Autor Téma: O2 TV  (Přečteno 34835 krát)

Honza DVB

  • Závislák
  • ****
  • Příspěvků: 279
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re: O2 TV
« Odpověď #15 kdy: 07. 04. 2010, 21:11:47 »
Ještě k tomu internetu , bydlím cca 200m od ústředny na vesnici na Rakovnicku a chodí to max. cca 3,5mb , při HD  to spadne na cca. 100 kb. Dík za diskusi .   Honza
Ono nejde jen o vzdálenost od ústředny, ale i o kvalitu (elektrické parametry) linky. A nebo vám O2 něco špatně nastavili, zkuste je bombardovat hlášeními poruchy - 100kb (download) rozhodně není normální rychlost ADSL. Za ty peníze co za službu chtějí bych si to nenechal líbit.

Reklama

  • Stálý člen
  • *****
  • Příspěvků: 0


Pavel S

  • Nováček
  • *
  • Příspěvků: 8
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re: O2 TV
« Odpověď #16 kdy: 08. 04. 2010, 04:43:34 »
Ještě k tomu internetu , bydlím cca 200m od ústředny na vesnici na Rakovnicku a chodí to max. cca 3,5mb , při HD  to spadne na cca. 100 kb. Dík za diskusi .   Honza
Ono nejde jen o vzdálenost od ústředny, ale i o kvalitu (elektrické parametry) linky. A nebo vám O2 něco špatně nastavili, zkuste je bombardovat hlášeními poruchy - 100kb (download) rozhodně není normální rychlost ADSL. Za ty peníze co za službu chtějí bych si to nenechal líbit.
Při současném sledování HD programu ano!!! S tím nic nenaděláte!


honza

  • Host
Re: O2 TV
« Odpověď #17 kdy: 08. 04. 2010, 06:09:54 »
ok , dík


František Polák

  • Nováček
  • *
  • Příspěvků: 1
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re: O2 TV
« Odpověď #18 kdy: 16. 04. 2010, 08:22:43 »
O2TV rozšiřuje svoji nabídku televizních služeb
Diváky, kteří přijímají televizní digitální signál přes pevnou telefonní linku a internetový protokol (IPTV) a využívají službu O2TV společnosti Telefonica O2, čeká nabídka nových televizních služeb. Jedná se o videotéku ve vysokém rozlišení (HD), ale hlavně nahrávání televizních pořadů přes internet. Telefonika O2 chtěla tuto možnost nabídnout již dříve řešenou podobně jako její hlavní konkurent – společnost UPC. Ta ke své digitální televizi nabízí zařízení, které obsahuje disk, na který se dají zaznamenat data a ty pak libovolně znovu přehrát. Telefonika O2 zvolila variantu s centrálním úložištěm dat. Divák si zvolí svůj pořad přes Elektronického programového průvodce (EPG) a ten si pak přes internet uloží na tzv. centrální úložiště dat, kde ho budou mít v rámci služby O2TV kdykoliv k dispozici. Služba je ve stádiu pilotního provozu a oficiální spuštění firma plánuje v průběhu druhého a třetího čtvrtletí letošního roku. Díky připojení k internetu a přenosu televizního signálu přes internetový protokol má Telefonika O2 možnost nabízet další přídavné služby. Jedná se například o virtuální videopůjčovnu či televizní archiv, kde si mohou zákazníci přehrát různé odvysílané pořady českých televizí. V testovacím provozu je už také vysílání kanálů České televize (ČT) a TV Nova ve vysokém rozlišení. Samotnou službu O2TV využívá v České republice zhruba 140 tisíc lidí a právě těmito přídavnými internetovými službami se snaží Telefonika alespoň přiblížit ke společnosti UPC, která na trhu vede se zhruba 630 tisíci zákazníky.


Pavel S

  • Nováček
  • *
  • Příspěvků: 8
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re: O2 TV
« Odpověď #19 kdy: 02. 07. 2010, 09:48:01 »
Včera O2TV spustila službu nahrávání.Bohužel,pořád ještě nefunguje i když jinde na netu jsem se dočetl,že se už někomu nahrávání podařilo .Po zmáčknutí červeného tlačítka se objeví hláška že se vyskytla chyba,že mám resetovat  nebo volat technikům.Resetoval jsem x krát,volal jsem technikům,dozvěděl jsem se ,že chyba je na jejich straně a že se na odstranění pracuje (samozřejmě!).Nová služba rovná se nový problém  :-\

Reklama

  • Stálý člen
  • *****
  • Příspěvků: 0


Pavel S

  • Nováček
  • *
  • Příspěvků: 8
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re: O2 TV
« Odpověď #20 kdy: 01. 09. 2010, 16:02:33 »
Dnes na O2TV začala vysílat Metropol TV (aktuality z Prahy,pozice 182).Pro načtení této stanice bude z počátku zřejmě nutno restartovat set top box!


Pavel S

  • Nováček
  • *
  • Příspěvků: 8
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re: O2 TV
« Odpověď #21 kdy: 22. 09. 2010, 10:44:38 »
Nabídka O2TV byla dnes rozšířena o následující programy : JOJ , JOJ PLUS , TV NOE , KINO CS , UNIVERSAL CHANNEL , HISTORY , SPORT 2 , MUZIKA CS , F&H !


Alois Klepáč

  • Stálý člen
  • ***
  • Příspěvků: 209
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re: O2 TV
« Odpověď #22 kdy: 22. 09. 2010, 16:23:19 »
Měsíční cena je kolik?


José

  • Profík
  • *****
  • Příspěvků: 1 719
  • Vivat RADIO 1 !
    • ICQ komunikátor - 73659371
    • Zobrazit profil
    • DAB
    • E-mail
Re: O2 TV
« Odpověď #23 kdy: 22. 09. 2010, 21:05:41 »
Nabídka O2TV byla dnes rozšířena o následující programy : JOJ , JOJ PLUS , TV NOE , KINO CS , UNIVERSAL CHANNEL , HISTORY , SPORT 2 , MUZIKA CS , F&H !

Nechci kecat, ale mám dojem, že si O2 způsobila kolaps... Tedy přihodila tyhle voloviny, na cěž každý kdo ji má, chtěl mrknout, co tam dávaj a zapnul to a O2 vylítlo ADSL2 a nešlo asi 2 hodiny...

To už je asi třetí takováto věc v poslední době, tedy určité příznaky, že s tou firmou to jde velice rychle z kopce a zákazníci jí utíkají kudy mohou...

Když na to přijde...Tak po ukončení emulátoru na Digi TV se zde často probírá kolik nových zákazníků přijde k CS linku, kolik ke Sky Linku a kolik k UPC Direct, tak by mne vážně docela zajímalo kolik jich požádalo o IPTV Telefonica O2. Ale obávám se, že to moc nebude a že tato společnost si povede absolutně nejhůře a uloví zcela nejmenší počet z té nové, vzniklé poptávky, po nějakých placených programech...
« Poslední změna: 22. 09. 2010, 22:27:56 od José Brtník »
Philips 40PFL5007K/12
DVB-T / Löbau, Ještěd, Černá studnice, Jelení hora /
DVB-S2  Al 105cm / FTA 19,2°E + Sky Link 23,5°E  /

Externí STB Sat Elita 2000 HD  Al 85cm Mascom,
Thor 0,8°W, Free Sat by UPC Direct

Pure Evoke 2S : DR DEUTSCHLAND Dresden 5C,
SACHSEN Löbau 9C, TELEKO DAB Proseč LL


José

  • Profík
  • *****
  • Příspěvků: 1 719
  • Vivat RADIO 1 !
    • ICQ komunikátor - 73659371
    • Zobrazit profil
    • DAB
    • E-mail
Re: O2 TV
« Odpověď #24 kdy: 22. 09. 2010, 22:52:14 »
Měsíční cena je kolik?

http://www.o2-tv.cz/programove-balicky/

/ ....co si kdo ukecá, stejní trhovci vietnamského stylu jako UPC Direct... /
Philips 40PFL5007K/12
DVB-T / Löbau, Ještěd, Černá studnice, Jelení hora /
DVB-S2  Al 105cm / FTA 19,2°E + Sky Link 23,5°E  /

Externí STB Sat Elita 2000 HD  Al 85cm Mascom,
Thor 0,8°W, Free Sat by UPC Direct

Pure Evoke 2S : DR DEUTSCHLAND Dresden 5C,
SACHSEN Löbau 9C, TELEKO DAB Proseč LL


Jarda Píša

  • Nováček
  • *
  • Příspěvků: 3
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re: O2 TV
« Odpověď #25 kdy: 12. 01. 2011, 22:21:49 »
Zajímala by mě mě jediná věc,je pravda že k o2 tv si nemohu zřídit internet 16 mb??
O2 tv již mám,dostupnou rychlost tu mám cca 13 mb,ale podle operátora,když mám o2 tv,tak musím mít net 8 mb.
Bez tv by to prej šlo.
Trochu pitomost ne??


Kuba Melín

  • Global Moderator
  • Profík
  • *****
  • Příspěvků: 732
    • Zobrazit profil
    • DVB Servis
    • E-mail
Re: O2 TV
« Odpověď #26 kdy: 12. 01. 2011, 22:45:54 »
Není to pitomost, ale realita. Ten internet 8 Mb vám totiž s O2TV stejně nikdy 8 Mb nepoběží, natožpak 16 Mb. Jde o přenosovou rychlost ADSL linky, která je značně limitována. Když tedy sledujete TV, je využito kolem 3-4 Mbps - pak už záleží jen na kvalitě linky k vám, její vytíženosti a vzdálenosti k ústředně. Podle toho pro internet zbývá od 1 do 6 Mbps, spíše ale ta nižší čísla.

Ne nadarmo koluje takový vtip, že O2TV zceluje rodiny - když rodiče sledují TV, děti mají utrum s Youtube a Facebookem  8)
S anténami je to jako s ženami - je to složitější, než to na první pohled vypadá :)

Profesionální instalace antén pro DVB-T, DAB i VKV FM, satelitních parabol, měření signálu a další poradenství - http://www.dvbservis.cz


Jaroslav Syrový

  • Profík
  • *****
  • Příspěvků: 563
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re: O2 TV
« Odpověď #27 kdy: 12. 01. 2011, 23:00:14 »
Od těch zlodějů rychle pryč  :o


Jarda Píša

  • Nováček
  • *
  • Příspěvků: 3
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re: O2 TV
« Odpověď #28 kdy: 13. 01. 2011, 22:18:08 »
Není to pitomost, ale realita. Ten internet 8 Mb vám totiž s O2TV stejně nikdy 8 Mb nepoběží, natožpak 16 Mb. Jde o přenosovou rychlost ADSL linky, která je značně limitována. Když tedy sledujete TV, je využito kolem 3-4 Mbps - pak už záleží jen na kvalitě linky k vám, její vytíženosti a vzdálenosti k ústředně. Podle toho pro internet zbývá od 1 do 6 Mbps, spíše ale ta nižší čísla.

Ne nadarmo koluje takový vtip, že O2TV zceluje rodiny - když rodiče sledují TV, děti mají utrum s Youtube a Facebookem  8)

Tomu co píšete rozumím
Mám 8mb,bez tv mi to jede tak 7 mb,zapnu tv a je to kolem 3 mb.
To je pořád pro mě slušný.
Nevím jestli jste mě pochopil,např soused má také adsl,ten dražší 16 mb a jede mu to okolo 12 mb,což by mě s tv stačilo.
Ale k tv prej nemohu mít ten rychlejší internet,což je postavené na hlavu,když si tv veme,řeknu 4mb,tak bych pak měl rezervu kolem 8 mb.
A to nemluvě o hd programech,tam pak internet fakt skoro nejde.


Jarda Píša

  • Nováček
  • *
  • Příspěvků: 3
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re: O2 TV
« Odpověď #29 kdy: 13. 01. 2011, 22:21:44 »
No prostě
Vím jistě že tady je max rychlost kolem 13 mb
Bohužel s tv mi tuto rychlost nepustí,fakt divný.