Autor Téma: CS Link s nabídkou pro zákazníky konkurenčních platforem  (Přečteno 216969 krát)

petr filip

  • Nováček
  • *
  • Příspěvků: 8
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re: CS Link s nabídkou pro zákazníky konkurenčních platforem
« Odpověď #15 kdy: 18. 07. 2011, 13:53:14 »
To já vše vím. ;)
Ale v Praze naprosto bez uspěchu byl jsem v Omku neví o ničem dále jsem to vzal přes Satcom také nic ještě jsem se stavil na žižkově kenex nic u patery taktéž o ničem neví tak si připadam jak u blbeujch na dvorečku. >:(

Reklama

  • Stálý člen
  • *****
  • Příspěvků: 0


Jaroslav Syrový

  • Profík
  • *****
  • Příspěvků: 563
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re: CS Link s nabídkou pro zákazníky konkurenčních platforem
« Odpověď #16 kdy: 18. 07. 2011, 14:22:31 »
Příspěvek pana Syrového jsem smazal já, protože šlo o reklamní text CS Linku. To odporuje pravidlům diskusního fóra na DigiZone. Pokud chcete diskutovat o nějaké kampani CS Linku, klidně si založze diskusi, ale ne jako doslovnou reklamu. Takové příspěvky budeme nemilosrdně mazat.
Ten příspěvek nebyl proboha můj, ale napsal ho K. Vav! Tady opravdu neví levá ruka co dělá pravá...


Jaroslav Syrový

  • Profík
  • *****
  • Příspěvků: 563
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re: CS Link s nabídkou pro zákazníky konkurenčních platforem
« Odpověď #17 kdy: 18. 07. 2011, 14:26:13 »
To já vše vím. ;)
Ale v Praze naprosto bez uspěchu byl jsem v Omku neví o ničem dále jsem to vzal přes Satcom také nic ještě jsem se stavil na žižkově kenex nic u patery taktéž o ničem neví tak si připadam jak u blbeujch na dvorečku. >:(
Dneska jsem zjistil totéž. Navíc žádný prodejce s tím nechce mít nic společného a všichni svorně posílají zákazníky ke konkurenci. Třeba je to celý jenom bluf.


José

  • Profík
  • *****
  • Příspěvků: 1 719
  • Vivat RADIO 1 !
    • ICQ komunikátor - 73659371
    • Zobrazit profil
    • DAB
    • E-mail
Re: CS Link s nabídkou pro zákazníky konkurenčních platforem
« Odpověď #18 kdy: 18. 07. 2011, 14:30:52 »
Citace
Dneska jsem zjistil totéž. Navíc žádný prodejce s tím nechce mít nic společného a všichni svorně posílají zákazníky ke konkurenci. Třeba je to celý jenom bluf.

To bych řekl tak asi odpovídá 99% komentářů, tedy zdá se, že CS Link spustil cosi...
A prodejci kartu CS Linku IRDETO v životě neviděli...
Že by přímo úmyslný bluf, to snad ne, ale spíše tam také neví levá, co dělá pravá a naopak...
Asi by bylo dobré, když takhle padají ty telefonické a e-mailové dotazy na CS Link, tak aby po nich někdo chtěl konkrétní adresu jednoho jediného prodejce, co ty karty CS Linku Irdeto, doopravdy má...

Philips 40PFL5007K/12
DVB-T / Löbau, Ještěd, Černá studnice, Jelení hora /
DVB-S2  Al 105cm / FTA 19,2°E + Sky Link 23,5°E  /

Externí STB Sat Elita 2000 HD  Al 85cm Mascom,
Thor 0,8°W, Free Sat by UPC Direct

Pure Evoke 2S : DR DEUTSCHLAND Dresden 5C,
SACHSEN Löbau 9C, TELEKO DAB Proseč LL


Jaroslav Syrový

  • Profík
  • *****
  • Příspěvků: 563
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re: CS Link s nabídkou pro zákazníky konkurenčních platforem
« Odpověď #19 kdy: 18. 07. 2011, 14:36:29 »
Karta Irdeto od CS Linku je normálně v prodeji, tu sem v regále viděl. Ale s tou údajnou akcí je to nějaký divný...

Reklama

  • Stálý člen
  • *****
  • Příspěvků: 0




ivovi

  • Profík
  • *****
  • Příspěvků: 1 540
    • Zobrazit profil
Re: CS Link s nabídkou pro zákazníky konkurenčních platforem
« Odpověď #21 kdy: 18. 07. 2011, 14:56:51 »
To bude nejaky novy marketingovy nastroj - tajna reklamni akce.  :)




petr filip

  • Nováček
  • *
  • Příspěvků: 8
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re: CS Link s nabídkou pro zákazníky konkurenčních platforem
« Odpověď #23 kdy: 18. 07. 2011, 16:07:23 »
Tak jsem volal na cslink tam mi zdělily dvě provozovny v praze a že je tam na 100% mají ale na první adrese na mne koukal jak kdybych si tu akci vymislel já a v druhé provozovněš mi řekly že jim karty dnes dorazily i mi je ukazoval ale neví co s nima tak si mne napsal na pořadník a uvdí se jestili se ozvou.
To je moje skušenost v OMKU neví vubec nic! ::)


José

  • Profík
  • *****
  • Příspěvků: 1 719
  • Vivat RADIO 1 !
    • ICQ komunikátor - 73659371
    • Zobrazit profil
    • DAB
    • E-mail
Re: CS Link s nabídkou pro zákazníky konkurenčních platforem
« Odpověď #24 kdy: 18. 07. 2011, 16:34:44 »
Ze zjištěných průzkumů lze myslím celkem v pohodě udělat závěr, že akce opravdu běží, nic méně velmi zásadně skřípe a většina prodejců satelitní techniky o ní vůbec neví. Tedy CS LINK měl zřejmě napřed třeba měsíce rozesílat karty a informace prodejcům a pak teprve akci vyhlásit a nikoli akci vesele vyhlásit a nikomu z prodejců o ní neříci. Takto nějak bych to viděl. Protože tato situace se rozhodně nespraví do 14 dnů, je to v podstatě bezpředmětné. Buď tedy ze z akce vyklube takový podivný pokus o zviditelnění CS LINKU. A budou opět zase, jako po kolikáté už ? Pro smích. No anebo to myslí vážně a pak se objeví prodloužení termínu akce, protože to evidentně informačně nezvládli.
Philips 40PFL5007K/12
DVB-T / Löbau, Ještěd, Černá studnice, Jelení hora /
DVB-S2  Al 105cm / FTA 19,2°E + Sky Link 23,5°E  /

Externí STB Sat Elita 2000 HD  Al 85cm Mascom,
Thor 0,8°W, Free Sat by UPC Direct

Pure Evoke 2S : DR DEUTSCHLAND Dresden 5C,
SACHSEN Löbau 9C, TELEKO DAB Proseč LL


petr filip

  • Nováček
  • *
  • Příspěvků: 8
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re: CS Link s nabídkou pro zákazníky konkurenčních platforem
« Odpověď #25 kdy: 18. 07. 2011, 16:46:59 »
No jen nechápu CsLink proč tuto informaci neuvedl na svých stránkách to také moc věrohodnosti nebudí! >:(


José

  • Profík
  • *****
  • Příspěvků: 1 719
  • Vivat RADIO 1 !
    • ICQ komunikátor - 73659371
    • Zobrazit profil
    • DAB
    • E-mail
Re: CS Link s nabídkou pro zákazníky konkurenčních platforem
« Odpověď #26 kdy: 18. 07. 2011, 16:58:38 »
No jen nechápu CsLink proč tuto informaci neuvedl na svých stránkách to také moc věrohodnosti nebudí! >:(

Hehehehe...Teď jsem se tam díval a fakt jsem tam nic nenašel...Pak je tedy i zajímavá tato věta, cituji...

Citace
Příspěvek pana Syrového jsem smazal já, protože šlo o reklamní text CS Linku. To odporuje pravidlům diskusního fóra na DigiZone.

Kde tedy vlastně tedy znění toho tzv. reklamního textu vzal. Když to na CS Linku není a mimo to, že se o tom kecá na několika webech, tam o tom nikdo nic neví...

A ještě k tomu, když zjevně platí...

Citace
Ten příspěvek nebyl proboha můj, ale napsal ho K. Vav!

Hehehe, fakt dobrý guláš, tak já jdu tedy hledat nějakou tu reklamu CS Linku, zdali ji někde najdu...


« Poslední změna: 18. 07. 2011, 17:01:09 od José Brtník »
Philips 40PFL5007K/12
DVB-T / Löbau, Ještěd, Černá studnice, Jelení hora /
DVB-S2  Al 105cm / FTA 19,2°E + Sky Link 23,5°E  /

Externí STB Sat Elita 2000 HD  Al 85cm Mascom,
Thor 0,8°W, Free Sat by UPC Direct

Pure Evoke 2S : DR DEUTSCHLAND Dresden 5C,
SACHSEN Löbau 9C, TELEKO DAB Proseč LL


spyko

  • Profík
  • *****
  • Příspěvků: 573
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re: CS Link s nabídkou pro zákazníky konkurenčních platforem
« Odpověď #27 kdy: 18. 08. 2011, 18:41:58 »
Konečně se mi ji podařilo sehnat,vyměnit a po menší anabázi na Aligátoru i zprovoznit,pokud bude zájem o informace z provozu/kromě sdílení,nemám zatím2stroj/-rád odpovím,ale jede to celkem v pohodě,k mému překvapení i hbo1,2,cinemax,ale to bude asi jen promo !!! 8)
Manhattan/optibox aligátor/,AL85,Moteck 2100a,Bensat 120 hd,Panasonic 42PX80,philips 5680,180D


Alexander Sabol

  • Nováček
  • *
  • Příspěvků: 1
    • Zobrazit profil
    • E-mail


Jan Šedivý

  • Nováček
  • *
  • Příspěvků: 21
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re: CS Link s nabídkou pro zákazníky konkurenčních platforem
« Odpověď #29 kdy: 18. 08. 2011, 21:40:32 »
Ahoj všichni,
tak nevím, proč  všichni hledáte neustále problémy. To oznámení o výměně karet viselo na WWW cslinku téměř celý červenec , mám poct, že bylo oznámení i zde na digizone, a s výmenou karty nejsou zatím žádné problémy. Jsem jejich prodejce.Konečně každý, kdo podniká se satelitní  nebo televizní technikou nebo prodejci přístrojů a součástek se mohou u nich jako prodejci přihlásit. Nemám s nimi žádné problémy, spolupráce s cslinkem byla vždy dobrá.  Každému, kdo si u mě požádal o výmenu karty, jsem ji bez problémů vyměnil. Od cs linku mi přišly nové karty bez problémů poštou na základě mailové objednávky ,další mám ještě objednané,  staré karty se jim musí zaslat zpět.Kdo chce u mě kartu vyměnit, bez problémů mu ji zdarma vyměním.Musí mi přinést nebo poslat  starou kartu a k ní výpis /print screen/, že je registrovaná - funkční / včetně údajů pro registraci, vyměněnou kartu musím dotyčnému na jeho jméno zaregistrovat.
Honza