám, "jak je ctěná libost".
Absolutně bezproblémové a přišlo to i se dvěma kartami na necelých devět tisíc, což je méně, než dvoutunerové "superstroje".

Honza Novák

• Závislák
    • Zobrazit profil
Mám dvě Arivy 200 a jednu kartu Skylink. Mám nastavené sdílení a tak nahrávám na jednom přístroji odkodovaně, co chci a na druhém přístroji se dívám na co chci. Popřípadě nahrávám na obou, nebo se na oba dívám (obývák, dětský pokoj). Cena i s kartou cca 6000,- 8)

Reklama

• Stálý člen

reklama

reklama