Autor Téma: mux 4 ostrava  (Přečteno 140587 krát)

Petr Marecek

  • Profík
  • *****
  • Příspěvků: 1 034
    • Zobrazit profil
    • E-mail
mux 4 ostrava
« kdy: 28. 06. 2012, 17:53:08 »
nevíte někdo kdy se má spustit 2 vysílač pro ostravsko a opavsko mux 4?

Reklama

  • Stálý člen
  • *****
  • Příspěvků: 0


Libor L

  • Profík
  • *****
  • Příspěvků: 695
  • Po klacku sahá ten, komu došly argumenty!!
    • Zobrazit profil
Re:mux 4 ostrava
« Odpověď #1 kdy: 28. 06. 2012, 19:20:33 »
Už seš s těmi svými neustále se opakujícími stupidními dotazy v různých vláknech, trapný!  >:(


José

  • Profík
  • *****
  • Příspěvků: 1 719
  • Vivat RADIO 1 !
    • ICQ komunikátor - 73659371
    • Zobrazit profil
    • DAB
    • E-mail
Re:mux 4 ostrava
« Odpověď #2 kdy: 28. 06. 2012, 19:46:00 »
nevíte někdo kdy se má spustit 2 vysílač pro ostravsko a opavsko mux 4?

Proč se nezeptáš přímo jich http://www.multiplex4.cz/kontakt   ?
Philips 40PFL5007K/12
DVB-T / Löbau, Ještěd, Černá studnice, Jelení hora /
DVB-S2  Al 105cm / FTA 19,2°E + Sky Link 23,5°E  /

Externí STB Sat Elita 2000 HD  Al 85cm Mascom,
Thor 0,8°W, Free Sat by UPC Direct

Pure Evoke 2S : DR DEUTSCHLAND Dresden 5C,
SACHSEN Löbau 9C, TELEKO DAB Proseč LL


Amos Komenski

  • Závislák
  • ****
  • Příspěvků: 279
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:mux 4 ostrava
« Odpověď #3 kdy: 30. 06. 2012, 08:49:03 »
Přidám taky jeden "trapný" dotaz - neboť doufám, že ho alespoň někdo z muxáků4 čte : Kdy konečně začnete fungovat jako normální firma , včetně funkčního dohledového centra a servisních informací na webu. To je tak obtížné napsat - OSTRAVSKÝ MUX4 K63 NEBUDE CHVÍLI VYSÍLAT, NEVÍME JAK DLOUHO???


Petr Marecek

  • Profík
  • *****
  • Příspěvků: 1 034
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:mux 4 ostrava
« Odpověď #4 kdy: 30. 06. 2012, 10:10:12 »
na multiplexu 4 nikdo nekomunikuje to za prvé a jelikož mi v jiných vláknech nikdo nedal odpověd, která by byla konstruktivní, tak jsem to napsal sem.
pořád lepší řešit toto, než jestli dnes večér vyhraje nova nebo prima, když nově ubudou 2 diváci, tak že jde do kopru atd.

Reklama

  • Stálý člen
  • *****
  • Příspěvků: 0


Josef Pavera

  • Stálý člen
  • ***
  • Příspěvků: 133
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:mux 4 ostrava
« Odpověď #5 kdy: 30. 06. 2012, 11:01:01 »
Diivím se majitelům Muxu 4,že nekomunikují na téměř,žádné téma asi mají problémů více než dost.A ptát se na stav vysílání v Ostravě a okolí je naprosto irelevantní ,zatím. Mají sice povolení na stožár "O2" v Ova na Hladnově - ale to je tak vše.Jinak s tím vysílacím kanálem ,myslím,že bude pěkná legrace- pidivysílač O2 na K63 by měl skončit a kanál K38 je v používání Emitelu na Skrzycznem - tak to jsem zvědav,čím Emitel oblbnou aby ho uvolnil,protože analog v Pl ještě bude jistý čas vysílat,tak si myslím,že ke žádné změně ještě nyní nedojde,ale to ví snad jen Pařízek a ten to nepoví anebo vůbec neví co dál.
Jinak je zajímavé,že na jejich mapkách je tečička v místě Třinec a taky je v plán. seznamu.Myslím,si že žádný Javorový to nebude-to by byla naprostá bomba!!,protože takové možnosti,jako měl Chrenek z Barrandovem a K57,kterým svítil na obrovské území i při pidi výkonu a i daleko do Polska!! se už opakovat nebude.Vidím to spíše na vyplý celkem novější vysílač na tkz.domě hrůzy v Třinci.Z této kóty vysílala ČT2 a vysílač nevlastnily ČRa. Tak uvidíme,ale aby už něco prohlásili,nechce se mi montovat ty přebuzené anténní monstra známým,aby měli dostup do HD.(Ona to není,žádná finnanční sranda,že!)


K. Vav

  • Stálý člen
  • ***
  • Příspěvků: 225
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:mux 4 ostrava
« Odpověď #6 kdy: 30. 06. 2012, 11:04:21 »
Ostrava - Lanová v provozu


Josef Pavera

  • Stálý člen
  • ***
  • Příspěvků: 133
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:mux 4 ostrava
« Odpověď #7 kdy: 30. 06. 2012, 11:11:45 »
Beru Vaši informaci vážně,ale jelikož nejsem doma ,tak ji nemohu ověřit.A co výkon a další - víte něco konkrétnějšího? a vysílač 1.máje je vyplý ?


Libor L

  • Profík
  • *****
  • Příspěvků: 695
  • Po klacku sahá ten, komu došly argumenty!!
    • Zobrazit profil
Re:mux 4 ostrava
« Odpověď #8 kdy: 30. 06. 2012, 11:17:09 »
Diivím se majitelům Muxu 4,že nekomunikují na téměř,žádné téma asi mají problémů více než dost.A ptát se na stav vysílání v Ostravě a okolí je naprosto irelevantní ,zatím. Mají sice povolení na stožár "O2" v Ova na Hladnově - ale to je tak vše.Jinak s tím vysílacím kanálem ,myslím,že bude pěkná legrace- pidivysílač O2 na K63 by měl skončit a kanál K38 je v používání Emitelu na Skrzycznem - tak to jsem zvědav,čím Emitel oblbnou aby ho uvolnil,protože analog v Pl ještě bude jistý čas vysílat,tak si myslím,že ke žádné změně ještě nyní nedojde,ale to ví snad jen Pařízek a ten to nepoví anebo vůbec neví co dál.
Jinak je zajímavé,že na jejich mapkách je tečička v místě Třinec a taky je v plán. seznamu.Myslím,si že žádný Javorový to nebude-to by byla naprostá bomba!!,protože takové možnosti,jako měl Chrenek z Barrandovem a K57,kterým svítil na obrovské území i při pidi výkonu a i daleko do Polska!! se už opakovat nebude.Vidím to spíše na vyplý celkem novější vysílač na tkz.domě hrůzy v Třinci.Z této kóty vysílala ČT2 a vysílač nevlastnily ČRa. Tak uvidíme,ale aby už něco prohlásili,nechce se mi montovat ty přebuzené anténní monstra známým,aby měli dostup do HD.(Ona to není,žádná finnanční sranda,že!)

Nyní z této kóty (Dům hrůzy) vysílá dokrývač MPX1 na K54!


Libor L

  • Profík
  • *****
  • Příspěvků: 695
  • Po klacku sahá ten, komu došly argumenty!!
    • Zobrazit profil
Re:mux 4 ostrava
« Odpověď #9 kdy: 30. 06. 2012, 11:24:37 »
Ostrava - Lanová v provozu

No, na Lanovou to moc nevypadá, úrovně v mém měřícím bodu jsou stejné, jako před včerejším vypnutím K63. A to mám Lanovou na přímou viditelnost ve vzdálenosti asi 5km. Pokud by tam opravdu začal Pařez vysílat, muselo by to být nějakým pidi ERP. Pokud by 1. máj včera vypli, pak mohli vysílací technologii demontovat a znova nainstalovat na Lanové, ale to jsou jen mé osobní spekulace. Podle mě Lanová v provozu není. Minulou sobotu, kdy jsem u věže na Lanové byl (a nafotil jsem asi 30ks fotek), tam žádná vysílací AJ nebo AS pro DVB-T nebyly.


Petr Marecek

  • Profík
  • *****
  • Příspěvků: 1 034
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:mux 4 ostrava
« Odpověď #10 kdy: 30. 06. 2012, 11:25:23 »
a na kterém kanálu to jede, na 63?mě v opavě totiž nic nejede


Sir_Lancelot

  • Člen
  • **
  • Příspěvků: 62
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:mux 4 ostrava
« Odpověď #11 kdy: 30. 06. 2012, 11:29:00 »
17km jihozápadně od Ostravy a stále nic.


Libor L

  • Profík
  • *****
  • Příspěvků: 695
  • Po klacku sahá ten, komu došly argumenty!!
    • Zobrazit profil
Re:mux 4 ostrava
« Odpověď #12 kdy: 30. 06. 2012, 11:32:10 »
Na K63. Pokud by i z Lanové vysílat začali, stejně budeš mít v OP smůlu! Viz dříve problém s K54, kde začal vysílat z Hladnova v 10/2008 MPX1 s programy ČT a v Opavě se nedal přijímat. Proto ČRa v 02/2009 spustily MPX1 na K54 z provizorního TXu a AS z Hošťálkovic, v SFN z Hladnovem a ERP 15kW, pro dokrytí OP a okolí!! Leda až spustí tu slibovanou kótu Hlubočec - Hůrka.


Petr Marecek

  • Profík
  • *****
  • Příspěvků: 1 034
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:mux 4 ostrava
« Odpověď #13 kdy: 30. 06. 2012, 11:34:46 »
tak opava jede stejně na praděd, protože mux 2 z hoštálkovic jde v pohodě, mux3 jde hůř,ale dá se, ale s mux1 z hoštálkovic je tu stejně problém.


krpik

  • Nováček
  • *
  • Příspěvků: 16
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:mux 4 ostrava
« Odpověď #14 kdy: 30. 06. 2012, 11:39:15 »
Tak jak to teda je,jede to nebo ne moc tady z toho nejsem chytry tady každy říka něco jiného tak jestli mate nějake infa.. ptam se protože jak to zapnou tak musim vyměnit zesilvač nad 60 kanal nepropustí