Autor Téma: VÝZVA VŠEM, CO SE NEÚSPĚŠNĚ SNAŽÍ O PŘÍJEM MULTIPLEXU 4 PANA PAŘÍZKA!!!!!!!!!  (Přečteno 31271 krát)

Petr Marecek

  • Profík
  • *****
  • Příspěvků: 1 034
    • Zobrazit profil
    • E-mail
a po olympiádě bude zase čt1 hd nebo čt2hd nebo se neví?

Reklama

  • Stálý člen
  • *****
  • Příspěvků: 0


David Kříž

  • Profík
  • *****
  • Příspěvků: 1 775
    • Zobrazit profil
tak to je blbé, to je to s čím já nesouhlasím.sport má být na sportovním kanále.
Když byly jen 4 tv, dobré to jsem bral,ale pokud mají 4, tak mají všechen sport i v době olympiády dát jen na 4.
to je vidět, že o tom víš prd a ještě ani nesleduješ zprávy o vysílání olympiády, minimálně zde na cigizone...


Petr Marecek

  • Profík
  • *****
  • Příspěvků: 1 034
    • Zobrazit profil
    • E-mail
cigizone neznám to je fakt a olympiáda mě nebere,proto to nevím.A když něco nevím ,tak se zeptám


Miloslav Soška

  • Profík
  • *****
  • Příspěvků: 1 750
  • QTH Horní Stakory
    • ICQ komunikátor - 228301424
    • Zobrazit profil
    • pureradio.cz
    • E-mail
tak to je blbé, to je to s čím já nesouhlasím.sport má být na sportovním kanále.
Když byly jen 4 tv, dobré to jsem bral,ale pokud mají 4, tak mají všechen sport i v době olympiády dát jen na 4.
to je vidět, že o tom víš prd a ještě ani nesleduješ zprávy o vysílání olympiády, minimálně zde na cigizone...
Dejve, cigizone :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D masakr :D :D :D :D :D :D :D
DVB-S - Ariva 100, Wave Frontier T55 -  23.5°E, 19.2°E, 13°E - FTA
DVB-T - SHARP Aquos LC-40LE630E - k. 6, 25, 29, 30, 35, 38, 40, 60 - ČH, Černá Studnice, Sněžné Jámy
DAB/DAB+/DMB/DRM/SDR/VKV - EzCap USB Dongle, Lingo iJoy Plus, Kenwood KDC-DAB41U, Dual DAB 50, Himalaya DRM 2009
PMR, CB, sdílenky


José

  • Profík
  • *****
  • Příspěvků: 1 719
  • Vivat RADIO 1 !
    • ICQ komunikátor - 73659371
    • Zobrazit profil
    • DAB
    • E-mail
Citace
Je jasné, kam umístí svoji televizi Regio, ale není jasné, co na ní bude vysílat a kdy ji rozjede.

no paradoxně by se dalo říci, že u nás to asi hodinu vysílalo, tedy byly tam dvě pohody...
Pohoda TV LIB a Pohoda TV R LIB, tedy Pohoda Regio defacto... z ní šlo regionalnitelevize.cz a z ní šlo RTM... no on to mockrát změnil, co řekl...původně měla být Pohoda dětská. Pak začal mluvit o lifestylu typu Public TV, Stil TV, pak do toho zase začal přimotávat mládež a na konec prohlásil, že Regio je zcela u ledu neboť se regionálky nemohou dohoudnout a pouští Pohoda MINI, kde má regionálnitelevize.cz a řekl, že to reg. zpravodajství bude na Pohodě.

no já bych udělal Pohodu hudební a hotovo, místo Óčka, co mu zdrhlo... Ale když tam chce rvát ty zprávy...  Tak dobře jak to tady někdo napsal, na celou 10 minut zprávy a pak 50 minut clipy a pohoda... nebo ještě lépe...RTM má u regionaltelevize.cz 20 min... tak udělat 20 minut místní zprávy a pak 100 minut clipy a vždy na sudou ty zprávy a zase 100 minut clipy a pohoda...


Citace
Frnda by mohla teoreticky vysílat v mux4,protože když dala Pařízkovi kanál Nova hd

V tom určitá logika je, že by mohl jít Frnda do mux4 k Pařízkovi, když by k němu šířil ještě zdarma Novu HD. To by možná i tak mohlo být. Ovšem otázkou je zda Frnda půjde vůbec do DVB-T, stále je zde ta možnost, že do něj vůbec nepůjde a bude jen placeným kanálem DVB-S/c a taky je možnost, že nebude vůbec...

Citace
Metropol si myslím půjde cesto Očka a dohodne si u mux3 nejvýhodnější podmínky, bohužel si stále myslím, že to Očko neutáhne.

tak zde si myslím zcela totéž... tedy sice byl majitel Metropol TV se podívat na Pařízkově konferenci, ale to nic neznamená... Pro Metropol TV by bylo nevýhodné opustit mux3, má tam jiné své kamarádíčky v asociaci a na víc, když by mu teklo do bot, bude moci stejně jako Óčko to zeštíhlit třeba jen na 7 měst nebo 5 měst nebo 3 města, to v mux3 lze...

Citace
A čt ta musí splnit pokrytí, aby mohla vysílat mimo mux1, což znamená, že by trojku mohli spustit taky ve trojce a u Pařízka by pak mohli spustit šestku,ale myslím si, že by jim, pak mux3 dal ještě výhodnější podmínky,kdyby tam měli oba své kanály.

osobně jsem toho názoru dát ČT3 i ČT6 k Pařízkovi,on to pokrytí bude mít také, tedy pokud vzniknou, jinak osobně doufám, že ani jeden z nich nikdy nevznikne, nejsou na nic potřeba, rozhodně jsem ale proti jejich rozdělení, pokud už ne obě k Pařízkovi tak tedy obě do mux3 respektive k HD ČT, pokud tam ČT HD bude, ale to je zatím u Pařízka, proto říkám k Pařízkovi...rozhodně bych neroztahával ČT přes 3 multiplexy... i když právě to se má přes OH stát...

Citace
HD vysílání již přestává být cosi jako nadstandard, a právě ČT by měla HD nabízet i v terestrice.

Přesně tak. 100% souhlas.

Citace
takovýhle kvantum přenosů by jeden kanál rozhodně nedal, proto to tak je...

To je svatá pravda a tak to prostě je a bude a to se ví, že při mimořádných událosdtech,
jako je OH, MS, ME apod. může a bude vypomáhát i druhý kanál.

« Poslední změna: 28. 06. 2012, 11:51:34 od José »
Philips 40PFL5007K/12
DVB-T / Löbau, Ještěd, Černá studnice, Jelení hora /
DVB-S2  Al 105cm / FTA 19,2°E + Sky Link 23,5°E  /

Externí STB Sat Elita 2000 HD  Al 85cm Mascom,
Thor 0,8°W, Free Sat by UPC Direct

Pure Evoke 2S : DR DEUTSCHLAND Dresden 5C,
SACHSEN Löbau 9C, TELEKO DAB Proseč LL

Reklama

  • Stálý člen
  • *****
  • Příspěvků: 0


pepa novák

  • Profík
  • *****
  • Příspěvků: 638
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Praha 64 k - 16.55 - už to OK jede


Pamětník

  • Profík
  • *****
  • Příspěvků: 2 562
  • KLD-40W4000, 32LD550, LE32B450, SyncMaster 2370HD
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Od odpoledne na Praze - Lhotce opět MUX 4 v plné parádě. Nedaleká Novodvorská už vysílá na "plné pecky", čili je vše OK, jako bylo před pár týdny. Samozřejmě je v SD Pohoda a Óčko o několik řádů horší, než 3 x HD. Pokud to tak zůstane, budu spokojen.
« Poslední změna: 28. 06. 2012, 20:21:02 od Pamětník »
DVB-C = 3 x TechniSat TechniCrypt >>CXV<<
DVB-T/T2 = 2x MMC LG MS450H, MAXIMUM T-1300 FTA, EVOLVE OMEGA T2, USB tuner HDTV DVB-T/DVB-T2+FM/DAB+
DVB-S2 = SKYMASTER 80cm, MOTOR SG-2100A, Comag SL100HD PVR
DAB+ = HAMA DIR3100, SIRD 14 C2, LINGO iJoy, Albrecht DR50, SONY XDR-S56DBP, Dual DAB+3 a 3 další


Filip Rotava

  • Nováček
  • *
  • Příspěvků: 13
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Praha - Velká Ohrada, stále nic. Sice STB hlásí slabý signál, ale nelze nic nalézt. Před tím mi MPX4 bežel bez problémů.


pepa novák

  • Profík
  • *****
  • Příspěvků: 638
    • Zobrazit profil
    • E-mail
MUX4 v Praze úspěšně jede. A dík p. Pařízkovi za to, co ČRa ani O2 nebyly schopny za ta léta spustit - 3 programy v HD :)


Pamětník

  • Profík
  • *****
  • Příspěvků: 2 562
  • KLD-40W4000, 32LD550, LE32B450, SyncMaster 2370HD
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Později, ale přece. Jen je otázkou, jak dlouho ty 3 HD stanice budou v MUXu 4 šířeny?
Jak to "viděl" STB MAXIMUM T-1300 FTA včera a dnes v Praze - Lhotce zdokumentováno v příloze :
DVB-C = 3 x TechniSat TechniCrypt >>CXV<<
DVB-T/T2 = 2x MMC LG MS450H, MAXIMUM T-1300 FTA, EVOLVE OMEGA T2, USB tuner HDTV DVB-T/DVB-T2+FM/DAB+
DVB-S2 = SKYMASTER 80cm, MOTOR SG-2100A, Comag SL100HD PVR
DAB+ = HAMA DIR3100, SIRD 14 C2, LINGO iJoy, Albrecht DR50, SONY XDR-S56DBP, Dual DAB+3 a 3 další


Cojeti Potom

  • Nováček
  • *
  • Příspěvků: 19
    • Zobrazit profil
Parez pise, ze je pokryto 73,7% obyvatelstva, myslite, ze je to pravda, nebo cca kolik % muze byt realita?


brambory

  • Člen
  • **
  • Příspěvků: 62
    • Zobrazit profil
    • E-mail
zdravím - no pokat ma pan pařízek oči jako vosa :o tak to ma dobry protože muže koukat na to jeho kostičkovany vysílaní ktere je pro normalního smrtelníka nekokukatelné....liberec horska venkovní antena....hruza....... :'(


Miloslav Soška

  • Profík
  • *****
  • Příspěvků: 1 750
  • QTH Horní Stakory
    • ICQ komunikátor - 228301424
    • Zobrazit profil
    • pureradio.cz
    • E-mail
zdravím - no pokat ma pan pařízek oči jako vosa :o tak to ma dobry protože muže koukat na to jeho kostičkovany vysílaní ktere je pro normalního smrtelníka nekokukatelné....liberec horska venkovní antena....hruza....... :'(
co je to za venkovní anténu? nemá, jen tak čirou náhodou, v sobě super výkonný zesilovač?
DVB-S - Ariva 100, Wave Frontier T55 -  23.5°E, 19.2°E, 13°E - FTA
DVB-T - SHARP Aquos LC-40LE630E - k. 6, 25, 29, 30, 35, 38, 40, 60 - ČH, Černá Studnice, Sněžné Jámy
DAB/DAB+/DMB/DRM/SDR/VKV - EzCap USB Dongle, Lingo iJoy Plus, Kenwood KDC-DAB41U, Dual DAB 50, Himalaya DRM 2009
PMR, CB, sdílenky


neis

  • Nováček
  • *
  • Příspěvků: 3
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Pánové možná už jste to tady řešili, ale docela se v tom už ztrácím. Ohledně bodu 1 nastane změna nebo to takto bude stále? Na staré Phillipsce bez Mpeg4 je intenzita velmi dobrá a kvalita slabá, ale u primární telky Sharp 705e čistá nula, což je pro mě docela nemilé, protože jsem díky startu mux4 zrušil kabelovku a na HDčko jsem si docela zvykl... Díky


Miloslav Soška

  • Profík
  • *****
  • Příspěvků: 1 750
  • QTH Horní Stakory
    • ICQ komunikátor - 228301424
    • Zobrazit profil
    • pureradio.cz
    • E-mail
například u mě - můj 3 roky starý model Sharp nynější stav docela zvládá, přitom se ze začátku vůbec nechytal - takže už si nestěžuju :) jinak, tento stav by ROZHODNĚ NEMĚL TRVAT NAPOŘÁD, PROTOŽE TOTO NENÍ VYSÍLÁNÍ PODLE OBVYKLÝCH VYSÍLACÍCH STANDARDŮ, a opakuju to zas a znova - každý receiver/TV může tato data interpretovat jinak a proto je to zatím tak, jak je...
DVB-S - Ariva 100, Wave Frontier T55 -  23.5°E, 19.2°E, 13°E - FTA
DVB-T - SHARP Aquos LC-40LE630E - k. 6, 25, 29, 30, 35, 38, 40, 60 - ČH, Černá Studnice, Sněžné Jámy
DAB/DAB+/DMB/DRM/SDR/VKV - EzCap USB Dongle, Lingo iJoy Plus, Kenwood KDC-DAB41U, Dual DAB 50, Himalaya DRM 2009
PMR, CB, sdílenky