Autor Téma: Mosty u Jablunkova - české multiplexy  (Přečteno 2342 krát)

Rembrandt van Rijn

  • Člen
  • **
  • Příspěvků: 95
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Mosty u Jablunkova - české multiplexy
« kdy: 25. 06. 2011, 20:26:55 »
Dobrý večer,
chtěl bych se zeptat, zda má někdo zkušenosti s příjmem multiplexů 1 a 2 v Mostech u Jablunkova ( okolí železniční stanice, chaty Zuzana atd). Podle mapy pokrytí by tam snad měla jet Lysá Hora, ale při prvním zkušebním hledání a měření signálu jsem české programy nenašel (pouze na širokopásmovou anténu bez předzesilovače), Skrzyczne jede (oba multiplexy) bez problému. Děkuji za případné ohlasy.

Reklama

  • Stálý člen
  • *****
  • Příspěvků: 0


spyko

  • Profík
  • *****
  • Příspěvků: 573
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re: Mosty u Jablunkova - české multiplexy
« Odpověď #1 kdy: 25. 06. 2011, 22:36:21 »
Nadraží v Jablunkově je v dolině že,ale i tak vzdálenost od vysílače je mizivá,měla by jet bez problémů i Ostrava,pokud někde blízko nestojí nic v cestě,zkoušet-nebo nechat změřit,jiné východisko nevidím ! 8)
Manhattan/optibox aligátor/,AL85,Moteck 2100a,Bensat 120 hd,Panasonic 42PX80,philips 5680,180D


Rembrandt van Rijn

  • Člen
  • **
  • Příspěvků: 95
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re: Mosty u Jablunkova - české multiplexy
« Odpověď #2 kdy: 27. 06. 2011, 19:38:13 »
Ano, je to dost nízko. Bohužel, byl jsem tam jen na návštěvě, neměl jsem možnost přesného měření, a protože tam pojedu asi za 2 týdny, chtěl jsem požádat o informace někoho z blízkého okolí o praktické zkušenosti z příjmem. Bohužel asi na serveru není nikdo, kdo by tyto informace mohl poskytnout ( bydlí tam nebo tam má chatu). Jinač děkuji za odpověď.
Zdravím S.B.