Autor Téma: pro redakci  (Přečteno 4231 krát)

Wolfgang Wolf

  • Profík
  • *****
  • Příspěvků: 516
    • Zobrazit profil
pro redakci
« kdy: 30. 06. 2012, 16:57:57 »
Prosím, opravdu nelze něco udělat s rubrikou satelitní příjem? V posledních dnech je doslova "zaplevelena" tematy MUX 4,3 atd. Zároveň prosím diskutující, aby se drželi struktury fóra a dávali příspěvky tam, kam patří. Začíná to zde být nepřehledné.
Děkuji WW
Honda Enduro Team

Reklama

  • Stálý člen
  • *****
  • Příspěvků: 0


Pamětník

  • Profík
  • *****
  • Příspěvků: 2 562
  • KLD-40W4000, 32LD550, LE32B450, SyncMaster 2370HD
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:pro redakci
« Odpověď #1 kdy: 30. 06. 2012, 20:22:02 »
Prosím, opravdu nelze něco udělat s rubrikou satelitní příjem? V posledních dnech je doslova "zaplevelena" tematy MUX 4,3 atd. Zároveň prosím diskutující, aby se drželi struktury fóra a dávali příspěvky tam, kam patří. Začíná to zde být nepřehledné.
Děkuji WW
Chápu tu rozmrzelost, také nad tím kroutím hlavou, i když zde jde asi spíše o omyl, ale nenapadlo by mne kvůli tomu zakládat nové téma, když je zde pro redakci vyčleněna celá samostatná větev O serveru DigiZone.cz.

A to se nedá ani srovnávat se situací v mnoha tématech o DVB-T, která jsou také "zaplevelována" radami typu : Pořiď si DVB-S a budeš mít po problémech
DVB-C = 3 x TechniSat TechniCrypt >>CXV<<
DVB-T/T2 = 2x MMC LG MS450H, MAXIMUM T-1300 FTA, EVOLVE OMEGA T2, USB tuner HDTV DVB-T/DVB-T2+FM/DAB+
DVB-S2 = SKYMASTER 80cm, MOTOR SG-2100A, Comag SL100HD PVR
DAB+ = HAMA DIR3100, SIRD 14 C2, LINGO iJoy, Albrecht DR50, SONY XDR-S56DBP, Dual DAB+3 a 3 další


Wolfgang Wolf

  • Profík
  • *****
  • Příspěvků: 516
    • Zobrazit profil
Re:pro redakci
« Odpověď #2 kdy: 30. 06. 2012, 21:04:48 »
jasně souhlas...to dkladiště jsem zvolil, jelikož jsem si potřeboval odložit co mě trápí..s torochou nadsázky řečeno, jinak máte pravdu
Honda Enduro Team


Jan Potůček

  • Stálý člen
  • ***
  • Příspěvků: 160
    • Zobrazit profil
    • Televizniweb.cz
    • E-mail
Re:pro redakci
« Odpověď #3 kdy: 30. 06. 2012, 22:55:11 »
Pánové, chápu Vás, ale Vy zase pochopte, že tento týden má Lukáš Polák dovolenou a prioritní je zajistit bezproblémové vydávání redakčního obsahu DZ, nikoli editace diskusního fóra. Vydal v jednom člověku sedm článků a přes 50 zpráv za týden je doslova nadlidský výkon. Vyzkoušejte si to někdy.
Televizniweb.cz - vše o DVB-T2 na jednom místě