Autor Téma: Zkušenosti s IPTV  (Přečteno 47675 krát)

José

  • Profík
  • *****
  • Příspěvků: 1 719
  • Vivat RADIO 1 !
    • ICQ komunikátor - 73659371
    • Zobrazit profil
    • DAB
    • E-mail
Re: Zkušenosti s IPTV
« Odpověď #15 kdy: 13. 09. 2010, 13:04:01 »
Citace
O jakých odepsaných technologiích to mluvíš? Klidně si do té země dej optiku a pak tam můžeš dát i GB net a stovky TV programů, což s nějakým Wi-Fi půjde dost těžko a zmínka o DVB-T s 11 programy jenom vzbuzuje naprostý záchvat smíchu  ;D

Když někdo pro tu optiku tu díru vykope, tak si ji tam asi dát můžou, ale jak to vypadá tak všechny kopáče jim Ukrajinci vyhnali do Kanady nebo kam...
11 programů zajísté k smíchu je, jenže já tam dával odkaz na SPRAY, což je něco maličko jiného.
Přihodím tedy nějakou recensi aby bylo jasné, co jsem myslel http://www.digitalnitelevize.cz/magazin/dvb-t/obsah/2009-2-bezdratova-kabelovka-spray-tv-na-startu.html

nebo zde
http://www.zoznam.sk/3430/spray-tv-zakladni-technicke-informace/
« Poslední změna: 13. 09. 2010, 13:12:34 od José Brtník »
Philips 40PFL5007K/12
DVB-T / Löbau, Ještěd, Černá studnice, Jelení hora /
DVB-S2  Al 105cm / FTA 19,2°E + Sky Link 23,5°E  /

Externí STB Sat Elita 2000 HD  Al 85cm Mascom,
Thor 0,8°W, Free Sat by UPC Direct

Pure Evoke 2S : DR DEUTSCHLAND Dresden 5C,
SACHSEN Löbau 9C, TELEKO DAB Proseč LL

Reklama

  • Stálý člen
  • *****
  • Příspěvků: 0


Alois Klepáč

  • Stálý člen
  • ***
  • Příspěvků: 209
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re: Zkušenosti s IPTV
« Odpověď #16 kdy: 13. 09. 2010, 13:25:37 »
Citace
O jakých odepsaných technologiích to mluvíš? Klidně si do té země dej optiku a pak tam můžeš dát i GB net a stovky TV programů, což s nějakým Wi-Fi půjde dost těžko a zmínka o DVB-T s 11 programy jenom vzbuzuje naprostý záchvat smíchu  ;D

Když někdo pro tu optiku tu díru vykope, tak si ji tam asi dát můžou, ale jak to vypadá tak všechny kopáče jim Ukrajinci vyhnali do Kanady nebo kam...
11 programů zajísté k smíchu je, jenže já tam dával odkaz na SPRAY, což je něco maličko jiného.
Přihodím tedy nějakou recensi aby bylo jasné, co jsem myslel http://www.digitalnitelevize.cz/magazin/dvb-t/obsah/2009-2-bezdratova-kabelovka-spray-tv-na-startu.html

nebo zde
http://www.zoznam.sk/3430/spray-tv-zakladni-technicke-informace/
Kopáčům je snad úplně jedno jestli kopou výkopy pro optiku nebo koaxiál, tady šlo o tvoji kritiku toho, že k tobě údajně nikdo s kabelem nejde - a nejde zkrátka proto, že se to nikomu finančně nevyplatí.

SprayTV je parodie na příjem TV signálu a podle toho taky vypadá počet klientů, jenž se pohybuje max. v řádu stovek a sama společnost uvažuje o ukončení provozu  ;D


José

  • Profík
  • *****
  • Příspěvků: 1 719
  • Vivat RADIO 1 !
    • ICQ komunikátor - 73659371
    • Zobrazit profil
    • DAB
    • E-mail
Re: Zkušenosti s IPTV
« Odpověď #17 kdy: 13. 09. 2010, 15:12:45 »

Citace
Kopáčům je snad úplně jedno jestli kopou výkopy pro optiku nebo koaxiál, tady šlo o tvoji kritiku toho, že k tobě údajně nikdo s kabelem nejde - a nejde zkrátka proto, že se to nikomu finančně nevyplatí.

Ne, já jsem hovořil o domě, kde bydlí jeden kolega

a lemplové z této kabelovky

http://www.upc.cz/televize/

byli prošeni aby se tam obtěžovali,
ale neměli zájem se tam dopravit s koaxem,
přesto se jednalo tak zhruba o podvrtání ulice na druhou stranu

a lemplové z této kabelovky

http://www.nej-tv.cz/

byli prošeni aby se tam obtěžovali,
ale neměli zájem se tam dopravit s koaxem,
přesto se jednalo tak zhruba o podvrtání ulice na druhou stranu

až nakonec tam přišla tato firma s jejich optikou a jejich IPTV
asi to vyjímečně vedla na té správné straně ulice

http://www.coprosys-lvi.cz/index.php/digitalni-ip-tv.html

Tak jsem se ptal jaké jsou zkušenosti s IPTV atd.
Philips 40PFL5007K/12
DVB-T / Löbau, Ještěd, Černá studnice, Jelení hora /
DVB-S2  Al 105cm / FTA 19,2°E + Sky Link 23,5°E  /

Externí STB Sat Elita 2000 HD  Al 85cm Mascom,
Thor 0,8°W, Free Sat by UPC Direct

Pure Evoke 2S : DR DEUTSCHLAND Dresden 5C,
SACHSEN Löbau 9C, TELEKO DAB Proseč LL


Alois Klepáč

  • Stálý člen
  • ***
  • Příspěvků: 209
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re: Zkušenosti s IPTV
« Odpověď #18 kdy: 13. 09. 2010, 15:29:24 »
Že někdo nechce svoje vlastní peníze do něčeho investovat, to je snad v tržním hospodářství obvyklá věc a netřeba se na to hned dívat jako na něco "lemplovského"  :P


José

  • Profík
  • *****
  • Příspěvků: 1 719
  • Vivat RADIO 1 !
    • ICQ komunikátor - 73659371
    • Zobrazit profil
    • DAB
    • E-mail
Re: Zkušenosti s IPTV
« Odpověď #19 kdy: 13. 09. 2010, 15:37:41 »
Že někdo nechce svoje vlastní peníze do něčeho investovat, to je snad v tržním hospodářství obvyklá věc a netřeba se na to hned dívat jako na něco "lemplovského"  :P

Tak oni snad přichází a připravují sami sebe o zákazníky ne ? Když bude mít pekař zavřeno, tak se prostě na patě otočím a půjdu ke druhému, kolik ho stojí těsto mě absolutně nezajímá. Oni se tím živí, takže oni by si měli hledět zákazníků, pokud si myslí, že jich mají dost a další nepotřebují, jejich věc, ale pak se nesmí divit, že je získá někdo s něčím jiným. V mém případě třeba satelitní služby. V tomto případě jakási IPTV.
Philips 40PFL5007K/12
DVB-T / Löbau, Ještěd, Černá studnice, Jelení hora /
DVB-S2  Al 105cm / FTA 19,2°E + Sky Link 23,5°E  /

Externí STB Sat Elita 2000 HD  Al 85cm Mascom,
Thor 0,8°W, Free Sat by UPC Direct

Pure Evoke 2S : DR DEUTSCHLAND Dresden 5C,
SACHSEN Löbau 9C, TELEKO DAB Proseč LL

Reklama

  • Stálý člen
  • *****
  • Příspěvků: 0


Alois Klepáč

  • Stálý člen
  • ***
  • Příspěvků: 209
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re: Zkušenosti s IPTV
« Odpověď #20 kdy: 13. 09. 2010, 15:40:17 »
Že někdo nechce svoje vlastní peníze do něčeho investovat, to je snad v tržním hospodářství obvyklá věc a netřeba se na to hned dívat jako na něco "lemplovského"  :P

Tak oni snad přichází a připravují sami sebe o zákazníky ne ? Když bude mít pekař zavřeno, tak se prostě na patě otočím a půjdu ke druhému, kolik ho stojí těsto mě absolutně nezajímá. Oni se tím živí, takže oni by si měli hledět zákazníků, pokud si myslí, že jich mají dost a další nepotřebují, jejich věc, ale pak se nesmí divit, že je získá někdo s něčím jiným. V mém případě třeba satelitní služby. V tomto případě jakási IPTV.
To je ale jejich věc! Kromě toho pekař ti taky nebude péct rohlíky a vozit je do lokalit, kde mu to nezaplatí ani pohonné hmoty. Prostě každý ať si v mezích zákona podniká jak je mu libo a nikdo na tom nemá vidět něco špatného, když se zrovna jemu nevyhoví.


José

  • Profík
  • *****
  • Příspěvků: 1 719
  • Vivat RADIO 1 !
    • ICQ komunikátor - 73659371
    • Zobrazit profil
    • DAB
    • E-mail
Re: Zkušenosti s IPTV
« Odpověď #21 kdy: 13. 09. 2010, 15:48:12 »

Citace
To je ale jejich věc! Kromě toho pekař ti taky nebude péct rohlíky a vozit je do lokalit, kde mu to nezaplatí ani pohonné hmoty. Prostě každý ať si v mezích zákona podniká jak je mu libo a nikdo na tom nemá vidět něco špatného, když se zrovna jemu nevyhoví.

Tak jistě, jeden může mít někde zasunutý nějaký krámek a asi si myslí, že za ním budou zákazníci běhat, jiný má krámky po celém městě. No tak potom je ten první prostě lempl. Ale je to samozřejmě jeho věc. Nehodlám se zabývat ani pečením housek ani taháním kabelů. Jaksi máme svobodu a já mám možnost vyhledat jiného pekaře stejně jako vyhledat si jiného distributora nějakých televizních kanálů.
Philips 40PFL5007K/12
DVB-T / Löbau, Ještěd, Černá studnice, Jelení hora /
DVB-S2  Al 105cm / FTA 19,2°E + Sky Link 23,5°E  /

Externí STB Sat Elita 2000 HD  Al 85cm Mascom,
Thor 0,8°W, Free Sat by UPC Direct

Pure Evoke 2S : DR DEUTSCHLAND Dresden 5C,
SACHSEN Löbau 9C, TELEKO DAB Proseč LL


Alois Klepáč

  • Stálý člen
  • ***
  • Příspěvků: 209
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re: Zkušenosti s IPTV
« Odpověď #22 kdy: 13. 09. 2010, 17:08:14 »

Citace
To je ale jejich věc! Kromě toho pekař ti taky nebude péct rohlíky a vozit je do lokalit, kde mu to nezaplatí ani pohonné hmoty. Prostě každý ať si v mezích zákona podniká jak je mu libo a nikdo na tom nemá vidět něco špatného, když se zrovna jemu nevyhoví.

Tak jistě, jeden může mít někde zasunutý nějaký krámek a asi si myslí, že za ním budou zákazníci běhat, jiný má krámky po celém městě. No tak potom je ten první prostě lempl. Ale je to samozřejmě jeho věc. Nehodlám se zabývat ani pečením housek ani taháním kabelů. Jaksi máme svobodu a já mám možnost vyhledat jiného pekaře stejně jako vyhledat si jiného distributora nějakých televizních kanálů.
Ano - ten co má krámky po celém městě po nějaké době zjistí, že houby vydělává a akorát to celý zabalí. Zatímco ten s tím jedním krámkem funguje dál a pokud umí, tak si za ním zákazníci rádi přijdou. Čili lempl je spíš ten, kdo nevydrží. A u kabelovek je to naprosto stejná situace, kdy ti "rozvíjející se podnikatelé", jenž kdysi dávali kabel úplně všude a ještě za naprosto nesmyslně nízké ceny, jsou dneska dávno v trapu a na trhu se udrželi právě tací, kteří ekonomicky myslí hlavou a necpou prachy do prodělečných blbostí...
Každopádně s tebou souhlasím, že můžeš jít jinam, což taky učiň a budeš v pohodě  :P


José

  • Profík
  • *****
  • Příspěvků: 1 719
  • Vivat RADIO 1 !
    • ICQ komunikátor - 73659371
    • Zobrazit profil
    • DAB
    • E-mail
Re: Zkušenosti s IPTV
« Odpověď #23 kdy: 13. 09. 2010, 18:26:34 »

Citace
Každopádně s tebou souhlasím, že můžeš jít jinam, což taky učiň a budeš v pohodě  :P

Však ano. Opověděl jsem ti na to již v první odpovědi, jedinou větou. Neexistuje v ČR kabelovka, která by byla schopna mi dát desetinu toho, co si už deset let chytám přes DVB-S. Takže už tyto neschopné dinosaury na vymření opravdu nepotřebuji. Svoji dobu, kdy mohly tahat kabely dávno promeškaly. Teď už to opravdu dělat nemusí.
Philips 40PFL5007K/12
DVB-T / Löbau, Ještěd, Černá studnice, Jelení hora /
DVB-S2  Al 105cm / FTA 19,2°E + Sky Link 23,5°E  /

Externí STB Sat Elita 2000 HD  Al 85cm Mascom,
Thor 0,8°W, Free Sat by UPC Direct

Pure Evoke 2S : DR DEUTSCHLAND Dresden 5C,
SACHSEN Löbau 9C, TELEKO DAB Proseč LL


Alois Klepáč

  • Stálý člen
  • ***
  • Příspěvků: 209
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re: Zkušenosti s IPTV
« Odpověď #24 kdy: 13. 09. 2010, 20:00:51 »
Jestli ti nějaké DVB-S dá např. možnost si legálně připojit za jeden měsíční paušál libovolný počet TV, tak to ti skutečně blahopřeju  ;D


José

  • Profík
  • *****
  • Příspěvků: 1 719
  • Vivat RADIO 1 !
    • ICQ komunikátor - 73659371
    • Zobrazit profil
    • DAB
    • E-mail
Re: Zkušenosti s IPTV
« Odpověď #25 kdy: 13. 09. 2010, 20:08:43 »
Jestli ti nějaké DVB-S dá např. možnost si legálně připojit za jeden měsíční paušál libovolný počet TV, tak to ti skutečně blahopřeju  ;D

Počty zobrazovačů mne rozhodně nezajímají. I ten jeden je dost. Ale zajímá mne počet kanálů a jejich kvalita. A na to prostě kabelovky nemají. Je mi líto.
Philips 40PFL5007K/12
DVB-T / Löbau, Ještěd, Černá studnice, Jelení hora /
DVB-S2  Al 105cm / FTA 19,2°E + Sky Link 23,5°E  /

Externí STB Sat Elita 2000 HD  Al 85cm Mascom,
Thor 0,8°W, Free Sat by UPC Direct

Pure Evoke 2S : DR DEUTSCHLAND Dresden 5C,
SACHSEN Löbau 9C, TELEKO DAB Proseč LL


PeterDX

  • Stálý člen
  • ***
  • Příspěvků: 114
    • Zobrazit profil
    • E-mail
IPTV z celého sveta len za 15 eur
« Odpověď #26 kdy: 16. 05. 2020, 07:54:18 »
Za 15 eur mesačne máte dostupných až 10 tis. TV staníc z celého sveta - https://bestiptv.shop/cart.php?gid=2
Taktiež je k dispozícii bezplatné 24-hodinové promo: https://bestiptv.shop/index.php/knowledgebase/14/How-do-I-create-a-trial-IPTV-account.html

Aj ORF kanály sú tam a mnoho platených, celý svet.


leos235656

  • Nováček
  • *
  • Příspěvků: 1
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:Zkušenosti s IPTV
« Odpověď #27 kdy: 02. 10. 2020, 14:57:53 »
já využívám lepší.tv už víc jak rok a jsem spokojen. dost kanálů a hodně zajímavých funkcí, můžete si založit profily pro rodinné příslušníky, nahrávat a tak :) fajn služba


BeatJ

  • Profík
  • *****
  • Příspěvků: 910
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:Zkušenosti s IPTV
« Odpověď #28 kdy: 02. 10. 2020, 15:58:18 »
Takovy pokus o reklamu. :D
DISKUZNÍ SKUPINA DAB+   https://www.facebook.com/groups/1296962067091947/
Yamaha T-D500 + Rotel RT-12 pro Síťové přehrávání, FM, DAB+
Kathrein AV12, Emme Esse 15RB3 pro DAB+ III.pásmo
Kathrein ABH01 a XMUX pro FM