Autor Téma: Jak se vám líbí nové diskuse na DigiZone.cz?  (Přečteno 102332 krát)

Honza DVB

  • Závislák
  • ****
  • Příspěvků: 279
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re: Jak se vám líbí nové diskuse na DigiZone.cz?
« Odpověď #30 kdy: 01. 04. 2010, 11:43:57 »
Upozorňujeme, že z technických důvodů už není možné pokračovat ve starých diskusích. V archivu lze dohledat všechny diskusní příspěvky, ale nelze do nich přidávat nové příspěvky. Pokud chcete v některé z diskusí pokračovat, musíte ji založit znovu zde na novém diskusním fóru, a v úvodním příspěvku můžete dát odkaz na původní diskusi.

Vůbec se mi nelíbí, postrádá totiž pro mně zásadní vlastnost diskuze na webu - organizace do stromové struktury. Citace to nezachrání, jen zhoršují přehlednost a zbytečně zaplácávají místo. Pak mi v bloku diskuzí na hlavní stránce chybí informace o počtu nepřečtených příspěvků.

Reklama

  • Stálý člen
  • *****
  • Příspěvků: 0


Miloslav Soška

  • Profík
  • *****
  • Příspěvků: 1 750
  • QTH Horní Stakory
    • ICQ komunikátor - 228301424
    • Zobrazit profil
    • pureradio.cz
    • E-mail
Re: Jak se vám líbí nové diskuse na DigiZone.cz?
« Odpověď #31 kdy: 01. 04. 2010, 15:30:38 »
Nováček Štěpán zdraví nováčka Mílu!  :D

čus Štěpáne :-) taky tě zdravím :-) všichni jsme tu nováčky, až na naše adminy z DZ :-)
« Poslední změna: 01. 04. 2010, 15:34:30 od Miloslav Soška »
DVB-S - Ariva 100, Wave Frontier T55 -  23.5°E, 19.2°E, 13°E - FTA
DVB-T - SHARP Aquos LC-40LE630E - k. 6, 25, 29, 30, 35, 38, 40, 60 - ČH, Černá Studnice, Sněžné Jámy
DAB/DAB+/DMB/DRM/SDR/VKV - EzCap USB Dongle, Lingo iJoy Plus, Kenwood KDC-DAB41U, Dual DAB 50, Himalaya DRM 2009
PMR, CB, sdílenky


Martin Hájek

  • Závislák
  • ****
  • Příspěvků: 489
  • Až umřu, dejte mi na penál samolepku Beatu.
    • Zobrazit profil
Re: Jak se vám líbí nové diskuse na DigiZone.cz?
« Odpověď #32 kdy: 01. 04. 2010, 15:32:46 »
Musím říci, že stromová struktura je opravdu přehlednější než toto. Citace je děsná věc.
Jde ale jen o zvyk, takže to chce klid ;-)
Loudness War zabijí hudbu!


david.kriz

  • Host
Re: Jak se vám líbí nové diskuse na DigiZone.cz?
« Odpověď #33 kdy: 01. 04. 2010, 15:38:20 »
Nováček Štěpán zdraví nováčka Mílu!  :D

čus Štěpáne :-) taky tě zdravím :-) všichni jsme tu nováčky, až na naše adminy z DZ :-)

Ale oni jsou taky nováčci ;-) I když administrátorští nováčci 8-) Stačí jim kuknout do popisu...
___
Jan Potůček
Administrator
Nováček
___
Lukáš Polák
Administrator
Nováček
___


Miloslav Soška

  • Profík
  • *****
  • Příspěvků: 1 750
  • QTH Horní Stakory
    • ICQ komunikátor - 228301424
    • Zobrazit profil
    • pureradio.cz
    • E-mail
Re: Jak se vám líbí nové diskuse na DigiZone.cz?
« Odpověď #34 kdy: 01. 04. 2010, 15:49:37 »
Nováček Štěpán zdraví nováčka Mílu!  :D

čus Štěpáne :-) taky tě zdravím :-) všichni jsme tu nováčky, až na naše adminy z DZ :-)

Ale oni jsou taky nováčci ;-) I když administrátorští nováčci 8-) Stačí jim kuknout do popisu...
___
Jan Potůček
Administrator
Nováček
___
Lukáš Polák
Administrator
Nováček
___

jj, máš recht, nevšim sem si...
DVB-S - Ariva 100, Wave Frontier T55 -  23.5°E, 19.2°E, 13°E - FTA
DVB-T - SHARP Aquos LC-40LE630E - k. 6, 25, 29, 30, 35, 38, 40, 60 - ČH, Černá Studnice, Sněžné Jámy
DAB/DAB+/DMB/DRM/SDR/VKV - EzCap USB Dongle, Lingo iJoy Plus, Kenwood KDC-DAB41U, Dual DAB 50, Himalaya DRM 2009
PMR, CB, sdílenky

Reklama

  • Stálý člen
  • *****
  • Příspěvků: 0


Jan Potůček

  • Stálý člen
  • ***
  • Příspěvků: 160
    • Zobrazit profil
    • Televizniweb.cz
    • E-mail
Re: Jak se vám líbí nové diskuse na DigiZone.cz?
« Odpověď #35 kdy: 01. 04. 2010, 17:07:08 »
Všichni jsme nováčci, protože systém nás všechny vnímá jako nově registrované, včetně adminů.
Televizniweb.cz - vše o DVB-T2 na jednom místě


Martin Gembec

  • Nováček
  • *
  • Příspěvků: 35
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re: Jak se vám líbí nové diskuse na DigiZone.cz?
« Odpověď #36 kdy: 01. 04. 2010, 20:09:46 »
Plánuje se "tlačítko ukázat nové" nebo funkce "ukázat nové od poslední návštěvy" nebo aspoň tlačítko nové u každé sekce?


david.kriz

  • Host
Re: Jak se vám líbí nové diskuse na DigiZone.cz?
« Odpověď #37 kdy: 01. 04. 2010, 20:11:57 »
Plánuje se "tlačítko ukázat nové" nebo funkce "ukázat nové od poslední návštěvy" nebo aspoň tlačítko nové u každé sekce?
Je to nahoře pod logem DZ...


Michal Škopík

  • Člen
  • **
  • Příspěvků: 81
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re: Jak se vám líbí nové diskuse na DigiZone.cz?
« Odpověď #38 kdy: 01. 04. 2010, 20:37:50 »
Nejprve jsem se zděsil a přemýšlel o aprílu. Ale nakonec to bude přece jen pokrok. Trošku jsem si pozkoušel a chuť psát a odezva "systému" šly nahoru.
Sice mi bude chybět stromové zobrazení, ale možná ta ztráta maximálního přehledu bude mít i pozitivní (třebas nechtěný, side) efekt. Prostě to nebude lákat k rozbředlým či přihlouplým diskusím. Pokud bylo vlákna hodnotné, v podstatě to nebylo nezbytné. Pro mne se jeho potřeba kryla téměř dokonale s potřebou utéct. :-)
Michal
FM: tuner Sony ST-SA3ES // anténa Likov PAL14/=UKS14/
DAB: Vaten 14p + Teroz ULN 23 dB (via Johansson 6700)//Technisat DigiPal DAB+ a Digit 210
SAT: VU+ Duo2 // Gibertina 105+Inverto 80 // Inverto Black Quad+ Monoblok Twin


Brtnik

  • Host
Re: Jak se vám líbí nové diskuse na DigiZone.cz?
« Odpověď #39 kdy: 02. 04. 2010, 00:05:37 »
No formuloval bych to asi takto:

1) Původné myšlenka byla správná, tedy přiblížit to standardu a běžným diskusím podobného typu, to je v pořádku, myšlenka, přidané funkce atd.

2) Estetika. Ano je to i krásnější, nežli minulé...

3) Funkčnost. A ta se mi tedy hrubě nelíbí, prostě to není funkční, otravuje to, zdržuje to, co šlo na jeden klik, jde nyní na tři atd. Takže prakticky, několikanásobné zhoršení... Protože s dovolením funkčnost považuji za důležitější nežli krásu nebo nějaké chválihodné myšlenky. Vše.

PS: Z těch přísloví taky asi brzy vyteču... To tam nemuže být obyčejný součet něčeho, jako všude ? Do zadeke. Ani jméno už nesmím používat. Boha jeho.


Brtnik

  • Host
Re: Jak se vám líbí nové diskuse na DigiZone.cz?
« Odpověď #40 kdy: 02. 04. 2010, 00:09:20 »
Hm...dokonce to i mění slova...to je tedy věc... Co je to za výraz ,,do zadeke" to jsem tedy k čertu fakt ještě neslyšel...Bylo tam samozřejmě v orig. do pr..... .  Když už tak bych napsal ,, do zadní části těla " sakra ,,do zadeke" to tedy neznám... No tady bude ještě srandy...


david.kriz

  • Host
Re: Jak se vám líbí nové diskuse na DigiZone.cz?
« Odpověď #41 kdy: 02. 04. 2010, 00:43:25 »
No řešením bude asi registrace resp. přihlášení ;-) Přihlášení uživatelé žádné přísloví nevyplňují...

Co se těch slov týče, obávám se že to nahrazuje části slov, takže místo "p r d e l e" to vzalo ten základ "p r d e l" a nahradilo "zadek" a přídalo to původní "e" na konci a vzniklo zadek-e :-D Vtipné :-D


Brtnik

  • Host
Re: Jak se vám líbí nové diskuse na DigiZone.cz?
« Odpověď #42 kdy: 02. 04. 2010, 06:32:59 »
No asi po tom nemůžeme chtít aby to psalo do ,,zadnice" nebo do ,,zadku", nic méně ,,zadeke" je stále lepší řešení, nežli na jednom konkurenčním webu, kde to prostě vypsalo hlášku: ,,Použité sprosté slovo". A příspěvek nebylo možno odeslat. Takže se člověk následně 3 hodiny bavil tím aby zjistil, které to je a na konci té patálie, vyřazování a zařazování různých slov ve svém příspěvku, zjistil, že sprostým slovem, je třeba slovo ,,bolševik". Na čež samozřejmě vznikla několika stránková diskuse, zda, je ,,bolševik" sprosté slovo anebo, zda není ,,bolševik" sprosté slovo. No, já se přihlásil, jenže ono to přihlášení asi platí jen pro příspěvky pod články a nikoli pod příspěvky v Diskusi. Následně mi to naopak vypsalo, že nesmím používat nicka ,,JOSE" že je ,,rezervován" no tak jsem nucen v diskusi psát jako nick ,,Brtnik". Ach jo. trápit se s tím asi nebudu.


Jarek M

  • Nováček
  • *
  • Příspěvků: 19
    • Zobrazit profil
Re: Jak se vám líbí nové diskuse na DigiZone.cz?
« Odpověď #43 kdy: 02. 04. 2010, 06:36:15 »
Mě osobně tady dost schází RSS kanál s novými příspěvky (nebo jsem ho zatím nenašel...) a taky se mi moc nelíbí česko-anglické nastavení položek u editace profilu.  :o


Lukáš Polák

  • Profík
  • *****
  • Příspěvků: 2 688
  • Bývalý redaktor DigiZone.cz, nyní Český rozhlas
    • Zobrazit profil
    • Digitální rádio
    • E-mail
Re: Jak se vám líbí nové diskuse na DigiZone.cz?
« Odpověď #44 kdy: 02. 04. 2010, 07:52:27 »
Mě osobně tady dost schází RSS kanál s novými příspěvky (nebo jsem ho zatím nenašel...) a taky se mi moc nelíbí česko-anglické nastavení položek u editace profilu.  :o
Programátoři samozřejmě mysleli i na toto. Pokud budete chtítí využívat RSS, tady máte adresu: http://forum.digizone.cz/index.php?type=rss;action=.xml. Mně ho Firefox v adresním řádku sám nabídl. :)
Od září 2007 do ledna 2016 byl redaktorem DigiZone.cz. O oblast digitálního vysílání se zajímá již od roku 2001. Od února 2016 má na starosti web Českého rozhlasu Digital: http://www.rozhlas.cz/digital/