reklama

Autor Téma: Voyo - nové díly Kriminálky Anděl v placené části  (Přečteno 4294 krát)

Jana Pechová

• Nováček
  • *
    • Zobrazit profil
Nova začíná s Voyem přitvrzovat, ještě minulý týden byl nový díl třetí řady volně dostupný, dnes už na něj a i další premiérový díl nestačí ani registrace, je třeba předplatné.

Kde jsou ta slova o tom, že na vlastní tvorbu bude potřeba jen registrace :-(

http://voyo.nova.cz/product/serialy/27550-kriminalka-andel-pomsta
http://voyo.nova.cz/product/serialy/27672-kriminalka-andel-cerny-musketyr

Reklama

• Stálý člen

reklama

Jaroslav Novák

• Závislák
    • ICQ komunikátor - 244743884
    • Zobrazit profil
Re:Voyo - nové díly Kriminálky Anděl v placené části
« Odpověď #1 kdy: 19. 02. 2012, 23:07:44 »
To se ani nedivím, když to jsou premiéry, to by bylo postavené na hlavu a pak by nebyla sledovanost.
Lokalita - Podřipsko (Roudnice nad Labem)
Dvb-s: Skylink, 13.0 - 19.2 - 23.5 Fuba DAA 110, LNB Inverto BlackUltra.
Dvb-t: Ještěd(mux1,2.3), Černá Studnice(mux4), Klínovec(mux1,2,4,7), Buková Hora(mux1,2,3)
IPtv: Místní poskytovatel
OTT: Digi2go, Skylink

Jana Pechová

• Nováček
  • *
    • Zobrazit profil
« Odpověď #2 kdy: 20. 02. 2012, 07:16:14 »
Obávám se, že můj příspěvek se dal vysvětlit dvama způsoby, aby nedošlo k omylu, upozorňuji, že jde již o odvysílané díly tohoto seriálu. Díly dopředu jsou vždy v placené části, to je pochopitelné a to bylo vždycky.

Jaroslav Novák

• Závislák
    • Zobrazit profil
« Odpověď #3 kdy: 02. 04. 2012, 12:17:01 »
Dnes asi pátý den jsem si chtěl pustit jeden archivní díl kriminálky anděl, najednou po přihlášení vyskočila hláška o předplatném, napsal jsem na tech. podporu jestli to není opět nějaký bug.
Ehle:
Citace
Dobrý den,

seriály, které byly doposud volně ke zhlédnutí, jsou nyní v sekci pro Předplatitele. Za jednorázovou cenu měsíčního poplatku tak máte možnost přehledně a na jednom místě najít svůj oblíbený obsah ( jako například kompletní videorachív pořadů a seriálů TV Nova, u nových seriálů je k dispozici následující epizoda ještě před TV premiérou; exkluzivní sportovní zápasy a knihovna několika stovek českých i zahraničních filmů a seriálů). Každý uživatel má možnost. Každý uživatel má možnost vyzkoušet předplatné na VOYO.cz na 7 dní zdarma. Podrobné instrukce najdete na webových stránkách VOYO.cz - http://voyo.nova.cz

Děkujeme za pochopení,

tým VOYO
« Poslední změna: 02. 04. 2012, 12:19:19 od Jaroslav Novák »
Dvb-t: Ještěd(mux1,2.3), Černá Studnice(mux4), Klínovec(mux1,2,4,7), Buková Hora(mux1,2,3)

Jana Pechová

• Nováček
  • *
    • Zobrazit profil
« Odpověď #4 kdy: 02. 04. 2012, 13:14:53 »
A kdyby do placené části dali jenom svoje seriály, podle diskuse http://www.facebook.com/voyo.cz se do placené části přesunul třeba i Hlas.

Kdo chce kam ...
« Poslední změna: 02. 04. 2012, 13:16:36 od Jana Pechová »

Reklama

• Stálý člen

reklama

Tech7

• Závislák
    • Zobrazit profil
« Odpověď #5 kdy: 02. 04. 2012, 14:35:24 »
To je v řiti, mám rozkoukanou druhou sezónu Ulice :( Zbývajících 1932 dílů by mě vyšlo sakra draho.
DVB-T: Intel Core i3-530, TechniSat AirStar2, AVerTV Volar HD Pro
DAB: Iriver B20, Iriver B20, Pure One Mini Series II, Tesco DR1403R-CE

Jaroslav Novák

• Závislák
    • Zobrazit profil
« Odpověď #6 kdy: 02. 04. 2012, 19:49:40 »
Kdo chce kam ...

Souhlasím, vypadá to, že si myslí na větší sledovanost v TV. Dnes jsem snima prohodil pár vět po ICQ, ale je to jako psát mimozemšťanům.  Člověk jako já, který je občas v práci do 10 do večera a nestihne svůj oblíbený seriál, v mém případě kriminálku anděl si chce pustit v archivu někdy později.  Proč bych si měl platit za nějaký film na který moc nekoukám a nechci se tam koukat, jsem sporotvní fanoušek a dívám se na satelitu na nova sportu HD(kde si to platím), proč bych měl koukat (platit i tady) na voyu?   takto jsem reagoval na jejich zprávu co mi poslal voyo team:
Citace
Nové VOYO.cz Vám za jednu cenu nabízí mnohem více. Po zakoupení předplatného máte možnost si neomezeně a bez reklam přehrávat všechna videa v knihovně, k dispozci je například kompletní arhciv pořadů a seriálů TV Nova, u nových seriálů je k dispozici i následující epizda ještě ped TV premiérou; exkluzivní sportovní zápasy a knihovna několika stovek českých i zahraničních filmů a seriálů.

Michal Krsek

• Nováček
  • *
    • Zobrazit profil
« Odpověď #7 kdy: 03. 04. 2012, 01:39:28 »

Souhlasím, vypadá to, že si myslí na větší sledovanost v TV. Dnes jsem snima prohodil pár vět po ICQ, ale je to jako psát mimozemšťanům.  Člověk jako já, který je občas v práci do 10 do večera a nestihne svůj oblíbený seriál, v mém případě kriminálku anděl si chce pustit v archivu někdy později.  Proč bych si měl platit za nějaký film na který moc nekoukám a nechci se tam koukat, jsem sporotvní fanoušek a dívám se na satelitu na nova sportu HD(kde si to platím), proč bych měl koukat (platit i tady) na voyu?   

Ale vzdyt Nova vas nenuti koukat na nejake filmy. Ona transparentne rika, ze pristup k celem archivu stoji 189 kc za mesic.

Zda pritom mate koupene i jine sluzby je irelevantni.

Jaroslav Novák

• Závislák
    • Zobrazit profil
« Odpověď #8 kdy: 03. 04. 2012, 09:11:15 »
Opravdu?  Takže by si měl divák platit za odvysílanou vlastní tvorbu neplacené televize?  ;D   Podle těch nesmyslných odpovědí mi předhazujou stovky filmů a přenosů, asi oba čteme jiné věty teda. :-)

Petr Š.

• Stálý člen
    • Zobrazit profil
« Odpověď #9 kdy: 03. 04. 2012, 12:31:05 »
Člověk jako já, který je občas v práci do 10 do večera a nestihne svůj oblíbený seriál, v mém případě kriminálku anděl si chce pustit v archivu někdy později.
Na to je jednoduchá odpověď - PVR. Nejlépe s (kvalitním) timeshiftem. Jednou si naprogramujete týdenní nahrávání a máte klid.

Jaroslav Novák

• Závislák
    • Zobrazit profil
« Odpověď #10 kdy: 03. 04. 2012, 13:04:10 »
Petr Š: Na nic jiného už ted nemyslím.

reklama