Autor Téma: MUX 4 Vodárna PLZEŇ  (Přečteno 29428 krát)

pozemák

  • Závislák
  • ****
  • Příspěvků: 287
    • Zobrazit profil
Re:MUX 4 Vodárna PLZEŇ
« Odpověď #30 kdy: 07. 09. 2012, 16:21:09 »
Pokud vím, tak na Košutce je vysílač - říká se tomu raketa (dříve zde vysílal přeci mux3) tento vysílač to ale není.

Ještě o něco mírně dále a výše je vodárna a mobilní velký BTS vysílač společnosti O2 - tak z něho má vysílat onen mux4 pokud vím.

foto: http://www.pira.cz/foto/fotoplko.htm
« Poslední změna: 07. 09. 2012, 16:23:24 od pozemák »

Reklama

  • Stálý člen
  • *****
  • Příspěvků: 0


amatér Tondach

  • Závislák
  • ****
  • Příspěvků: 356
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:MUX 4 Vodárna PLZEŇ
« Odpověď #31 kdy: 07. 09. 2012, 20:04:23 »
Pokud vím, tak na Košutce je vysílač - říká se tomu raketa (dříve zde vysílal přeci mux3) tento vysílač to ale není.

Ještě o něco mírně dále a výše je vodárna a mobilní velký BTS vysílač společnosti O2 - tak z něho má vysílat onen mux4 pokud vím.

foto: http://www.pira.cz/foto/fotoplko.htm
Ano, to je ono!
http://www.digitalnitelevize.cz/vysilace/lokalita-132106-494651-plzen-vodarna.html


amp

  • Nováček
  • *
  • Příspěvků: 11
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:MUX 4 Vodárna PLZEŇ
« Odpověď #32 kdy: 07. 09. 2012, 21:36:24 »
Ano, to je ono!
http://www.digitalnitelevize.cz/vysilace/lokalita-132106-494651-plzen-vodarna.html
Mimochodem, netušíte někdo, který údaj je správně? 3kW na odkazu výše nebo 30kW (45dBW) http://dtv.ctu.cz/vysilace ? Já by tipoval spíš ty 3 kW. Tam, kde jsem v minulosti chytal zkušební vysílání O2 na kanále 63 teď na k56 ani ťuk.


Tommiq

  • Člen
  • **
  • Příspěvků: 58
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:MUX 4 Vodárna PLZEŇ
« Odpověď #33 kdy: 08. 09. 2012, 09:19:45 »
Ano, to je ono!
http://www.digitalnitelevize.cz/vysilace/lokalita-132106-494651-plzen-vodarna.html
Mimochodem, netušíte někdo, který údaj je správně? 3kW na odkazu výše nebo 30kW (45dBW) http://dtv.ctu.cz/vysilace ? Já by tipoval spíš ty 3 kW. Tam, kde jsem v minulosti chytal zkušební vysílání O2 na kanále 63 teď na k56 ani ťuk.
Správně budou určitě jenom ty 3kW. V minulosti O2 na 63.kanále vysílalo výkonem 6,3kW. Také vím o místě, kde dříve 63.k šel normálně a nyní 56. je tak na hraně.


gomen

  • Nováček
  • *
  • Příspěvků: 6
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:MUX 4 Vodárna PLZEŇ
« Odpověď #34 kdy: 15. 09. 2012, 19:02:05 »
Dobrý den,
stručné info ohledně příjmu mux4 ve Starém Plzenci: příjem O.K. bez výpadků a kostičkování. Na střeše rodiného domu je obyčejné síto zhruba nasměrované na Krašov. Bez jakéhokoliv zesilovače. Příjem všech MUXů výborný.
Jak bylo nedávno napsáno na digizone.cz, asi opravdu nebude signál v Plzni všesměrový, ale pravděpodobně nasměrovaný na jihovýchod od Plzně. Jakkékoliv příspěvky o příjmu v okolí Plzni vítány.

Reklama

  • Stálý člen
  • *****
  • Příspěvků: 0


gomen

  • Nováček
  • *
  • Příspěvků: 6
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:MUX 4 Vodárna PLZEŇ
« Odpověď #35 kdy: 19. 09. 2012, 19:09:37 »
dobrý den,
máte prosím někdo  dobrý příjem MUX4 na Plzni jihu? Jde mi konkrétně o směr Radobyčice,  Útušice, Štěnovice, Čižice, Předenice? Bydlím ve Štěnovicích, na bytovce máme STA, ale když se vysílal MUX3 z Plzně v letech asi 2008-2009, příjem byl kvalitní. Dnes MUX 4 ze stejného vysílače a příjem MUX 4 žádný. Děkuji za odpovědi


pozemák

  • Závislák
  • ****
  • Příspěvků: 287
    • Zobrazit profil
Re:MUX 4 Vodárna PLZEŇ
« Odpověď #36 kdy: 19. 09. 2012, 23:32:10 »
Jenže ono se vysílá z jiného vysílače, víte  ;) Mux3 byl na jiném vysílači ... je ale pravdou že jsou ty vysílače jen kousíček od ssebe. Vodárna je více vlevo. Jinak STA se musí stejně upravit, mux4 jede na jiném kanále. (mux3 byl na 52.k)


Karel Cibulka

  • Profík
  • *****
  • Příspěvků: 627
  • Fanda bezdrátové komunikace
    • ICQ komunikátor - 405782218
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:MUX 4 Vodárna PLZEŇ
« Odpověď #37 kdy: 20. 09. 2012, 07:41:05 »
Jenže ono se vysílá z jiného vysílače, víte  ;) Mux3 byl na jiném vysílači ... je ale pravdou že jsou ty vysílače jen kousíček od ssebe. Vodárna je více vlevo. Jinak STA se musí stejně upravit, mux4 jede na jiném kanále. (mux3 byl na 52.k)

Fotka by byla jistě na místě  :D
Mimochodem já sem ji tu měl kdesi,jenže kde je...  :o
« Poslední změna: 20. 09. 2012, 08:10:25 od Karel Cibulka »
Jsem rád že věci fungují tak jak mají =)


Karel Cibulka

  • Profík
  • *****
  • Příspěvků: 627
  • Fanda bezdrátové komunikace
    • ICQ komunikátor - 405782218
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:MUX 4 Vodárna PLZEŇ
« Odpověď #38 kdy: 20. 09. 2012, 08:36:09 »
 :) Třeba pro pozemák je potřeba pořádná skříň nejlépe ta šatní a třeba nevíte že anténě to tam sluší a má výborný výsledky vně skříně a když jí umístíte tu skříň na půdu nebudete litovat...bezva příjem...pro pozemák ideální  :D
Jsem rád že věci fungují tak jak mají =)


pozemák

  • Závislák
  • ****
  • Příspěvků: 287
    • Zobrazit profil
Re:MUX 4 Vodárna PLZEŇ
« Odpověď #39 kdy: 20. 09. 2012, 22:50:07 »
:) Třeba pro pozemák je potřeba pořádná skříň nejlépe ta šatní a třeba nevíte že anténě to tam sluší a má výborný výsledky vně skříně a když jí umístíte tu skříň na půdu nebudete litovat...bezva příjem...pro pozemák ideální  :D

Co to tady zase Karle předvádíš za hňupoviny. Myslíš že je to vtipné? Není, navíc je to starý a nevtipný.  >:(


Karel Cibulka

  • Profík
  • *****
  • Příspěvků: 627
  • Fanda bezdrátové komunikace
    • ICQ komunikátor - 405782218
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:MUX 4 Vodárna PLZEŇ
« Odpověď #40 kdy: 21. 09. 2012, 08:08:27 »
:) Třeba pro pozemák je potřeba pořádná skříň nejlépe ta šatní a třeba nevíte že anténě to tam sluší a má výborný výsledky vně skříně a když jí umístíte tu skříň na půdu nebudete litovat...bezva příjem...pro pozemák ideální  :D

Co to tady zase Karle předvádíš za hňupoviny. Myslíš že je to vtipné? Není, navíc je to starý a nevtipný.  >:(

Ano bylo to rýpnutí uznávám,ale proč pozemák =) proč ne jako štěpán s. ;) jinak žádná sláva signál mám na K56 a Pohoda kostičkuje i v těch klipech =) ostatní zatím jsou v pořádku a nemají výpadky tedy NOVA HD,ČT1 HD a ani Fanda v SD nevykazují takové poruchy v kostičkování jako Pohoda a to nemluvím o EPG,to nyní neexistuje a taky šlo a fungovalo nyní nejde  :D
Jsem rád že věci fungují tak jak mají =)


Karel Cibulka

  • Profík
  • *****
  • Příspěvků: 627
  • Fanda bezdrátové komunikace
    • ICQ komunikátor - 405782218
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:MUX 4 Vodárna PLZEŇ
« Odpověď #41 kdy: 21. 09. 2012, 08:19:17 »
Kdo zná lepší než tyto antény tak sem s tím,mně se líbí že tato anténa má v sobě dvě antény a to VHF a UHF v jedné a to se mi líbí  :D že nemusím mít dvě antény na jeden vysílač ale stačí jedna sice slabší zisk ale konstrukcí je dobrá a signál je tu taky takže dobrá volba ale být horší signál tak raději vyměním LP za dvě na ten samý směr a sloučené do jednoho tedy jednu VHF a druhou UHF a ziskovější,na LP bych zanevřel ale důležitý jsou výsledky ne značka logo jednoho výrobce  :D
Jsem rád že věci fungují tak jak mají =)


Karel Cibulka

  • Profík
  • *****
  • Příspěvků: 627
  • Fanda bezdrátové komunikace
    • ICQ komunikátor - 405782218
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:MUX 4 Vodárna PLZEŇ
« Odpověď #42 kdy: 21. 09. 2012, 08:26:34 »
Mimochodem dipóly FM zatím stačí,ale není problém je vyměnit až na tom finančně budu lépe  :D
Antény není preferovaný zboží ve stupnici co potřebuji aktuálně a nejen já ale i mladá tedy co potřebujem více,ostatně kdo má vše hned že  8) a nemusí nikomu nic dlužit  :D
Jsem rád že věci fungují tak jak mají =)


pozemák

  • Závislák
  • ****
  • Příspěvků: 287
    • Zobrazit profil
Re:MUX 4 Vodárna PLZEŇ
« Odpověď #43 kdy: 21. 09. 2012, 15:11:32 »
K čemu ti ta combi dnes je ... 7.k už je dávno vypnutý, VHF už je pro TV mrtvý. Anténa je jen zbytečně velkej krám na příjem TV ;) Verze UHF P-2845 má zisk stejný.

Když to z ní chytáš širokopásmově, tak pravda, můžeš na to chytat spolu i ten DAB. Na DAB se dá ale koupit i samostatný logáro.

Ta 1. na obrázku

 http://www.teroz.cz/cs/anteny/pro-prijem-iii-tv-pasma


Karel Cibulka

  • Profík
  • *****
  • Příspěvků: 627
  • Fanda bezdrátové komunikace
    • ICQ komunikátor - 405782218
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:MUX 4 Vodárna PLZEŇ
« Odpověď #44 kdy: 21. 09. 2012, 15:34:58 »
Ano,ale proč mít dvě antény zvlášť když jedna obsáhne všecko?!! a ten DAB v tom III tv pásmu to je právě dlouhodobý záměr  8)
nyní zatím 5C a 11D spolu s 12D takže cca 42 stanic což je roztomilý jen časem přibydou i češí no uvidíme  :D
« Poslední změna: 27. 09. 2012, 14:57:24 od Karel Cibulka »
Jsem rád že věci fungují tak jak mají =)