Autor Téma: Cs link v Uk  (Přečteno 184218 krát)

Pavel Vano

  • Nováček
  • *
  • Příspěvků: 38
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Cs link v Uk
« kdy: 13. 05. 2012, 21:48:16 »
Ahoj tak dnes jsem zjistil ,že České tv programy čt 1,2,4,24,prima family, mám sílu signálu 81% což dřív ani náhodou max 55% a to ještě tak 2 hodinky denně dnes koukám na čt 4 celý den a pecka nepadá to,nevíte co se stalo ? S příjmačem jsem nedělal vůbec nic ,pořád vysílají na staré frekvenci Astra 23.5° 3A 12,525/V. Severozápad Anglie .

Reklama

  • Stálý člen
  • *****
  • Příspěvků: 0


Malata1 Jak

  • Závislák
  • ****
  • Příspěvků: 463
    • Zobrazit profil
Re:Cs link v Uk
« Odpověď #1 kdy: 13. 05. 2012, 22:06:30 »
Tyhle programy přešli bez změny parametrů ze satelitu Astra 3A na Astru 3B, a trochu se změnilo i pokrytí

http://www.digizone.cz/clanky/ceska-televize-prima-family-a-tv-noe-zmenily-satelit/?discussionBox-tabId=top&do=discussionBox-switch


Petr Svoboda

  • Profík
  • *****
  • Příspěvků: 1 079
    • Zobrazit profil
Re:Cs link v Uk
« Odpověď #2 kdy: 13. 05. 2012, 22:12:01 »
Dík Pavle za zprávu, potřebuji známému také sdělit možnost příjmu v UK. Stejný, možná i lepší by měl být beam  11 797 H, S2, 8PSK, pilot ON; kde je ČT4 HD. Mohl bys to ověřit? Díky.


Pavel Vano

  • Nováček
  • *
  • Příspěvků: 38
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:Cs link v Uk
« Odpověď #3 kdy: 13. 05. 2012, 22:28:40 »
Dík za odpověd ,nová mapa pokrytí je zajímavá ,protože nežiji v modré oblasti parabola 1.05m a přesto síla signálu 81% . Slovenské programy stv 1,2, markíza které přešli na astru 3b nedávno tak síla signálu 96% lepší než nova,barrandov, 92%
Odpověd pro Petra naladil jsem čt1 ,čt1jm,čt1sm, což nevím co znamená .


Malata1 Jak

  • Závislák
  • ****
  • Příspěvků: 463
    • Zobrazit profil
Re:Cs link v Uk
« Odpověď #4 kdy: 13. 05. 2012, 22:36:59 »
naladil jsem čt1 ,čt1jm,čt1sm, což nevím co znamená .
To jsou regionální odpojováky pro večerníky Po-pá od 18:00. SM - Severní Morava, JM - Jižní Morava

Reklama

  • Stálý člen
  • *****
  • Příspěvků: 0


Petr Svoboda

  • Profík
  • *****
  • Příspěvků: 1 079
    • Zobrazit profil
Re:Cs link v Uk
« Odpověď #5 kdy: 13. 05. 2012, 22:46:25 »
Odpověd pro Petra naladil jsem čt1 ,čt1jm,čt1sm, což nevím co znamená .
To je multichanneling pro ČT. Většinu vysílacího času mají všechny stejný obsah (celostátní ČT1), a obvykle jsou tam jen příspěvky ze studia Brno a Ostrava v podvečerních zprávách z Regionu. Jestlivá seš z Moravy, gómni na to. Jináč je ti to na nic.
Pozn: mě spíš šlo o HD programy (ČT4HD+HbbTV, NovaHD, NovasportHD).
« Poslední změna: 13. 05. 2012, 22:51:12 od Petr Svoboda »


Pavel Vano

  • Nováček
  • *
  • Příspěvků: 38
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:Cs link v Uk
« Odpověď #6 kdy: 13. 05. 2012, 22:51:31 »
Sorry Petře mám sd receiver .


Petr Svoboda

  • Profík
  • *****
  • Příspěvků: 1 079
    • Zobrazit profil
Re:Cs link v Uk
« Odpověď #7 kdy: 13. 05. 2012, 23:05:47 »
Sorry Petře mám sd receiver .
v poho. Tak si to známej zkusí sám. Aspoň bude mít srovnání - když jsi ověřil ten 12525.
Jestli mi dá výsledek s tím 11797, dám ho i sem, samozřejmě.


Stefan Bukovan

  • Profík
  • *****
  • Příspěvků: 916
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:Cs link v Uk
« Odpověď #8 kdy: 14. 05. 2012, 18:30:50 »
Len si rýpnem - čo takto si prečítať VOP CSlinku a až potom verejne riešiť možnosť príjmu mimo územia ČR a SR. Vzhľadom k tomu, že CSlink vo svojich VOP výslovne uvádza, že "miesto inštalácie môže byť len územie Českej republiky alebo Slovenskej republiky". Z tohto dôvodu je riešenie príjmu niekde vo Veľkej Británii vedomým porušením uzatvorenej zmluvy medzi užívateľom a operátorom.... Takže admini - téma je v rozpore s právnym poriadkom EÚ a bolo by ju treba zrušiť.
Skylink CZ, MagioSat (nové)
OpenBox X-810, Ariva 210 HD Combo, ADB 5800SX, KAON CO1300
DG-380


Malata1 Jak

  • Závislák
  • ****
  • Příspěvků: 463
    • Zobrazit profil
Re:Cs link v Uk
« Odpověď #9 kdy: 14. 05. 2012, 19:10:37 »
Haha, admini tady propagují příjem britských programů Sky a najednou budou něco mazat. Zpátky na zem, tohle fakt nikoho reálně netrápí.


Stefan Bukovan

  • Profík
  • *****
  • Příspěvků: 916
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:Cs link v Uk
« Odpověď #10 kdy: 14. 05. 2012, 20:58:47 »
Admini síce propagujú Sky, ale verejne sa väčšinou vyjadrujú len k programom vysielaným FTA - naviac tento príjem je len dočasný, nakoľko nová Astra 1N je primárne určená na pozíciu 19,2°E a po vypustení Astra 2E a F dôjde opäť k presunutiu ponuky Sky do britského beamu a príjem týchto programov bude zasa pre bežných užívateľov nemožný.
Skylink CZ, MagioSat (nové)
OpenBox X-810, Ariva 210 HD Combo, ADB 5800SX, KAON CO1300
DG-380


spyko

  • Profík
  • *****
  • Příspěvků: 573
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:Cs link v Uk
« Odpověď #11 kdy: 14. 05. 2012, 21:03:42 »
Hogo fogo-nech si své provokace na jiná,tobě vyhovující fora,nikdo tu na tve žvásty není zvědavej !!! :o
Manhattan/optibox aligátor/,AL85,Moteck 2100a,Bensat 120 hd,Panasonic 42PX80,philips 5680,180D


Jan Novák

  • Profík
  • *****
  • Příspěvků: 2 445
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:Cs link v Uk
« Odpověď #12 kdy: 14. 05. 2012, 23:16:43 »
Z tohto dôvodu je riešenie príjmu niekde vo Veľkej Británii vedomým porušením uzatvorenej zmluvy medzi užívateľom a operátorom.... Takže admini - téma je v rozpore s právnym poriadkom EÚ a bolo by ju treba zrušiť.
Porušení smlouvy s operátorem není porušení zákonů našich ani EU. Maximálně se s vámi může operátor soudit.


Petr Svoboda

  • Profík
  • *****
  • Příspěvků: 1 079
    • Zobrazit profil
Re:Cs link v Uk
« Odpověď #13 kdy: 15. 05. 2012, 08:35:32 »
Len si rýpnem...    ...porušením uzatvorenej zmluvy medzi užívateľom a operátorom.... Takže admini - téma je v rozpore s právnym poriadkom EÚ a bolo by ju treba zrušiť.
Rýpnutí - to se nás fakt nedotklo.
A odkdy je (údajné) porušení obchodních podmínek komerčního subjektu porušením právního pořádku EU? A odkdypak by měl být admin nějakého fóra arbitrem komerčních sporů? Pokud vůbec vznikly...
Až budeš mít v ruce rozsudek, přijď za adminem, on si ho přečte a možná něco udělá. Zatím nepředbíhej.


Honza Novák

  • Závislák
  • ****
  • Příspěvků: 448
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:Cs link v Uk
« Odpověď #14 kdy: 15. 05. 2012, 10:53:48 »
Len si rýpnem - čo takto si prečítať VOP CSlinku a až potom verejne riešiť možnosť príjmu mimo územia ČR a SR. Vzhľadom k tomu, že CSlink vo svojich VOP výslovne uvádza, že "miesto inštalácie môže byť len územie Českej republiky alebo Slovenskej republiky". Z tohto dôvodu je riešenie príjmu niekde vo Veľkej Británii vedomým porušením uzatvorenej zmluvy medzi užívateľom a operátorom.... Takže admini - téma je v rozpore s právnym poriadkom EÚ a bolo by ju treba zrušiť.
No jo, ale už byl preceden, že sledování zahraniční televize v cizině pro soukromé účely není proti zákonu. (hápu, že proti smlouvě ano) A ještě bych přidal, že jsem se snažil, pro svého kámoše v Řecku, zajistit legální příjem. Byl jsem ochoten platit za něho i koncesionářské poplatky v ČR. Nešlo to. Tak jsem koupil kartu a odvezl mu jí tam.