Autor Téma: Jak se vám líbí nové diskuse na DigiZone.cz?  (Přečteno 102377 krát)

david.kriz

  • Host
Re: Jak se vám líbí nové diskuse na DigiZone.cz?
« Odpověď #75 kdy: 04. 04. 2010, 19:09:41 »

Ať žije svoboda slova! Nic urážlivého tam nebylo, jen to, že se náš"odborník" vyjadřuje jako cizinec s povolením TP v této zemi a, že by v jeho případě měli vyučující, kteří ho vyučovali na ZŠ ČJ vrátit mzdy a on sám vysvědčení, pokud ho vůbec kdy získal....


Příspěvek ti s nějvětší pravděpodobností smazán nebyl. Jen bloudíš v místních diskusích, napsal jsi ho totiž v jiné diskusi viz. http://forum.digizone.cz/index.php?topic=212.0

Ne, byl tam přesunut. Navíc tam nemá žádnou návaznost, v tomto vlákně se začal řešit Štěpánův mluvní folklór a nesmyslně to pokračuje tam... Lumír ví kam ho napsal, já jsem ho zde také viděl, až pak se objevil jinde. Ale už to šmarja neřešme! :-)

Reklama

  • Stálý člen
  • *****
  • Příspěvků: 0


Brtnik Jose

  • Host
Re: Jak se vám líbí nové diskuse na DigiZone.cz?
« Odpověď #76 kdy: 04. 04. 2010, 19:19:02 »
Nechce se s Tebou zásadně nijak hádat, ale přesunut tam určitě nebyl, ale byl tam napsán. Četl jsem ho tam, nežli jsem odjel v sobotu ráno na chatu a asi před 15 minutami se vrátil... Takže si celou situaci velmi dobře pamatuji...Štěpán začal ,,češtinovat" ke které to srandě jsi se přidal ty, po té i já. Pak jsem založil téma s přáním velikonoc a vzpomněl ne ,,slivku" , ty jsi si pohotově rýpnul, že slivovice, už by vysvětlovala, Šťěpánovu češtinu a Lumír si přisadil s zahraničním pracovníkem, čili debata zcela souvisle a plynně přešla tam. Jenže Lumír mezi tím zapomněl, že diskutoval tam... A domníval se, že psal jen zde a nařkl je neprávem z cenzury. Protože vím, že jsem to četl a vím, kde jsem to četl. Uvádím to na pravou míru. Což předpokládám Lumír zjistí taky, až se zde objeví. Zdař.


david.kriz

  • Host
Re: Jak se vám líbí nové diskuse na DigiZone.cz?
« Odpověď #77 kdy: 04. 04. 2010, 21:11:03 »
Začínám mít z toho schízu, takže to nechávám plavat :-) Popravdě, jde o prd... ;-)


Lumír L

  • Závislák
  • ****
  • Příspěvků: 424
  • "Z krásné lži nám nikdy nová pravda nevyroste!!"
    • Zobrazit profil
Re: Jak se vám líbí nové diskuse na DigiZone.cz?
« Odpověď #78 kdy: 05. 04. 2010, 08:05:23 »
Redakci se omlouvám, asi to bylo, jak píše José, psal jsem to v sobotu ráno v rychlosti, pak jsem odjel a pustil to z hlavy. Večer jsem jen tak "nakouknul" do fóra a zjistil, že příspěvek není tam kde byl a proto jsem ho mylně považoval za smazaný! Jelikož se vše vysvětlilo a jak píše David, o nic nejde, dále bych to už neřešil.


José

  • Profík
  • *****
  • Příspěvků: 1 719
  • Vivat RADIO 1 !
    • ICQ komunikátor - 73659371
    • Zobrazit profil
    • DAB
    • E-mail
Re: Jak se vám líbí nové diskuse na DigiZone.cz?
« Odpověď #79 kdy: 05. 04. 2010, 11:22:15 »
Mám dotaz. Hraji si stále s tím novým diskusním fórem a různých serepatiček to tedy dovede dost, ale, jak se do toho strká fotka, na to jsem tedy ještě nepřišel, tlačítko vložit obrázek mi nereaguje ani ve Firefoxu ani v Opeře. Tedy respektive reaguje tak, že si mi objeví v hranatých závorkách img a img, tedy začátek a ukončení vložení obrázku, to bych ještě chápal, ale nic se mezi tato započetí a ukončení img nedá vložit, přitom koukám, že fotky už sem lidé strkají zcela zdárně. V nápovědě jsem nic, na téma, jak vložit v tomto fóru obrázek, také nenašel....

Takže kravin plno.

Ale, jak tam s fotkou ??? ? Chtěl jsem něco přihodit, do té debaty o anténách, ale nejde mi to vložit...


« Poslední změna: 05. 04. 2010, 11:35:56 od José Brtník »
Philips 40PFL5007K/12
DVB-T / Löbau, Ještěd, Černá studnice, Jelení hora /
DVB-S2  Al 105cm / FTA 19,2°E + Sky Link 23,5°E  /

Externí STB Sat Elita 2000 HD  Al 85cm Mascom,
Thor 0,8°W, Free Sat by UPC Direct

Pure Evoke 2S : DR DEUTSCHLAND Dresden 5C,
SACHSEN Löbau 9C, TELEKO DAB Proseč LL

Reklama

  • Stálý člen
  • *****
  • Příspěvků: 0


Miroslav Kuzník

  • Závislák
  • ****
  • Příspěvků: 285
    • Zobrazit profil
Re: Jak se vám líbí nové diskuse na DigiZone.cz?
« Odpověď #80 kdy: 05. 04. 2010, 11:36:57 »
při odpovědi si klikneš na Rozšířené možnosti


Pamětník

  • Profík
  • *****
  • Příspěvků: 2 562
  • KLD-40W4000, 32LD550, LE32B450, SyncMaster 2370HD
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re: Jak se vám líbí nové diskuse na DigiZone.cz?
« Odpověď #81 kdy: 05. 04. 2010, 11:39:36 »
Pod editačním rámečkem příspěvku je tlačítko + Rozšířené možnosti. Jejich nabídka obsahuje i okénko pro vložení fotky ve formátu jpg a informace, že lze najednou vložit jen 4 obrázky i s limitem velikosti každého jednotlivého i celkové všech 4. Nejsnazší je využít automatickou konverzi fotek do formátu vhodného pro webovou prezentaci, což je akce, kterou má snad většina obrázkových editorů.
DVB-C = 3 x TechniSat TechniCrypt >>CXV<<
DVB-T/T2 = 2x MMC LG MS450H, MAXIMUM T-1300 FTA, EVOLVE OMEGA T2, USB tuner HDTV DVB-T/DVB-T2+FM/DAB+
DVB-S2 = SKYMASTER 80cm, MOTOR SG-2100A, Comag SL100HD PVR
DAB+ = HAMA DIR3100, SIRD 14 C2, LINGO iJoy, Albrecht DR50, SONY XDR-S56DBP, Dual DAB+3 a 3 další


José

  • Profík
  • *****
  • Příspěvků: 1 719
  • Vivat RADIO 1 !
    • ICQ komunikátor - 73659371
    • Zobrazit profil
    • DAB
    • E-mail
Re: Jak se vám líbí nové diskuse na DigiZone.cz?
« Odpověď #82 kdy: 05. 04. 2010, 11:40:04 »
při odpovědi si klikneš na Rozšířené možnosti

Aha, díky...
« Poslední změna: 05. 04. 2010, 11:43:06 od José Brtník »
Philips 40PFL5007K/12
DVB-T / Löbau, Ještěd, Černá studnice, Jelení hora /
DVB-S2  Al 105cm / FTA 19,2°E + Sky Link 23,5°E  /

Externí STB Sat Elita 2000 HD  Al 85cm Mascom,
Thor 0,8°W, Free Sat by UPC Direct

Pure Evoke 2S : DR DEUTSCHLAND Dresden 5C,
SACHSEN Löbau 9C, TELEKO DAB Proseč LL


Kuba Melín

  • Global Moderator
  • Profík
  • *****
  • Příspěvků: 732
    • Zobrazit profil
    • DVB Servis
    • E-mail
Re: Jak se vám líbí nové diskuse na DigiZone.cz?
« Odpověď #83 kdy: 05. 04. 2010, 11:41:45 »
Fotku člověk může přidat dvěma způsoby:

a) přes "vložit obrázek" (tedy ty závorky img /img), pak je mezi tyto závorky třeba vložit odkaz na obrázek/fotku na externím úložišti.
b) jednodušší formou přes přílohu. Přidám tedy obrázek (obrázky) jako přílohu do zprávy. Velikost jednoho obrázku musí být menší než 128 kB, velikost všech příloh/obrázků (pokud jich vkládám víc) pak max. 192 kB. Ideální je to tedy zmenšit a zkomprimovat tak, aby obrázek měl kolem 50 kB.

Ale teď mi tu vyskočilo, že to už někdo napsal, tak se snad nebudu opakovat.
S anténami je to jako s ženami - je to složitější, než to na první pohled vypadá :)

Profesionální instalace antén pro DVB-T, DAB i VKV FM, satelitních parabol, měření signálu a další poradenství - http://www.dvbservis.cz


José

  • Profík
  • *****
  • Příspěvků: 1 719
  • Vivat RADIO 1 !
    • ICQ komunikátor - 73659371
    • Zobrazit profil
    • DAB
    • E-mail
Re: Jak se vám líbí nové diskuse na DigiZone.cz?
« Odpověď #84 kdy: 05. 04. 2010, 11:46:54 »
No, právě. Přes tu ikonku, to chtělo URL, čili tam šlo maximálně udělat to, že bych to dal někam na net a ono by si to z toho tahalo. Že to máš, ty svoje jako přílohu to jsem si všiml. Ale marně jsem hledal, jak se přikládá příloha. tj nevšiml jsem si do teď té nabídky ROZŠÍŘENÉ MOŽNOSTI .
Philips 40PFL5007K/12
DVB-T / Löbau, Ještěd, Černá studnice, Jelení hora /
DVB-S2  Al 105cm / FTA 19,2°E + Sky Link 23,5°E  /

Externí STB Sat Elita 2000 HD  Al 85cm Mascom,
Thor 0,8°W, Free Sat by UPC Direct

Pure Evoke 2S : DR DEUTSCHLAND Dresden 5C,
SACHSEN Löbau 9C, TELEKO DAB Proseč LL


Miroslav Kuzník

  • Závislák
  • ****
  • Příspěvků: 285
    • Zobrazit profil
Re: Jak se vám líbí nové diskuse na DigiZone.cz?
« Odpověď #85 kdy: 05. 04. 2010, 12:01:56 »
Lumíre,Davide.K jak jste zvladli šmigrust?


Miroslav Kuzník

  • Závislák
  • ****
  • Příspěvků: 285
    • Zobrazit profil
Re: Jak se vám líbí nové diskuse na DigiZone.cz?
« Odpověď #86 kdy: 05. 04. 2010, 12:06:16 »
pro José: nad prvním smajlikem máš obrazek(vložit)


José

  • Profík
  • *****
  • Příspěvků: 1 719
  • Vivat RADIO 1 !
    • ICQ komunikátor - 73659371
    • Zobrazit profil
    • DAB
    • E-mail
Re: Jak se vám líbí nové diskuse na DigiZone.cz?
« Odpověď #87 kdy: 05. 04. 2010, 12:31:06 »
Jo, ale to už velice dobře popsal Kuba, to funguje jen tak, že to nastaví místo pro obrázek a ten si to potom bere z jiného místa na netu...

Pokud ho chci vložit, jako přílohu z vlastního HDD, jde to jen přes ty rozšířené možnosti , což jde, ověřeno a opravdu až 4 kousky, ověřeno... Jenže je tam dost malý limit, té velikosti, respektive, malosti, což, ale chápu, protože ani tenhle server nemá nekonečný prostor, že a když by se tu s obrázky roztrhl pytel...

No prostě, výsledek byl ten, že aby se to vešlo, muselo by se to zmenšit na 10% původní velikosti a to už by z toho, potom nebylo, vůbec nic vidět...Takže už je to bezpředmětné... Šlo o fotky stažené z netu, s komentáří jako: ..Montážníkův ráj", apod. Šlo o Syrii a střechy a fasády, tam byly zahumuseny několika násobně více, nežli v ČR... Možná by šla použít ta první metoda, tedy s tou ikonkou, ale to zase nejde, neboť server, kde si mohu ukládat fotky, má momentálně poruchu v důsledku čehož mi nefunguje vlastní adresa www, takže tam nemůžu, teď, nic strčit abych zkusil tu metodu, přes odkaz, kde zřejmě velikost, není, nikterak omezena...
« Poslední změna: 05. 04. 2010, 12:58:24 od José Brtník »
Philips 40PFL5007K/12
DVB-T / Löbau, Ještěd, Černá studnice, Jelení hora /
DVB-S2  Al 105cm / FTA 19,2°E + Sky Link 23,5°E  /

Externí STB Sat Elita 2000 HD  Al 85cm Mascom,
Thor 0,8°W, Free Sat by UPC Direct

Pure Evoke 2S : DR DEUTSCHLAND Dresden 5C,
SACHSEN Löbau 9C, TELEKO DAB Proseč LL


david.kriz

  • Host
Re: Jak se vám líbí nové diskuse na DigiZone.cz?
« Odpověď #88 kdy: 05. 04. 2010, 13:05:11 »
Lumíre,Davide.K jak jste zvladli šmigrust?

Já baby nebiju ;)


Lumír L

  • Závislák
  • ****
  • Příspěvků: 424
  • "Z krásné lži nám nikdy nová pravda nevyroste!!"
    • Zobrazit profil
Re: Jak se vám líbí nové diskuse na DigiZone.cz?
« Odpověď #89 kdy: 05. 04. 2010, 13:58:46 »
Lumíre,Davide.K jak jste zvladli šmigrust?

Já baby nebiju ;)

Já taky ne a navíc jsem dnes v práci... :(! Ale zase v rámci objektivity si myslím, že některé by si to zasloužily a častěji než jen jednou v roce na tyhle svátky... ;D