Autor Téma: balicek Filmbox  (Přečteno 3941 krát)

Milan He.

  • Nováček
  • *
  • Příspěvků: 23
    • Zobrazit profil
    • E-mail
balicek Filmbox
« kdy: 21. 11. 2011, 20:09:47 »
chtěl bych se zeptat jestli někdo máte programy filmbox, filmobx extra a filmbox HD, má cenu si tento baliček předplácet? právděpodobně to tam funguje na stylu hbo, kdy se opakuje par filmu behem mesice. stoji ty tituly ale za to? ciste se jenom zajimam jestli si tam clovek nekdy neco vybere a jake filmy tam prevazne davaji.

Reklama

  • Stálý člen
  • *****
  • Příspěvků: 0


Lukáš Polák

  • Profík
  • *****
  • Příspěvků: 2 688
  • Bývalý redaktor DigiZone.cz, nyní Český rozhlas
    • Zobrazit profil
    • Digitální rádio
    • E-mail
Re: balicek Filmbox
« Odpověď #1 kdy: 21. 11. 2011, 20:56:00 »
Když se podívám do programu, tak pár titulů ke koukání se tam najít dá, ale slyšel jsem, že často opakují, časteji než HBO. A víte, co je nejlepší? Mám možnost ty programy sledovat a vůbec na ně nekoukám. Takže asi takhle... Na Filmboxu HD jsem naposledy asi před měsícem viděl Jackie Brown.
Od září 2007 do ledna 2016 byl redaktorem DigiZone.cz. O oblast digitálního vysílání se zajímá již od roku 2001. Od února 2016 má na starosti web Českého rozhlasu Digital: http://www.rozhlas.cz/digital/


Milan He.

  • Nováček
  • *
  • Příspěvků: 23
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re: balicek Filmbox
« Odpověď #2 kdy: 21. 11. 2011, 21:39:56 »
vetsinou mam prave zaple hbo jako kulisu kdyz neco delam. tam se me docela libi jejich puvodni serialy. jak jsem koukal do programu tak jsem tam neco videl, ale aby to nebyla jenom nahodicka. :D


Lukáš Polák

  • Profík
  • *****
  • Příspěvků: 2 688
  • Bývalý redaktor DigiZone.cz, nyní Český rozhlas
    • Zobrazit profil
    • Digitální rádio
    • E-mail
Re: balicek Filmbox
« Odpověď #3 kdy: 21. 11. 2011, 21:45:20 »
Od září 2007 do ledna 2016 byl redaktorem DigiZone.cz. O oblast digitálního vysílání se zajímá již od roku 2001. Od února 2016 má na starosti web Českého rozhlasu Digital: http://www.rozhlas.cz/digital/


Milan He.

  • Nováček
  • *
  • Příspěvků: 23
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re: balicek Filmbox
« Odpověď #4 kdy: 21. 11. 2011, 22:09:12 »
o2 ho momentalne nenabizi. ale tak mohlo by ho hodit do balicku s tim filmboxem. jsou tam i kanaly z cs rodinky

Reklama

  • Stálý člen
  • *****
  • Příspěvků: 0


Lukáš Polák

  • Profík
  • *****
  • Příspěvků: 2 688
  • Bývalý redaktor DigiZone.cz, nyní Český rozhlas
    • Zobrazit profil
    • Digitální rádio
    • E-mail
Re: balicek Filmbox
« Odpověď #5 kdy: 21. 11. 2011, 22:15:07 »
Aha, netušil jsem, že máte O2TV. Každopádně tam to má pan Hronec slíbeno, takže byste se měl dočkat.
Od září 2007 do ledna 2016 byl redaktorem DigiZone.cz. O oblast digitálního vysílání se zajímá již od roku 2001. Od února 2016 má na starosti web Českého rozhlasu Digital: http://www.rozhlas.cz/digital/


Milan He.

  • Nováček
  • *
  • Příspěvků: 23
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re: balicek Filmbox
« Odpověď #6 kdy: 21. 11. 2011, 22:36:40 »
bohužel mě nic jiného než o2 nezbylo. uvidim kam se to dostane no. cetl jsem ze maji plany spouset neco jako je HBO OD


Honza Novák

  • Závislák
  • ****
  • Příspěvků: 448
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re: balicek Filmbox
« Odpověď #7 kdy: 22. 11. 2011, 08:09:51 »
Já si sem tam filmbox zaplatím. Je to furt dokola a občas u filmoxu nesedí zvuk. (Skylink)