Autor Téma: CS Link s nabídkou pro zákazníky konkurenčních platforem  (Přečteno 216971 krát)

petr filip

  • Nováček
  • *
  • Příspěvků: 8
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Zdar chtěl jsem se poptat jestli se už někdo uskutečnil výměnu a jak to probíhalo díik za info koukám že zde na servru tato informace ani neproběhla?

Reklama

  • Stálý člen
  • *****
  • Příspěvků: 0


Jaroslav Syrový

  • Profík
  • *****
  • Příspěvků: 563
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re: CS Link s nabídkou pro zákazníky konkurenčních platforem
« Odpověď #1 kdy: 16. 07. 2011, 13:18:01 »
Ale proběhla, leč pak byla smazána. Jestli samotným autorem K. Vav nebo adminem, toť otázkou.


K. Vav

  • Stálý člen
  • ***
  • Příspěvků: 225
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re: CS Link s nabídkou pro zákazníky konkurenčních platforem
« Odpověď #2 kdy: 16. 07. 2011, 18:28:54 »
Smazáno adminem ;) a jelikož to nebylo poprvé, skončil jsem na tomto webu :)


Jaroslav Syrový

  • Profík
  • *****
  • Příspěvků: 563
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re: CS Link s nabídkou pro zákazníky konkurenčních platforem
« Odpověď #3 kdy: 16. 07. 2011, 19:51:52 »
To by mě teda fakt zajímalo, proč ten příspěvek musel zmizet, když na něm nebylo naprosto nic závadného a jenom doslovně uváděl to, co sám CS Link poskytl prodejcům (kteří to pak zase poskytli zákazníkům)  ::)


petr filip

  • Nováček
  • *
  • Příspěvků: 8
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re: CS Link s nabídkou pro zákazníky konkurenčních platforem
« Odpověď #4 kdy: 16. 07. 2011, 20:40:51 »
Tak jsem psal i do cslinku a přišla mi odpověď neodpověď

citace-
Váš e-mail xxxxx@volny.cz
Váš telefon xxxxxxxxxxxx
Dotaz Dobrý den je tato zpráva pravdivá nikde ji nemužu na vašich stránkách najít? viz: Společnost Media Vision, provozovatel satelitní platformy CS Link, přichází s časově omezenou akcí. Zákazník konkurenční platformy, který přejde k CS Linku, získá zdarma roční kartu CS Link a roční předplatné balíčku TOTAL. Druhá akce nabízí dotaci na nákup HD set top boxu. Výměnou za jakoukoli aktivní kartu konkurence, či předložením originálu vyúčtování (ne starší 60 dní), získá každý nový uživatel CS Link nárok na čerpání výhod výběrem z následujících 2 variant. 1. Klient získá novou roční Irdeto kartu CS Link v ceně 699 Kč /28,6€ a roční předplatné programového balíčku TOTAL v ceně 3.480 Kč/139,20€ včetně DPH zdarma. Celková hodnota zdarma činí 4.179 Kč/ 167,20€ včetně DPH. 2. Pokud zákazník zakoupí u prodejce jakoukoli placenou TV od CS Link v hodnotě minimálně 1.500,- Kč/60 € v
etně DPH (prostřednictvím kuponů či hotově), získává zákazník kartu bez časového omezení v hodnotě 1.999 Kč/ 79,96 € včetně DPH a dotaci na vámi prodaný HD box (IRDETO) 1.500 Kč/60 eur včetně DPH. Box tedy bude prodán za cenu o 1.500,- Kč nižší, tuto částku následně prodejce vyfakturuje CS Link (Media Vision). Celková hodnota zdarma činí 3.499 Kč/ 139,96€ včetně DPH. Obě akční nabídky platí pouze do 31.7.2011.
Chci být telefonicky kontaktován dne
Jak jste se o nás dozvěděl Z internetu

Reklama

  • Stálý člen
  • *****
  • Příspěvků: 0


Lukáš Polák

  • Profík
  • *****
  • Příspěvků: 2 688
  • Bývalý redaktor DigiZone.cz, nyní Český rozhlas
    • Zobrazit profil
    • Digitální rádio
    • E-mail
Re: CS Link s nabídkou pro zákazníky konkurenčních platforem
« Odpověď #5 kdy: 17. 07. 2011, 10:05:22 »
Smazáno adminem ;) a jelikož to nebylo poprvé, skončil jsem na tomto webu :)
Osobně můžu říci, že nikdo nic nemaže, pokud příspěvky nejsou závadné, tedy není v nich napadání druhých, nevhodné vyjadřování apod. Ten smajlík ";)" beru jako provokaci. Vzhledem k tomu, že se k vám přidal pan Syrový, nepřikládám tomu žádnou váhu. Ostatně, stačí si projít jeho příspěvky na tomto webu. Jemně řečeno - dost často vystrkuje růžky. Tento web nikdy neměl problém s příspěvky. O nějaké cenzuře tu snad nemůže být řeč. Tyto dva příspěvky mě po ránu opravdu nadzvedly ze židle...
Od září 2007 do ledna 2016 byl redaktorem DigiZone.cz. O oblast digitálního vysílání se zajímá již od roku 2001. Od února 2016 má na starosti web Českého rozhlasu Digital: http://www.rozhlas.cz/digital/


Jaroslav Syrový

  • Profík
  • *****
  • Příspěvků: 563
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re: CS Link s nabídkou pro zákazníky konkurenčních platforem
« Odpověď #6 kdy: 17. 07. 2011, 10:53:22 »
Tak v tomto případě s tím nemá pan Syrový nic společnýho, protože příspěvek od K.Vav tady byl a posléze zmizel, což je prostě fakt. Já mám oči zatím dobrý a nemusí mně tady nikdo valit klíny do hlavy nebo dokonce celou věc se smazáním začít svádět na moje ostatní příspěvky, který s tím nemají naprosto co dělat. Nemluvě o tom, že váha každého usera je tady identická, samozřejmě vyjma admina, který z pozice síly může mazat a banovat (což ale pak vypovídá o úrovni celé diskuze).


Lukáš Polák

  • Profík
  • *****
  • Příspěvků: 2 688
  • Bývalý redaktor DigiZone.cz, nyní Český rozhlas
    • Zobrazit profil
    • Digitální rádio
    • E-mail
Re: CS Link s nabídkou pro zákazníky konkurenčních platforem
« Odpověď #7 kdy: 17. 07. 2011, 20:50:32 »
Redaktor - Lukáš Polák (pod vlastním jménem)
Admin - Jakub melín (taktéž)
Šéfredaktor - Jan Potůček (stejně tak)

Kde máte jakého anonyma?
Od září 2007 do ledna 2016 byl redaktorem DigiZone.cz. O oblast digitálního vysílání se zajímá již od roku 2001. Od února 2016 má na starosti web Českého rozhlasu Digital: http://www.rozhlas.cz/digital/


Jaroslav Syrový

  • Profík
  • *****
  • Příspěvků: 563
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re: CS Link s nabídkou pro zákazníky konkurenčních platforem
« Odpověď #8 kdy: 17. 07. 2011, 21:44:57 »
Já nic o anonymovi nepsal. A nechápu jak je možný, že se nedá správcem webu dohledat ten příspěvek (teda ještě to upřesním - nejenom příspěvek, ale bylo to celý nově založený téma!) od K. Vav, který jsme tady jak já, tak samozřejmě i on, viděli. Pokud je to tedy opravdu tak, že se ten příspěvek vypařil a nebyl úmyslně smazán, což může udělat pouze autor příspěvku a administrátor.
« Poslední změna: 17. 07. 2011, 21:57:31 od Jaroslav Syrový »


José

  • Profík
  • *****
  • Příspěvků: 1 719
  • Vivat RADIO 1 !
    • ICQ komunikátor - 73659371
    • Zobrazit profil
    • DAB
    • E-mail
Re: CS Link s nabídkou pro zákazníky konkurenčních platforem
« Odpověď #9 kdy: 18. 07. 2011, 06:44:02 »
Pokud je to tedy opravdu tak, že se ten příspěvek vypařil a nebyl úmyslně smazán, což může udělat pouze autor příspěvku a administrátor.

Tak on se nejspíše sám nevypařil, že....

Citace
O nějaké cenzuře tu snad nemůže být řeč. Tyto dva příspěvky mě po ránu opravdu nadzvedly ze židle...

Když zde p.Polák píše, že ho to nadzvedlo a že to smáznul...

Ovšem, já to nečetl, takže nemohu posoudit, co tam bylo, co ho nadzvedlo...
V každém případě jakoukoli informaci na téma prodeje Sky Linku a případný vzestup CS Linku atd. vítám, protože samotného mne ta situace zajímá. Jsem zákazníkem Sky Linku a nevím zda třeba po prodeji ještě nadále budu... Sice v anketě, co se tak stalo za týden jsem hlasoval, že událostí týdne je zamezení reklamy na ČT1 a ČT24, což považuji za závažnější a negativnější, nežli prodej Sky Linku. Nic méně prodej Sky Linku pak má u mne druhé místo v událostech. Takže nevím, co zde bylo napsáno, že to muselo být smazáno. Nic méně o prodeji Sky Linku a tedy i o markentingových současných tazích CS Linku, ale i třeba UPC Direct a T-Mobile atd. by se zde psát mělo. Je to situace, která může různě posunout rozložení sil a atraktivitu, té, či oné služby.

Síice se zde objevila tato citace, že jako máme být v klidu, že se nic neděje...


Pánové,
zmatená informace médií vede logicky k matoucím závěrům. Ani se nedivím vašim spekulacím a nesprávným závěrům. Skylink vlastní finanční investoři a mohou naši firmu kdykoli prodat. Rozhodující je, zda pro ně takovýto obchod bude výhodný či nikoli. To je realita, se kterou léta žijeme a nevidím na tom nic špatného. Případný prodej jinému vlastníkovi však nemusí pro fungování Skylinku vůbec nic znamenat. Jsme ve výtečné kondici, jedeme podle plánů a nevidím žádný důvod, proč by se nám nemělo podařit je zrealizovat. Nedejte na zbytečné spekulace.
Z dovolené zdraví Jaromír Glisník

Jenže, já zase až tak moc těm ředitelům nevěřím, co dovedou a že budou zapírat až do konce, tady nedávno výtečně předvedla ředitelka PUBLIC TV...

Ostatně tato věta, cituji:


Případný prodej jinému vlastníkovi však nemusí pro fungování Skylinku vůbec nic znamenat.


Nevylučuje, zcela automaticky slovo může.

V každém případě, co to bude znamenat, lze odhadovat až když bude znám nový majitel.
Takže do té doby brát vážně nějaké akce CS Linku, je zatím předčasné...

Na což oni, ale právě mimochodem hrají, protože jejich akce platí pouze do 31. července,
tedy řekněme doby, nežli bude znám nový majitel.

A teď tedy mám sám dilema, zda je pro mne zajímavější, kdo bude novým majitelem Sky Linku
nebo zda dojde doopravdy 11.8. k spuštěni Mux3 na Ještědu
nebo jestli to je start 1.8. nových muxů s DAB+ v Německu...

Nic méně, zdá se, že veškerý digital je na události zajímavý a je v něm daleko větší pohyb nežli býval v analogu... Takže se s jeho různými formami fakt člověk v podstatě nenudí...



« Poslední změna: 18. 07. 2011, 08:05:08 od José Brtník »
Philips 40PFL5007K/12
DVB-T / Löbau, Ještěd, Černá studnice, Jelení hora /
DVB-S2  Al 105cm / FTA 19,2°E + Sky Link 23,5°E  /

Externí STB Sat Elita 2000 HD  Al 85cm Mascom,
Thor 0,8°W, Free Sat by UPC Direct

Pure Evoke 2S : DR DEUTSCHLAND Dresden 5C,
SACHSEN Löbau 9C, TELEKO DAB Proseč LL


Jan Potůček

  • Stálý člen
  • ***
  • Příspěvků: 160
    • Zobrazit profil
    • Televizniweb.cz
    • E-mail
Re: CS Link s nabídkou pro zákazníky konkurenčních platforem
« Odpověď #10 kdy: 18. 07. 2011, 09:02:34 »
Příspěvek pana Syrového jsem smazal já, protože šlo o reklamní text CS Linku. To odporuje pravidlům diskusního fóra na DigiZone. Pokud chcete diskutovat o nějaké kampani CS Linku, klidně si založze diskusi, ale ne jako doslovnou reklamu. Takové příspěvky budeme nemilosrdně mazat.
Televizniweb.cz - vše o DVB-T2 na jednom místě


José

  • Profík
  • *****
  • Příspěvků: 1 719
  • Vivat RADIO 1 !
    • ICQ komunikátor - 73659371
    • Zobrazit profil
    • DAB
    • E-mail
Re: CS Link s nabídkou pro zákazníky konkurenčních platforem
« Odpověď #11 kdy: 18. 07. 2011, 09:18:30 »
Příspěvek pana Syrového jsem smazal já, protože šlo o reklamní text CS Linku. To odporuje pravidlům diskusního fóra na DigiZone. Pokud chcete diskutovat o nějaké kampani CS Linku, klidně si založze diskusi, ale ne jako doslovnou reklamu. Takové příspěvky budeme nemilosrdně mazat.

Tak prosim, p. Poláka to tedy jen nadzvedlo ze židle a Vy jste to smazal a už se ví proč a je po problému...

No, na konkurečních webech projevovali nejvíce zájem uživatelé DIGI TV a ptali se, jak je to v tomto případě, když samozřejmě žádnou kartu odevzdat nemohou, když karta je majetkem služby DIGI TV...

Tak na to zde odpověď je, cituji:

Citace
... či předložením originálu vyúčtování (ne starší 60 dní), získá každý nový uživatel CS Link nárok na čerpání výhod ...(u konkurence můžete zůstat nadále a mít tak aktivní dvě karty, rušení smlouvy CS Link neřeší).

A diskuze už založena v podstatě je, takže není třeba zakládat duplicitní. Jen stačí v ní pokračovat, když už tedy se ví, kdo a co a proč smazal...


« Poslední změna: 18. 07. 2011, 09:27:26 od José Brtník »
Philips 40PFL5007K/12
DVB-T / Löbau, Ještěd, Černá studnice, Jelení hora /
DVB-S2  Al 105cm / FTA 19,2°E + Sky Link 23,5°E  /

Externí STB Sat Elita 2000 HD  Al 85cm Mascom,
Thor 0,8°W, Free Sat by UPC Direct

Pure Evoke 2S : DR DEUTSCHLAND Dresden 5C,
SACHSEN Löbau 9C, TELEKO DAB Proseč LL


Pamětník

  • Profík
  • *****
  • Příspěvků: 2 562
  • KLD-40W4000, 32LD550, LE32B450, SyncMaster 2370HD
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re: CS Link s nabídkou pro zákazníky konkurenčních platforem
« Odpověď #12 kdy: 18. 07. 2011, 10:20:12 »
To jsem rád, že se důvod smazání úvodu diskuze vysvětlil i nezasvěceným. Já jsem tu kopii "reklamy" sice stačil zachytit, ale, že to porušuje podmínky příspěvku na Digizone, mne v tu chvíli opravdu nenapadlo. Proto jsem to nesprávně přičítal možnosti "napadání druhých, nevhodné vyjadřování", když provokativní smajlík to měl završit. A pan Syrový dokáže asi pozlobit nejen redakci, ale někdy i mne. ;)

Spíše to vymazání ve mně vzbuzovalo dojem, že je lákání k přechodu od jiných operátorů k CS Linku na zdejším webu tabu a nevěděl jsem proč?
DVB-C = 3 x TechniSat TechniCrypt >>CXV<<
DVB-T/T2 = 2x MMC LG MS450H, MAXIMUM T-1300 FTA, EVOLVE OMEGA T2, USB tuner HDTV DVB-T/DVB-T2+FM/DAB+
DVB-S2 = SKYMASTER 80cm, MOTOR SG-2100A, Comag SL100HD PVR
DAB+ = HAMA DIR3100, SIRD 14 C2, LINGO iJoy, Albrecht DR50, SONY XDR-S56DBP, Dual DAB+3 a 3 další


petr filip

  • Nováček
  • *
  • Příspěvků: 8
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re: CS Link s nabídkou pro zákazníky konkurenčních platforem
« Odpověď #13 kdy: 18. 07. 2011, 11:04:38 »
Díky za info
odpověď:
Kartu si můžtete nechat vyměnit u prodejce satelitní techniky ve Vašem okolí.
tak jdu skusit


José

  • Profík
  • *****
  • Příspěvků: 1 719
  • Vivat RADIO 1 !
    • ICQ komunikátor - 73659371
    • Zobrazit profil
    • DAB
    • E-mail
Re: CS Link s nabídkou pro zákazníky konkurenčních platforem
« Odpověď #14 kdy: 18. 07. 2011, 11:16:43 »
Díky za info
odpověď:
Kartu si můžtete nechat vyměnit u prodejce satelitní techniky ve Vašem okolí.
tak jdu skusit

Také pozor na jednu zásadní věc. Jedná se o novou kartu CS Linku IRDETO !
Takže něco , co ti pojede  v přijímači s interním IRDETO modulem nebo do kterého dáš externí IRDETO Cam atd.
Nepojede to ve starém přijímači s CryptoWorks modulem v kterém šla stará karta CS Link
nebo stará karta Sky Link nebo přechodová karta ICE Sky Link.
Takže bacha na to, tady už se hraje na IRDETO.

Philips 40PFL5007K/12
DVB-T / Löbau, Ještěd, Černá studnice, Jelení hora /
DVB-S2  Al 105cm / FTA 19,2°E + Sky Link 23,5°E  /

Externí STB Sat Elita 2000 HD  Al 85cm Mascom,
Thor 0,8°W, Free Sat by UPC Direct

Pure Evoke 2S : DR DEUTSCHLAND Dresden 5C,
SACHSEN Löbau 9C, TELEKO DAB Proseč LL