Autor Téma: MUX 4 Vodárna PLZEŇ  (Přečteno 29431 krát)

Karel Cibulka

  • Profík
  • *****
  • Příspěvků: 627
  • Fanda bezdrátové komunikace
    • ICQ komunikátor - 405782218
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:MUX 4 Vodárna PLZEŇ
« Odpověď #45 kdy: 27. 09. 2012, 15:03:40 »
EPG už jde na K 56 !!! mimo Pohody TV a NEW TV !!! tedy na ČT1HD,NOVA HD a FANDA TV  :D

Obrazová kvalita POHODA TV je opravdu kapitola sama pro sebe,proč to musí kostičkovat,to mně hlava nebere když na ostatních to jede O.K.  :o
Jsem rád že věci fungují tak jak mají =)

Reklama

  • Stálý člen
  • *****
  • Příspěvků: 0


Tommiq

  • Člen
  • **
  • Příspěvků: 58
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:MUX 4 Vodárna PLZEŇ
« Odpověď #46 kdy: 27. 09. 2012, 19:40:43 »
EPG už jde na K 56 !!! mimo Pohody TV a NEW TV !!! tedy na ČT1HD,NOVA HD a FANDA TV  :D
Ano, ale opět pouze časy, text žádný.


Karel Cibulka

  • Profík
  • *****
  • Příspěvků: 627
  • Fanda bezdrátové komunikace
    • ICQ komunikátor - 405782218
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:MUX 4 Vodárna PLZEŇ
« Odpověď #47 kdy: 28. 09. 2012, 07:53:05 »
Zajímavé krom Dana který včera potvrdil že NEW TV je už Inzert TV což potvrzuji i já a tak EPG se zobrazují i názvy tedy popisky programů u ČT1HD,NOVAHD a FANDA TV a u ostatních nevyužité tedy prázdné  :D
Jsem rád že věci fungují tak jak mají =)


Daniel Kulhánek

  • Profík
  • *****
  • Příspěvků: 609
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:MUX 4 Vodárna PLZEŇ
« Odpověď #48 kdy: 29. 09. 2012, 15:25:46 »
Zajímavé krom Dana který včera potvrdil že NEW TV je už Inzert TV což potvrzuji i já a tak EPG se zobrazují i názvy tedy popisky programů u ČT1HD,NOVAHD a FANDA TV a u ostatních nevyužité tedy prázdné  :D
Také potvrzuji.
LCD LG 65´ + SONY STR-GX315
STRONG SRT 8541 + LCD LG 42´
DVB-T2 (STA) Ještěd, Černá studnice, Špičák(Česká Lípa)


gomen

  • Nováček
  • *
  • Příspěvků: 6
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:MUX 4 Vodárna PLZEŇ
« Odpověď #49 kdy: 03. 10. 2012, 16:19:05 »
dobrý den,
není šířen MUX4 také náhodou z Radyně?

Reklama

  • Stálý člen
  • *****
  • Příspěvků: 0


amatér Tondach

  • Závislák
  • ****
  • Příspěvků: 356
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:MUX 4 Vodárna PLZEŇ
« Odpověď #50 kdy: 03. 10. 2012, 18:37:41 »
dobrý den,
není šířen MUX4 také náhodou z Radyně?
z Radyně není šířeno (údajně) nic, ale já mám dole v Doudlevcích na Radyni nasměrovanou takovou tu malou ubohou kulatou anténku v plastu a jde to! Patrně odraz od toho kopce, co na něm stojí Radyně, nebo co, ale jde to, ovšem na hranici použitelnosti, záleží to hodně na počasí, dost se to rozpadá a třeba ZAK a Óčko mi nejde skoro vůbec a naopak ČT1 HD a Nova HD jdou vždy téměř perfektně!
A když je zataženo a mírně drobně prší, tak mi na ten "plastový křáp" jdou odněkud Němci, vysvitne slunce a je jasno a hezky a Němci dokonale zmizí!
Mám to jen tak pro zajímavost, jinak používám satelit.
Cesty signálu (a elektřiny) jsou prostě nevyzpytatelné ::) 


gomen

  • Nováček
  • *
  • Příspěvků: 6
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:MUX 4 Vodárna PLZEŇ
« Odpověď #51 kdy: 16. 10. 2012, 18:51:50 »
zdravím ladiče MUX4,
píši svoji zkušenost u MUX4 a STA ve Štěnovicích.
Dnes u nás v bytovce byla anténářská firma a vyměnili jakousi analogovou kanálovou vložku (zesilovač) za šestikanálový digitální zesilovač, takže ze společnné antény konečně leze i MUX4 na kanále 56. Anténáři se divili, že u nás v bytovce byli až nyní.
Kdyby v původním analog.zesilovači byla pásmová propust na kanál 56 a signál byl zesílen, MUX4 nám už běhá od konce srpna.


pozemák

  • Závislák
  • ****
  • Příspěvků: 287
    • Zobrazit profil
Re:MUX 4 Vodárna PLZEŇ
« Odpověď #52 kdy: 16. 10. 2012, 19:10:01 »
On je nějaký analogový či digitální zesilovač? To je mi teda novina. Propust snad taktéž v obou provedeních?  ::) Doufám že vám tam hlavně vyměnili analogovou anténu za digitální.  :D


Tommiq

  • Člen
  • **
  • Příspěvků: 58
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:MUX 4 Vodárna PLZEŇ
« Odpověď #53 kdy: 01. 12. 2012, 09:32:30 »
Včera večer nešel vůbec mux4 z Plzně-Vodárny k.56. Možná to nějak souviselo se spuštěním Svatoboru v Sušici na stejném kanále. V noci to pak naběhlo a od té doby je signál ještě o něco silnější, než předtím. Již se téměř blíží muxům 1-3. Tak snad už to tak i zůstane.


Pamětník

  • Profík
  • *****
  • Příspěvků: 2 562
  • KLD-40W4000, 32LD550, LE32B450, SyncMaster 2370HD
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:MUX 4 Vodárna PLZEŇ
« Odpověď #54 kdy: 01. 12. 2012, 15:09:56 »
Včera večer nešel vůbec mux4 z Plzně-Vodárny k.56. Možná to nějak souviselo se spuštěním Svatoboru v Sušici na stejném kanále. V noci to pak naběhlo a od té doby je signál ještě o něco silnější, než předtím. Již se téměř blíží muxům 1-3. Tak snad už to tak i zůstane.
Tato informace by měla nějakou vypovídací hodnotu i pro ostatní, kdyby byly uspokojivě popsány podmínky Vašeho příjmu. Když není známá lokalita příjmu, typ antény, její nasměrování, potom je zbytečné srovnávat vysílání 4 MUXů z různých lokalit. :'(
DVB-C = 3 x TechniSat TechniCrypt >>CXV<<
DVB-T/T2 = 2x MMC LG MS450H, MAXIMUM T-1300 FTA, EVOLVE OMEGA T2, USB tuner HDTV DVB-T/DVB-T2+FM/DAB+
DVB-S2 = SKYMASTER 80cm, MOTOR SG-2100A, Comag SL100HD PVR
DAB+ = HAMA DIR3100, SIRD 14 C2, LINGO iJoy, Albrecht DR50, SONY XDR-S56DBP, Dual DAB+3 a 3 další


Maxo

  • Nováček
  • *
  • Příspěvků: 45
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:MUX 4 Vodárna PLZEŇ
« Odpověď #55 kdy: 01. 12. 2012, 17:13:17 »
Zdravím, nemáte někdo info, jestli běží multiplex 4 v Plzni? Od včerejšího večera u známého ani ťuk, před několika dny síla 83% a kvalita 97%. Díky moc!  ;)


Tommiq

  • Člen
  • **
  • Příspěvků: 58
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:MUX 4 Vodárna PLZEŇ
« Odpověď #56 kdy: 01. 12. 2012, 19:07:24 »
Tato informace by měla nějakou vypovídací hodnotu i pro ostatní, kdyby byly uspokojivě popsány podmínky Vašeho příjmu. Když není známá lokalita příjmu, typ antény, její nasměrování, potom je zbytečné srovnávat vysílání 4 MUXů z různých lokalit. :'(
25 km JV od Plzně, STA na bytovce, na Plzeň je myslím nasměrované staré síto, rozvody prastaré koaxy a pravděpodobně velmi moc zesíleno, aby se dohnal útlum.... no nic. U nás tady s tím určitě nikdo nic nedělal.
Podmínky na straně příjmu jsou úplně stejné, jako byly do včerejška. A rozhodně to nic nemění na tom, že mux4 včera večer opravdu nešel. Nevím, jak dlouho. Náhodou jsem to tam zrovna přepnul, ale určitě to nešlo déle jak 5 minut.


Tommiq

  • Člen
  • **
  • Příspěvků: 58
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:MUX 4 Vodárna PLZEŇ
« Odpověď #57 kdy: 01. 12. 2012, 19:09:45 »
Zdravím, nemáte někdo info, jestli běží multiplex 4 v Plzni? Od včerejšího večera u známého ani ťuk, před několika dny síla 83% a kvalita 97%. Díky moc!  ;)
Mux4 z Plzně právě teď běží, a mně dokonce ještě lépe, než do včerejška.


Robert Regent

  • Nováček
  • *
  • Příspěvků: 4
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:MUX 4 Vodárna PLZEŇ
« Odpověď #58 kdy: 02. 12. 2012, 20:53:07 »
Tak v Blovicích Mux 4 jde.Z Plzně-Vodárna bych podle Mapy teréních profilů musel mít 50m stožár na tu jejich polohu a jen těch 6,3 kW.Tak asi chytam Sušici Svatobor odrazem K56 20 kW. U Mux 1 je odraz normální při 100kW.Nebo snad inverze a je to z Plzně???
« Poslední změna: 02. 12. 2012, 21:09:03 od Robert Regent »


Filip N

  • Nováček
  • *
  • Příspěvků: 12
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:MUX 4 Vodárna PLZEŇ
« Odpověď #59 kdy: 02. 12. 2012, 22:08:42 »
Tak v Blovicích Mux 4 jde.Z Plzně-Vodárna bych podle Mapy teréních profilů musel mít 50m stožár na tu jejich polohu a jen těch 6,3 kW.Tak asi chytam Sušici Svatobor odrazem K56 20 kW. U Mux 1 je odraz normální při 100kW.Nebo snad inverze a je to z Plzně???

Plzeň by měla vysílat výkonem 32kW a měla by pokrývat i Blovice. Na Sušici bych nesázel, nemá definitivní anténní systém a zatím pokrývá asi jen tu Sušici. Navíc s výkonem 20kW to také zatím nebude aktuální.