Autor Téma: Výměna karet  (Přečteno 45653 krát)

Honza DVB

  • Závislák
  • ****
  • Příspěvků: 279
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re: Výměna karet
« Odpověď #30 kdy: 11. 07. 2010, 14:25:58 »
Digi je bohužel mazanice i na 37" CRT a důvodem je samozřejmě naprosto nedostatečný datový tok u vysílání (což s velikostí TV u zákazníka vůbec nesouvisí). Ale zadarmo je to jistě dobrá služba, o tom žádná  ;D
Za prvé: službu si platím.
Za druhé: mám CTR 37" i 55" a obrazově dostačující.
Slepý nejsem, mám i Skylink SD a žádný markantní rozdíl v kvalitě obrazu na těchto úhlopříčkách není. Dokonce u Skylinku by se dalo o pár SD programech o kvalitě diskutovat.  Jestli někdo hledá blechy, jeho problém.
Tak podle mých kritérií je Digi mazanice i na 32" LCD. Jestli jsou ty vaše TV CRT, jak píšete, dalo by se to vysvětlit i tím že CRT, a její poměrně malé rozlišení, fungují jako filtr a obraz s nízkým rozlišením a velkým množstvím artefaktů jakoby "vylepší".
Mimochodem, jaké CRT 55" máte?
CRT 55" Sencor
A je to opravdu 55" (140cm)? Není to náhodou 55 cm (21")?
A u té druhé - je to vážně 37" (94 cm)? Není to 37 cm (14")?
To by totiž lecos vysvětlovalo - na takhle malých úhlopříčkách není tolik vidět že je to ve skutečnosti pěkná mazanice...

Reklama

  • Stálý člen
  • *****
  • Příspěvků: 0


Alois Klepáč

  • Stálý člen
  • ***
  • Příspěvků: 209
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re: Výměna karet
« Odpověď #31 kdy: 11. 07. 2010, 15:34:50 »
A ještě ke všemu Sencor, což je shit shitů...


Miroslav Vlasák

  • Stálý člen
  • ***
  • Příspěvků: 198
  • Slatina pod Hazmburkem (Ústecký kraj)
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re: Výměna karet
« Odpověď #32 kdy: 11. 07. 2010, 15:58:42 »
Digi je bohužel mazanice i na 37" CRT a důvodem je samozřejmě naprosto nedostatečný datový tok u vysílání (což s velikostí TV u zákazníka vůbec nesouvisí). Ale zadarmo je to jistě dobrá služba, o tom žádná  ;D
Za prvé: službu si platím.
Za druhé: mám CTR 37" i 55" a obrazově dostačující.
Slepý nejsem, mám i Skylink SD a žádný markantní rozdíl v kvalitě obrazu na těchto úhlopříčkách není. Dokonce u Skylinku by se dalo o pár SD programech o kvalitě diskutovat.  Jestli někdo hledá blechy, jeho problém.
Tak podle mých kritérií je Digi mazanice i na 32" LCD. Jestli jsou ty vaše TV CRT, jak píšete, dalo by se to vysvětlit i tím že CRT, a její poměrně malé rozlišení, fungují jako filtr a obraz s nízkým rozlišením a velkým množstvím artefaktů jakoby "vylepší".
Mimochodem, jaké CRT 55" máte?
CRT 55" Sencor
A je to opravdu 55" (140cm)? Není to náhodou 55 cm (21")?
A u té druhé - je to vážně 37" (94 cm)? Není to 37 cm (14")?
To by totiž lecos vysvětlovalo - na takhle malých úhlopříčkách není tolik vidět že je to ve skutečnosti pěkná mazanice...
Ano, samozřejmě 55 cm. Omlouvám se, špatně jsem to napsal.
Skylink + Digi (HD Box 9105+), Skylink (Ariva 202 E HD), DVB-T: Praha ( kanál 37, 41, 42, 46, 47, 51, 53, 59),


Honza DVB

  • Závislák
  • ****
  • Příspěvků: 279
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re: Výměna karet
« Odpověď #33 kdy: 11. 07. 2010, 20:59:11 »
CRT 55" Sencor
A je to opravdu 55" (140cm)? Není to náhodou 55 cm (21")?
A u té druhé - je to vážně 37" (94 cm)? Není to 37 cm (14")?
To by totiž lecos vysvětlovalo - na takhle malých úhlopříčkách není tolik vidět že je to ve skutečnosti pěkná mazanice...
Ano, samozřejmě 55 cm. Omlouvám se, špatně jsem to napsal.
Tak tím je to jasné, na 37cm (14") vypadá hezky všechno v čem není šum a ta 55cm je na tom tak trochu podobně...


Daniel Kulhánek

  • Profík
  • *****
  • Příspěvků: 609
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re: Výměna karet
« Odpověď #34 kdy: 11. 07. 2010, 22:28:16 »
Mohu jen potvrdit.
I na 72 cm CRT se na to ještě dalo koukat, ale po pořízení 42 palcového LCD šla Digi TV okamžitě z baráku! Oproti ní je zlaté DVB-T.
LCD LG 65´ + SONY STR-GX315
STRONG SRT 8541 + LCD LG 42´
DVB-T2 (STA) Ještěd, Černá studnice, Špičák(Česká Lípa)

Reklama

  • Stálý člen
  • *****
  • Příspěvků: 0