Autor Téma: Stav v multiplexu4  (Přečteno 947787 krát)

petuna

  • Člen
  • **
  • Příspěvků: 62
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:Stav v multiplexu4
« Odpověď #1755 kdy: 16. 04. 2014, 14:49:02 »
Já živím tři děti, fakt nemám peníze na to, po 5i letech vyhodit televizi a koupit jinou, zvlášť, když ostatní muxy hrajou bez problémů. Samozřejmě jsem to vyřešil koupí set-top-boxu, ale to opravdu nevede k řešení, že. A netykejte mi, já Vám také netykám.

Reklama

  • Stálý člen
  • *****
  • Příspěvků: 0


gagarin1

  • Člen
  • **
  • Příspěvků: 68
    • Zobrazit profil
Re:Stav v multiplexu4
« Odpověď #1756 kdy: 16. 04. 2014, 14:55:06 »
A dělají to i novější Samsungy.
Ptám se který novější to dělají a ne jestli máš prachy na vyhazování. Mimochodem televizor je běžná spotřebka a nikdo ti nebude garantovat, že vydrží na věčný časy a nikdy jinak. Mobil je po 5 letech taky odepsanej, a to nezřídka stojí víc, než televizor.
A tykat ti samozřejmě budu, protože na netovejch diskuzích to takto chodí. A jestli neznáš netový diskuze, tak sem nelez, sorry :D


petuna

  • Člen
  • **
  • Příspěvků: 62
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:Stav v multiplexu4
« Odpověď #1757 kdy: 16. 04. 2014, 14:57:24 »
To je ale velký rozdíl, mobil je odepsanej, ale té televizi nic není, ta je jako nová. To nelze srovnávat. Já si ty dva typy nepamatuji, nejsem bohužel doma a tolik mě to na nich netrápí, protože je moc nepouštíme. Jeden je cca 3roky starý model taktéž od samsungu, dělá to na něm méně, ale dělá.
Tímto končím diskuzi, s hulváty se obvykle nebavím. S bohem


gagarin1

  • Člen
  • **
  • Příspěvků: 68
    • Zobrazit profil
Re:Stav v multiplexu4
« Odpověď #1758 kdy: 16. 04. 2014, 15:03:41 »
Ale tý televizi přece není nic ani dneska, děláš z toho zbytečný drama. Ostatní muxy bere v pohodě a navíc není problém k ní připojit set-top-box za pár stovek, kterej si s muxem 4 poradí. Takže svoji cenu ta televize pořád má. Jinak zrovna tento typ nemá kabelovej tuner - to píšu proto, že díky tomuto taky není úplně odepsaná a není potřeba hned kupovat novou, akorát se na kabelovce musí připojit DVB-C set-top-box a televize pak slouží jako zobrazovač.

S Bohem nemám co do činění. Leda sbohem, to jo :D


tako50

  • Profík
  • *****
  • Příspěvků: 534
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:Stav v multiplexu4
« Odpověď #1759 kdy: 16. 04. 2014, 15:41:27 »
SAMSUNG LCD D503 všechno v pohodě. Vyměň si ty svoje krámy a furt neskuhrej, Pařízek tě má stejně na háku :D
To máš doma takovejhle krampl?Tak to se pak nedivím,že nic nevidíš,to ani když hodíš na oči pořádný popelníky,tak nic neuvidíš.Kup si něco pořádnýho,něco co má pořádný ostrý obraz a ne plátno natřený sádlem.Proto ty tady kecáš takový bludy.

Reklama

  • Stálý člen
  • *****
  • Příspěvků: 0


gagarin1

  • Člen
  • **
  • Příspěvků: 68
    • Zobrazit profil
Re:Stav v multiplexu4
« Odpověď #1760 kdy: 16. 04. 2014, 15:46:37 »
Třeba bych si mohl koupit ty tvoje trhanice a pak furt skuhrat jak malej Jarda, kterýmu rozšlápli bábovičku, ne? :D


tako50

  • Profík
  • *****
  • Příspěvků: 534
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:Stav v multiplexu4
« Odpověď #1761 kdy: 16. 04. 2014, 18:46:46 »
Vždyť si je nemusíš kupovat,dávno je tam máš schovaný pod tím sádlem.Možná kdybys vyčistil ty popelníky,tak je uvidíš.


spyko

  • Závislák
  • ****
  • Příspěvků: 407
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:Stav v multiplexu4
« Odpověď #1762 kdy: 16. 04. 2014, 20:23:48 »
Kupujete šroty a pak tu skučíte,mě nic netrhá ! 8)
Samsung 55nu8002. ,,telesystem 6820 twin,dreambox 525 dvb-t2/c,UPC modul,internet,mini pc di way m9.


pakozlik2

  • Nováček
  • *
  • Příspěvků: 12
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:Stav v multiplexu4
« Odpověď #1763 kdy: 16. 04. 2014, 20:41:07 »
Tak Samsungy jistě mají své místo na světě. Ale tak na dně kontejneru sběrného dvora elektroodpadu.


gagarin1

  • Člen
  • **
  • Příspěvků: 68
    • Zobrazit profil
Re:Stav v multiplexu4
« Odpověď #1764 kdy: 16. 04. 2014, 21:01:24 »
Vždyť si je nemusíš kupovat,dávno je tam máš schovaný pod tím sádlem.Možná kdybys vyčistil ty popelníky,tak je uvidíš.
Až na to, že já mám obraz muxu 4 v pohodě a nehekám furt v diskuzi na adresu Pařízka :D


gagarin1

  • Člen
  • **
  • Příspěvků: 68
    • Zobrazit profil
Re:Stav v multiplexu4
« Odpověď #1765 kdy: 16. 04. 2014, 21:03:34 »
Tak Samsungy jistě mají své místo na světě. Ale tak na dně kontejneru sběrného dvora elektroodpadu.
Jo, možná bych ti i věřil. Nebejt toho, že panely Samsung najdeš běžně v Sony a všude možně, takže tvoje představa je hodně mimo. Ať se ti to líbí nebo ne, tak máš Samsunga kam se hneš :D


Jan Novák

  • Profík
  • *****
  • Příspěvků: 2 445
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:Stav v multiplexu4
« Odpověď #1766 kdy: 16. 04. 2014, 21:33:02 »
Jo, možná bych ti i věřil. Nebejt toho, že panely Samsung najdeš běžně v Sony a všude možně, takže tvoje představa je hodně mimo. Ať se ti to líbí nebo ne, tak máš Samsunga kam se hneš :D
Horší je, že naopak v Samsung TV pak najdu panel od AUO nebo CME.


tako50

  • Profík
  • *****
  • Příspěvků: 534
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:Stav v multiplexu4
« Odpověď #1767 kdy: 16. 04. 2014, 21:35:16 »
Tady to je někdy taková prd.l  ;D ;D


gagarin1

  • Člen
  • **
  • Příspěvků: 68
    • Zobrazit profil
Re:Stav v multiplexu4
« Odpověď #1768 kdy: 16. 04. 2014, 22:40:36 »
Jo, možná bych ti i věřil. Nebejt toho, že panely Samsung najdeš běžně v Sony a všude možně, takže tvoje představa je hodně mimo. Ať se ti to líbí nebo ne, tak máš Samsunga kam se hneš :D
Horší je, že naopak v Samsung TV pak najdu panel od AUO nebo CME.
Všechno je to na jedno kopyto a rozhoduje akorát lidská blbost, jestli za totéž někdo vysolí 2x tolik nebo ne :)


Jan Novák

  • Profík
  • *****
  • Příspěvků: 2 445
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:Stav v multiplexu4
« Odpověď #1769 kdy: 16. 04. 2014, 23:15:20 »
Všechno je to na jedno kopyto a rozhoduje akorát lidská blbost, jestli za totéž někdo vysolí 2x tolik nebo ne :)
Na jedno kopyto to rozhodně není, panely od Samsungu mají až 2x vyšší kontrast a lepší barevné podání. Samsung ale dával do TV, co mu přišlo pod ruku, takže šlo koupit jeden typ jak s panelem od Samsungu, tak s AUO nebo CME. Rozdíl se dal zjistit akorát přes service menu.