Autor Téma: Voyo.cz  (Přečteno 2757 krát)

Petr Marecek

  • Profík
  • *****
  • Příspěvků: 1 034
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Voyo.cz
« kdy: 15. 06. 2012, 23:42:52 »
Dnes jsem si předplatil voyo.cz na týden zdarma.
čekal sem super nabídku seriálů a filmů,ale to jsem se jaksi přepočítal.
Seriály na voyu: 5 dnů do půlnoci Comeback Dokonalý svět Druhý život Expozitura Helena Kriminálka Anděl Mesto tieňov Místo v životě Odvážný Crusoe Okresní přebor Ordinace v růžové zahradě Ordinace v růžové zahradě 2 Příběhy bez scénáře První krok Spartakus: Krev a písek Světla pasáže Ulice Vizita.Kromě 3 seriálů to jsou seriály Novy a Markízy.
V nabídce sport jsem očekával spoustu záznamů, ovšem nabídka je:Magazín ATP World TourOutdoor speciál,Element, Golfová akademie,Outdor special, Český bowling, Us open a Box-Kličkové v boji na Ms.
Sekce děti byla poloprázdná a hodně filmů pro děti nalezenete v sekci filmy.Bylo tam asi 12 filmů (Za Humny je drak, Bob a bobek, Za trnkovým keřem,Pat a Mat, Impyho dobrodružství,Duck tv, Ošklivé kačátko, Třetí princ,Princ bajaja, Kočičí princ)
V sekci filmy z dětských filmů byly skvosty jako Potkal jsem ho v zoo, opět Za humny je drak, Lucie postrach ulice atd.
Voyo cinema to je případ sám pro sebe dnes tam běžel saw, za humny je drak, peklo s princeznou, Barbar, Špatnej polda, zeptej se strachu a Miluj mě prosím.
Zítra běží
10:45 Za humny je drak
12:15 Peklo s princeznou
13:50 Balada pro banditu
15:20 Chuť lásky
17:00 Říkejte mi Kubrick
18:25 Barbar
20:00 Mechanik zabiják
21:25 Post Coitum
a pozítří
09:25 Lucie, postrach ulice
10:45 Dívka na koštěti
12:00 Páni kluci
13:25 Reservation Road
15:05 Film o filmu - Habermannův mlýn
15:20 Šéfe, jsem v tom!
16:45 Film o filmu - (K)lamač srdcí
16:50 Banksy: Exit Through the Gift Shop
18:15 Zlomené květiny
20:00 Million Dollar Baby
21:05 Underworld: Evolution
22:50 Konec vysílání

A v pondělí už opakují filmy z dneška jako Saw 2,Miluj mě prosím atd.
Ve zprávách mě to pustilo přehrát jen všechny zprávy z dneška tj.odpolední, večerní, polední.
Pořady také neobsahují něco, co by jste ještě neviděli: Babicovy dobroty Česká Miss 2009 Česká Miss 2010 Česko hledá Superstar Česko k neuvěření Český slavík Druhá šance Eso Fortuna LOTO Hlas Česko Slovenska Hurikán Hvězdný reportér Mr.GS MTV Neviňátka Noc filmových naděj íPolepšovna mazlíčků Prásk Přísně tajné Rady ptáka Loskutáka Snídaně s Novou StahovákStřepiny Studentské filmy Superstar 2009 Superstar 2011 Talentmania TeleTele Tescoma s chutí Tipy ptáka Loskutáka To nevymyslíš Tváře NovyTýTý Víkend VIP Poker Show Volejte Novu Výměna manželek Wipeout 112 Anno
Navíc u Esa tam máte jen poslední díl celý a jinak jen reportáže z pár dílů.
V živém vysílání si můžete pustit zajímavé přenosy z novasportu např.Us open,Golf zítra Moto gp a z Novy Volejte novu a tv noviny.
No a poslední sekcí jsou filmy.Už jsem naznačil, že filmy mají hodně pomíchané a hlavně od seriových filmů, zde mají třeba jeden díl a filmy jsou vesměs okoukané kromě pár, které jsou novinky.
Z první stránky jmenuju Klub vyděračů, Špatnej polda, Projekt Lazar, Všechny děti umí tančit, Biutiful, V zajetí teroru a Mateřské galeje.
Těch stránek z filmy je tu 127 a když se podíváte lépe, tak zjistíte, že ty filmy se pořád točí i na voyo cinema, popřípadně neustále na nově a nově cinema.
Já se jdu v sekci české filmy koukat na film Pějme píseň dokola, který sem neviděl s mým oblíbeným hercem Jiřím Strachem a mrknu aspoň na pondělní Ulici.
Jinak mé pocity z Voya za 179 kč za měsíc jsou mizerné.
Nechápu, jak si někdo za takový obsah může zaplatit.
Za prvé všechno to najde na internetu zadarmo a zbytek uvidí v televizi.
Nova by se měla zamyslet.

Reklama

  • Stálý člen
  • *****
  • Příspěvků: 0


Clint

  • Nováček
  • *
  • Příspěvků: 39
    • Zobrazit profil
Re:Voyo.cz
« Odpověď #1 kdy: 15. 06. 2012, 23:53:25 »
Není tam komplet archiv Volejte řediteli? Za to bych snad i zaplatil.  ;D


Petr Marecek

  • Profík
  • *****
  • Příspěvků: 1 034
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:Voyo.cz
« Odpověď #2 kdy: 16. 06. 2012, 00:06:32 »
Nevím jestli jeto prohlížečem,ale na opeře to nestíhá, to každou druhou sekundu načítá a na google chrome filmy se moc nesekali,ale rozlišení nic moc a ulice ta se seká fest.
Dal sem lepší kvalitu tak Hd to načítalo po 5s, vysoká kvalita tam se opoždoval obraz oproti zvuku a nejnižší kvalita taky žádná sláva.
To mám 8mb net.


Petr Marecek

  • Profík
  • *****
  • Příspěvků: 1 034
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:Voyo.cz
« Odpověď #3 kdy: 16. 06. 2012, 00:26:50 »
a opožduje se to i na nejnižší kvalitě ostatní servery jako youtube,primaplay atd.jedou uplně krásně


pinta finta

  • Stálý člen
  • ***
  • Příspěvků: 194
    • Zobrazit profil
Re:Voyo.cz
« Odpověď #4 kdy: 28. 06. 2012, 10:09:25 »
A na jakém hardware to pouštíš?

Reklama

  • Stálý člen
  • *****
  • Příspěvků: 0