Autor Téma: Skylink & složenky  (Přečteno 30711 krát)

Petr Svoboda

  • Profík
  • *****
  • Příspěvků: 1 079
    • Zobrazit profil
Re:Skylink & složenky
« Odpověď #15 kdy: 15. 06. 2012, 13:17:02 »
Mail od SkyLinku, už to začíná!  ;D ;D ;D
15.06.2012
Technici z E4CG i přímo z Irdeta na odstranění poruchy intenzivně pracují. O dalším postupu vás budeme informovat.
Předpoklad odstranění závady a přechod na standardní provoz je během dnešního dne.
Libore, až budeš mít zprávu, dej sem info prosím.
Mě mail neposlali, zato mám složenku na 7 let starou kartu, o které netuším, kde skončila  >:(

Reklama

  • Stálý člen
  • *****
  • Příspěvků: 0


Clint

  • Nováček
  • *
  • Příspěvků: 39
    • Zobrazit profil
Re:Skylink & složenky
« Odpověď #16 kdy: 15. 06. 2012, 13:18:21 »
Žádné poplatky za DVB-T nebudou, prosím placené diskutéry Skylinku, pány Juraj Červenák a Pitomec, aby zde nepsali lži.


José

  • Profík
  • *****
  • Příspěvků: 1 719
  • Vivat RADIO 1 !
    • ICQ komunikátor - 73659371
    • Zobrazit profil
    • DAB
    • E-mail
Re:Skylink & složenky
« Odpověď #17 kdy: 15. 06. 2012, 13:28:48 »
Mail od SkyLinku, už to začíná!  ;D ;D ;D
15.06.2012
Technici z E4CG i přímo z Irdeta na odstranění poruchy intenzivně pracují. O dalším postupu vás budeme informovat.
Předpoklad odstranění závady a přechod na standardní provoz je během dnešního dne.
Libore, až budeš mít zprávu, dej sem info prosím.
Mě mail neposlali, zato mám složenku na 7 let starou kartu, o které netuším, kde skončila  >:(


Jo, jo...Tak, tak...Kolaps jsem zde na serveru DZ předpověděl cca před 3 dny. Je to zde napsané a lze to dohledat. Dle mého názoru to nemůžou absolutně v žádném případě zvládnout a uřídit výpadky všeho druhu lze očekávat...Jen já mám zažádáno o 3 přeregistrace. Na vyřízení mají 30 dní...Takže uvidíme... / PS složenky mi ani dojít nemohou, protože na zmíněných účtech již jsou naeditované plné adresy nových současných majitelů ovšem s mojím jménem v záhlaví, které nelze změnit, takže jsem docela zvědavý jak pošta tuto situaci pořeší, dle mého názoru se jim to vrátí s odkazem adresát neznámý a bude se čekat až oni laskavě změní ta jména /


Philips 40PFL5007K/12
DVB-T / Löbau, Ještěd, Černá studnice, Jelení hora /
DVB-S2  Al 105cm / FTA 19,2°E + Sky Link 23,5°E  /

Externí STB Sat Elita 2000 HD  Al 85cm Mascom,
Thor 0,8°W, Free Sat by UPC Direct

Pure Evoke 2S : DR DEUTSCHLAND Dresden 5C,
SACHSEN Löbau 9C, TELEKO DAB Proseč LL


PIT0MEC

  • Závislák
  • ****
  • Příspěvků: 388
    • Zobrazit profil
Re:Skylink & složenky
« Odpověď #18 kdy: 15. 06. 2012, 14:15:18 »
Pitomec: Tvrdíš samozřejmě nesmysly a poněvadž máš potřebu se vyjadřovat na všech fórech všude a na vše /takový všeuměl/ tak ti říkám že jsi úplně vedle. Proč by někdo vyhazoval televizor a satelit když to vše může využít na FTA příjem + k tomu DVB-T Cz. Už ti to říkali na jiných webech ale já ti zopakuji,už se konečně vzpamatuj.  ;D
Vzpamatuj se sám, protože ti z toho komplexu v podobě servisního poplatku už asi hrabe a pindáš kraviny kam vlezeš. Já být Skylinkem, tak to lakomcům, kteří si v životě nic neplatili, napálkuju aspoň pětikilem měsíčně a bude od těch otravů klid jednou pro vždy  ;D


PIT0MEC

  • Závislák
  • ****
  • Příspěvků: 388
    • Zobrazit profil
Re:Skylink & složenky
« Odpověď #19 kdy: 15. 06. 2012, 14:19:37 »
Žádné poplatky za DVB-T nebudou, prosím placené diskutéry Skylinku, pány Juraj Červenák a Pitomec, aby zde nepsali lži.
Jak se začne v DVB-T kódovat, tak budou poplatky. Doba "zadarmo" už definitivně skončila a jestli se s tím nemůžeš vnitřně srovnat, tak zkus emigrovat do KLDR - tam možná v rámci cesty ke světlým zítřkům nabízí něco grátis  ;D

Reklama

  • Stálý člen
  • *****
  • Příspěvků: 0


Petr Svoboda

  • Profík
  • *****
  • Příspěvků: 1 079
    • Zobrazit profil
Re:Skylink & složenky
« Odpověď #20 kdy: 15. 06. 2012, 14:47:23 »
Jak se začne v DVB-T kódovat, tak budou poplatky. Doba "zadarmo" už definitivně skončila a jestli se s tím nemůžeš vnitřně srovnat, tak zkus emigrovat do KLDR - tam možná v rámci cesty ke světlým zítřkům nabízí něco grátis  ;D
A to zase jo. To se mi líbí. Když bude nabídka "bezplatná" a placená, bude i větší výběr, širší nabídka.
A na okraj, míň to toho budou kecat úředníci, vyrábět umělé překážky a protěžovat kamarády. Je to správná cesta, aby to víc ovládal zákazník.


José

  • Profík
  • *****
  • Příspěvků: 1 719
  • Vivat RADIO 1 !
    • ICQ komunikátor - 73659371
    • Zobrazit profil
    • DAB
    • E-mail
Re:Skylink & složenky
« Odpověď #21 kdy: 15. 06. 2012, 15:06:32 »
Jak se začne v DVB-T kódovat, tak budou poplatky. Doba "zadarmo" už definitivně skončila a jestli se s tím nemůžeš vnitřně srovnat, tak zkus emigrovat do KLDR - tam možná v rámci cesty ke světlým zítřkům nabízí něco grátis  ;D
A to zase jo. To se mi líbí. Když bude nabídka "bezplatná" a placená, bude i větší výběr, širší nabídka.
A na okraj, míň to toho budou kecat úředníci, vyrábět umělé překážky a protěžovat kamarády. Je to správná cesta, aby to víc ovládal zákazník.


Tak jsem se schvalně díval jaké jsou možnosti...
A vykoplo mne to zde

http://duspiva.blogspot.cz/2009/05/pay-tv-v-dvb-t-neni-u-nekterych.html

http://www.seznam.cz/10361/spanelsko-la-sexta-spusti-pay-tv-v-dvb-t/

No faktem je, že dnešní běžné televizory obsahuji CI slot pro modul CAM, takže by to problém žádný nebyl...

No předpokládám, že asi nic nebude nikdy kódované v Mux 1 a Mux 2.
Nic méně v Mux 3 a Mux 4 by se klidně něco kódovaného objevit mohlo...

Např. Nova Sport, Eurosport...

Na prezentačce o Mux 4 byl přítomen majitel CS Filmu ne ?

CS Film určitě bez problémů, velmi populárníí program, domnívám se, že by tam přežil...

Možná teoriticky i Nová Frnda / tedy Fanda / pokud to vůbec vznikne a pokud to přežije začátek...

Takže možnosti zde samozřejmě určité jsou. Nijak velké a zásadní, ale jsou...

« Poslední změna: 15. 06. 2012, 15:08:07 od José »
Philips 40PFL5007K/12
DVB-T / Löbau, Ještěd, Černá studnice, Jelení hora /
DVB-S2  Al 105cm / FTA 19,2°E + Sky Link 23,5°E  /

Externí STB Sat Elita 2000 HD  Al 85cm Mascom,
Thor 0,8°W, Free Sat by UPC Direct

Pure Evoke 2S : DR DEUTSCHLAND Dresden 5C,
SACHSEN Löbau 9C, TELEKO DAB Proseč LL


Clint

  • Nováček
  • *
  • Příspěvků: 39
    • Zobrazit profil
Re:Skylink & složenky
« Odpověď #22 kdy: 15. 06. 2012, 15:08:12 »
Jak se začne v DVB-T kódovat, tak budou poplatky. Doba "zadarmo" už definitivně skončila a jestli se s tím nemůžeš vnitřně srovnat, tak zkus emigrovat do KLDR - tam možná v rámci cesty ke světlým zítřkům nabízí něco grátis  ;D

Ano, je možné, že po dalším rozdělování frekvencí od ČTÚ vznikne nějaký kódovaný multiplex, ve kterém bude např. Nova Sport, MTV a jiné placené programy, které jsou dnes pouze na satelitu a kabelovkách, ale základní programy Primy, Novy, ČT zpoplatněné nebudou, takže ještě jednou píšu, abys tu nešířil lži. Ještě by si to mohl nějaký náhodný návštěvník přečíst a té tvojí snůšce demagogických NESMYSLŮ trousených PR oddělením Skylinku uvěřit.


PIT0MEC

  • Závislák
  • ****
  • Příspěvků: 388
    • Zobrazit profil
Re:Skylink & složenky
« Odpověď #23 kdy: 15. 06. 2012, 15:08:18 »
Pytlík: Zpoplatněnýho může být kdykoliv a cokoliv. A jestli nejseš schopen garantovat, že to tak nebude (což prokazatelně nejseš), tak radši mlč, protože právě kvůli takovejm chytrolínům, slibujícím nesmysly "navěky zadarmo" dneska spousta lidí nechápe, proč Skylink poplatek zavedl.


Petr Svoboda

  • Profík
  • *****
  • Příspěvků: 1 079
    • Zobrazit profil
Re:Skylink & složenky
« Odpověď #24 kdy: 15. 06. 2012, 15:11:28 »
Ano, je možné, že po dalším rozdělování frekvencí od ČTÚ vznikne nějaký kódovaný multiplex, ve kterém bude např. Nova Sport, MTV a jiné placené programy, které jsou dnes pouze na satelitu a kabelovkách, ale základní programy Primy, Novy, ČT zpoplatněné nebudou, takže ještě jednou píšu, abys tu nešířil lži. Ještě by si to mohl nějaký náhodný návštěvník přečíst a té tvojí snůšce demagogických NESMYSLŮ trousených PR oddělením Skylinku uvěřit.
Pamatuj, že čím ostřejší slova použiješ, tím méně ti lidi budou důvěřovat a víc se budou zamýšlet PROČ to říkáš.
Takže, proč to říkáš? Jsi na tom osobně zainteresován? Svěř se, zajímá nás to.


Clint

  • Nováček
  • *
  • Příspěvků: 39
    • Zobrazit profil
Re:Skylink & složenky
« Odpověď #25 kdy: 15. 06. 2012, 15:22:49 »
Pamatuj, že čím ostřejší slova použiješ, tím méně ti lidi budou důvěřovat a víc se budou zamýšlet PROČ to říkáš.
Takže, proč to říkáš? Jsi na tom osobně zainteresován? Svěř se, zajímá nás to.
Říkám to proto, že Skylink si tady najal agenty, kteří tvrdí, že základní programy v DVB-T budou zpoplatněné, podle mě jsou koordinovaní právě Skylinkem, protože jsem četl stejně argumenty právě od dvou výše zmíněných diskutérů, jako od PR oddělení Skylinku. Důvod je jasný: odradit lidi od rušení satelitů.
Takže když pomineme ČT, které musí být ze zákona šířena zdarma, proč by Nova, Prima a Barandov měly zájem kódovat svoje programy v DVB-T? Ať mi to Pitomec vysvětlí. Tyto programy mají ekonomický model postavený na příjmech z reklam, nikoliv na příjmech z Pay TV, a ten funguje velmi dobře. Nebo snad Pitomec naznačuje, že ČRa zavede servisní poplatek? Já fakt nechápu, co tím: "dnes není nic zadarmo, nežijeme za komunistů, zvykněte si na to" Pitomec myslí, ať mi teda ukáže, v jakém státu se platí nějaké poplatky za komerční TV živené z reklam. Já neříkám, že nemůžou přijít další stanice, které budou mít ten ekonomický model postavený jinak, ale tvrdit, že Nova a Prima budou placené, to je prostě snůška nesmyslů.


José

  • Profík
  • *****
  • Příspěvků: 1 719
  • Vivat RADIO 1 !
    • ICQ komunikátor - 73659371
    • Zobrazit profil
    • DAB
    • E-mail
Re:Skylink & složenky
« Odpověď #26 kdy: 15. 06. 2012, 15:24:23 »
Zpoplatněnýho může být kdykoliv a cokoliv.

S tím bych zase až takhle na tvrdo nesouhlasil Nějak mne nenapadá stát, který by měl například zpoplatněnou veřejnoprávní televizi. Defakto se za ni platí / tedy nejen za ni / koncesionářské poplatky / ale i když to za ni není, tak se to většinou tak chápe a vykládá / takže nepředpokládám, že by byla zpoplatněna tedy ještě nějak jinak např. ČT. Ovšem mohla by být např. privatizována a pak už zpoplatněna jako neveřejnoprávní subjekt. Ovšem dokud bude na koncesionářských poplatcích, tak klasicky zpoplatněna nebude. To jsem si jist. Jinak samozřejmě u stanic jako Nova nebo Prim atd. Tak tam se to klidně zpoplatnit může to je otázkou strategie těch firem, Běžně stanice přechází z free formy do pay formo nebo z pay formy do free formy, jak se které zrovna chce a jak to považují majitelé za výhodné. Když se podíváme na ty stáje.

Nova = Free
Nova Cinema = Free
Nova Sport = Pay
Nova Music / MTV CZ = Pay
Fanda = Pay
Nova News = Pay

Prima Family = Free
Prima Family HD = Free
Prima Cool = Free
Prima Love = Free
Viasat HD = Pay
Viasat Explorer = Pay
Viasat Nature = Pay
Viasat History = Pay
Radio Hey = Free

A cokoli se z toho může přesunout z Free do Pay nebo naopak z Pay do Free.

Ovšem ČT nikoli. Ta je veřejnoprávní. To by ji museli napřed zprivatizovat. Což se samozřejmě stát může.




Philips 40PFL5007K/12
DVB-T / Löbau, Ještěd, Černá studnice, Jelení hora /
DVB-S2  Al 105cm / FTA 19,2°E + Sky Link 23,5°E  /

Externí STB Sat Elita 2000 HD  Al 85cm Mascom,
Thor 0,8°W, Free Sat by UPC Direct

Pure Evoke 2S : DR DEUTSCHLAND Dresden 5C,
SACHSEN Löbau 9C, TELEKO DAB Proseč LL


Dan Rozsíval

  • Profík
  • *****
  • Příspěvků: 1 838
    • Zobrazit profil
Re:Skylink & složenky
« Odpověď #27 kdy: 15. 06. 2012, 15:34:16 »
Pitomec: Vidím že ti co to o tobě psali měli pravdu. Cpeš se všude a nevíš nic. Ty víš že jsem si nikdy nic neplatil? Ty víš kdo si co někdy platil? Pokud ano tak jsi vševěd /to ale nehrozí poněvadž už v mém případě ses netrefil/ pokud ne tak opravdu pindáš kraviny. P.S. Jinak ti nikdo nebrání,můžeš si platit SP jak je libo i bez těch keců na fórech tak jen do toho.
DVB-S: 2x GM 9080 a GI Voyager II:  Toroidal T-90: 28.2E,23.5E,19.2E,16E,13E,9E,7E,5E,1W,4/5W,12.5W,15W + 39E,42E,46E,52E.
DVB-T: Dibox T-22,T-30: MUX1,2,3,4,RS7,RS8.


Clint

  • Nováček
  • *
  • Příspěvků: 39
    • Zobrazit profil
Re:Skylink & složenky
« Odpověď #28 kdy: 15. 06. 2012, 15:39:49 »
Pitomec: Vidím že ti co to o tobě psali měli pravdu. Cpeš se všude a nevíš nic. Ty víš že jsem si nikdy nic neplatil? Ty víš kdo si co někdy platil? Pokud ano tak jsi vševěd /to ale nehrozí poněvadž už v mém případě ses netrefil/ pokud ne tak opravdu pindáš kraviny. P.S. Jinak ti nikdo nebrání,můžeš si platit SP jak je libo i bez těch keců na fórech tak jen do toho.
Bez keců by toho moc nezaplatil, to by neměl ani na chleba...  :)


Adámek Karel

  • Závislák
  • ****
  • Příspěvků: 391
    • Zobrazit profil
Re:Skylink & složenky
« Odpověď #29 kdy: 15. 06. 2012, 15:52:01 »
Předpokládat že pokud budou další muxy 5,6 atd. asi DVB T2 bezplatné je hodně naivní,náš trh není tak silný jak např.PL kde 1-3 muxy jsou FTA ,mux 4 PAY TV (8 SD programu v IRDETU 3) a připrvované muxy 5,6,7.....  asi v DVB T2 ,ale to není rozhodnuté protože je stále dost zájemcu o FTA mpeg4 SD.

Mimochodem všiml si už někdo že podle webu radiokomunikací jsou v provozu už pouze dva převaděče analogové ČT1 ?
Opticum 9500 HD WORLD SAT TV 28,5°-23,5°-19,2°-13°E
40PFL6606H/12,RWT DTV-401T,Evolve Scorpio DT-3010HD
DVB-T-CZ Mux 1,2 Biskupská kupa Zlaté Hory (36,53k)  PL Mux 1,2,3 Opole Chrzelice (46,34,43k)  
Antény - 2xTVA 21-60
Zesilovač IVO DVB-T 30dB X
Slučovač IVO SLR03-F 36,51-53k + Rest