Autor Téma: STB s MPEG-4 s citlivým tunerem  (Přečteno 44136 krát)

Pamětník

  • Profík
  • *****
  • Příspěvků: 2 562
  • KLD-40W4000, 32LD550, LE32B450, SyncMaster 2370HD
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:STB s MPEG-4 s citlivým tunerem
« Odpověď #90 kdy: 13. 10. 2012, 10:53:30 »
No Comment!  ::) Raději  :-X
DVB-C = 3 x TechniSat TechniCrypt >>CXV<<
DVB-T/T2 = 2x MMC LG MS450H, MAXIMUM T-1300 FTA, EVOLVE OMEGA T2, USB tuner HDTV DVB-T/DVB-T2+FM/DAB+
DVB-S2 = SKYMASTER 80cm, MOTOR SG-2100A, Comag SL100HD PVR
DAB+ = HAMA DIR3100, SIRD 14 C2, LINGO iJoy, Albrecht DR50, SONY XDR-S56DBP, Dual DAB+3 a 3 další

Reklama

  • Stálý člen
  • *****
  • Příspěvků: 0


pozemák

  • Závislák
  • ****
  • Příspěvků: 287
    • Zobrazit profil
Re:STB s MPEG-4 s citlivým tunerem
« Odpověď #91 kdy: 13. 10. 2012, 13:48:59 »
 :D no jo já vím, dostal jsem Vás. Nevadí, nechme to být.  :) Máme tu zajímavé téma.


Pamětník

  • Profík
  • *****
  • Příspěvků: 2 562
  • KLD-40W4000, 32LD550, LE32B450, SyncMaster 2370HD
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:STB s MPEG-4 s citlivým tunerem
« Odpověď #92 kdy: 13. 10. 2012, 19:10:54 »
:D no jo já vím, dostal jsem Vás. Nevadí, nechme to být.  :) Máme tu zajímavé téma.
Houbeles dostal. Jen nemá cenu se dohadovat s někým, kdo už zapoměl na původní informace, ve kterých je jasně řečeno, že v popisované situaci nebyly použity ŽÁDNÉ prvky a proto vůbec nezáleží na jejich ceně.  :P
DVB-C = 3 x TechniSat TechniCrypt >>CXV<<
DVB-T/T2 = 2x MMC LG MS450H, MAXIMUM T-1300 FTA, EVOLVE OMEGA T2, USB tuner HDTV DVB-T/DVB-T2+FM/DAB+
DVB-S2 = SKYMASTER 80cm, MOTOR SG-2100A, Comag SL100HD PVR
DAB+ = HAMA DIR3100, SIRD 14 C2, LINGO iJoy, Albrecht DR50, SONY XDR-S56DBP, Dual DAB+3 a 3 další


pozemák

  • Závislák
  • ****
  • Příspěvků: 287
    • Zobrazit profil
Re:STB s MPEG-4 s citlivým tunerem
« Odpověď #93 kdy: 13. 10. 2012, 20:09:36 »
Ach jo s Váma  ::) ... však ano, žádné prvky ... to se plně drží tématu. Použity by byly v případě jako externí prvky = tedy na kabelu.

Dle mne to co je integrovaného uvnitř boxu se nepovažuje za nic dalšího. V dotazu je psáno když to řeknu jinak, že na kabelu nic dotyčný nemá ...

Navíc dotyčný to myslel stejně jinak - taky máte mimochodem špatný chápání >:( Je jistě míněno, že je na konektoru zapojen pouze vždy jen jeden přijímač, jindy je vyzkoušen druhý přístroj. (ten původní je úplně odpojen)


Původní dotaz: Jaká je příčina toho, když napřímo připojenou anténou k přístroji, bez jakýchkoli aktivních či pasivních prvků mezi, jeden přístroj jede měsíc stabilně bez jediného zaváhání a druhý se co 10 minut sekne?
« Poslední změna: 13. 10. 2012, 23:55:59 od pozemák »


Pamětník

  • Profík
  • *****
  • Příspěvků: 2 562
  • KLD-40W4000, 32LD550, LE32B450, SyncMaster 2370HD
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:STB s MPEG-4 s citlivým tunerem
« Odpověď #94 kdy: 14. 10. 2012, 12:27:06 »
Ach jo s Váma  ::) ... však ano, žádné prvky ... to se plně drží tématu. Použity by byly v případě jako externí prvky = tedy na kabelu.

Dle mne to co je integrovaného uvnitř boxu se nepovažuje za nic dalšího. V dotazu je psáno když to řeknu jinak, že na kabelu nic dotyčný nemá ...

Navíc dotyčný to myslel stejně jinak - taky máte mimochodem špatný chápání >:( Je jistě míněno, že je na konektoru zapojen pouze vždy jen jeden přijímač, jindy je vyzkoušen druhý přístroj. (ten původní je úplně odpojen)


Původní dotaz: Jaká je příčina toho, když napřímo připojenou anténou k přístroji, bez jakýchkoli aktivních či pasivních prvků mezi, jeden přístroj jede měsíc stabilně bez jediného zaváhání a druhý se co 10 minut sekne?
Ach jo s Tebou Štěpáne. Proč do bilance síly a kvality signálu zahrnuješ i průchozí zesílení STB, když snad víš, že výstupní úroveň na anténním konektoru se nepodílí na funkčnosti tohoto STB? Proto se snažit zabalit svůj omyl do těchto úvah je zbytečné. Autor dotazu a i Ty sám píšeš, že porovnával v různých obdobích 2 STB na stejné anténě a kabelu, tak proč sem taháš jakékoliv bilance vlivu dalších interních i externích prvků v rozvodu, případně jejich cenu? Naprosto zbytečně a zcestně!
DVB-C = 3 x TechniSat TechniCrypt >>CXV<<
DVB-T/T2 = 2x MMC LG MS450H, MAXIMUM T-1300 FTA, EVOLVE OMEGA T2, USB tuner HDTV DVB-T/DVB-T2+FM/DAB+
DVB-S2 = SKYMASTER 80cm, MOTOR SG-2100A, Comag SL100HD PVR
DAB+ = HAMA DIR3100, SIRD 14 C2, LINGO iJoy, Albrecht DR50, SONY XDR-S56DBP, Dual DAB+3 a 3 další

Reklama

  • Stálý člen
  • *****
  • Příspěvků: 0


Jaroslav Syrový

  • Profík
  • *****
  • Příspěvků: 563
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:STB s MPEG-4 s citlivým tunerem
« Odpověď #95 kdy: 14. 10. 2012, 12:31:10 »
Tahá to sem proto, že vůbec neví o čem je řeč. Prostě plácá kdesi z Google vyčtená moudra a jelikož se v dané problematice neorientuje, tak z toho pak vypadne taková změť nesmyslů a blábolů  ::)


pozemák

  • Závislák
  • ****
  • Příspěvků: 287
    • Zobrazit profil
Re:STB s MPEG-4 s citlivým tunerem
« Odpověď #96 kdy: 14. 10. 2012, 18:11:56 »
Pamětník nám zase otočil téma ...  ::) Bože, Bože. Přitom si sám nevšiml že je otázka jiná a že tam není nikde řeč o nějakém Anténním Outu. O tom tu řeč vůbec nebyla Pamětníku co zde nyní říkáte .... Otázka byla jak jsem vložil viz Původní dotaz. Nikam nic nebalím, jen se držím tématu - 2 boxy se chovají různě když se zapojej na stejný konektor.

Ten Anténní Out jsem zde zmínil jen kvůli tomu Vašemu výroku že "nelze provozovat 2 boxy současně na jedné anténě bez rozbočovače na kabelu." Ano lze, už to dál teda neprobírejme ano? Téma je jiné.

Syrový: Žádnej Google na to nepotřebuju, já už to dávno znám ... nemám STBox 1. den.


Pamětník

  • Profík
  • *****
  • Příspěvků: 2 562
  • KLD-40W4000, 32LD550, LE32B450, SyncMaster 2370HD
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:STB s MPEG-4 s citlivým tunerem
« Odpověď #97 kdy: 14. 10. 2012, 21:05:34 »
Pamětník nám zase otočil téma ...  ::) Bože, Bože. Přitom si sám nevšiml že je otázka jiná a že tam není nikde řeč o nějakém Anténním Outu. O tom tu řeč vůbec nebyla Pamětníku co zde nyní říkáte .... Otázka byla jak jsem vložil viz Původní dotaz. Nikam nic nebalím, jen se držím tématu - 2 boxy se chovají různě když se zapojej na stejný konektor.

Ten Anténní Out jsem zde zmínil jen kvůli tomu Vašemu výroku že "nelze provozovat 2 boxy současně na jedné anténě bez rozbočovače na kabelu." Ano lze, už to dál teda neprobírejme ano? Téma je jiné.
Dovolím si zopakovat mé pochyby :"Sice si nedovedu představit situaci, jak na jednu anténu a kabel lze souběžně provozovat dva různé přijímače bez jakýchkoliv aktivních a pasivních prvků...", čili o žádném rozbočovači na kabelu jsem zde nic netvrdil a Tys Štěpáne oponoval, že zapojením druhého STB na anténní výstup prvního STB se nepoužije žádný pasivní, ani aktivní prvek, což je jen lež, nebo prostá neznalost. A řeč o tomto zapojení jsi zde začal jen Ty, tak teď prosím netvrď, že zde o tom nebyla řeč, když jsou to Tvoje slova. Raději se už k tématu, do kterého se jen stále více zamotáváš, už více nevyjadřuj. Prosím... :)
DVB-C = 3 x TechniSat TechniCrypt >>CXV<<
DVB-T/T2 = 2x MMC LG MS450H, MAXIMUM T-1300 FTA, EVOLVE OMEGA T2, USB tuner HDTV DVB-T/DVB-T2+FM/DAB+
DVB-S2 = SKYMASTER 80cm, MOTOR SG-2100A, Comag SL100HD PVR
DAB+ = HAMA DIR3100, SIRD 14 C2, LINGO iJoy, Albrecht DR50, SONY XDR-S56DBP, Dual DAB+3 a 3 další