Autor Téma: Cs link v Uk  (Přečteno 184219 krát)

Petr PetrK

  • Profík
  • *****
  • Příspěvků: 884
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:Cs link v Uk
« Odpověď #15 kdy: 15. 05. 2012, 11:06:31 »
 No jo, ale už byl preceden, že sledování zahraniční televize v cizině pro soukromé účely není proti zákonu. (hápu, že proti smlouvě ano) A ještě bych přidal, že jsem se snažil, pro svého kámoše v Řecku, zajistit legální příjem. Byl jsem ochoten platit za něho i koncesionářské poplatky v ČR. Nešlo to. Tak jsem koupil kartu a odvezl mu jí tam.

Ono je to stejně úsměvné, že ani v případě ochoty platit za kámoše koncesionářské poplatky, to prostě "nejde", jako s českými programy na Slovensku a se slovenskými v Česku. Každou chvíli některá z televizí hrozí, že právně zakročí. A když by člověk byl ochoten (dokonce) za programy sousedního státu i zaplatit, tak to prostě NEJDE?!  V dnešní době... Vždyť je to k smíchu! A tak si chytrý český človíček stejně jako vždy pomůže. Když to "nejde" po dobrém...  ;)

Reklama

  • Stálý člen
  • *****
  • Příspěvků: 0


Petr Svoboda

  • Profík
  • *****
  • Příspěvků: 1 079
    • Zobrazit profil
Re:Cs link v Uk
« Odpověď #16 kdy: 15. 05. 2012, 11:34:38 »
Pokud někdo víte, proč se kdokoli (stát, televize, operátoři,...) brání proti příjmu mimo území "domácího státu", prosím napište. Klidně, bez emocí. Díky.

Já mám názor, že když jsem občanem ČR, platím doma koncesionářský poplatek, tak se můžu dívat na české televize i v zahraničí, bez ohledu na to, zda jsem tam na dovolené nebo tam delší dobu pracuji (a neodhlásím poplatek). Nebo skutečně nějak-někoho poškozuji, třeba tím, že právě nejsem v ČR? A nebo se mnou se na TV podívá třeba Chorvat, Řek nebo, nedej bože, Angličan? (ale oni to stejně nevydrží déle než pár vteřin, kvůli řeči).


Malata1 Jak

  • Závislák
  • ****
  • Příspěvků: 463
    • Zobrazit profil
Re:Cs link v Uk
« Odpověď #17 kdy: 15. 05. 2012, 12:03:17 »
Vůbec to nijak nesouvisí s koncesionářskými poplatky (ty jdou stejně jen jedné TV), ale s dohodami mezi televizemi a distributory. Distributor řekne:  Tu máš film/zápas a ty ho máš exkluzivně na území Blbostánu. Nedovolíme nikomu jinému, aby na území Blbostánu vysílal totéž (a krátil tě o sledovanost) a stejně tak ty musíš zajistit, abys neporušoval exkluzivitu v sousedním Cablastánu. A televize se podle toho řídí a dávají si podmínky, že je lze šířit jen na jejich exkluzivním území, protože jinak by je popotahoval distributor za porušení dohody, chtěl pokutu, vyšší platbu apod.
« Poslední změna: 15. 05. 2012, 12:05:00 od Malata1 Jak »


ivovi

  • Profík
  • *****
  • Příspěvků: 1 540
    • Zobrazit profil
Re:Cs link v Uk
« Odpověď #18 kdy: 15. 05. 2012, 12:51:57 »
Ano, mam za to, ze prava k filmum, prenosum atd. se nakupuji pro geograficke uzemi statu, ne pro obcany statu.


Honza Novák

  • Závislák
  • ****
  • Příspěvků: 448
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:Cs link v Uk
« Odpověď #19 kdy: 15. 05. 2012, 13:19:08 »
Takže EU je stát, nebo není stát?  ;)

Reklama

  • Stálý člen
  • *****
  • Příspěvků: 0


Pavel Vano

  • Nováček
  • *
  • Příspěvků: 38
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:Cs link v Uk
« Odpověď #20 kdy: 15. 05. 2012, 13:49:10 »
Len si rýpnem - čo takto si prečítať VOP CSlinku a až potom verejne riešiť možnosť príjmu mimo územia ČR a SR. Vzhľadom k tomu, že CSlink vo svojich VOP výslovne uvádza, že "miesto inštalácie môže byť len územie Českej republiky alebo Slovenskej republiky". Z tohto dôvodu je riešenie príjmu niekde vo Veľkej Británii vedomým porušením uzatvorenej zmluvy medzi užívateľom a operátorom.... Takže admini - téma je v rozpore s právnym poriadkom EÚ a bolo by ju treba zrušiť.
Pro pana Stefana ,Stefane v UK pusobi Slovenska firma ktera bezne prodava cs link,sky link,licencovane irdeto prijmace atd tady mas odkaz je to na tobe jestli je naprasis .http://www.satelit-uk.co.uk/


Stefan Bukovan

  • Profík
  • *****
  • Příspěvků: 916
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:Cs link v Uk
« Odpověď #21 kdy: 23. 05. 2012, 19:55:11 »
Porušení smlouvy s operátorem není porušení zákonů našich ani EU. Maximálně se s vámi může operátor soudit.

Takže občiansky a obchodný zákonník nie je zákon? To som doteraz nevedel..... Nie každé porušenie zákona musí byť nutne trestný čin.
Skylink CZ, MagioSat (nové)
OpenBox X-810, Ariva 210 HD Combo, ADB 5800SX, KAON CO1300
DG-380


Stefan Bukovan

  • Profík
  • *****
  • Příspěvků: 916
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:Cs link v Uk
« Odpověď #22 kdy: 23. 05. 2012, 20:09:26 »
Pro pana Stefana ,Stefane v UK pusobi Slovenska firma ktera bezne prodava cs link,sky link,licencovane irdeto prijmace atd tady mas odkaz je to na tobe jestli je naprasis .http://www.satelit-uk.co.uk/

Spýtal som sa Skylinku ako je to s registráciou kariet predaných touto spoločnosťou vo Veľkej Británii. Predpokladám že Skylink zaujme pozíciu mŕtveho chrobáka - peniaze predsa nesmrdia...
Skylink CZ, MagioSat (nové)
OpenBox X-810, Ariva 210 HD Combo, ADB 5800SX, KAON CO1300
DG-380