Autor Téma: Jak se vám líbí nové diskuse na DigiZone.cz?  (Přečteno 102362 krát)

José

  • Profík
  • *****
  • Příspěvků: 1 719
  • Vivat RADIO 1 !
    • ICQ komunikátor - 73659371
    • Zobrazit profil
    • DAB
    • E-mail
Re: Jak se vám líbí nové diskuse na DigiZone.cz?
« Odpověď #60 kdy: 02. 04. 2010, 23:18:08 »
Štěpáne buď v klidu, máš tam ,,odkaz a ikonku změnit" v pohodě si můžeš to ,,dojení" opravit...
Philips 40PFL5007K/12
DVB-T / Löbau, Ještěd, Černá studnice, Jelení hora /
DVB-S2  Al 105cm / FTA 19,2°E + Sky Link 23,5°E  /

Externí STB Sat Elita 2000 HD  Al 85cm Mascom,
Thor 0,8°W, Free Sat by UPC Direct

Pure Evoke 2S : DR DEUTSCHLAND Dresden 5C,
SACHSEN Löbau 9C, TELEKO DAB Proseč LL

Reklama

  • Stálý člen
  • *****
  • Příspěvků: 0


José

  • Profík
  • *****
  • Příspěvků: 1 719
  • Vivat RADIO 1 !
    • ICQ komunikátor - 73659371
    • Zobrazit profil
    • DAB
    • E-mail
Re: Jak se vám líbí nové diskuse na DigiZone.cz?
« Odpověď #61 kdy: 02. 04. 2010, 23:36:09 »
A on ti někam utekl, že ho chceš docházet ? :)
Philips 40PFL5007K/12
DVB-T / Löbau, Ještěd, Černá studnice, Jelení hora /
DVB-S2  Al 105cm / FTA 19,2°E + Sky Link 23,5°E  /

Externí STB Sat Elita 2000 HD  Al 85cm Mascom,
Thor 0,8°W, Free Sat by UPC Direct

Pure Evoke 2S : DR DEUTSCHLAND Dresden 5C,
SACHSEN Löbau 9C, TELEKO DAB Proseč LL


david.kriz

  • Host
Re: Jak se vám líbí nové diskuse na DigiZone.cz?
« Odpověď #62 kdy: 02. 04. 2010, 23:46:52 »
proč chceš Enika "dojit"?  ;D

Tady někdo neumí číst, že?  :D Dojít - od slova jít.

číst umím, čárku jsem zaregistroval, ale nikdy v životě jsem neslyšel "dojít o někoho" :-) vždy jen "přijít o někoho"....


José

  • Profík
  • *****
  • Příspěvků: 1 719
  • Vivat RADIO 1 !
    • ICQ komunikátor - 73659371
    • Zobrazit profil
    • DAB
    • E-mail
Re: Jak se vám líbí nové diskuse na DigiZone.cz?
« Odpověď #63 kdy: 02. 04. 2010, 23:59:53 »
...číst umím, čárku jsem zaregistroval, ale nikdy v životě jsem neslyšel "dojít o někoho" :-) vždy jen "přijít o někoho"....

Naprosto souhlasím, také jsem nikdy neslyšel...Se mi zdá, že si z nás Štěpán normální střílí... :)
Philips 40PFL5007K/12
DVB-T / Löbau, Ještěd, Černá studnice, Jelení hora /
DVB-S2  Al 105cm / FTA 19,2°E + Sky Link 23,5°E  /

Externí STB Sat Elita 2000 HD  Al 85cm Mascom,
Thor 0,8°W, Free Sat by UPC Direct

Pure Evoke 2S : DR DEUTSCHLAND Dresden 5C,
SACHSEN Löbau 9C, TELEKO DAB Proseč LL


Honza DVB

  • Závislák
  • ****
  • Příspěvků: 279
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re: Jak se vám líbí nové diskuse na DigiZone.cz?
« Odpověď #64 kdy: 03. 04. 2010, 10:42:34 »
Chlapi, vy neznáte normálně běžné české slovo a frázi?  :D "o někoho dojít" No to mě ...  :D
To vážně neznám, to bude nějaký lokální folklór ;-). Já jsem vždycky slyšel jen "o někoho přijít"...

Ale můžeme se ještě zkusit zeptat v ústavu pro jayzk český!

Reklama

  • Stálý člen
  • *****
  • Příspěvků: 0


Enik

  • Profík
  • *****
  • Příspěvků: 592
  • Vědomí vlastní neznalosti je klíčem k poznání.
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re: Jak se vám líbí nové diskuse na DigiZone.cz?
« Odpověď #65 kdy: 03. 04. 2010, 11:07:35 »
Já bych to pánové nehrotil. On je to asi opravdu místní folklór. Znám zase oblasti kde se nechodí pozdě ale dýl, což je mi také záhadou ale je to tak. "Přišel jsem domů dýl." "Počkej na mně, příjdu dýl." A pod. Hlava to nebere ale je to tak.
 Pokud jde o novou diskusi, tak si začínám pomalu zvykat. Ono je to opravdu o tom, než si člověk na ty novoty zvykne. Ještě sice neznám zdaleka všechno, ale některé nesmysly už se mi podařilo zrušit, takže mám obrazovku o něco přehlednější. Takže uvidíme.


david.kriz

  • Host
Re: Jak se vám líbí nové diskuse na DigiZone.cz?
« Odpověď #66 kdy: 03. 04. 2010, 11:38:31 »
Chlapi, vy neznáte normálně běžné české slovo a frázi?  :D "o někoho dojít" No to mě ...  :D
To vážně neznám, to bude nějaký lokální folklór ;-). Já jsem vždycky slyšel jen "o někoho přijít"...

Ale můžeme se ještě zkusit zeptat v ústavu pro jayzk český!

Jestli spíš ne v nějakém jiném "ústavu" ;-) kde Štěpán momentálně přebývá...


david.kriz

  • Host
Re: Jak se vám líbí nové diskuse na DigiZone.cz?
« Odpověď #67 kdy: 03. 04. 2010, 11:43:59 »
Já bych to pánové nehrotil. On je to asi opravdu místní folklór. Znám zase oblasti kde se nechodí pozdě ale dýl, což je mi také záhadou ale je to tak. "Přišel jsem domů dýl." "Počkej na mně, příjdu dýl." A pod. Hlava to nebere ale je to tak.
 Pokud jde o novou diskusi, tak si začínám pomalu zvykat. Ono je to opravdu o tom, než si člověk na ty novoty zvykne. Ještě sice neznám zdaleka všechno, ale některé nesmysly už se mi podařilo zrušit, takže mám obrazovku o něco přehlednější. Takže uvidíme.

Ale jo, máte pravdu, nebudem to hrotit. I když u Štěpána mluvit o místním folkloru, on je dle svých slov nakažen různými regiony, tak těžko říct, který z nich to asi je...

Jináč, "přijít dýl" je dle mé zkušenosti zvykem v Čechách celkově, resp. od Vysočiny na západ. Ale teoreticky je to specifikum spíše východních Čech, těžko říct, zatím jsem zaslechl málo vzorků na vyhodnocení lokálních specifik ;-)


Lumír L

  • Závislák
  • ****
  • Příspěvků: 424
  • "Z krásné lži nám nikdy nová pravda nevyroste!!"
    • Zobrazit profil
Re: Jak se vám líbí nové diskuse na DigiZone.cz?
« Odpověď #68 kdy: 03. 04. 2010, 15:29:03 »
Za poněkud "záhadných" okolností se mi zde v této diskusi "ztratil" příspěvek napsaný dnes cca. mezi 7 a 8h ranní, týkající se češtniny místního "odborníka" na "vše" Štěpána. Může mi to někdo z adminů vysvětlit??


david.kriz

  • Host
Re: Jak se vám líbí nové diskuse na DigiZone.cz?
« Odpověď #69 kdy: 03. 04. 2010, 15:35:07 »
Nic se vysvětlovat nebude, evidentně Ti byl smazán :-) Za to že sis dovolil dotknout se největšiho odborníka za celou dobu fungování DZ ;-) Proč ale nebyly smazány mně, nevím :-)


Lumír L

  • Závislák
  • ****
  • Příspěvků: 424
  • "Z krásné lži nám nikdy nová pravda nevyroste!!"
    • Zobrazit profil
Re: Jak se vám líbí nové diskuse na DigiZone.cz?
« Odpověď #70 kdy: 03. 04. 2010, 15:40:29 »
Ať žije svoboda slova! Nic urážlivého tam nebylo, jen to, že se náš"odborník" vyjadřuje jako cizinec s povolením TP v této zemi a, že by v jeho případě měli vyučující, kteří ho vyučovali na ZŠ ČJ vrátit mzdy a on sám vysvědčení, pokud ho vůbec kdy získal....


Lumír L

  • Závislák
  • ****
  • Příspěvků: 424
  • "Z krásné lži nám nikdy nová pravda nevyroste!!"
    • Zobrazit profil
Re: Jak se vám líbí nové diskuse na DigiZone.cz?
« Odpověď #71 kdy: 03. 04. 2010, 21:48:00 »
Co s tebou?


Josef

  • Host
Re: Jak se vám líbí nové diskuse na DigiZone.cz?
« Odpověď #72 kdy: 04. 04. 2010, 11:03:44 »
Dobrý den, zesilovač jsem se síta odmontoval , ahle, změna je tu. Musím Vám moc poděkovat za radu pomohlo to. Signál ted mám 61 % a kvalita 97% a zdá se že už kvalita signálu nekolísá. Vážený pane moc děkuji za radu Rambousek


david.kriz

  • Host
Re: Jak se vám líbí nové diskuse na DigiZone.cz?
« Odpověď #73 kdy: 04. 04. 2010, 18:15:23 »
Nic se vysvětlovat nebude, evidentně Ti byl smazán :-) Za to že sis dovolil dotknout se největšiho odborníka za celou dobu fungování DZ ;-) Proč ale nebyly smazány mně, nevím :-)

Pro Lukáše:
Příspěvek zmizel, tak jsem zavtipkoval. Že ho někdo přesunul nemůže nikdo tušit. Navíc vím, žes byl v tom čase mimo PC, takže to ani nemohlo být myšleno na Tebe a to jsem psal i kolegovi Lumírovi v soukromé zprávě (to Ti klidně přepošlu). Takže to prosím na sebe nevztahuj! Předpokládám, že forum má adminů více, smazat nebo přesunout to může kterýkoli z nich. Za rýpání jiných diskutujících nemůžu. Tak laskavě pardon, pokud se Tě něco dotklo!
« Poslední změna: 04. 04. 2010, 18:29:39 od David Kříž »


Brtnik Jose

  • Host
Re: Jak se vám líbí nové diskuse na DigiZone.cz?
« Odpověď #74 kdy: 04. 04. 2010, 19:06:20 »

Ať žije svoboda slova! Nic urážlivého tam nebylo, jen to, že se náš"odborník" vyjadřuje jako cizinec s povolením TP v této zemi a, že by v jeho případě měli vyučující, kteří ho vyučovali na ZŠ ČJ vrátit mzdy a on sám vysvědčení, pokud ho vůbec kdy získal....


Příspěvek ti s nějvětší pravděpodobností smazán nebyl. Jen bloudíš v místních diskusích, napsal jsi ho totiž v jiné diskusi viz. http://forum.digizone.cz/index.php?topic=212.0