Autor Téma: Fanda nebude placený  (Přečteno 4660 krát)


Reklama

  • Stálý člen
  • *****
  • Příspěvků: 0


Juraj Červenák

  • Člen
  • **
  • Příspěvků: 86
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:Fanda nebude placený
« Odpověď #1 kdy: 04. 07. 2012, 12:22:26 »
ale bude kdo ostane u Cw kariet tak bude platit už aj za gratis :)


David Tomek

  • Člen
  • **
  • Příspěvků: 77
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:Fanda nebude placený
« Odpověď #2 kdy: 04. 07. 2012, 12:27:28 »
Juraj: No vidíš, to je vlastně pravda.  :)


Lukáš Polák

  • Profík
  • *****
  • Příspěvků: 2 688
  • Bývalý redaktor DigiZone.cz, nyní Český rozhlas
    • Zobrazit profil
    • Digitální rádio
    • E-mail
Re:Fanda nebude placený
« Odpověď #3 kdy: 04. 07. 2012, 12:31:35 »
Já bych, pánové, s tímhle raději vydržel. Je to dost citlivá věc, kterou prozatím označuji známkou JPP.
Od září 2007 do ledna 2016 byl redaktorem DigiZone.cz. O oblast digitálního vysílání se zajímá již od roku 2001. Od února 2016 má na starosti web Českého rozhlasu Digital: http://www.rozhlas.cz/digital/


David Tomek

  • Člen
  • **
  • Příspěvků: 77
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:Fanda nebude placený
« Odpověď #4 kdy: 04. 07. 2012, 12:36:44 »
Lukáš: Tak to rozhodně, dokud to nebude potvrzené přímo televizí, tak to ani neberu vážně.

Reklama

  • Stálý člen
  • *****
  • Příspěvků: 0


Juraj Červenák

  • Člen
  • **
  • Příspěvků: 86
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:Fanda nebude placený
« Odpověď #5 kdy: 04. 07. 2012, 12:43:38 »
už mám poplatok aj na konte takže  už je to istá vec


Jiří Job

  • Závislák
  • ****
  • Příspěvků: 298
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:Fanda nebude placený
« Odpověď #6 kdy: 04. 07. 2012, 13:12:04 »
Mě spíš zajímá pokud bude i neplacený jestli bude v DVB-T  :D to mě hlavně zajímá.Jestli bude v DVB-T nebo nebude to tipuji tak 50% na 50%.  ;)
« Poslední změna: 04. 07. 2012, 13:14:10 od Jiří Job »


David Tomek

  • Člen
  • **
  • Příspěvků: 77
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:Fanda nebude placený
« Odpověď #7 kdy: 04. 07. 2012, 13:29:59 »
U mě je to Jirko s tím DVB-T tak na 90%. Pokud je to volný program od televize jako je Nova, Prima a ČT, tak by to bylo pro mě velké překvapení, aby nebyl Fanda v DVB-T. My máme třeba sat v obýváku a ještě v jednom pokoji a řeknu na rovinu, že na televizi se díváme nejvíc v kuchyni, v dětském, v pracovně a já osobně téměř celé léto (pokud není vysloveně bouřka) v zahradním domku, tak tam využíváme všude pouze DVB-T nebo DVD přehrávač a myslím, že to tak má hodně lidí. Proto bych fandu osobně uvítal v obouch DVB. Já osobně tedy spíš v DVB-T.


Jiří Job

  • Závislák
  • ****
  • Příspěvků: 298
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:Fanda nebude placený
« Odpověď #8 kdy: 04. 07. 2012, 16:21:25 »
No já také.Já mam satelit Skylink v obýváku i v pokoji a k tomu mám USB DVB-T tuner v Notebooku.Takže i v DVB-T by skvělé.Otázka je když oni chtěji šířit přez noc erotiku nebo kdy.Nevím jestli v noci ale tipuji že přez celou noc.A to ty podmínky pro DVB-T by byly nižší.To by pak RRTV asi prskala.Protože kanál kde je erotika by měl být šířený snad placeně ne? Opravdu nevím možná se mílím že i ten může být za určitých okolností šířen volně v DVB-T.Já přesně neznám tyhle zákony a podmínky.Ale ta erotika tam hraje zásadní roli.Kdyby tam vysílali jen sport,seriály,filmy tak to beru ale ta Erotika je v tomhle dost podstatná.


David Křížka

  • Člen
  • **
  • Příspěvků: 84
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:Fanda nebude placený
« Odpověď #9 kdy: 04. 07. 2012, 16:34:10 »
No já také.Já mam satelit Skylink v obýváku i v pokoji a k tomu mám USB DVB-T tuner v Notebooku.Takže i v DVB-T by skvělé.Otázka je když oni chtěji šířit přez noc erotiku nebo kdy.Nevím jestli v noci ale tipuji že přez celou noc.A to ty podmínky pro DVB-T by byly nižší.To by pak RRTV asi prskala.Protože kanál kde je erotika by měl být šířený snad placeně ne? Opravdu nevím možná se mílím že i ten může být za určitých okolností šířen volně v DVB-T.Já přesně neznám tyhle zákony a podmínky.Ale ta erotika tam hraje zásadní roli.Kdyby tam vysílali jen sport,seriály,filmy tak to beru ale ta Erotika je v tomhle dost podstatná.

I Nova v noci vysílá erotické filmy nebo ne? Pokud bude Fanda vysílat erotiku pouze v době 22:00-06:00, tak by u RRTV snad neměl být problém.
DVB-T - CZ
DVB-S - CS Link(23.5E.) + FTA programy z Astra 19.2E a Thor 0.8W


Jiří Job

  • Závislák
  • ****
  • Příspěvků: 298
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:Fanda nebude placený
« Odpověď #10 kdy: 04. 07. 2012, 17:52:24 »
Nova vysíla v noci erotiku ale slabšího rázu.Otázka je jestli ta erotika bude takového rázu co na Nově nebo silnějšího rázu třeba jako na Spice nebo Leo TV tak tam by možná byl v DVB-T problemém.Možná taky né fakt nevím.Neznám tyto podmínky a zákony.
« Poslední změna: 04. 07. 2012, 17:54:40 od Jiří Job »