Autor Téma: Opět nové logo  (Přečteno 168260 krát)

Jaroslav Novák

  • Závislák
  • ****
  • Příspěvků: 453
    • ICQ komunikátor - 244743884
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Opět nové logo
« kdy: 24. 06. 2011, 23:27:29 »
Sice nevím proč tam mají to HD, když skoro žádné nenabízejí, ale třeba to je krok dopředu.. :-D
Lokalita - Podřipsko (Roudnice nad Labem)
Dvb-s: Skylink, 13.0 - 19.2 - 23.5 Fuba DAA 110, LNB Inverto BlackUltra.
Dvb-t: Ještěd(mux1,2.3), Černá Studnice(mux4), Klínovec(mux1,2,4,7), Buková Hora(mux1,2,3)
IPtv: Místní poskytovatel
OTT: Digi2go, Skylink

Reklama

  • Stálý člen
  • *****
  • Příspěvků: 0


Jaroslav Syrový

  • Profík
  • *****
  • Příspěvků: 563
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re: Opět nové logo
« Odpověď #1 kdy: 24. 06. 2011, 23:34:14 »
A co s tím tady? To máš napsat do CS Linku.


Jaroslav Novák

  • Závislák
  • ****
  • Příspěvků: 453
    • ICQ komunikátor - 244743884
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re: Opět nové logo
« Odpověď #2 kdy: 24. 06. 2011, 23:51:59 »
A co s tím tady? To máš napsat do CS Linku.

Od toho je tady forum a téma Cs link. Pokud nevíš co je internetové forum, tak radši nepiš. :-P

Sice sem si to chtěl odpustit, ale pobav mě bud ted na večer, nebo na sobotní ráno.  K čemu si myslíš, že teda je forum, krom diskuze a informacím atp? :-X
« Poslední změna: 25. 06. 2011, 00:02:11 od Jaroslav Novák »
Lokalita - Podřipsko (Roudnice nad Labem)
Dvb-s: Skylink, 13.0 - 19.2 - 23.5 Fuba DAA 110, LNB Inverto BlackUltra.
Dvb-t: Ještěd(mux1,2.3), Černá Studnice(mux4), Klínovec(mux1,2,4,7), Buková Hora(mux1,2,3)
IPtv: Místní poskytovatel
OTT: Digi2go, Skylink


Jaroslav Syrový

  • Profík
  • *****
  • Příspěvků: 563
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re: Opět nové logo
« Odpověď #3 kdy: 25. 06. 2011, 12:40:56 »
Jestli máš dojem, že je fórum od toho, aby se na něm řešily blbosti, tak bys měl zkusit studenou sprchu, ta tě snad probere.


Jaroslav Novák

  • Závislák
  • ****
  • Příspěvků: 453
    • ICQ komunikátor - 244743884
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re: Opět nové logo
« Odpověď #4 kdy: 26. 06. 2011, 16:47:35 »
Forum je od toho aby se třeba řešilo něco nového v uvedeném podtématu, což sedí. Jestli si myslíš, že jsou HD programy a slibovaná politika providerů blbost a nesedí Ti, tak na to neodepisuj a šoupej nohama. :-P
Lokalita - Podřipsko (Roudnice nad Labem)
Dvb-s: Skylink, 13.0 - 19.2 - 23.5 Fuba DAA 110, LNB Inverto BlackUltra.
Dvb-t: Ještěd(mux1,2.3), Černá Studnice(mux4), Klínovec(mux1,2,4,7), Buková Hora(mux1,2,3)
IPtv: Místní poskytovatel
OTT: Digi2go, Skylink

Reklama

  • Stálý člen
  • *****
  • Příspěvků: 0


Jaroslav Syrový

  • Profík
  • *****
  • Příspěvků: 563
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re: Opět nové logo
« Odpověď #5 kdy: 26. 06. 2011, 16:59:15 »
Šoupat nohama bych měl ve směru tvé kebule, třeba by se ti v ní pak rozsvítilo  ;D


Lukáš Polák

  • Profík
  • *****
  • Příspěvků: 2 688
  • Bývalý redaktor DigiZone.cz, nyní Český rozhlas
    • Zobrazit profil
    • Digitální rádio
    • E-mail
Re: Opět nové logo
« Odpověď #6 kdy: 26. 06. 2011, 17:44:43 »
Pane Syrový, hoďte se do klidu. Musím říci, že už vás sleduju delší dobu a vaše provokativní příspěvky mě přestávají pomalu ale jistě bavit. Zkuste se nad sebou místo odpovědi zamyslet. Díky!
Od září 2007 do ledna 2016 byl redaktorem DigiZone.cz. O oblast digitálního vysílání se zajímá již od roku 2001. Od února 2016 má na starosti web Českého rozhlasu Digital: http://www.rozhlas.cz/digital/


Jaroslav Syrový

  • Profík
  • *****
  • Příspěvků: 563
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re: Opět nové logo
« Odpověď #7 kdy: 26. 06. 2011, 18:28:14 »
Já se zatím zamýšlím jenom nad tím, proč zdejší administrátor ztrácí objektivitu. Leda by ten příspěvek směroval k Novákovi, pak by to bylo OK.

Mimochodem - a psát jsem o tom původně nechtěl - úroveň zdejšího fóra je tragická, dává se tady ban lidem jako David Kříž, který je v oboru profesionál a nechá se tady jakýsi Novák, který řeší logo u CS Linku. Skutečně paráda a nejspíš si ten ban dám sám sobě, protože tady je to poslední dobou jenom ztráta času  ::)


Lukáš Polák

  • Profík
  • *****
  • Příspěvků: 2 688
  • Bývalý redaktor DigiZone.cz, nyní Český rozhlas
    • Zobrazit profil
    • Digitální rádio
    • E-mail
Re: Opět nové logo
« Odpověď #8 kdy: 26. 06. 2011, 18:39:53 »
Jaroslave, úroveň zdejšího fóra není tragická. Pokud bychom ale přistoupili na to, co píšete, tak jedním z oněch provokatérů jste právě vy. Ono nejde o počet příspěvků, ale jejich hodnotu. Já jsem naopak velice rád, že zde máme například diskutující, jako jsou José Brtník, Pamětník nebo kolegové z Polska - Jerzy Sczestlik (omlouvám se za nesprávnou formulaci) a ad./Polsko. Pokud sem psát nechcete, nemusíte. Máte svobodnou volbu.

Co se týká toho, kdo co sem napíše, to vám osobně může být jedno. Pro mě je například informace o logu CS Linku zajímavá, a to dokonce do té míry, že z ní na zítra napíšu aktualitu.

K osobě Davida Kříze - No comment. Tohle téma už je pro mě uzavřená kapitola.
Od září 2007 do ledna 2016 byl redaktorem DigiZone.cz. O oblast digitálního vysílání se zajímá již od roku 2001. Od února 2016 má na starosti web Českého rozhlasu Digital: http://www.rozhlas.cz/digital/


Jaroslav Novák

  • Závislák
  • ****
  • Příspěvků: 453
    • ICQ komunikátor - 244743884
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re: Opět nové logo
« Odpověď #9 kdy: 26. 06. 2011, 18:53:09 »
Citace
Pro mě je například informace o logu CS Linku zajímavá, a to dokonce do té míry, že z ní na zítra napíšu aktualitu.

Přesně pro tohle jsem to dal na toto forum, jako už párkrát předtím a stala se informace aktualitou, kde jinde než na foru se dozvíme jestli je to ohlédnutelná informace, nebo už je to stará informace a už se o ní někde diskutovalo.

Škoda jen, že si někteří lidé myslí, že je forum jen pro lidi co píše kolega výše a nepřekousnou ostatní příspěvky a prostě musí demonstrovat.
Lokalita - Podřipsko (Roudnice nad Labem)
Dvb-s: Skylink, 13.0 - 19.2 - 23.5 Fuba DAA 110, LNB Inverto BlackUltra.
Dvb-t: Ještěd(mux1,2.3), Černá Studnice(mux4), Klínovec(mux1,2,4,7), Buková Hora(mux1,2,3)
IPtv: Místní poskytovatel
OTT: Digi2go, Skylink