Autor Téma: Chybové zprávy po přidání příspěvku.  (Přečteno 15948 krát)

Honza DVB

  • Závislák
  • ****
  • Příspěvků: 279
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Chybové zprávy po přidání příspěvku.
« kdy: 25. 08. 2011, 15:34:02 »
Asi vám někdo sáhnul do konfigurace serveru a po vložení nového příspěvku na www.digizone.cz se mi místo návratu na stránku s vloženým příspěvkem objeví toto:

Kód: [Vybrat]
Notice: Undefined variable: bSuccess in /usr/share/php5/xmlrpcutils/utils.php on line 58

Notice: Undefined variable: output in /usr/share/php5/xmlrpcutils/utils.php on line 207

Notice: Use of undefined constant version - assumed 'version' in /usr/share/php5/xmlrpcutils/utils.php on line 208

Notice: Undefined variable: retval in /usr/share/php5/xmlrpcutils/utils.php on line 219

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /usr/share/php5/xmlrpcutils/utils.php:58) in /www/virtual/digizone/ii_lib/Common.inc4 on line 640

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /usr/share/php5/xmlrpcutils/utils.php:58) in /www/virtual/digizone/ii_lib/Common.inc4 on line 602

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /usr/share/php5/xmlrpcutils/utils.php:58) in /www/virtual/digizone/ii_lib/Common.inc4 on line 603

Reklama

  • Stálý člen
  • *****
  • Příspěvků: 0


José

  • Profík
  • *****
  • Příspěvků: 1 719
  • Vivat RADIO 1 !
    • ICQ komunikátor - 73659371
    • Zobrazit profil
    • DAB
    • E-mail
Re: Chybové zprávy po přidání příspěvku.
« Odpověď #1 kdy: 25. 08. 2011, 16:35:48 »
Jo, jo... Poslední dobou to tady blije nějaké těžké kraviny


Notice: Undefined variable: bSuccess in /usr/share/php5/xmlrpcutils/utils.php on line 58

Notice: Undefined variable: output in /usr/share/php5/xmlrpcutils/utils.php on line 207

Notice: Use of undefined constant version - assumed 'version' in /usr/share/php5/xmlrpcutils/utils.php on line 208

Notice: Undefined variable: retval in /usr/share/php5/xmlrpcutils/utils.php on line 219

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /usr/share/php5/xmlrpcutils/utils.php:58) in /www/virtual/digizone/ii_lib/Common.inc4 on line 640

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /usr/share/php5/xmlrpcutils/utils.php:58) in /www/virtual/digizone/ii_lib/Common.inc4 on line 602

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /usr/share/php5/xmlrpcutils/utils.php:58) in /www/virtual/digizone/ii_lib/Common.inc4 on line 603

Přičemž tedy žádné informace v nějakém záhlaví a nikde neměním jen klikám na tlačítko odeslat a zvrací to kraviny místo odeslání...

Philips 40PFL5007K/12
DVB-T / Löbau, Ještěd, Černá studnice, Jelení hora /
DVB-S2  Al 105cm / FTA 19,2°E + Sky Link 23,5°E  /

Externí STB Sat Elita 2000 HD  Al 85cm Mascom,
Thor 0,8°W, Free Sat by UPC Direct

Pure Evoke 2S : DR DEUTSCHLAND Dresden 5C,
SACHSEN Löbau 9C, TELEKO DAB Proseč LL


Ma Te S

  • Stálý člen
  • ***
  • Příspěvků: 194
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re: Chybové zprávy po přidání příspěvku.
« Odpověď #2 kdy: 25. 08. 2011, 17:24:17 »
Zkouška chyby...

edit: mě to nic nedělá, mám Firefox 6


José

  • Profík
  • *****
  • Příspěvků: 1 719
  • Vivat RADIO 1 !
    • ICQ komunikátor - 73659371
    • Zobrazit profil
    • DAB
    • E-mail
Re: Chybové zprávy po přidání příspěvku.
« Odpověď #3 kdy: 25. 08. 2011, 18:12:03 »
Zkouška chyby...

edit: mě to nic nedělá, mám Firefox 6

Taky Firefox 6, to není stále, to je nepravidelné, např 20x OK a v poho a po 21 to vyblije kravinu, pak zase třeba 15x v poho a pak to zase vyblije kravinu atd.

Philips 40PFL5007K/12
DVB-T / Löbau, Ještěd, Černá studnice, Jelení hora /
DVB-S2  Al 105cm / FTA 19,2°E + Sky Link 23,5°E  /

Externí STB Sat Elita 2000 HD  Al 85cm Mascom,
Thor 0,8°W, Free Sat by UPC Direct

Pure Evoke 2S : DR DEUTSCHLAND Dresden 5C,
SACHSEN Löbau 9C, TELEKO DAB Proseč LL


Ma Te S

  • Stálý člen
  • ***
  • Příspěvků: 194
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re: Chybové zprávy po přidání příspěvku.
« Odpověď #4 kdy: 25. 08. 2011, 20:54:35 »
No já zde mám 160 příspěvků a ani jednou mi to tu chybu nehodilo... Spíš mě vytáčí, že když čtu fórum a pak se přihlásím, vykopne mě to kamsi do nejnovějšího topicu a pak třeba píšu do špatného topicu... :)

Reklama

  • Stálý člen
  • *****
  • Příspěvků: 0


José

  • Profík
  • *****
  • Příspěvků: 1 719
  • Vivat RADIO 1 !
    • ICQ komunikátor - 73659371
    • Zobrazit profil
    • DAB
    • E-mail
Re: Chybové zprávy po přidání příspěvku.
« Odpověď #5 kdy: 25. 08. 2011, 21:07:12 »
No já zde mám 160 příspěvků a ani jednou mi to tu chybu nehodilo... Spíš mě vytáčí, že když čtu fórum a pak se přihlásím, vykopne mě to kamsi do nejnovějšího topicu a pak třeba píšu do špatného topicu... :)

To se tam tuším dá někde nastavit, kde chceš aby ti to startovalo jestli na první stránce nebo na poslední apod.

Mně nejvíc vytáčí a neznám jiný server, co by to dělal a už jsem tady o tom jednou mluvil. Že něco rozepíšu, třeba 2 věty a musím odejít někam něco dělat, třeba vyvenčit psa nebo na záchod nebo já nevím co, sníst si oběd... A přijdu a ono to vypadá úplně normálně, ne že by vyjelo nějaké upozornění, že jsem dlouho přihlášen nebo něco, nic, žádné varování...Úplně vše v poklidu a já si sednu a dopíšu to, třeba dalších deset vět...
A kliknu odeslat a ono to na mne vyblije, že nemám právo ukládat příspěvek a že se musím přihlásit...A to co jsem napsal všechno zmizí a nikde to není... Stalo se mi to zrovna dnes ráno...Tak to jsou momenty kdy bych tenhle server rozkopl a kdy si říkám, že už sem v životě nepolezu... Pak až se uklidním, tak to buď napíšu jak debil znovu nebo se na to vykašlu... Dle nálady...

Taky to dělá ještě jednu věc, že když nějaký příspěvek hodněkrát edituji, tak to přestane ty editace zaznamenávat. A musím se odhlásit a znovu přihlásit aby to zase fungovalo.
« Poslední změna: 25. 08. 2011, 21:11:51 od José Brtník »
Philips 40PFL5007K/12
DVB-T / Löbau, Ještěd, Černá studnice, Jelení hora /
DVB-S2  Al 105cm / FTA 19,2°E + Sky Link 23,5°E  /

Externí STB Sat Elita 2000 HD  Al 85cm Mascom,
Thor 0,8°W, Free Sat by UPC Direct

Pure Evoke 2S : DR DEUTSCHLAND Dresden 5C,
SACHSEN Löbau 9C, TELEKO DAB Proseč LL


Ma Te S

  • Stálý člen
  • ***
  • Příspěvků: 194
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re: Chybové zprávy po přidání příspěvku.
« Odpověď #6 kdy: 25. 08. 2011, 22:04:05 »
Tyto bugy jsem zatím nezaznamenal, holt nejdu na WC když píšu a snažím se po sobě ty příspěvky číst, abych to nemusel moc editovat...


José

  • Profík
  • *****
  • Příspěvků: 1 719
  • Vivat RADIO 1 !
    • ICQ komunikátor - 73659371
    • Zobrazit profil
    • DAB
    • E-mail
Re: Chybové zprávy po přidání příspěvku.
« Odpověď #7 kdy: 25. 08. 2011, 22:16:20 »
Tyto bugy jsem zatím nezaznamenal, holt nejdu na WC když píšu a snažím se po sobě ty příspěvky číst, abych to nemusel moc editovat...

Tak dobře, tak to byl příklad. Občas taky píšu z práce a tam musím taky pracovat že a nemůžu si dovolit práci zanedbávat a samozřejmě zrovna kdy je klid a něco rezepíšu, tak jako naschval se to v minutě změní nebo doma zase něco chce neodkadně žena, tak jako, že bych je psal v poklidu a pohodě, tak to snad ani jeden...

Co se týče editací tak to není moc vidět, tedy blbě to vidím a většinou ty chyby přehlédnu, takže je vyřeším až když to odejde a vidím to na tom webu...
Také se to tam jinak poskládá, nežli je to poskládáné nežli to odejde, tedy rozměr odesílacího okna je meší nežli rozměr potom na webu... A také občas prostě přibudou nové informace... Takže editaci využívám hodně....



« Poslední změna: 25. 08. 2011, 22:18:49 od José Brtník »
Philips 40PFL5007K/12
DVB-T / Löbau, Ještěd, Černá studnice, Jelení hora /
DVB-S2  Al 105cm / FTA 19,2°E + Sky Link 23,5°E  /

Externí STB Sat Elita 2000 HD  Al 85cm Mascom,
Thor 0,8°W, Free Sat by UPC Direct

Pure Evoke 2S : DR DEUTSCHLAND Dresden 5C,
SACHSEN Löbau 9C, TELEKO DAB Proseč LL


Aleš Pipek

  • Profík
  • *****
  • Příspěvků: 729
  • QTH: Pardubice (není li uvedeno jinak)
    • Zobrazit profil
    • RCD Radiokomunikace spol. a.s.
Re: Chybové zprávy po přidání příspěvku.
« Odpověď #8 kdy: 26. 08. 2011, 07:45:02 »
Asi vám někdo sáhnul do konfigurace serveru a po vložení nového příspěvku na www.digizone.cz se mi místo návratu na stránku s vloženým příspěvkem objeví toto:

Kód: [Vybrat]
Notice: Undefined variable: bSuccess in /usr/share/php5/xmlrpcutils/utils.php on line 58

Notice: Undefined variable: output in /usr/share/php5/xmlrpcutils/utils.php on line 207

Notice: Use of undefined constant version - assumed 'version' in /usr/share/php5/xmlrpcutils/utils.php on line 208

Notice: Undefined variable: retval in /usr/share/php5/xmlrpcutils/utils.php on line 219

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /usr/share/php5/xmlrpcutils/utils.php:58) in /www/virtual/digizone/ii_lib/Common.inc4 on line 640

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /usr/share/php5/xmlrpcutils/utils.php:58) in /www/virtual/digizone/ii_lib/Common.inc4 on line 602

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /usr/share/php5/xmlrpcutils/utils.php:58) in /www/virtual/digizone/ii_lib/Common.inc4 on line 603
To se mi stávalo jeden čas také. Vymazal jsem cookie pro forum digizone a od té doby se mi to zatím nestalo.


Aleš Pipek

  • Profík
  • *****
  • Příspěvků: 729
  • QTH: Pardubice (není li uvedeno jinak)
    • Zobrazit profil
    • RCD Radiokomunikace spol. a.s.
Re: Chybové zprávy po přidání příspěvku.
« Odpověď #9 kdy: 26. 08. 2011, 07:47:17 »
Spíš mě vytáčí, že když čtu fórum a pak se přihlásím, vykopne mě to kamsi do nejnovějšího topicu a pak třeba píšu do špatného topicu... :)
Ano to mě taky velmi často vytáčí. (Firefox 5.x, 6.0, IE 6, IE 7, i Opera Mini, takže prohlížečem to nebude)


José

  • Profík
  • *****
  • Příspěvků: 1 719
  • Vivat RADIO 1 !
    • ICQ komunikátor - 73659371
    • Zobrazit profil
    • DAB
    • E-mail
Re: Chybové zprávy po přidání příspěvku.
« Odpověď #10 kdy: 26. 08. 2011, 08:03:09 »
Citace
To se mi stávalo jeden čas také. Vymazal jsem cookie pro forum digizone a od té doby se mi to zatím nestalo.

Ty mažu pravidelně, takže tím to nebude....


Citace
Ano to mě taky velmi často vytáčí. (Firefox 5.x, 6.0, IE 6, IE 7, i Opera Mini, takže prohlížečem to nebude)

To se mi stalo teď prvně, ale včera jsem se hrabal v nastavení účtu a ledacos tam přestavěl, takže to tam jde ovlivnit...

« Poslední změna: 26. 08. 2011, 08:04:54 od José Brtník »
Philips 40PFL5007K/12
DVB-T / Löbau, Ještěd, Černá studnice, Jelení hora /
DVB-S2  Al 105cm / FTA 19,2°E + Sky Link 23,5°E  /

Externí STB Sat Elita 2000 HD  Al 85cm Mascom,
Thor 0,8°W, Free Sat by UPC Direct

Pure Evoke 2S : DR DEUTSCHLAND Dresden 5C,
SACHSEN Löbau 9C, TELEKO DAB Proseč LL


Ma Te S

  • Stálý člen
  • ***
  • Příspěvků: 194
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re: Chybové zprávy po přidání příspěvku.
« Odpověď #11 kdy: 26. 08. 2011, 09:28:46 »
Citace
Vrátit se zpět na téma po zadání příspěvku.

možná tato volba v nastavení?


Honza DVB

  • Závislák
  • ****
  • Příspěvků: 279
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re: Chybové zprávy po přidání příspěvku.
« Odpověď #12 kdy: 26. 08. 2011, 09:33:25 »
To se mi stávalo jeden čas také. Vymazal jsem cookie pro forum digizone a od té doby se mi to zatím nestalo.
Mazat ručně cookies mě nebaví. Ať si InternetInfo udělá pořádek v systému.


José

  • Profík
  • *****
  • Příspěvků: 1 719
  • Vivat RADIO 1 !
    • ICQ komunikátor - 73659371
    • Zobrazit profil
    • DAB
    • E-mail
Re: Chybové zprávy po přidání příspěvku.
« Odpověď #13 kdy: 26. 08. 2011, 09:45:06 »
Citace
možná tato volba v nastavení?

Já už to zase popřehazoval. Oni stejně tady mluví o předělání, že tu bude zase nové...
Takže tohle už bych nechal být a uvidíme jaké show nás čeká až najede nová opičárna...
Osobně jsem na takové změny alergický a jsem v tomto hodně konzervativní...
Ale brzy nás tady čekají nějaké změny a obávám se, že to nic přínosného nebude...
Tedy, jak tomu tak obvykle bývá, že se pak bugy vychytávají dalšího půl roku...

Philips 40PFL5007K/12
DVB-T / Löbau, Ještěd, Černá studnice, Jelení hora /
DVB-S2  Al 105cm / FTA 19,2°E + Sky Link 23,5°E  /

Externí STB Sat Elita 2000 HD  Al 85cm Mascom,
Thor 0,8°W, Free Sat by UPC Direct

Pure Evoke 2S : DR DEUTSCHLAND Dresden 5C,
SACHSEN Löbau 9C, TELEKO DAB Proseč LL


Aleš Pipek

  • Profík
  • *****
  • Příspěvků: 729
  • QTH: Pardubice (není li uvedeno jinak)
    • Zobrazit profil
    • RCD Radiokomunikace spol. a.s.
Re: Chybové zprávy po přidání příspěvku.
« Odpověď #14 kdy: 26. 08. 2011, 10:38:47 »
Citace
Vrátit se zpět na téma po zadání příspěvku.

možná tato volba v nastavení?

Mám zaškrtnutu, s nastavením jsem nehýbal od doby zprovoznění fóra.