Autor Téma: BBC nabízí 24 HD olympijských streamů pro kabel a satelit !!!!  (Přečteno 23463 krát)

Milhausek

  • Nováček
  • *
  • Příspěvků: 16
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:BBC nabízí 24 HD olympijských streamů pro kabel a satelit !!!!
« Odpověď #30 kdy: 30. 07. 2012, 12:40:54 »
tak na symbolové rychlosti 29500 nemám signál, ale na 27500 mám, ale přes ty mi streamy nejdou

Reklama

  • Stálý člen
  • *****
  • Příspěvků: 0


Filip

  • Nováček
  • *
  • Příspěvků: 7
    • Zobrazit profil
Re:BBC nabízí 24 HD olympijských streamů pro kabel a satelit !!!!
« Odpověď #31 kdy: 30. 07. 2012, 13:20:05 »
tak na symbolové rychlosti 29500 nemám signál, ale na 27500 mám, ale přes ty mi streamy nejdou

Mám sice Samsung, ale měl jsem podobný problém - zkus to podle http://forum.digizone.cz/index.php?topic=1730.msg28109#msg28109 - vybral jsem družici Eutelsat 28.5 st a ve vyhledávání jsem povoli Prohledávání sítě. To projelo celou družici a chybějící TP to přidalo a naladilo. Ale jak píšu, mám Samsung.


Milhausek

  • Nováček
  • *
  • Příspěvků: 16
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:BBC nabízí 24 HD olympijských streamů pro kabel a satelit !!!!
« Odpověď #32 kdy: 30. 07. 2012, 14:17:45 »
bohužel Eutesat 28,5 to nemám, jen10,0E, 36,0E, 7,0E a 16,0E, takže mám asi smůlu co?


Lukáš Polák

  • Profík
  • *****
  • Příspěvků: 2 688
  • Bývalý redaktor DigiZone.cz, nyní Český rozhlas
    • Zobrazit profil
    • Digitální rádio
    • E-mail
Re:BBC nabízí 24 HD olympijských streamů pro kabel a satelit !!!!
« Odpověď #33 kdy: 30. 07. 2012, 14:40:21 »
Pokud nemáte pozici 28.5, tak máte skutečně bohužel smůlu. Děláte ale velkou chybu. Nechápu např., proč tam máte 10E nebo 7E. Volba 36E a 16E je pro mě naopak zcela pochopitelná.
Od září 2007 do ledna 2016 byl redaktorem DigiZone.cz. O oblast digitálního vysílání se zajímá již od roku 2001. Od února 2016 má na starosti web Českého rozhlasu Digital: http://www.rozhlas.cz/digital/


Milhausek

  • Nováček
  • *
  • Příspěvků: 16
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:BBC nabízí 24 HD olympijských streamů pro kabel a satelit !!!!
« Odpověď #34 kdy: 30. 07. 2012, 17:00:36 »
takhle mi to televize ukazuje, na tom 36 a 16 je možné něco naladit?

Reklama

  • Stálý člen
  • *****
  • Příspěvků: 0


Petr Svoboda

  • Profík
  • *****
  • Příspěvků: 1 079
    • Zobrazit profil
Re:BBC nabízí 24 HD olympijských streamů pro kabel a satelit !!!!
« Odpověď #35 kdy: 30. 07. 2012, 17:35:48 »
takhle mi to televize ukazuje, na tom 36 a 16 je možné něco naladit?
Nedbej na to, co ti ukazuje TV. Ty máš skutečně tolik antén na střeše? Nebo Multibeam? Dávals je tam sám nebo jsi na vlastní oči někoho viděl, jak je montuje? Pochybuji.
Takže vysvětlení bude jiné. Díváš se do seznamu satelitů v TV a vůbec nic z toho nemáš na střeše. A proto ti "televize neladí". Možná jenom Astru 3. Pokud je tomu jinak, začni uvádět konkrétní informace, aby ti zde někdo poradil.

Pokud má zde na fóru někdo čas (já ho nemám), vysvětlí ti, co se děje "v pozadí". Pokud se nikdo nenajde, budeš potřebovat profíka. Protože vše s tebou projít je na 14denní korespondenční kurs.
« Poslední změna: 30. 07. 2012, 17:38:06 od Petr Svoboda »


Milhausek

  • Nováček
  • *
  • Příspěvků: 16
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:BBC nabízí 24 HD olympijských streamů pro kabel a satelit !!!!
« Odpověď #36 kdy: 30. 07. 2012, 19:05:54 »
hele klídek, psal jsem jen co mi to ukazuje. Všude se píše, že když mám parabolu na Astru 23,5, tak bych měl chytal i Astru 28.2, což chytám, pač tam mám signál. Takže si nech ty svý chytrý kecy a radši mluv k věci a nemachruj tu na někoho, kro tomu nerozumí. Lidi jako ty fakt miluju. O čeho jsou asi tak diskusní fóra ty chytráčku. Je mi tě upřímně líto...


Petr Svoboda

  • Profík
  • *****
  • Příspěvků: 1 079
    • Zobrazit profil
Re:BBC nabízí 24 HD olympijských streamů pro kabel a satelit !!!!
« Odpověď #37 kdy: 30. 07. 2012, 19:31:48 »
hele klídek, psal jsem jen co mi to ukazuje. Všude se píše, že když mám parabolu na Astru 23,5, tak bych měl chytal i Astru 28.2, což chytám, pač tam mám signál. Takže si nech ty svý chytrý kecy a radši mluv k věci a nemachruj tu na někoho, kro tomu nerozumí. Lidi jako ty fakt miluju. O čeho jsou asi tak diskusní fóra ty chytráčku. Je mi tě upřímně líto...
Teď jsi mi to dal, je ti mě líto...
Dobrý ovšem je, že já celým svým příspěvkem byl k věci, což zřejmě proletělo okolo tebe bez povšimnutí.
Takže vem zpátečku, začni znovu a slušně. A založ si vlastní téma, aniž bys svýma výlevama zaneřáďoval téma, které založil někdo jiný. A za jiným účelem.


Lukáš Polák

  • Profík
  • *****
  • Příspěvků: 2 688
  • Bývalý redaktor DigiZone.cz, nyní Český rozhlas
    • Zobrazit profil
    • Digitální rádio
    • E-mail
Re:BBC nabízí 24 HD olympijských streamů pro kabel a satelit !!!!
« Odpověď #38 kdy: 30. 07. 2012, 20:02:12 »
hele klídek, psal jsem jen co mi to ukazuje. Všude se píše, že když mám parabolu na Astru 23,5, tak bych měl chytal i Astru 28.2, což chytám, pač tam mám signál. Takže si nech ty svý chytrý kecy a radši mluv k věci a nemachruj tu na někoho, kro tomu nerozumí. Lidi jako ty fakt miluju. O čeho jsou asi tak diskusní fóra ty chytráčku. Je mi tě upřímně líto...
Nečekejte, že za takovéhle výpady vám někdo bude radit. Když chcete poradit, chce to trošku pokory a ne hned okolo sebe začít kopat. Domníval jsem se, že skutečně přijímáte záměrně ruské a albánské programy, což bych jedině chváli. Nevadí, máte potřebu se hašteřit, tak prosím. Tady s takovou ale nepochodíte.
Od září 2007 do ledna 2016 byl redaktorem DigiZone.cz. O oblast digitálního vysílání se zajímá již od roku 2001. Od února 2016 má na starosti web Českého rozhlasu Digital: http://www.rozhlas.cz/digital/


Milhausek

  • Nováček
  • *
  • Příspěvků: 16
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:BBC nabízí 24 HD olympijských streamů pro kabel a satelit !!!!
« Odpověď #39 kdy: 30. 07. 2012, 20:09:27 »
já jen nemám rád když se někdo povyšuje nad druhým, který tomu nerozumí. Nic víc v tom není. Pan Novám to mohl napsat jinak a ne tak povýšeně