Autor Téma: Jak se vám líbí nové diskuse na DigiZone.cz?  (Přečteno 102367 krát)

Pamětník

  • Profík
  • *****
  • Příspěvků: 2 562
  • KLD-40W4000, 32LD550, LE32B450, SyncMaster 2370HD
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re: Jak se vám líbí nové diskuse na DigiZone.cz?
« Odpověď #120 kdy: 11. 04. 2010, 16:54:02 »
Jak zjistil Xmux a i mně se to potvrdilo, moc brzy se vyčerpala kapacita webu pro obrázky. A to je dost ořezaná jejich velikost i rozlišení. :-[ :'( >:( :P
DVB-C = 3 x TechniSat TechniCrypt >>CXV<<
DVB-T/T2 = 2x MMC LG MS450H, MAXIMUM T-1300 FTA, EVOLVE OMEGA T2, USB tuner HDTV DVB-T/DVB-T2+FM/DAB+
DVB-S2 = SKYMASTER 80cm, MOTOR SG-2100A, Comag SL100HD PVR
DAB+ = HAMA DIR3100, SIRD 14 C2, LINGO iJoy, Albrecht DR50, SONY XDR-S56DBP, Dual DAB+3 a 3 další

Reklama

  • Stálý člen
  • *****
  • Příspěvků: 0


Pavel

  • Nováček
  • *
  • Příspěvků: 14
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re: Jak se vám líbí nové diskuse na DigiZone.cz?
« Odpověď #121 kdy: 12. 04. 2010, 12:42:29 »
Pěkné fórum, je to krok vpřed. Jen mi trochu chybí "stromování příspěvků" jak bylo doteď.

Mám ale jeden problém, a to že po vložení příspěvku mě to nevrátí do vlákna, kam přispívám, ale na nějakou stránku s tématama, velmi nepříjemné!

Velmi kladně hodnotím rozhodnutí, že konečně nemusím čekat na schválení příspěvku několik hodin či celý víkend.

To jsou zatím mé první postřehy :)
Jo a chlapi, necitujte poslední příspěvek když reagujete přímo pod něj, špatně se to pak čte.
...telka mě moc nebere, ale zajmá mě technologie. Proč? Netuším :-D

TechniSat AirStar2 v PC (Athlon XP 2200+), napojeno na společnou anténu v domě


José

  • Profík
  • *****
  • Příspěvků: 1 719
  • Vivat RADIO 1 !
    • ICQ komunikátor - 73659371
    • Zobrazit profil
    • DAB
    • E-mail
Re: Jak se vám líbí nové diskuse na DigiZone.cz?
« Odpověď #122 kdy: 12. 04. 2010, 13:24:59 »
To by mělo jít změnit v Profilu v Nastavení účtu. /Provedu Test./
/Editace./ Jo ověřeno, funguje to. Nastavení účtu - Nastavení vzhledu.
Zatrhnout toto: Vrátit se zpět na téma po zadání příspěvku.
A uložit změnu.
« Poslední změna: 12. 04. 2010, 13:28:01 od José Brtník »
Philips 40PFL5007K/12
DVB-T / Löbau, Ještěd, Černá studnice, Jelení hora /
DVB-S2  Al 105cm / FTA 19,2°E + Sky Link 23,5°E  /

Externí STB Sat Elita 2000 HD  Al 85cm Mascom,
Thor 0,8°W, Free Sat by UPC Direct

Pure Evoke 2S : DR DEUTSCHLAND Dresden 5C,
SACHSEN Löbau 9C, TELEKO DAB Proseč LL


Miroslav Kuzník

  • Závislák
  • ****
  • Příspěvků: 285
    • Zobrazit profil
Re: Jak se vám líbí nové diskuse na DigiZone.cz?
« Odpověď #123 kdy: 12. 04. 2010, 14:41:57 »
Je to tak jak píše José.dík


Jan Pavlis

  • Profík
  • *****
  • Příspěvků: 515
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re: Jak se vám líbí nové diskuse na DigiZone.cz?
« Odpověď #124 kdy: 12. 04. 2010, 16:54:05 »
Jsem z teho volaaký zmetený....

Reklama

  • Stálý člen
  • *****
  • Příspěvků: 0


Honza DVB

  • Závislák
  • ****
  • Příspěvků: 279
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re: Jak se vám líbí nové diskuse na DigiZone.cz?
« Odpověď #125 kdy: 13. 04. 2010, 00:24:13 »
popravdě nechápu co tu furt všichni řeší :-)
já jsem se tehdy jednou jedinkrát přihlásil, sice duplicitně navíc proti webu DZ, ale těmi samými údaji, zaškrtl jsem abych byl stále online... a od té doby jsem na nic nehrábnul a nic neřešil...
ale chápu, že problémy můžou být různé...
Přesně tak. Na začátku jsem se přihlásil a od té doby jsem na to nemusel sáhnout a kdykoliv vlezu na diskuzi, tak jsem přihlášen...
Bohužel tenhle postup pro mně nefunguje. Ověřeno na několika PC.


Daniel Kulhánek

  • Profík
  • *****
  • Příspěvků: 609
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re: Jak se vám líbí nové diskuse na DigiZone.cz?
« Odpověď #126 kdy: 13. 04. 2010, 10:16:41 »
Zajímavé...
LCD LG 65´ + SONY STR-GX315
STRONG SRT 8541 + LCD LG 42´
DVB-T2 (STA) Ještěd, Černá studnice, Špičák(Česká Lípa)


José

  • Profík
  • *****
  • Příspěvků: 1 719
  • Vivat RADIO 1 !
    • ICQ komunikátor - 73659371
    • Zobrazit profil
    • DAB
    • E-mail
Re: Jak se vám líbí nové diskuse na DigiZone.cz?
« Odpověď #127 kdy: 13. 04. 2010, 11:30:48 »
Na tom přece není vůbec nic zvláštního. Osobně trvalé přihlášení, nikdy a zcela zásadně z bezpečnostních důvodů nepoužívám a stejně tak on nebo kdokoli jiný může mít nastavené prohlížeče tak aby taková nepříjemná věc, nebyla v žádném případě umožněna. Stačí v danných prohlížečích, někde v nastavení, jak u kterého a kde zatrhnout, takové věci, jako po ukončení prohlížení, vymazat všechna přihlašovací data, historii, přihlašovací hesla, cookies atd. A je od trvalého přihlášení, pokoj. Takže předpokládám, že to má prostě nastaveno takto, což je rozumné. Alespoň se mu nemůže stát, že se potom někde, kam chodívá on, přihlásí na místo něj, jeho kolega z práce, doma jeho dítě nebo manželka atd. To už kvůli takovéhle pitomosti, nechat to trvale přihlášeno, bylo různých afér. Tak někdo prohlížeče nastavuje, preventivně tak aby to vůbec nešlo. A opakuji, je to zdůvodnitelné a rozumné.
« Poslední změna: 13. 04. 2010, 14:54:08 od José Brtník »
Philips 40PFL5007K/12
DVB-T / Löbau, Ještěd, Černá studnice, Jelení hora /
DVB-S2  Al 105cm / FTA 19,2°E + Sky Link 23,5°E  /

Externí STB Sat Elita 2000 HD  Al 85cm Mascom,
Thor 0,8°W, Free Sat by UPC Direct

Pure Evoke 2S : DR DEUTSCHLAND Dresden 5C,
SACHSEN Löbau 9C, TELEKO DAB Proseč LL


╟╫┼┼┼┤

  • Člen
  • **
  • Příspěvků: 79
    • Zobrazit profil
Re: Jak se vám líbí nové diskuse na DigiZone.cz?
« Odpověď #128 kdy: 13. 04. 2010, 11:42:28 »
Chtělo by to poladit ten jazykový hybrid CZ+EN.
Ještěd, Černá Studnice, Löbau, Śnieżne Kotły


Daniel Kulhánek

  • Profík
  • *****
  • Příspěvků: 609
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re: Jak se vám líbí nové diskuse na DigiZone.cz?
« Odpověď #129 kdy: 15. 04. 2010, 11:42:35 »
Na tom přece není vůbec nic zvláštního. Osobně trvalé přihlášení, nikdy a zcela zásadně z bezpečnostních důvodů nepoužívám a stejně tak on nebo kdokoli jiný může mít nastavené prohlížeče tak aby taková nepříjemná věc, nebyla v žádném případě umožněna. Stačí v danných prohlížečích, někde v nastavení, jak u kterého a kde zatrhnout, takové věci, jako po ukončení prohlížení, vymazat všechna přihlašovací data, historii, přihlašovací hesla, cookies atd. A je od trvalého přihlášení, pokoj. Takže předpokládám, že to má prostě nastaveno takto, což je rozumné. Alespoň se mu nemůže stát, že se potom někde, kam chodívá on, přihlásí na místo něj, jeho kolega z práce, doma jeho dítě nebo manželka atd. To už kvůli takovéhle pitomosti, nechat to trvale přihlášeno, bylo různých afér. Tak někdo prohlížeče nastavuje, preventivně tak aby to vůbec nešlo. A opakuji, je to zdůvodnitelné a rozumné.
Používám na počítači svůj profil, kam nikdo jiný nemůže a to, že jsem všude, kde potřebuji, přihlášen trvale, shledávám jako obrovskou výhodu a úsporu času...
LCD LG 65´ + SONY STR-GX315
STRONG SRT 8541 + LCD LG 42´
DVB-T2 (STA) Ještěd, Černá studnice, Špičák(Česká Lípa)


Daniel Kulhánek

  • Profík
  • *****
  • Příspěvků: 609
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re: Jak se vám líbí nové diskuse na DigiZone.cz?
« Odpověď #130 kdy: 15. 04. 2010, 11:44:28 »
A pokud má někdo nastavený prohlížeč tak, že mu tyto data vymazává po ukončení, tak to musel nastavit a měl by o tom vědět a nedivit se tomu, ne?
Proto jsem pronesl ono "zajímavé"
LCD LG 65´ + SONY STR-GX315
STRONG SRT 8541 + LCD LG 42´
DVB-T2 (STA) Ještěd, Černá studnice, Špičák(Česká Lípa)


José

  • Profík
  • *****
  • Příspěvků: 1 719
  • Vivat RADIO 1 !
    • ICQ komunikátor - 73659371
    • Zobrazit profil
    • DAB
    • E-mail
Re: Jak se vám líbí nové diskuse na DigiZone.cz?
« Odpověď #131 kdy: 15. 04. 2010, 16:13:25 »
A pokud má někdo nastavený prohlížeč tak, že mu tyto data vymazává po ukončení, tak to musel nastavit a měl by o tom vědět a nedivit se tomu, ne?
Proto jsem pronesl ono "zajímavé"

To nemusí zdaleka platit ve všech případech. Většině lidí v práci nastavoval vše v jejich pracovním PC, náš Správce sítě a nikoli oni sami.

A doma mu ho mohl nastavovat syn a kdokoli, kdo ho třeba používá častěji nebo o tom ví více.

Já také nastavoval PC mnoha lidem. Naposledy včera jednomu přes 80 let starému sousedovi.
A věřte tomu, že o nějakém takovém nastavení nemá ani tušení. / Ovšem nevypínal jsem mu to, pouze jsem mu vypnul aktualizace na nové verze prohlížeče, protože byl vyjančený z toho, co se mu to tam stále nahrává a co to po něm furt chce a zvětšil jsem mu zobrazení stránek, protože si stěžoval, že to nevidí ani s těmi nejsilnějšími brýlemi.../

Co se týče USERŮ v PC, nepoužívám to doma ani v práci. Protože i doma i v práci má každý svůj PC, zcela kompletně. Takže je všude jen Admín, plus jeden User, dělíme se maximálně tak, doma i v práci o společnou tiskárnu, nikoli o PC. Na druhou stranu doma i v práci, známe navzájem své přístupové údaje, protože se stává doma, že žena potřebuje něco v mém PC nebo já v jejím. A v práci se stává, že já potřebuji nutně něco v PC kolegy nebo on v mém. A obzvláště pikantní je, když taková situace nastane zrovna ve chvíli, kdy je to hodně nutné, on si zrovna změnil heslo a je na dovolené v zahraničí a ještě třeba má zrovna vypnutý nebo vybitý mobil. Přesně takhle popsanou situaci jsem zažil už asi 3x a je to děsná legrace k popukání. To se jednou i posílalo za jedním, na jeho chatu přes půl ČR,  služební auto aby ho okamžitě přivezli.
« Poslední změna: 15. 04. 2010, 16:30:09 od José Brtník »
Philips 40PFL5007K/12
DVB-T / Löbau, Ještěd, Černá studnice, Jelení hora /
DVB-S2  Al 105cm / FTA 19,2°E + Sky Link 23,5°E  /

Externí STB Sat Elita 2000 HD  Al 85cm Mascom,
Thor 0,8°W, Free Sat by UPC Direct

Pure Evoke 2S : DR DEUTSCHLAND Dresden 5C,
SACHSEN Löbau 9C, TELEKO DAB Proseč LL


Lumír L

  • Závislák
  • ****
  • Příspěvků: 424
  • "Z krásné lži nám nikdy nová pravda nevyroste!!"
    • Zobrazit profil
Re: Jak se vám líbí nové diskuse na DigiZone.cz?
« Odpověď #132 kdy: 15. 04. 2010, 17:30:00 »
Zato ty umíš pořádně "datlovat" co!? Pak to podle toho po všech možných i nemožných diskusích na webu vypadá! Všude samý SPAM s nickem Štěpán S.... :-[


Honza DVB

  • Závislák
  • ****
  • Příspěvků: 279
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re: Jak se vám líbí nové diskuse na DigiZone.cz?
« Odpověď #133 kdy: 15. 04. 2010, 18:42:29 »
A pokud má někdo nastavený prohlížeč tak, že mu tyto data vymazává po ukončení, tak to musel nastavit a měl by o tom vědět a nedivit se tomu, ne?
Proto jsem pronesl ono "zajímavé"
Ne, nemám to tak nastavené. Můj dojem je že pokaždé když se přihlásím z jiného PC, přestane "trvalé" přihlášení platit. A tak se po návratu zpět musím přihlásit znovu...


Honza DVB

  • Závislák
  • ****
  • Příspěvků: 279
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re: Jak se vám líbí nové diskuse na DigiZone.cz?
« Odpověď #134 kdy: 15. 04. 2010, 18:46:48 »
To nemusí zdaleka platit ve všech případech. Většině lidí v práci nastavoval vše v jejich pracovním PC, náš Správce sítě a nikoli oni sami.

A doma mu ho mohl nastavovat syn a kdokoli, kdo ho třeba používá častěji nebo o tom ví více.
Ne, nemám mazání cookies a ani jiné mechanismy nastavené na žádném PC které používám. A vím to jistě.

K tomu "sdílení hesel" o kterém píšete - to je ale něco šíleného, speciálně v práci. To nepoužíváte nějaký souborový server? A jak zálohujete? Každý sám a zamykáte si to do svých šuplíků?