Autor Téma: Skylink-DVD rec - TV prepojenie  (Přečteno 6487 krát)

tippy

  • Nováček
  • *
  • Příspěvků: 1
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Skylink-DVD rec - TV prepojenie
« kdy: 09. 08. 2011, 14:25:51 »
Dobrý deň, prosím o radu. Viem, že otázky tohto typu sú časté, ale ide vždy individuálne zapojenia. Mám TV Samsung (koncovka SCART), Skylink (STRONG, SRT6511, 2 koncovky SCART: DVD / VCR SCART a TV SCART), vstup šnúry zo satelitu SAT IN a DVD rekordér Panasonic DMR-H55 (2xSCART: AV1 (TV) a AV2 (Decoder / EXT), RF IN, RF OUT. Na DVDčku sa dajú programovať vstupy AV1 a AV2. Mám základné prepojenie od technika, ale nie je možné nahrávať program cez DVD. Nebolo možné ich vyhľadať. Môžete mi prosím poradiť zo zapojením šnúr? je možné tak nastaviť DVD, že by sa dalo iné nahrávať a iné sledovať? Vďaka

Reklama

  • Stálý člen
  • *****
  • Příspěvků: 0


spyko

  • Profík
  • *****
  • Příspěvků: 573
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re: Skylink-DVD rec - TV prepojenie
« Odpověď #1 kdy: 09. 08. 2011, 16:14:33 »
Dle mě to asi nepujde,nejde na 1 tuner.sat pustit do každého přístroje jiný kanal !!! Pokud chceš nahrávat stejný kanál na který se díváš,mrkni na scarty strongu-do tv/in/ do rec./in,out/,pak vyhledat .
« Poslední změna: 09. 08. 2011, 16:21:24 od spyko »
Manhattan/optibox aligátor/,AL85,Moteck 2100a,Bensat 120 hd,Panasonic 42PX80,philips 5680,180D


Milan Pantůček

  • Stálý člen
  • ***
  • Příspěvků: 129
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re: Skylink-DVD rec - TV prepojenie
« Odpověď #2 kdy: 14. 08. 2011, 19:55:37 »
Dobrý deň, prosím o radu. Viem, že otázky tohto typu sú časté, ale ide vždy individuálne zapojenia. Mám TV Samsung (koncovka SCART), Skylink (STRONG, SRT6511, 2 koncovky SCART: DVD / VCR SCART a TV SCART), vstup šnúry zo satelitu SAT IN a DVD rekordér Panasonic DMR-H55 (2xSCART: AV1 (TV) a AV2 (Decoder / EXT), RF IN, RF OUT. Na DVDčku sa dajú programovať vstupy AV1 a AV2. Mám základné prepojenie od technika, ale nie je možné nahrávať program cez DVD. Nebolo možné ich vyhľadať. Môžete mi prosím poradiť zo zapojením šnúr? je možné tak nastaviť DVD, že by sa dalo iné nahrávať a iné sledovať? Vďaka
Na DVD se žádné programy nevyhledávají. Pro nahrávání se vybere ten AV vstup, ke kterému je připojen STB.
S jedním tunerem lze samozřejmě nahrávat jen sledovaný program.