Autor Téma: Skylink & složenky  (Přečteno 30706 krát)

Max Wolf

  • Člen
  • **
  • Příspěvků: 68
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Skylink & složenky
« kdy: 14. 06. 2012, 21:06:26 »
Už je to tady s ;)kylink už rozesílá složenky na " servisní poplatek ", zrovna jsem dvě našel ve schránce .

Reklama

  • Stálý člen
  • *****
  • Příspěvků: 0


Dan Rozsíval

  • Profík
  • *****
  • Příspěvků: 1 838
    • Zobrazit profil
Re:Skylink & složenky
« Odpověď #1 kdy: 14. 06. 2012, 21:25:22 »
V tom případě teprve začne ta skutečná sranda. Zatím o tom prakticky ví jen ti co se o toto aspoň trochu zajímají ale nikoli většina běžných pasivních uživatelů takže škrabek na okno bude určitě dost.
DVB-S: 2x GM 9080 a GI Voyager II:  Toroidal T-90: 28.2E,23.5E,19.2E,16E,13E,9E,7E,5E,1W,4/5W,12.5W,15W + 39E,42E,46E,52E.
DVB-T: Dibox T-22,T-30: MUX1,2,3,4,RS7,RS8.


Franta Kostka

  • Stálý člen
  • ***
  • Příspěvků: 189
  • Pozor na psychopaty a práskače!
    • Zobrazit profil
Re:Skylink & složenky
« Odpověď #2 kdy: 14. 06. 2012, 21:47:39 »
škrabek na okno a "nevzhledných anténních monster" :D když ty paraboly jsou tak krásné :D
příjem DVB-T: Praděd, Radhošť, Polsko...


K. Vav

  • Stálý člen
  • ***
  • Příspěvků: 225
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:Skylink & složenky
« Odpověď #3 kdy: 15. 06. 2012, 08:49:58 »
Už je to tady s ;)kylink už rozesílá složenky na " servisní poplatek ", zrovna jsem dvě našel ve schránce .

Tak to je "paráda", jistě s radostí zaplatíte a sledujete satelitní příjem tv programů, které poskytuje Skylink. Přece ještě v nedávné době byli všichni "blbci", kteří neměli satelitní příjem.  :o Ještě schází urychleně zprovoznit regionalizaci programů, aby nenastala arbitráž :P
Jsem přesvědčen, že nikdy nebudete všichni majitelé satelitních monster instalovat antény a sledovat "přiblblé" DVB-T vysílání, jak jste prezentovali své názory a moudrosti na různých fórech. ;)


PIT0MEC

  • Závislák
  • ****
  • Příspěvků: 388
    • Zobrazit profil
Re:Skylink & složenky
« Odpověď #4 kdy: 15. 06. 2012, 09:20:16 »
Dřív nebo později bude stejnej poplatek i v DVB-T, nikdo nic zadarmo dělat prostě nebude, s tím je potřeba se smířit. A 29 kaček za min. 20 programů v DVB-S, vč. několika v HD je pořád lepší, než jakejsi pozemák s poloviční nabídkou a v SD.

Reklama

  • Stálý člen
  • *****
  • Příspěvků: 0


Honza Novák

  • Závislák
  • ****
  • Příspěvků: 448
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:Skylink & složenky
« Odpověď #5 kdy: 15. 06. 2012, 09:53:32 »
Dřív nebo později bude stejnej poplatek i v DVB-T, nikdo nic zadarmo dělat prostě nebude, s tím je potřeba se smířit. A 29 kaček za min. 20 programů v DVB-S, vč. několika v HD je pořád lepší, než jakejsi pozemák s poloviční nabídkou a v SD.
Já mám i satelit i DVBT. V DVBT mám prakticky do samé, co sleduji na satelitu. Bude mi líto jenom slovenských programů. Zato mám z DVBT spousty polských, které nemám na satelitu. Mám I HD. Bohužel nebudu mít v DVBT Řeckou televizi.


Tech7

  • Závislák
  • ****
  • Příspěvků: 419
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:Skylink & složenky
« Odpověď #6 kdy: 15. 06. 2012, 10:18:41 »
Pokud by náhodou v budoucnu došlo na PIT0MCOVA slova (není to agent Skylinku? Jeho příspěvky v poslední době jsou extrémě jednostranné) a DVB-T by se zpoplatnilo, došlo by k výraznému propadu sledovanosti TV obecně. Vlastně by to bylo dobře, lidé by se třeba více věnovali společným aktivitám a neměli by tolik posunuté myšlení při nákupech. Jen je to dost nereálné, minimálně ČT bude pro diváky volně protože kdo by potom platil koncesionářské poplatky.
DVB-T: Intel Core i3-530, TechniSat AirStar2, AVerTV Volar HD Pro
DAB: Iriver B20, Iriver B20, Pure One Mini Series II, Tesco DR1403R-CE


PIT0MEC

  • Závislák
  • ****
  • Příspěvků: 388
    • Zobrazit profil
Re:Skylink & složenky
« Odpověď #7 kdy: 15. 06. 2012, 10:35:05 »
A prdlaj, žádnej pokles by se nekonal. Je to stejný jako se zavedením dálniční nálepky, kde sice každej prskal a nadával, někdo možná opravdu dálnici přestal používat, ale celkově naprostá většina lidí zaplatila a vymalováno. Ohledně poplatku se dělá z komára velbloud, protože normálně myslící člověk (resp. kdo umí aspoň do deseti napočítat) věděl, že to přijde a reklamním kecům "navěky zadarmo" se jenom zasmál. A zdaleka nemusí bejt agent Skylinku, jak si někdo myslí :-)


José

  • Profík
  • *****
  • Příspěvků: 1 719
  • Vivat RADIO 1 !
    • ICQ komunikátor - 73659371
    • Zobrazit profil
    • DAB
    • E-mail
Re:Skylink & složenky
« Odpověď #8 kdy: 15. 06. 2012, 12:10:46 »
Citace
V tom případě teprve začne ta skutečná sranda. Zatím o tom prakticky ví jen ti co se o toto aspoň trochu zajímají ale nikoli většina běžných pasivních uživatelů takže škrabek na okno bude určitě dost.

Tak, tak...

Citace
...když ty paraboly jsou tak krásné...

Právě, proti těm hnusnej rezatejm ježatejm pichlákům, to nejde ani srovnávat....

Citace
Tak to je "paráda", jistě s radostí zaplatíte a sledujete satelitní příjem tv programů, které poskytuje Skylink. Přece ještě v nedávné době byli všichni "blbci", kteří neměli satelitní příjem.  :o Ještě schází urychleně zprovoznit regionalizaci programů, aby nenastala arbitráž :P
Jsem přesvědčen, že nikdy nebudete všichni majitelé satelitních monster instalovat antény a sledovat "přiblblé" DVB-T vysílání, jak jste prezentovali své názory a moudrosti na různých fórech. ;)

Však jsou dál... Ono v tom DVB-T něco už začalo vysílat ?
Tedy nějak jsem o ničem neslyšel...
Nejlepší, co tu chodí z DVB-T je tak TVP1 HD o žádném dalším HD nic nevím...
Tedy jako, že by bylo dostpupné třeba ČT 4 HD...
Nebo včera jsme se dívali na HBO HD, také jsem neslyšel, že by tu vysílalo někde v DVB-T...

Citace
A prdlaj, žádnej pokles by se nekonal.

Ale to si zase myslím konal a to tak pokles na polovičku až třetinu...
Už jsem tady asi 5x uvedl, že já mám 4 karty...
Nebudu platit 4x 29,-  Nechám si jednu, kde si něco platím a ostatní 3 půjdou z domu...
Takže nebudu platit za nic, jen to, co už platím...
Ale nebudu platit nadbytečné, co leží v šuplíku...
A pokud takto mají lidí více karet a to mají...
Tak ty karty odpadnou, takže se to dostane na skutečný stav aktivních faktických uživatelů
a nikoli karet poházených po všech čertech, ovšem započítaných ve stavu jako uživatelé...
« Poslední změna: 15. 06. 2012, 12:12:39 od José »
Philips 40PFL5007K/12
DVB-T / Löbau, Ještěd, Černá studnice, Jelení hora /
DVB-S2  Al 105cm / FTA 19,2°E + Sky Link 23,5°E  /

Externí STB Sat Elita 2000 HD  Al 85cm Mascom,
Thor 0,8°W, Free Sat by UPC Direct

Pure Evoke 2S : DR DEUTSCHLAND Dresden 5C,
SACHSEN Löbau 9C, TELEKO DAB Proseč LL


Petr Svoboda

  • Profík
  • *****
  • Příspěvků: 1 079
    • Zobrazit profil
Re:Skylink & složenky
« Odpověď #9 kdy: 15. 06. 2012, 12:13:40 »
vždyť tady poplatek už je a nikdo nerozlišuje, komu je vlastně určen (dokonce jsem zaznamenal názor, že to je daň) - nanejvýš se o něco zvýší. Ale toho si už "nikdo" nevšimne. Pár lidí odhlásí příjem TV, pár bude hulákat v diskusích, ve zprávách ukážou názor vymahačské firmy, nějaký soud s ubožákem, který se "nechal chytit za ruku, přijímal a nezaplatil" a bude zase klid.


José

  • Profík
  • *****
  • Příspěvků: 1 719
  • Vivat RADIO 1 !
    • ICQ komunikátor - 73659371
    • Zobrazit profil
    • DAB
    • E-mail
Re:Skylink & složenky
« Odpověď #10 kdy: 15. 06. 2012, 12:23:32 »
vždyť tady poplatek už je a nikdo nerozlišuje, komu je vlastně určen (dokonce jsem zaznamenal názor, že to je daň) - nanejvýš se o něco zvýší. Ale toho si už "nikdo" nevšimne. Pár lidí odhlásí příjem TV, pár bude hulákat v diskusích, ve zprávách ukážou názor vymahačské firmy, nějaký soud s ubožákem, který se "nechal chytit za ruku, přijímal a nezaplatil" a bude zase klid.

Já bych to spíše přirovnal k takovému sčítání lidu... Teď se konečně Sky Link dozví,
kolik doopravdy uživatelů vlastně má...
Před tím to bylo hodně virtuální...

Philips 40PFL5007K/12
DVB-T / Löbau, Ještěd, Černá studnice, Jelení hora /
DVB-S2  Al 105cm / FTA 19,2°E + Sky Link 23,5°E  /

Externí STB Sat Elita 2000 HD  Al 85cm Mascom,
Thor 0,8°W, Free Sat by UPC Direct

Pure Evoke 2S : DR DEUTSCHLAND Dresden 5C,
SACHSEN Löbau 9C, TELEKO DAB Proseč LL


Libor L

  • Profík
  • *****
  • Příspěvků: 695
  • Po klacku sahá ten, komu došly argumenty!!
    • Zobrazit profil
Re:Skylink & složenky
« Odpověď #11 kdy: 15. 06. 2012, 12:33:45 »
Mail od SkyLinku, už to začíná!  ;D ;D ;D

15.06.2012
Informace o problému systému Irdeto
Dle sdělení technického oddělení máme aktuálně problém se systémem Irdeto (Skylink), karty Irdeto a ICE v módu CryptoWorks i Irdeto.
Bylo provedeno opatření - kódovací systém přepnut do "nouzového režimu", kdy karty zaregistrované před 15.6.2012 aktuálně fungují.

Co nyní nefunguje:
- nové registrace
- GlobaFree - předváděcí režim (20dní)
- změny služeb
- reautorizace

Technici z E4CG i přímo z Irdeta na odstranění poruchy intenzivně pracují. O dalším postupu vás budeme informovat.
Předpoklad odstranění závady a přechod na standardní provoz je během
dnešního dne.

Doporučení pro prodejce:
S úkony typu - nové instalace, registrace, přeregistrace, změny služeb -
předplatné, počkat do doby odstranění poruchy.
Všechny tyto úkony provedené nyní se u karet zákazníků projeví až po
přepnutí systému z nouzového režimu zpět na standardní režim.

Tým Skylink



PIT0MEC

  • Závislák
  • ****
  • Příspěvků: 388
    • Zobrazit profil
Re:Skylink & složenky
« Odpověď #12 kdy: 15. 06. 2012, 12:39:22 »
Ale to si zase myslím konal a to tak pokles na polovičku až třetinu...
Už jsem tady asi 5x uvedl, že já mám 4 karty...
Nebudu platit 4x 29,-  Nechám si jednu, kde si něco platím a ostatní 3 půjdou z domu...
Takže nebudu platit za nic, jen to, co už platím...
Ale nebudu platit nadbytečné, co leží v šuplíku...
A pokud takto mají lidí více karet a to mají...
Tak ty karty odpadnou, takže se to dostane na skutečný stav aktivních faktických uživatelů
a nikoli karet poházených po všech čertech, ovšem započítaných ve stavu jako uživatelé...
Pokud se bavíme o poklesu klientů, tak tím sem samozřejmě nemyslel ty klienty, kteří Skylink dávno nepoužívají nebo jsou ty karty už někde v trapu a majitel po smrti. Bavíme se o klientech, kteří se dneska dívají a já tvrdím, že se budou dívat i nadále. Kvůli pár desetikačkám nikdo nevyhodí televizor a satelit, i když podle keců v diskuzích by to tak mohlo vypadat. V reálu ale akorát všichno sklapnou podpatky a zaplatí.


Dan Rozsíval

  • Profík
  • *****
  • Příspěvků: 1 838
    • Zobrazit profil
Re:Skylink & složenky
« Odpověď #13 kdy: 15. 06. 2012, 13:01:59 »
K.Vav: Samozřejmě jsem čekal takovouto reakci od největšího rýpala DVB-S tohoto fóra. Ale když mě /ale určitě i ostatním poněvadž určitě nejsem sám/ poradíš jak v DVB-T přijímat Sk programy v místech kde prostě je signál naprosto nulový a to je taky hlavní důvod pořízení DVB-S tak budu velmi rád. Konstruktivní odpověď ale od tebe moc nečekám,spíš další rýpající komentáře.
DVB-S: 2x GM 9080 a GI Voyager II:  Toroidal T-90: 28.2E,23.5E,19.2E,16E,13E,9E,7E,5E,1W,4/5W,12.5W,15W + 39E,42E,46E,52E.
DVB-T: Dibox T-22,T-30: MUX1,2,3,4,RS7,RS8.


Dan Rozsíval

  • Profík
  • *****
  • Příspěvků: 1 838
    • Zobrazit profil
Re:Skylink & složenky
« Odpověď #14 kdy: 15. 06. 2012, 13:10:49 »
Pitomec: Tvrdíš samozřejmě nesmysly a poněvadž máš potřebu se vyjadřovat na všech fórech všude a na vše /takový všeuměl/ tak ti říkám že jsi úplně vedle. Proč by někdo vyhazoval televizor a satelit když to vše může využít na FTA příjem + k tomu DVB-T Cz. Už ti to říkali na jiných webech ale já ti zopakuji,už se konečně vzpamatuj.  ;D
DVB-S: 2x GM 9080 a GI Voyager II:  Toroidal T-90: 28.2E,23.5E,19.2E,16E,13E,9E,7E,5E,1W,4/5W,12.5W,15W + 39E,42E,46E,52E.
DVB-T: Dibox T-22,T-30: MUX1,2,3,4,RS7,RS8.