Autor Téma: DVB-T v Polsku.  (Přečteno 903590 krát)

Miroslav Kuzník

  • Závislák
  • ****
  • Příspěvků: 285
    • Zobrazit profil
Re:DVB-T v Polsku.
« Odpověď #825 kdy: 27. 01. 2012, 18:51:11 »
Tak to zduvodnuji na Emitelu/Nie jest prawdziwe wyżej przedstawione domniemanie. Jak napisałem wcześniej, wystąpiło bardzo silne oblodzenie wieży i anten.

Reklama

  • Stálý člen
  • *****
  • Příspěvků: 0


Petr PetrK

  • Profík
  • *****
  • Příspěvků: 884
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:DVB-T v Polsku.
« Odpověď #826 kdy: 27. 01. 2012, 23:03:18 »
Tak to zduvodnuji na Emitelu/Nie jest prawdziwe wyżej przedstawione domniemanie. Jak napisałem wcześniej, wystąpiło bardzo silne oblodzenie wieży i anten.

Tak o nějakých námrazách či dokonce ledu na věži a vysílacích anténách v souvislosti s poklesem intenzity signálu zde není radno psát, a vlastně ani jinde. Neboť Libor L z kůže vyletí, jaké jsou to bláboly...!   ;D


Libor L

  • Profík
  • *****
  • Příspěvků: 695
  • Po klacku sahá ten, komu došly argumenty!!
    • Zobrazit profil
Re:DVB-T v Polsku.
« Odpověď #827 kdy: 27. 01. 2012, 23:56:45 »
Raději mlč! Nevíš nic! To, že někdo něco někde napíše, tak hned se najde jeden z blábolistů, jako seš ty, který si myslí, že zblajznul všechnu moudrost v ČR a který tomu uvěří! Zkus napsat na ČRa a zeptat se jich na situaci na Skrzyczném. Nejlépa toho pany XY, který ti posledně napsal tak hezký mail, který si do některého vlákna tady postnul s pocitem, že s tebou někdo komunikuje... Jak trapné! Loudily tvého typu každý posílá do patřičných mezí, někdo slušně, já si servítky neberu! Bohudík!! Pokud ti neodpoví pan XY, doporučuji najít si kontakty na Emitel. Tam, ale takovéhoto loudila velmi rychle vyfakujou!  ;D ;D ;D ;D ;D


Petr PetrK

  • Profík
  • *****
  • Příspěvků: 884
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:DVB-T v Polsku.
« Odpověď #828 kdy: 28. 01. 2012, 13:12:09 »
Raději mlč! Nevíš nic! To, že někdo něco někde napíše, tak hned se najde jeden z blábolistů, jako seš ty, který si myslí, že zblajznul všechnu moudrost v ČR a který tomu uvěří! Zkus napsat na ČRa a zeptat se jich na situaci na Skrzyczném. Nejlépa toho pany XY, který ti posledně napsal tak hezký mail, který si do některého vlákna tady postnul s pocitem, že s tebou někdo komunikuje... Jak trapné! Loudily tvého typu každý posílá do patřičných mezí, někdo slušně, já si servítky neberu! Bohudík!! Pokud ti neodpoví pan XY, doporučuji najít si kontakty na Emitel. Tam, ale takovéhoto loudila velmi rychle vyfakujou!  ;D ;D ;D ;D ;D

Ó! Kromě toho, že mlčím, když píšu, nemýlil jsem se. Ty fakt jednou vyletíš vzteky z kůže. (Ne)bavíš mě čím dál víc, a zřejmě i další. Až tě nakonec začneme přehlížet… Stačí si přečíst tvoje nabubřelé kecy v rámci diskuze pod některými články, o diskusních fórech nemluvě. Ukázkově předvádíš, jak ses panovačně pasoval do role všudybyla a vševěda, čehož si již čím dále častěji všímají i další včetně redakce.  Právě ty seš tím, kdo tady zasírá vlákna, absolutně nesnášíš protinázor nebo kritiku včetně korektní debaty. Prostě si zamindrákované stavy léčíš sebestředným tlacháním, aniž bys „položil na stůl“ jednoznačné argumenty.  Pravdu, přímo svatou,  máš samozřejmě jen a jen ty, nikdy nikdo jiný. Nu což, inteligentní a vnímavý člověk si udělá, respektive udělal, na tebe názor sám…

Pokud se týká vysílače Wisla-Skryczne, je mně srdečně fuk, jaký že problém způsobil pokles intenzity signálu. Nezajímá mě to. Kromě toho jsi asi mimo realitu, když se mám údajně ptát ČRa na něco, co se týká Emitelu. A jestliže považuješ za trapné, že jsem do jiného vlákna vložil názor ČRa k problematice námraz na anténních systémech, pak už si vážně nevidíš ani na špičku nosu. Kvůli tobě jsem tak rozhodně neučinil ani kvůli sobě. Opravdu nemám potřebu se někde předvádět, jako to činíš velmi často ty.  Diskuze je tady zcela jistě od toho, abychom si slušně vyměňovali poznatky, zkušenosti, vzájemně pomohli radou atp. Pokud ty takováto pravidla neuznáváš, divím se, že tady vůbec něco píšeš. Vlastně - sorry,  zapomněl jsem. Ty totiž musíš. Jinak tě tvoje obsese o nepostradatelnosti spálí a smetou jako sopečná láva…

Tímto jsem s tebou skončil. Piš si, co chceš, komu chceš. A klidně se do mě navážej svými obligatorními „tituly“, když ti to dělá a udělá dobře, ignoruji tě.  Neb v jednom máš skutečně pravdu:  Blbec blbcem zůstane… ...i kdyby Lucifer na volovi jezdil!   Se srdečným pozdravem XY.     


Wolfgang Wolf

  • Profík
  • *****
  • Příspěvků: 516
    • Zobrazit profil
Re:DVB-T v Polsku.
« Odpověď #829 kdy: 28. 01. 2012, 14:03:44 »
Petr PetrK
velmi trefné, souhlas
Honda Enduro Team

Reklama

  • Stálý člen
  • *****
  • Příspěvků: 0


Libor L

  • Profík
  • *****
  • Příspěvků: 695
  • Po klacku sahá ten, komu došly argumenty!!
    • Zobrazit profil
Re:DVB-T v Polsku.
« Odpověď #830 kdy: 28. 01. 2012, 15:01:05 »
Raději mlč! Nevíš nic! To, že někdo něco někde napíše, tak hned se najde jeden z blábolistů, jako seš ty, který si myslí, že zblajznul všechnu moudrost v ČR a který tomu uvěří! Zkus napsat na ČRa a zeptat se jich na situaci na Skrzyczném. Nejlépa toho pany XY, který ti posledně napsal tak hezký mail, který si do některého vlákna tady postnul s pocitem, že s tebou někdo komunikuje... Jak trapné! Loudily tvého typu každý posílá do patřičných mezí, někdo slušně, já si servítky neberu! Bohudík!! Pokud ti neodpoví pan XY, doporučuji najít si kontakty na Emitel. Tam, ale takovéhoto loudila velmi rychle vyfakujou!  ;D ;D ;D ;D ;D

Ó! Kromě toho, že mlčím, když píšu, nemýlil jsem se. Ty fakt jednou vyletíš vzteky z kůže. (Ne)bavíš mě čím dál víc, a zřejmě i další. Až tě nakonec začneme přehlížet… Stačí si přečíst tvoje nabubřelé kecy v rámci diskuze pod některými články, o diskusních fórech nemluvě. Ukázkově předvádíš, jak ses panovačně pasoval do role všudybyla a vševěda, čehož si již čím dále častěji všímají i další včetně redakce.  Právě ty seš tím, kdo tady zasírá vlákna, absolutně nesnášíš protinázor nebo kritiku včetně korektní debaty. Prostě si zamindrákované stavy léčíš sebestředným tlacháním, aniž bys „položil na stůl“ jednoznačné argumenty.  Pravdu, přímo svatou,  máš samozřejmě jen a jen ty, nikdy nikdo jiný. Nu což, inteligentní a vnímavý člověk si udělá, respektive udělal, na tebe názor sám…

Pokud se týká vysílače Wisla-Skryczne, je mně srdečně fuk, jaký že problém způsobil pokles intenzity signálu. Nezajímá mě to. Kromě toho jsi asi mimo realitu, když se mám údajně ptát ČRa na něco, co se týká Emitelu. A jestliže považuješ za trapné, že jsem do jiného vlákna vložil názor ČRa k problematice námraz na anténních systémech, pak už si vážně nevidíš ani na špičku nosu. Kvůli tobě jsem tak rozhodně neučinil ani kvůli sobě. Opravdu nemám potřebu se někde předvádět, jako to činíš velmi často ty.  Diskuze je tady zcela jistě od toho, abychom si slušně vyměňovali poznatky, zkušenosti, vzájemně pomohli radou atp. Pokud ty takováto pravidla neuznáváš, divím se, že tady vůbec něco píšeš. Vlastně - sorry,  zapomněl jsem. Ty totiž musíš. Jinak tě tvoje obsese o nepostradatelnosti spálí a smetou jako sopečná láva…

Tímto jsem s tebou skončil. Piš si, co chceš, komu chceš. A klidně se do mě navážej svými obligatorními „tituly“, když ti to dělá a udělá dobře, ignoruji tě.  Neb v jednom máš skutečně pravdu:  Blbec blbcem zůstane… ...i kdyby Lucifer na volovi jezdil!   Se srdečným pozdravem XY.     

Diskutovat se dá pouze s tím, kdo o dané problematice něco ví a dokáže se v ní orientovat, což ty rozhodně nejsi! To, abych s tebou diskutoval, o něčem, co nemáš podložené měřením, případně jinak, ale pouze se domníváš, tak to pak není diskuse, ale pouhopouhé dohady!! Odkazoval jsem tě posledně na odborné články, jedné z největších kapacit, co se týče projekce a realizace vysílacích AS u nás! Sám jsi tehdy odpověděl, že nic číst nebudeš! To se potom nesmíš divit, že odborníci z tebe mají pouze posměch! Protože pak se neustále opíráš o pouhé dohady a nikoliv podložená fakta dlouholetými výzkumy a zkušenostmi!! Na wbu Emitelu, máš kontakty, zkus se obrátit přímo na odpovědné pracovníky a uvidíš, co ti odpoví! Dostaneš podobný mail, jako od pana "XY" z ČRa a to jen proto,a by se i Emitel zbavil podobných "dotěrů" stejným způsobem, jak se tě zbavil pan "XY" z ČRa! To co mám napsané v nicku sedí přesně na takové jedince, jako seš ty, kteří se neustále někde budou přít o to, či ono a ohánět se jakýmsi mailem, co jim kdosi poslal, aby se jivh zbavil!  Je vidět, že se seberealizuješ neustálým psaním nesmyslů po netu. Bojužel, dnes je plný svět podobných jedninců, kteří nejsou v ničem úspěšní, nic neumí a proto píši své samolibé kecy po netu! za mě hovoří X realizovaných STA, plus spousta oprav po různých takových, jako seš ty, kteří předsedům BD dokázali dlouhé hodiny vykládat podobné hezké pohádky, aby dostali zakázku a když pak byl problém, tak... Pokud budeš mít za sebou to co já a mí kolegové z firmy, pak se můžeme bavit na úrovni! Problematikou vysílání a příjmu tv vysílání se zabývám na profi úrovni už čtvrt století, takže mě nemůže konkurovat někdo, kdo pouze opisuje bláboly odjinud a snaží se je vydávat za svou pravdu!


Libor L

  • Profík
  • *****
  • Příspěvků: 695
  • Po klacku sahá ten, komu došly argumenty!!
    • Zobrazit profil
Re:DVB-T v Polsku.
« Odpověď #831 kdy: 28. 01. 2012, 15:02:16 »
Petr PetrK
velmi trefné, souhlas

 ;D ;D ;D Vrána k vráně sedá.  ;D ;D


Miroslav Kuzník

  • Závislák
  • ****
  • Příspěvků: 285
    • Zobrazit profil
Re:DVB-T v Polsku.
« Odpověď #832 kdy: 28. 01. 2012, 16:10:17 »
http://forum.emitel.pl/viewtopic.php?f=31&t=2169&start=4980 Tady odpovída 27.1.2012 pan Jaroslaw Baluka na dotazy proč se zhoršíl příjem z vysílače Skrzyczne. Ja osobně jsem zhoršení příjmu na k62,k38 nezaznamenal.


spyko

  • Profík
  • *****
  • Příspěvků: 573
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:DVB-T v Polsku.
« Odpověď #833 kdy: 28. 01. 2012, 17:48:11 »
Někdy na emitel foru řvu smíchy,na co všechno ti poláci se pokoušejí muxy lovit a běda když jim to připomenete, o nějakém měření signálu už vůbec nemůže být řeč,málem mě ukamenovali,když jsem jim to připomněl,nakonec z toho vyšlo,že emitel vysílá pro česko-na polsko kašle/2r.mi pol.jedou bez problémů,ikdyž jen ze Skrz./,holt mají trochu jinou náturu ! ;D
Manhattan/optibox aligátor/,AL85,Moteck 2100a,Bensat 120 hd,Panasonic 42PX80,philips 5680,180D


Libor L

  • Profík
  • *****
  • Příspěvků: 695
  • Po klacku sahá ten, komu došly argumenty!!
    • Zobrazit profil
Re:DVB-T v Polsku.
« Odpověď #834 kdy: 28. 01. 2012, 18:25:30 »
http://forum.emitel.pl/viewtopic.php?f=31&t=2169&start=4980 Tady odpovída 27.1.2012 pan Jaroslaw Baluka na dotazy proč se zhoršíl příjem z vysílače Skrzyczne. Ja osobně jsem zhoršení příjmu na k62,k38 nezaznamenal.

To je pouze oficiální verze. Každý kdo se v oboru pohybuje se tomuto "vyjádření" může tak akorát hlasitě zasmát! AS se "obalil" ledem, ale pouze v některých azimutech, ve kterých došlo k poklesu intenzity přijímaného signálu na K62.... Raději NO COMMENT!


Libor L

  • Profík
  • *****
  • Příspěvků: 695
  • Po klacku sahá ten, komu došly argumenty!!
    • Zobrazit profil
Re:DVB-T v Polsku.
« Odpověď #835 kdy: 29. 01. 2012, 13:52:04 »


Koki Koki

  • Nováček
  • *
  • Příspěvků: 4
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:DVB-T v Polsku.
« Odpověď #836 kdy: 30. 01. 2012, 15:57:50 »
Šlo by to příště slušněji? ;)
« Poslední změna: 30. 01. 2012, 16:17:14 od Lukáš Polák »


sportmania

  • Nováček
  • *
  • Příspěvků: 9
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:DVB-T v Polsku.
« Odpověď #837 kdy: 04. 02. 2012, 18:19:54 »
Tak tedy nevím?Snad tu nerozvířím nějaké hádky,jen konstatuji:ten 62k ze Skryczna jsem ztěží naladil- kvalita sgnálu 25% a asi před 2.3 dny z ničeho nic to hoplo na 100%.Jen dodám,že kvalita signálu stejná 95%.Takže super a radostný klid.


Adámek Karel

  • Závislák
  • ****
  • Příspěvků: 391
    • Zobrazit profil
Re:DVB-T v Polsku.
« Odpověď #838 kdy: 04. 02. 2012, 18:39:46 »
Tak tedy nevím?Snad tu nerozvířím nějaké hádky,jen konstatuji:ten 62k ze Skryczna jsem ztěží naladil- kvalita sgnálu 25% a asi před 2.3 dny z ničeho nic to hoplo na 100%.Jen dodám,že kvalita signálu stejná 95%.Takže super a radostný klid.

Hádky nerozvíříš ,ono jsou toho plné PL fora ,že se jim zlepšil příjem,přitom tam jsou aktualní fota jak je vysílač obalen ledem,takže to vliv nemá jak tu správně L psal,závadu měly jinde.

http://forum.emitel.pl/viewtopic.php?f=31&t=2169&start=5000

Pod tímhle si přečtěte glosy :

http://www.super-nowa.pl/art.php?i=22684
« Poslední změna: 04. 02. 2012, 18:42:41 od karel Adámek »
Opticum 9500 HD WORLD SAT TV 28,5°-23,5°-19,2°-13°E
40PFL6606H/12,RWT DTV-401T,Evolve Scorpio DT-3010HD
DVB-T-CZ Mux 1,2 Biskupská kupa Zlaté Hory (36,53k)  PL Mux 1,2,3 Opole Chrzelice (46,34,43k)  
Antény - 2xTVA 21-60
Zesilovač IVO DVB-T 30dB X
Slučovač IVO SLR03-F 36,51-53k + Rest


Libor L

  • Profík
  • *****
  • Příspěvků: 695
  • Po klacku sahá ten, komu došly argumenty!!
    • Zobrazit profil
Re:DVB-T v Polsku.
« Odpověď #839 kdy: 05. 02. 2012, 07:35:49 »
Znalým v oboru, to bylo jasné hned. Bohužel, ofiko cestou se nikdo od Emitelu nic nedozví. Jak mi můj zdroj v této firmě, potvrdil, měl sem od začátku svým způsobem pravdu. Ovšem pravá příčina - no public i mě se zdráhal ji prozradit....  ;D ;D ;D