Autor Téma: VÝZVA VŠEM, CO SE NEÚSPĚŠNĚ SNAŽÍ O PŘÍJEM MULTIPLEXU 4 PANA PAŘÍZKA!!!!!!!!!  (Přečteno 31267 krát)

José

  • Profík
  • *****
  • Příspěvků: 1 719
  • Vivat RADIO 1 !
    • ICQ komunikátor - 73659371
    • Zobrazit profil
    • DAB
    • E-mail
... a vše jsou jen výmluvy pro "běžného diváka", který tomu stejně nerozumí a ještě s nimi bude mít soucit, jak chudáci bojují... sami se svojí neschopností a diletantismem  (viz facebook Pohody).

To je právě to show.Možná nepromyšlené a nezamýšlené / i když jisté náznaky byly, třeba citace: ,, jen tak si hrajeme.." v jednom zdejším článku.../, ale v každém případě nyní běžící... A negativní reklama je také reklama.... Víš, co lidí do toho takto vtáhli ?
Když by se to zaplo a ono to šlo, to by byla v podstatě nuda, ne ? Teď půl národa aktivně přemýšlí, proč zrovna jim to nejde...Jak říkám parádní reklama, zadarmiko... A x lidí, co vůbec netušilo, že nějaký mux 4 existuje, najednoui kouká, co jim to tam poletuje za stanice...
Philips 40PFL5007K/12
DVB-T / Löbau, Ještěd, Černá studnice, Jelení hora /
DVB-S2  Al 105cm / FTA 19,2°E + Sky Link 23,5°E  /

Externí STB Sat Elita 2000 HD  Al 85cm Mascom,
Thor 0,8°W, Free Sat by UPC Direct

Pure Evoke 2S : DR DEUTSCHLAND Dresden 5C,
SACHSEN Löbau 9C, TELEKO DAB Proseč LL

Reklama

  • Stálý člen
  • *****
  • Příspěvků: 0


David Kříž

  • Profík
  • *****
  • Příspěvků: 1 775
    • Zobrazit profil
... a vše jsou jen výmluvy pro "běžného diváka", který tomu stejně nerozumí a ještě s nimi bude mít soucit, jak chudáci bojují... sami se svojí neschopností a diletantismem  (viz facebook Pohody).

To je právě to show.Možná nepromyšlené a nezamýšlené / i když jisté náznaky byly, třeba citace: ,, jen tak si hrajeme.." v jednom zdejším článku.../, ale v každém případě nyní běžící... A negativní reklama je také reklama.... Víš, co lidí do toho takto vtáhli ?
Když by se to zaplo a ono to šlo, to by byla v podstatě nuda, ne ? Teď půl národa aktivně přemýšlí, proč zrovna jim to nejde...Jak říkám parádní reklama, zadarmiko... A x lidí, co vůbec netušilo, že nějaký mux 4 existuje, najednoui kouká, co jim to tam poletuje za stanice...
A napadlo tě v té svojí omezené územní působnosti, že Pařezovi může být šumák show před lidma, když mu do toho muxu nikdo nevleze po té demonstraci profesionality? Jeho zákazníci nejsou lidi co z toho mají show, ale televizní stanice! A ti jsou profíci co chtějí to samé od svého vysílatele. Já být tv stanice, tak radši zaplatím x-krát tolik a vlezu do mux3, než do této frašky... hlavně prosím nereaguj, že tobě mux3 nejde! :D O to v tento moment fakt neběží.


José

  • Profík
  • *****
  • Příspěvků: 1 719
  • Vivat RADIO 1 !
    • ICQ komunikátor - 73659371
    • Zobrazit profil
    • DAB
    • E-mail
A napadlo tě v té svojí omezené územní působnosti, že Pařezovi může být šumák show před lidma, když mu do toho muxu nikdo nevleze po té demonstraci profesionality? Jeho zákazníci nejsou lidi co z toho mají show, ale televizní stanice! A ti jsou profíci co chtějí to samé od svého vysílatele. Já být tv stanice, tak radši zaplatím x-krát tolik a vlezu do mux3, než do této frašky... hlavně prosím nereaguj, že tobě mux3 nejde! :D O to v tento moment fakt neběží.

A to myslíš vážně, že v této chvíli se tam hraje o nějaké stanice ? Óčko mu zdrhlo. Pohoda je jeho a může si s ní dělat co chce... A ty 3HD jede zadara za svoje peníze. A nežli skončí OH, tak už to bude mít poladěné.
« Poslední změna: 28. 06. 2012, 10:30:01 od José »
Philips 40PFL5007K/12
DVB-T / Löbau, Ještěd, Černá studnice, Jelení hora /
DVB-S2  Al 105cm / FTA 19,2°E + Sky Link 23,5°E  /

Externí STB Sat Elita 2000 HD  Al 85cm Mascom,
Thor 0,8°W, Free Sat by UPC Direct

Pure Evoke 2S : DR DEUTSCHLAND Dresden 5C,
SACHSEN Löbau 9C, TELEKO DAB Proseč LL


David Kříž

  • Profík
  • *****
  • Příspěvků: 1 775
    • Zobrazit profil
A napadlo tě v té svojí omezené územní působnosti, že Pařezovi může být šumák show před lidma, když mu do toho muxu nikdo nevleze po té demonstraci profesionality? Jeho zákazníci nejsou lidi co z toho mají show, ale televizní stanice! A ti jsou profíci co chtějí to samé od svého vysílatele. Já být tv stanice, tak radši zaplatím x-krát tolik a vlezu do mux3, než do této frašky... hlavně prosím nereaguj, že tobě mux3 nejde! :D O to v tento moment fakt neběží.

A to myslíš vážně, že v této chvíli se tam hraje o nějaké stanice ? Óčko mu zdrhlo. Pohoda je jeho a může si s ní dělat co chce... A ty 3HD jede zadara za svoje peníze. A nežli skončí OH, tak už to bude mít poladěné.

A pak jako co? Pak se z nebe snese několik tv stanic a nadšeně mu tam přicupitají? Nebo k čemu to provozuje, aby tam utopil prachy a pro svoji Pohodu, která za 10 let bude mít sledovanost rekordních 0,1 procenta ???


José

  • Profík
  • *****
  • Příspěvků: 1 719
  • Vivat RADIO 1 !
    • ICQ komunikátor - 73659371
    • Zobrazit profil
    • DAB
    • E-mail
A pak jako co? Pak se z nebe snese několik tv stanic a nadšeně mu tam přicupitají? Nebo k čemu to provozuje, aby tam utopil prachy a pro svoji Pohodu, která za 10 let bude mít sledovanost rekordních 0,1 procenta ???

Tak to by mne zajímalo také, co se bude dít potom. Tady totiž už žádné televizní stanice, co by tam mohly vlézt nejsou i když by mu to jelo na 95% bezchybně. Nemá tak kdo vlézt, když neexistuje.
Philips 40PFL5007K/12
DVB-T / Löbau, Ještěd, Černá studnice, Jelení hora /
DVB-S2  Al 105cm / FTA 19,2°E + Sky Link 23,5°E  /

Externí STB Sat Elita 2000 HD  Al 85cm Mascom,
Thor 0,8°W, Free Sat by UPC Direct

Pure Evoke 2S : DR DEUTSCHLAND Dresden 5C,
SACHSEN Löbau 9C, TELEKO DAB Proseč LL

Reklama

  • Stálý člen
  • *****
  • Příspěvků: 0


Miloslav Soška

  • Profík
  • *****
  • Příspěvků: 1 750
  • QTH Horní Stakory
    • ICQ komunikátor - 228301424
    • Zobrazit profil
    • pureradio.cz
    • E-mail
A pak jako co? Pak se z nebe snese několik tv stanic a nadšeně mu tam přicupitají? Nebo k čemu to provozuje, aby tam utopil prachy a pro svoji Pohodu, která za 10 let bude mít sledovanost rekordních 0,1 procenta ???

Tak to by mne zajímalo také, co se bude dít potom. Tady totiž už žádné televizní stanice, co by tam mohly vlézt nejsou i když by mu to jelo na 95% bezchybně. Nemá tak kdo vlézt, když neexistuje.
jó, to je otázka, jestli bude mít víc platících zákazníků, kteří budou chtít u něj utopit svoje investice po tom, co tu předvedl...ale to už je potom jeho boj...
DVB-S - Ariva 100, Wave Frontier T55 -  23.5°E, 19.2°E, 13°E - FTA
DVB-T - SHARP Aquos LC-40LE630E - k. 6, 25, 29, 30, 35, 38, 40, 60 - ČH, Černá Studnice, Sněžné Jámy
DAB/DAB+/DMB/DRM/SDR/VKV - EzCap USB Dongle, Lingo iJoy Plus, Kenwood KDC-DAB41U, Dual DAB 50, Himalaya DRM 2009
PMR, CB, sdílenky


Petr Marecek

  • Profík
  • *****
  • Příspěvků: 1 034
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Tak nové televize, které mají vzniknout.
NOVÁ FRNDA
ČT3
ČT6 REGION
METROPOL V CELOSTÁTNÍ PODOBĚ
REGIO
Je jasné, kam umístí svoji televizi Regio, ale není jasné, co na ní bude vysílat a kdy ji rozjede.
Frnda by mohla teoreticky vysílat v mux4,protože když dala Pařízkovi kanál Nova hd, tak on by jim mohl dát nejvýhodnější podmínky pro vysílání, navíc jestli jednají ještě o mtv...
Metropol si myslím půjde cesto Očka a dohodne si u mux3 nejvýhodnější podmínky, bohužel si stále myslím, že to Očko neutáhne.
A čt ta musí splnit pokrytí, aby mohla vysílat mimo mux1, což znamená, že by trojku mohli spustit taky ve trojce a u Pařízka by pak mohli spustit šestku,ale myslím si, že by jim, pak mux3 dal ještě výhodnější podmínky,kdyby tam měli oba své kanály.


Petr Marecek

  • Profík
  • *****
  • Příspěvků: 1 034
    • Zobrazit profil
    • E-mail
a navíc, když hd kanály bude mít i mux3,uvidíme na jak dlouho, tak na co pak bude Pařízek lákat na Pohodu?


Miloslav Soška

  • Profík
  • *****
  • Příspěvků: 1 750
  • QTH Horní Stakory
    • ICQ komunikátor - 228301424
    • Zobrazit profil
    • pureradio.cz
    • E-mail
to nikdo neví, jak tenhle "experiment" skončí - mám za to, že se to dozvíme minimálně na podzim...
DVB-S - Ariva 100, Wave Frontier T55 -  23.5°E, 19.2°E, 13°E - FTA
DVB-T - SHARP Aquos LC-40LE630E - k. 6, 25, 29, 30, 35, 38, 40, 60 - ČH, Černá Studnice, Sněžné Jámy
DAB/DAB+/DMB/DRM/SDR/VKV - EzCap USB Dongle, Lingo iJoy Plus, Kenwood KDC-DAB41U, Dual DAB 50, Himalaya DRM 2009
PMR, CB, sdílenky


Petr PetrK

  • Profík
  • *****
  • Příspěvků: 884
    • Zobrazit profil
    • E-mail
No právě, právě... ;D Show sice nepřehlédnutelná, ale z hlediska zákonitě předpokládané profesionality totální ubohost, žádné show...  :P
Já být majitelem nějaké televizní stanice, tak do toho muxu poté, co tady předvádějí, nepustím signál ani zadara, i kdyby na kolenách klečeli... Neb v konečném důsledku normální divák bude vztekle nadávat nikoliv na operátora, nýbrž právě na onu televizní stanici, proč to, k---a, zase nehraje?!? Šéfové v ČT by se měli probrat, tak jako jsem už dříve psal, že by se měli probudit ze zimního spánku i v ČRa, když jim nohsledi v ČTÚ zatrhli DVB-T2, a dohodnout se na vzájemně rozumných a přijatelných podmínkách šíření ČT1 HD i ČT4 HD v muxu 3. HD vysílání již přestává být cosi jako nadstandard, a právě ČT by měla HD nabízet i v terestrice. Jakožto diváka mě přece nic nenutí, chci-li HD, abych si kvůli tomu pořizoval satelit. Avšak ČT zákonná povinnost nutí, aby svým signálem přednostně v DVB-T pokryla minimálně 95 obyvatel. Jistě, zákon nespecifikuje,zda se jedná o signál SD či HD...  No, možná by to byl docela zajímavý soudní spor... 


Petr PetrK

  • Profík
  • *****
  • Příspěvků: 884
    • Zobrazit profil
    • E-mail
a navíc, když hd kanály bude mít i mux3,uvidíme na jak dlouho, tak na co pak bude Pařízek lákat na Pohodu?

Prozatím bude mít mux 3 HD kanály ČT pouze v období OH. Bohužel...


Petr Marecek

  • Profík
  • *****
  • Příspěvků: 1 034
    • Zobrazit profil
    • E-mail
možná je to blbá otázka, kdy je olympiáda? a nevíte, proč bude čt2hd, já teda dvojku téměř nesleduju, jen červeného trpaslíka, medůzu a ranč,ale na ty věšinou zapomenu a už častěji mám puštěnou čt1


Miloslav Soška

  • Profík
  • *****
  • Příspěvků: 1 750
  • QTH Horní Stakory
    • ICQ komunikátor - 228301424
    • Zobrazit profil
    • pureradio.cz
    • E-mail
možná je to blbá otázka, kdy je olympiáda? a nevíte, proč bude čt2hd, já teda dvojku téměř nesleduju, jen červeného trpaslíka, medůzu a ranč,ale na ty věšinou zapomenu a už častěji mám puštěnou čt1
1/ 26.7. - 12.8.

2/ pokud se nemýlím, Olympiáda poběží i na ČT2, proto ta ČT2HD...
DVB-S - Ariva 100, Wave Frontier T55 -  23.5°E, 19.2°E, 13°E - FTA
DVB-T - SHARP Aquos LC-40LE630E - k. 6, 25, 29, 30, 35, 38, 40, 60 - ČH, Černá Studnice, Sněžné Jámy
DAB/DAB+/DMB/DRM/SDR/VKV - EzCap USB Dongle, Lingo iJoy Plus, Kenwood KDC-DAB41U, Dual DAB 50, Himalaya DRM 2009
PMR, CB, sdílenky


Petr Marecek

  • Profík
  • *****
  • Příspěvků: 1 034
    • Zobrazit profil
    • E-mail
tak to je blbé, to je to s čím já nesouhlasím.sport má být na sportovním kanále.
Když byly jen 4 tv, dobré to jsem bral,ale pokud mají 4, tak mají všechen sport i v době olympiády dát jen na 4.


Miloslav Soška

  • Profík
  • *****
  • Příspěvků: 1 750
  • QTH Horní Stakory
    • ICQ komunikátor - 228301424
    • Zobrazit profil
    • pureradio.cz
    • E-mail
tak to je blbé, to je to s čím já nesouhlasím.sport má být na sportovním kanále.
Když byly jen 4 tv, dobré to jsem bral,ale pokud mají 4, tak mají všechen sport i v době olympiády dát jen na 4.
takovýhle kvantum přenosů by jeden kanál rozhodně nedal, proto to tak je...
DVB-S - Ariva 100, Wave Frontier T55 -  23.5°E, 19.2°E, 13°E - FTA
DVB-T - SHARP Aquos LC-40LE630E - k. 6, 25, 29, 30, 35, 38, 40, 60 - ČH, Černá Studnice, Sněžné Jámy
DAB/DAB+/DMB/DRM/SDR/VKV - EzCap USB Dongle, Lingo iJoy Plus, Kenwood KDC-DAB41U, Dual DAB 50, Himalaya DRM 2009
PMR, CB, sdílenky