Autor Téma: Jaké družice přijímat??  (Přečteno 5318 krát)

PeSy

  • Nováček
  • *
  • Příspěvků: 11
    • Zobrazit profil
Jaké družice přijímat??
« kdy: 19. 05. 2011, 09:43:17 »
Můžete poradit jaké družice jdou u nás přijímat se zaměřením:
a) program v češtině + preference HD obecně
b) sport v HD vc takových věcí jako free vysílání olymiády nebo jsem nekde cetl ze nekdo vysilal všechny trasy a slo si vybrat - klidne
jen s ruchem nebo v ang

Poradite??

Reklama

  • Stálý člen
  • *****
  • Příspěvků: 0


Dan Rozsíval

  • Profík
  • *****
  • Příspěvků: 1 838
    • Zobrazit profil
Re: Jaké družice přijímat??
« Odpověď #1 kdy: 19. 05. 2011, 13:01:15 »
Na takovou otázku se snad ani odpovědět nedá nicméně myslím že s kombinací 28E+23E+19E budete určitě spokojen.
DVB-S: 2x GM 9080 a GI Voyager II:  Toroidal T-90: 28.2E,23.5E,19.2E,16E,13E,9E,7E,5E,1W,4/5W,12.5W,15W + 39E,42E,46E,52E.
DVB-T: Dibox T-22,T-30: MUX1,2,3,4,RS7,RS8.


Jan Bajger

  • Stálý člen
  • ***
  • Příspěvků: 142
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re: Jaké družice přijímat??
« Odpověď #2 kdy: 19. 05. 2011, 17:17:39 »
Najděte si www.lyngsat.com. Je zde také volba HDTV, obdržíte seznam družic a jejich stanic HD. Co chcete vědět víc?


Radek Hotovy

  • Nováček
  • *
  • Příspěvků: 25
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re: Jaké družice přijímat??
« Odpověď #3 kdy: 19. 05. 2011, 18:11:23 »
Bohužel pokud jde o sport v HD a česky, tak tohle se neslučuje. na Nova Sport je krom tenisu veliké kulové, CT4 a Euro 1 taky neobsáhnou nic víc.... Z mého pohledu je nejlepší na příjem a jazykově nejbližší polská Cyfra a ruská Platforma. Zejména na polských HD kanálech je vysíláno vše, na co si vzpomeneš, o filmových lahůdkách na polském HBO HD, Canal +  a C+ Film HD, nFilm HD ; nFilm 2 HD, FOX  a FOF Life HD se bavit nemusíme.... jsou někde jinde za cenu odpovídající našim ptémiovým nabídkám v plné náloži, ale kvalita obrazová i obsahová jsou neporovnatelné


Lukáš Polák

  • Profík
  • *****
  • Příspěvků: 2 688
  • Bývalý redaktor DigiZone.cz, nyní Český rozhlas
    • Zobrazit profil
    • Digitální rádio
    • E-mail
Re: Jaké družice přijímat??
« Odpověď #4 kdy: 19. 05. 2011, 18:29:58 »
Radku, nezlobte se na mě, ale to se asi moc na Novu Sport nedíváte. Nejen tenis, ale i golf, hokej nebo Formule 1...
Od září 2007 do ledna 2016 byl redaktorem DigiZone.cz. O oblast digitálního vysílání se zajímá již od roku 2001. Od února 2016 má na starosti web Českého rozhlasu Digital: http://www.rozhlas.cz/digital/

Reklama

  • Stálý člen
  • *****
  • Příspěvků: 0


Radek Hotovy

  • Nováček
  • *
  • Příspěvků: 25
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re: Jaké družice přijímat??
« Odpověď #5 kdy: 19. 05. 2011, 18:56:22 »
Radku, nezlobte se na mě, ale to se asi moc na Novu Sport nedíváte. Nejen tenis, ale i golf, hokej nebo Formule 1...
Já jsem hlavně fanoušek fotbalu a NBA a ani jedno u nás není nějak moc v HD vysíláno. NS dává NBA v základní části snad jednou týdně, Playoff už je o něco lepší... Pokud jde o fotbal, tak vyjma Ligy mistrů a anglického poháru není u nás v HD vůbec nic.... krom Francouzské ligy na NS... Kdežto poláci dávají v HD všechny špičkové evropské ligy a Ligu mistrů vysílají s 5.1 zvukem a na spešl kanále i ve 3D.

Formule 1 ano, jsou na NS v technicky špičkové kvalitě, ale třetinu závodu tam je reklama, kdežto na Polsat Sport HD je to bez reklam.... jsem rád, že to mám za čáru kousek a koupil jsem si jejich kartu :-) Ne, zde peníze providerům fakt nenechám..... a nejen providerům...

EDIT... Hokej v Česku? To je snad vtip ne?? NHL dávají pravidelně až nyní, když se hrají pouze finále konferencí, a to se ještě dělí NS se Sportem TV.... do té doby i první dvě kola Play Off... tři utkání týdně.... výsměch... KHL a NBA totéž... k čemu pak mají ta práva, když je využívaj z pětiny? Nemít Canal + (4 sportovní kanály) a Polsat (3x) plus ESPN, neuvidím nic.... upřímně :-)

Dnes se hraje finále konference NBA a není nikde v ČR!!!! Práva na to mají dvě TV, které mají 4 kanály (Nova, NS, Sport 1 + 2)  na kterých může tento zápas být, tohle je výsměch všem abonentům, bez urážky...
« Poslední změna: 19. 05. 2011, 20:12:08 od Radek Hotovy »


K. Vav

  • Stálý člen
  • ***
  • Příspěvků: 225
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re: Jaké družice přijímat??
« Odpověď #6 kdy: 22. 05. 2011, 07:57:14 »
Pravidelně sleduji Premier League TV z pozice 68.5°E a sportovní přenosy na pozici 45.0°W. Vše je většinou v angličtině  dvb-s2 (dvbv-s).


Radek Hotovy

  • Nováček
  • *
  • Příspěvků: 25
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re: Jaké družice přijímat??
« Odpověď #7 kdy: 22. 05. 2011, 16:45:39 »
Pravidelně sleduji Premier League TV z pozice 68.5°E a sportovní přenosy na pozici 45.0°W. Vše je většinou v angličtině  dvb-s2 (dvbv-s).
Na 68E už potřebuješ moooc veliký talíř, ne? na západě je moje konečná na 30, dál už čumím do zdi :-(