Autor Téma: TV s dvěma DVB-T tunery  (Přečteno 4695 krát)

Tomáš Humhal

  • Nováček
  • *
  • Příspěvků: 2
    • Zobrazit profil
    • E-mail
TV s dvěma DVB-T tunery
« kdy: 26. 11. 2011, 16:42:24 »
Zdravím, rád bych se zeptal zda moderní TV umí nahrávat jeden pořad ve stejný okamžik když se dívám na jiný. Z parametrů jsem to nevyčetl, ale obávám se že asi ne...:( Máte někdo s tím nějaké zkušenosti? Děkuji

Uvažuji o koupi Panasoni​c Viera TX​-L42E30E

Reklama

  • Stálý člen
  • *****
  • Příspěvků: 0


Niente Nobody

  • Stálý člen
  • ***
  • Příspěvků: 124
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re: TV s dvěma DVB-T tunery
« Odpověď #1 kdy: 26. 11. 2011, 20:35:51 »
Především TV neumí plnohodnotně nahrávat (aspoň co jsem se díval na LG a Samsung, jinde to bude asi obdobné), neboť výrobci jdou na ruku korporacím. Nahrávání tedy vypadá tak, že vám TV zformátují harddisk nebo flashku (jinak vám nic nenahrají) a pravděpodobně tím si (speciálním vlastním formátem a ochranami) pojistí, že si nahrávky jinam nezkopírujete a jinde ani nepřehrajete ...


spyko

  • Profík
  • *****
  • Příspěvků: 573
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re: TV s dvěma DVB-T tunery
« Odpověď #2 kdy: 27. 11. 2011, 16:37:19 »
Taky bych se vyvaroval TV s nahraváním,lepší službu udělá i ta nejlevnější plečka Hdd PVR,rozdíl v ceně ani nejde komentovat !!!
Manhattan/optibox aligátor/,AL85,Moteck 2100a,Bensat 120 hd,Panasonic 42PX80,philips 5680,180D


Tomáš Humhal

  • Nováček
  • *
  • Příspěvků: 2
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re: TV s dvěma DVB-T tunery
« Odpověď #3 kdy: 28. 11. 2011, 16:09:07 »
Děkuji za rady a nejspíše na ně dám;)
A když už jsme u toho - znáte nějaké takové dobré nahrávací zařízení? - 2x tuner, plná podpora češtiny, rychlost (odezva přístroje), kvalitní časovač nahrávání atd. Mám takový setobox, ale všechny parametry co jsem jmenoval jsou neuspokojivé.


spyko

  • Profík
  • *****
  • Příspěvků: 573
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re: TV s dvěma DVB-T tunery
« Odpověď #4 kdy: 28. 11. 2011, 19:02:17 »
Zde ti nezbude než google-vyhledat recenze a porovnávat,mám 3 roky staré přístroje,to je tak vysoký věk v dnešní době ,že si nedovolím radit!
Manhattan/optibox aligátor/,AL85,Moteck 2100a,Bensat 120 hd,Panasonic 42PX80,philips 5680,180D

Reklama

  • Stálý člen
  • *****
  • Příspěvků: 0