Autor Téma: Jak se vám líbí nové diskuse na DigiZone.cz?  (Přečteno 102385 krát)

Lukáš Polák

  • Profík
  • *****
  • Příspěvků: 2 688
  • Bývalý redaktor DigiZone.cz, nyní Český rozhlas
    • Zobrazit profil
    • Digitální rádio
    • E-mail
Re: Jak se vám líbí nové diskuse na DigiZone.cz?
« Odpověď #105 kdy: 05. 04. 2010, 20:18:22 »
Citace: Brtník José
Tak, já budu mát praktickou otázku. Kdy výhledově předpokládáte, že bude předělána i zbylá část serveru ? To dvojí přihlašování, kdy je jedno ,,Ke kometářům k článkám" a druhé ,,Do fóra Digi Zone" to je opravdu dost neúnosný stav... Takí počítání příspěvků se po té jeví, víceméně, jako nesmyslné, protože, komentáře, pod články, to stejně nepočátá atd. Dá se tedy počít s brzkou úpravou i druhé části ???
Tak na tuhle otázku vám v tuto chvíli bohužel neodpovím, protože odpověď neznám. S touto změnou se samozřejmě počítá, ale v nejbližší době, rozumějte několika měsíců, to určitě nebude.
Od září 2007 do ledna 2016 byl redaktorem DigiZone.cz. O oblast digitálního vysílání se zajímá již od roku 2001. Od února 2016 má na starosti web Českého rozhlasu Digital: http://www.rozhlas.cz/digital/

Reklama

  • Stálý člen
  • *****
  • Příspěvků: 0


Daniel Kulhánek

  • Profík
  • *****
  • Příspěvků: 609
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re: Jak se vám líbí nové diskuse na DigiZone.cz?
« Odpověď #106 kdy: 05. 04. 2010, 22:01:29 »
a já přidám - že to při psaní nějak divně skáče a nestíhá, když se reaguje s "Citací" (IE8, XP)
Asi zlobí vaše PC. V Mozille bez problémů...
« Poslední změna: 05. 04. 2010, 22:03:20 od Daniel Kulhánek »
LCD LG 65´ + SONY STR-GX315
STRONG SRT 8541 + LCD LG 42´
DVB-T2 (STA) Ještěd, Černá studnice, Špičák(Česká Lípa)


Martin Hájek

  • Závislák
  • ****
  • Příspěvků: 489
  • Až umřu, dejte mi na penál samolepku Beatu.
    • Zobrazit profil
Re: Jak se vám líbí nové diskuse na DigiZone.cz?
« Odpověď #107 kdy: 05. 04. 2010, 23:35:56 »
Právě si to tady prohlížím s mobilem a Operou Mini 4.2
a je to maso :-D
Prakticky nejde napsat příspěvek, skáče to do jiných částí tohoto webu.
Loudness War zabijí hudbu!


José

  • Profík
  • *****
  • Příspěvků: 1 719
  • Vivat RADIO 1 !
    • ICQ komunikátor - 73659371
    • Zobrazit profil
    • DAB
    • E-mail
Re: Jak se vám líbí nové diskuse na DigiZone.cz?
« Odpověď #108 kdy: 05. 04. 2010, 23:49:34 »
No jo to je bohužel potom negace takovýhle načinčaných fór, že to samozřejmě nejde používat s mobilem nebo slaboučkým PC, blbým připojením atd. atd. měli by tu mít nějaký jednodušší paralel, něco jako wap nebo tak. Prostě možnost přihlásit se do jednoduššího nebo ořezaného programu, pro takové případy, to se taky dělává a používá.
Philips 40PFL5007K/12
DVB-T / Löbau, Ještěd, Černá studnice, Jelení hora /
DVB-S2  Al 105cm / FTA 19,2°E + Sky Link 23,5°E  /

Externí STB Sat Elita 2000 HD  Al 85cm Mascom,
Thor 0,8°W, Free Sat by UPC Direct

Pure Evoke 2S : DR DEUTSCHLAND Dresden 5C,
SACHSEN Löbau 9C, TELEKO DAB Proseč LL


╟╫┼┼┼┤

  • Člen
  • **
  • Příspěvků: 79
    • Zobrazit profil
Re: Jak se vám líbí nové diskuse na DigiZone.cz?
« Odpověď #109 kdy: 05. 04. 2010, 23:55:52 »
FORUM by mělo mít i sekci PORADNA, aby se tam pokud možno zachytávaly příspěvky od běžných lidí a zbytečně je neřadili do všech možných témat=>bordel všude. Navrhuji to dát ještě nad "Zemské digitální vysílání (DVB-T)". Nebo "hostům" zablokovat určitá témata bo z toho bude brzo hnojník.

PS Ano, uvědomuji si, že jsem teď za kacíře. Radit někomu na dálku je komplikované a možná je jednodušší věštit z koule, ale mně to vysvětlovat nemusíte, to těm lidem co se sem nahrnou.
Ještěd, Černá Studnice, Löbau, Śnieżne Kotły

Reklama

  • Stálý člen
  • *****
  • Příspěvků: 0


Jan Potůček

  • Stálý člen
  • ***
  • Příspěvků: 160
    • Zobrazit profil
    • Televizniweb.cz
    • E-mail
Re: Jak se vám líbí nové diskuse na DigiZone.cz?
« Odpověď #110 kdy: 06. 04. 2010, 23:10:20 »
Poradna je dobrý nápad.
Televizniweb.cz - vše o DVB-T2 na jednom místě


Vladimír Dráb

  • Závislák
  • ****
  • Příspěvků: 324
    • Zobrazit profil
Re: Jak se vám líbí nové diskuse na DigiZone.cz?
« Odpověď #111 kdy: 06. 04. 2010, 23:22:57 »
Nová diskuse by byla fajn, ale asi by to měl někdo moderovat, pročítat se tím balastem např. v reakcích k dnešnímu článku je naprosto otřesné.


Honza DVB

  • Závislák
  • ****
  • Příspěvků: 279
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re: Jak se vám líbí nové diskuse na DigiZone.cz?
« Odpověď #112 kdy: 07. 04. 2010, 21:20:18 »
A ještě jedna věc - to že není fórum integrované s přihlášením na Digizone.cz a diskuzím k článkům je podle mne pro firmu, která provozuje weby jako je Lupa.cz, Root.cz a DobryWeb.cz naprostá ostuda. Přihlašovat se v dnešní době 2x na jeden server je unikátní. Současně i to, že diskuze k článkům a aktualitám není ve fóru dostupná - založte 2 nová témata - "Články" a "Aktuality" a tam automaticky zakládejte příslušná diskuzní vlákna a je to.


José

  • Profík
  • *****
  • Příspěvků: 1 719
  • Vivat RADIO 1 !
    • ICQ komunikátor - 73659371
    • Zobrazit profil
    • DAB
    • E-mail
Re: Jak se vám líbí nové diskuse na DigiZone.cz?
« Odpověď #113 kdy: 08. 04. 2010, 16:52:21 »
Tak teď jsem se ale doopravdy naštval ! Půl hodiny tady potím sáhodlouhý rozbor do nového Kubova trendu - rekonstrukce Českého rozhlasu aby mi po té, ta místní trapná vyblitina oznámila, že nemám právo vstupu nebo co... zřejme jsem překročil dobu přihlášení... a celý alaborát je v hajzlu...znovu to psát nebudu... to je tedy dílo...
Philips 40PFL5007K/12
DVB-T / Löbau, Ještěd, Černá studnice, Jelení hora /
DVB-S2  Al 105cm / FTA 19,2°E + Sky Link 23,5°E  /

Externí STB Sat Elita 2000 HD  Al 85cm Mascom,
Thor 0,8°W, Free Sat by UPC Direct

Pure Evoke 2S : DR DEUTSCHLAND Dresden 5C,
SACHSEN Löbau 9C, TELEKO DAB Proseč LL


Kuba Melín

  • Global Moderator
  • Profík
  • *****
  • Příspěvků: 732
    • Zobrazit profil
    • DVB Servis
    • E-mail
Re: Jak se vám líbí nové diskuse na DigiZone.cz?
« Odpověď #114 kdy: 08. 04. 2010, 16:55:18 »
Já se přidám ke kritice toho systému, další děs je, když člověk něco píše, sepíše elaborát, pak chce přidat přílohy, přepočte se o pár kB a nejde to vložit (moc velká přiloha prý), ale zároveň se mázne i ten text...

Chtělo by to tohle ještě vychytat  :-\
S anténami je to jako s ženami - je to složitější, než to na první pohled vypadá :)

Profesionální instalace antén pro DVB-T, DAB i VKV FM, satelitních parabol, měření signálu a další poradenství - http://www.dvbservis.cz


david.kriz

  • Host
Re: Jak se vám líbí nové diskuse na DigiZone.cz?
« Odpověď #115 kdy: 08. 04. 2010, 16:56:22 »
popravdě nechápu co tu furt všichni řeší :-)
já jsem se tehdy jednou jedinkrát přihlásil, sice duplicitně navíc proti webu DZ, ale těmi samými údaji, zaškrtl jsem abych byl stále online... a od té doby jsem na nic nehrábnul a nic neřešil...
ale chápu, že problémy můžou být různé...


Kuba Melín

  • Global Moderator
  • Profík
  • *****
  • Příspěvků: 732
    • Zobrazit profil
    • DVB Servis
    • E-mail
Re: Jak se vám líbí nové diskuse na DigiZone.cz?
« Odpověď #116 kdy: 08. 04. 2010, 21:57:29 »
popravdě nechápu co tu furt všichni řeší :-)
já jsem se tehdy jednou jedinkrát přihlásil, sice duplicitně navíc proti webu DZ, ale těmi samými údaji, zaškrtl jsem abych byl stále online... a od té doby jsem na nic nehrábnul a nic neřešil...
ale chápu, že problémy můžou být různé...

Já jsem zastáncem nové podoby fóra, je to dobře udělané, ale jsou tu prostě nějaké mouchy, které by to chtělo vychytat. Třeba minimálně to s přílohami by jistě šlo ošetřit, přece jen, když člověk napíše dlouhý text a ono mu ho to celý smázne jen kvůli tomu, že se přestřelil o pár kB, to je nemilé  :-\

Ale obecně je nové DZ fórum krokem kupředu, a jsem velmi rád, že tu je!
S anténami je to jako s ženami - je to složitější, než to na první pohled vypadá :)

Profesionální instalace antén pro DVB-T, DAB i VKV FM, satelitních parabol, měření signálu a další poradenství - http://www.dvbservis.cz


david.kriz

  • Host
Re: Jak se vám líbí nové diskuse na DigiZone.cz?
« Odpověď #117 kdy: 08. 04. 2010, 21:59:46 »
kdekoli cokoli píšu, když je to delší než jedna věta a stálo mne úsilí a čas to vyplodit, tak jakmile dopíšu a než cokoli zmáčknu, celý text zkopíruju crtl-c ;) říká se tomu záloha...


Honza DVB

  • Závislák
  • ****
  • Příspěvků: 279
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re: Jak se vám líbí nové diskuse na DigiZone.cz?
« Odpověď #118 kdy: 09. 04. 2010, 02:19:22 »
popravdě nechápu co tu furt všichni řeší :-)
já jsem se tehdy jednou jedinkrát přihlásil, sice duplicitně navíc proti webu DZ, ale těmi samými údaji, zaškrtl jsem abych byl stále online... a od té doby jsem na nic nehrábnul a nic neřešil...
ale chápu, že problémy můžou být různé...
Zaškrtl jsem také, ale používám více počítačů a nějak se mi nezdá že by to fungovalo. Zkusím se na to zaměřit...


Daniel Kulhánek

  • Profík
  • *****
  • Příspěvků: 609
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re: Jak se vám líbí nové diskuse na DigiZone.cz?
« Odpověď #119 kdy: 10. 04. 2010, 10:32:43 »
popravdě nechápu co tu furt všichni řeší :-)
já jsem se tehdy jednou jedinkrát přihlásil, sice duplicitně navíc proti webu DZ, ale těmi samými údaji, zaškrtl jsem abych byl stále online... a od té doby jsem na nic nehrábnul a nic neřešil...
ale chápu, že problémy můžou být různé...
Přesně tak. Na začátku jsem se přihlásil a od té doby jsem na to nemusel sáhnout a kdykoliv vlezu na diskuzi, tak jsem přihlášen...
LCD LG 65´ + SONY STR-GX315
STRONG SRT 8541 + LCD LG 42´
DVB-T2 (STA) Ještěd, Černá studnice, Špičák(Česká Lípa)