Autor Téma: MUX4 v jižních čechách  (Přečteno 61945 krát)

Zdeněk Tvrz

  • Nováček
  • *
  • Příspěvků: 2
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:MUX4 v jižních čechách
« Odpověď #30 kdy: 02. 07. 2012, 14:58:10 »
Já jsem cca 6 km od Tábora a ani ťuk.

Já bydlím v Klokotech blízko bývalé hlavní výpadovky na Písek a chytám Kleť i 2 rakouské muxy na "síto" asi 15 let staré. Nijak vysoko nejsem, je to jednopatrový řadový domek. Pokud toužíte po HD, tak doporučuji satelit - primárně také jedu ze satelitu a spokojenost, jen při větších bouřkách kostičkuje, resp.i krátkodobě vypadne signál. Jinak ale spokojenost. DVB-T mám jako rezervu.  :)

Reklama

  • Stálý člen
  • *****
  • Příspěvků: 0


pozemák

  • Závislák
  • ****
  • Příspěvků: 287
    • Zobrazit profil
Re:MUX4 v jižních čechách
« Odpověď #31 kdy: 02. 07. 2012, 15:38:04 »
Já jsem cca 6 km od Tábora a ani ťuk.

Já bydlím v Klokotech blízko bývalé hlavní výpadovky na Písek a chytám Kleť i 2 rakouské muxy na "síto" asi 15 let staré. Nijak vysoko nejsem, je to jednopatrový řadový domek. Pokud toužíte po HD, tak doporučuji satelit - primárně také jedu ze satelitu a spokojenost, jen při větších bouřkách kostičkuje, resp.i krátkodobě vypadne signál. Jinak ale spokojenost. DVB-T mám jako rezervu.  :)


Obojí se někdy hodí  ;) je to fakt.


pzi

  • Nováček
  • *
  • Příspěvků: 12
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:MUX4 v jižních čechách
« Odpověď #32 kdy: 02. 07. 2012, 22:01:12 »
Hluboká nad Vltavou- zámostí de, ale  jen ty co se obejdou bez NIT, takže Sony si neškrtnou a další TV co ho potřebují táké ne, včera to šlo aspoň naladit, dnes už ani tuk, jen na ty co nepotřebují Nit, přitom  v pátek a kus soboty to šlo všude.


Dalibor Kozák

  • Nováček
  • *
  • Příspěvků: 26
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:MUX4 v jižních čechách
« Odpověď #33 kdy: 02. 07. 2012, 22:04:08 »
Tak to je u mě tedy kombinace.Nevím jestli nic nechytím, protože mám Sony nebo protože nemám signál.Jsme v pasti  ;D


pzi

  • Nováček
  • *
  • Příspěvků: 12
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:MUX4 v jižních čechách
« Odpověď #34 kdy: 03. 07. 2012, 10:22:55 »
Zatim stále nic se neděje :(

Reklama

  • Stálý člen
  • *****
  • Příspěvků: 0


Dalibor Kozák

  • Nováček
  • *
  • Příspěvků: 26
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:MUX4 v jižních čechách
« Odpověď #35 kdy: 03. 07. 2012, 10:29:33 »
NIT je tedy nějaký identifikační kód, podle kterých některé televize (Sony) naladí kanál?A pokud NIT ne vysílání chybí, TV prostě kanál nezaznamená a přeběhne jako by tam nebyl?
A některé TV hledají kanály jiným způsobem?


pzi

  • Nováček
  • *
  • Příspěvků: 12
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:MUX4 v jižních čechách
« Odpověď #36 kdy: 03. 07. 2012, 10:52:22 »
NIT je tedy nějaký identifikační kód, podle kterých některé televize (Sony) naladí kanál?A pokud NIT ne vysílání chybí, TV prostě kanál nezaznamená a přeběhne jako by tam nebyl?
A některé TV hledají kanály jiným způsobem?
JJ jednoduše ho ten kanál přeskočí,ale to načítání se na tom kanále zdrží a nic nenajde i podle toho se dá poznat jestli vůbec nějaký signál je na tom kanále. Ta NIT tabulka proště má vysílat, je to jako být v autě připoután 8), jsou prostě TV které ho pro příjem potřebují, mezi ně patří Sony(mám doma 3 ani jedna nejde), ale jsou i které ho nepotřebují, většinou nové LG a Sharp a další.
Zkus setobox jestli máš doma, ty většinou signál najdou, ale pokud neni setobox příjmat HD kvalitu tak ti pude jen pohoda.


Dalibor Kozák

  • Nováček
  • *
  • Příspěvků: 26
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:MUX4 v jižních čechách
« Odpověď #37 kdy: 03. 07. 2012, 11:10:54 »
NIT je tedy nějaký identifikační kód, podle kterých některé televize (Sony) naladí kanál?A pokud NIT ne vysílání chybí, TV prostě kanál nezaznamená a přeběhne jako by tam nebyl?
A některé TV hledají kanály jiným způsobem?
JJ jednoduše ho ten kanál přeskočí,ale to načítání se na tom kanále zdrží a nic nenajde i podle toho se dá poznat jestli vůbec nějaký signál je na tom kanále. Ta NIT tabulka proště má vysílat, je to jako být v autě připoután 8), jsou prostě TV které ho pro příjem potřebují, mezi ně patří Sony(mám doma 3 ani jedna nejde), ale jsou i které ho nepotřebují, většinou nové LG a Sharp a další.
Zkus setobox jestli máš doma, ty většinou signál najdou, ale pokud neni setobox příjmat HD kvalitu tak ti pude jen pohoda.

Díky za vysvětlení.
Teď už jen zjistit mám-li signál nebo nemám a na to TV Pohoda stačí.Ještě někde půjčit STB.


pzi

  • Nováček
  • *
  • Příspěvků: 12
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:MUX4 v jižních čechách
« Odpověď #38 kdy: 03. 07. 2012, 11:28:47 »
NIT je tedy nějaký identifikační kód, podle kterých některé televize (Sony) naladí kanál?A pokud NIT ne vysílání chybí, TV prostě kanál nezaznamená a přeběhne jako by tam nebyl?
A některé TV hledají kanály jiným způsobem?
JJ jednoduše ho ten kanál přeskočí,ale to načítání se na tom kanále zdrží a nic nenajde i podle toho se dá poznat jestli vůbec nějaký signál je na tom kanále. Ta NIT tabulka proště má vysílat, je to jako být v autě připoután 8), jsou prostě TV které ho pro příjem potřebují, mezi ně patří Sony(mám doma 3 ani jedna nejde), ale jsou i které ho nepotřebují, většinou nové LG a Sharp a další.
Zkus setobox jestli máš doma, ty většinou signál najdou, ale pokud neni setobox příjmat HD kvalitu tak ti pude jen pohoda.

Díky za vysvětlení.
Teď už jen zjistit mám-li signál nebo nemám a na to TV Pohoda stačí.Ještě někde půjčit STB.
Pokud se ti na 25 k načítání zdrží, je jasné, že signál máš, pokud to jednoduše hned po sekundě přeskočí tak signal neni nebo je tak slabý ,že ho TV nezachytí. momentálně ted nejde vůbec nic, něco dělaj konečne :)


Miroslav Laduna

  • Stálý člen
  • ***
  • Příspěvků: 235
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:MUX4 v jižních čechách
« Odpověď #39 kdy: 03. 07. 2012, 12:59:38 »
OFF AIR.
Tak konec grilování, jde se na armádní stožár.


Robert Michal

  • Nováček
  • *
  • Příspěvků: 7
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:MUX4 v jižních čechách
« Odpověď #40 kdy: 03. 07. 2012, 14:08:22 »
OFF AIR.
Tak konec grilování, jde se na armádní stožár.

Tak to bude dobrý.... Uvidíme


Dalibor Kozák

  • Nováček
  • *
  • Příspěvků: 26
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:MUX4 v jižních čechách
« Odpověď #41 kdy: 03. 07. 2012, 14:10:43 »
OFF AIR.
Tak konec grilování, jde se na armádní stožár.

Tak to bude dobrý.... Uvidíme
Konečně někomu došlo, že vysílače jsou o toho, aby se s nic vysílalo a rozhledny jsou pro turisty.


pzi

  • Nováček
  • *
  • Příspěvků: 12
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:MUX4 v jižních čechách
« Odpověď #42 kdy: 03. 07. 2012, 14:11:14 »
Jen aby, hlaně ať pak jede ta tabulka NIT


Dalibor Kozák

  • Nováček
  • *
  • Příspěvků: 26
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:MUX4 v jižních čechách
« Odpověď #43 kdy: 03. 07. 2012, 14:13:40 »
Jen aby, hlaně ať pak jede ta tabulka NIT
Souhlasím.
Kde NIT není ani Sony nebere. :D


pzi

  • Nováček
  • *
  • Příspěvků: 12
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:MUX4 v jižních čechách
« Odpověď #44 kdy: 03. 07. 2012, 14:44:27 »
Kleť jede, ale bez NIT, už mě s tím serou >:(