Autor Téma: programová nabídka UPC  (Přečteno 188025 krát)

Jiří Job

  • Závislák
  • ****
  • Příspěvků: 298
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:programová nabídka UPC
« Odpověď #75 kdy: 13. 12. 2015, 04:38:23 »
... tato úžasná nabídka spojená se zdražením mi přišla též, i když mám 100Mb/s. Nyní mi nabízejí úžasných 240Mb/s a Horizon ...

Už je to tady...taky jsem dostal vánoční pozdrav od Ježíška... abych mu platil + 51 Kč měsíčně, že mi přinese dárek..no nekup to za tu cenu... Mně nabízejí "až 100 Mb/s", již jsem se zmínil, že ani nevím co mám, tipuji to na 60 Mb/s nebo tak nějak... abych při těch 100 Mb neměl nějaké závratě nebo jiné zdravotní problémy...

Pro objektivitu:

Mínusy: zdražení o 51 Kč; nemožnost bránit se alternativou kdybych to zdražení nemohl překousnout, nebo prostě z principu

Plusy: "Více než 1000 titulů všech žánrů ke zhlédnutí zcela zdarma ve videotéce My Prime" - může být zajímavé
           "Horizon Go" - to nevím jestli je pro mně zajímavé
           "Wi-Free: bezdrátová síť zdarma s více než 200 000 hotspoty po celé ČR!" -  to nevím jestli je pro mně zajímavé

Konějšivé žvásty: •   Bez čekání načtete i webové stránky, na kterých je čím dál více dat
                         •   Bez sekání přehrajete i online filmy v HD
                         •   Bez nesnází odešlete i stáhnete velké přílohy e-mailů

Obdivuhodné: Podpis, který na dopise vystřihl CEO UPC je umělecké dílo

Citace, že si nevymýšlím: Z důvodu změny služby bude Vaše měsíční vyúčtování navýšeno o 51 Kč. (v dopise je to taky tučně)
  Já dostal dopis teď nevím zda ve čtvrtek nebo v pátek. Od UPC mám pouze internet u toho je tedy automaticky aktivní na kabelovce ta nabídka Digi Mini v režimu DVB-T jinak mám na TV satelit. A co se zvýšení poplatků týče tak mám internet 32Mb/s a zvýší mě to na 100Mb/s jako vám a navýšení poplatku já mám o 32Kč. Jinak v tom dopise mám úplně totéž co jste zde uvedl včetně toho podpisu CEO. Jen to navýšení mám nižší. Nevím zda mi již rychlost internetu navýšili, ale asi ne to bude až od ledna. Ještě jsem neresetoval modem tak nevím.

Reklama

  • Stálý člen
  • *****
  • Příspěvků: 0


jirkazdevitky

  • Závislák
  • ****
  • Příspěvků: 444
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:programová nabídka UPC
« Odpověď #76 kdy: 13. 12. 2015, 07:33:31 »
... tato úžasná nabídka spojená se zdražením mi přišla též, i když mám 100Mb/s. Nyní mi nabízejí úžasných 240Mb/s a Horizon ...

Už je to tady...taky jsem dostal vánoční pozdrav od Ježíška... abych mu platil + 51 Kč měsíčně, že mi přinese dárek..no nekup to za tu cenu... Mně nabízejí "až 100 Mb/s", již jsem se zmínil, že ani nevím co mám, tipuji to na 60 Mb/s nebo tak nějak... abych při těch 100 Mb neměl nějaké závratě nebo jiné zdravotní problémy...

Pro objektivitu:

Mínusy: zdražení o 51 Kč; nemožnost bránit se alternativou kdybych to zdražení nemohl překousnout, nebo prostě z principu

Plusy: "Více než 1000 titulů všech žánrů ke zhlédnutí zcela zdarma ve videotéce My Prime" - může být zajímavé
           "Horizon Go" - to nevím jestli je pro mně zajímavé
           "Wi-Free: bezdrátová síť zdarma s více než 200 000 hotspoty po celé ČR!" -  to nevím jestli je pro mně zajímavé

Konějšivé žvásty: •   Bez čekání načtete i webové stránky, na kterých je čím dál více dat
                         •   Bez sekání přehrajete i online filmy v HD
                         •   Bez nesnází odešlete i stáhnete velké přílohy e-mailů

Obdivuhodné: Podpis, který na dopise vystřihl CEO UPC je umělecké dílo

Citace, že si nevymýšlím: Z důvodu změny služby bude Vaše měsíční vyúčtování navýšeno o 51 Kč. (v dopise je to taky tučně)
  Já dostal dopis teď nevím zda ve čtvrtek nebo v pátek. Od UPC mám pouze internet u toho je tedy automaticky aktivní na kabelovce ta nabídka Digi Mini v režimu DVB-T jinak mám na TV satelit. A co se zvýšení poplatků týče tak mám internet 32Mb/s a zvýší mě to na 100Mb/s jako vám a navýšení poplatku já mám o 32Kč. Jinak v tom dopise mám úplně totéž co jste zde uvedl včetně toho podpisu CEO. Jen to navýšení mám nižší. Nevím zda mi již rychlost internetu navýšili, ale asi ne to bude až od ledna. Ještě jsem neresetoval modem tak nevím.
.

Dostal jsem ten samy dopis,akorát navýšení budu mít "JEN" o 81,- Kč vyšší :) Platím za 40 GB s modemem 370,-
Kolik platite za tech 32 GB,nebo ma tu taky někdo 40 MB?
Nevím jestli to mám zrušit nebo ne,ale platit 450,- za net +TV za 300,- se mi nechce.
100 GB nevyuziju,bohatě by mi stačilo i 10 MB,stahuju filmy tak třikrát do roka

Tak nakonec jsem si pro zajímavost zobrazil rakouskou UPC a jsem rad za ceny co máme tady, za 75 mega chtějí 21,90 eur a za 125 MB 29,90 euro
« Poslední změna: 13. 12. 2015, 08:00:15 od jirkazdevitky »


AndrejH

  • Profík
  • *****
  • Příspěvků: 1 095
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:programová nabídka UPC
« Odpověď #77 kdy: 13. 12. 2015, 15:55:56 »

Tak nakonec jsem si pro zajímavost zobrazil rakouskou UPC a jsem rad za ceny co máme tady, za 75 mega chtějí 21,90 eur a za 125 MB 29,90 euro

Já bych nejásal:

1. ty ceny v EUR můžou být katalogová cena, o balíčkových slevách v Rakousku nemám šajnu
2. nelze ty EUR přepočítávat dnešním umělým podhodnoceným kurzem, který vyrobila ČNB
3. přepočet přes kupní sílu je opět jiný, takže dnešní nominální srovnání je mimo mísu
4. jsem línej dohledat porovnání reální kupní síly Rakousko versus ČR, může se ukázat, že ve výsledku to tam mají levnější
5. Nemanipuluji, jenom uvádím fakta pro analýzu - protože jsem analýzu neudělal, nemůžu tvrdit kdo to má levnější
DAB rádia: stolní Noxon Nova II, přenosné SilverCrest SDRF 10 B1 a SDR 1.5 A1, Pure Elan E3, Tesco DR1403G, externí anténa Iskra 9 prvků 9,25 dBi, zesilovač 23dB/0,7dB, kanálová zádrž 12D, místo příjmu Brno


Pamětník

  • Profík
  • *****
  • Příspěvků: 2 562
  • KLD-40W4000, 32LD550, LE32B450, SyncMaster 2370HD
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:programová nabídka UPC
« Odpověď #78 kdy: 13. 12. 2015, 16:06:33 »
.....
Dostal jsem ten samy dopis,akorát navýšení budu mít "JEN" o 81,- Kč vyšší :) Platím za 40 GB s modemem 370,-
Kolik platite za tech 32 GB,nebo ma tu taky někdo 40 MB?
Nevím jestli to mám zrušit nebo ne,ale platit 450,- za net +TV za 300,- se mi nechce.
100 GB nevyuziju,bohatě by mi stačilo i 10 MB,stahuju filmy tak třikrát do roka
Aktuální připojení účtované jako 40 Mb/s je v přiloženém screenu. Za příplatek 40.-Kč to zbytečně prý zvýší na 100 Gb/s, plus .....
DVB-C = 3 x TechniSat TechniCrypt >>CXV<<
DVB-T/T2 = 2x MMC LG MS450H, MAXIMUM T-1300 FTA, EVOLVE OMEGA T2, USB tuner HDTV DVB-T/DVB-T2+FM/DAB+
DVB-S2 = SKYMASTER 80cm, MOTOR SG-2100A, Comag SL100HD PVR
DAB+ = HAMA DIR3100, SIRD 14 C2, LINGO iJoy, Albrecht DR50, SONY XDR-S56DBP, Dual DAB+3 a 3 další


J T

  • Člen
  • **
  • Příspěvků: 86
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re: programová nabídka UPC
« Odpověď #79 kdy: 17. 12. 2015, 14:03:42 »
Mně tedy žádné navýšení nepřišlo, ale UPC mám teprve od 1.12. Platím za 150/15Mb 396,- Kč s DPH, první 2 měsíce zdarma, dále první 2 měsíce zdarma Digi Mini, ale to pak zruším, mám vlastní anténu na střeše. Wifi modem jsem si za 2000 odkoupil, nebudu platit 70 měsíčně za pronájem, za 28 měsíců se mi to začne vyplácet a v řádu let nepočítám, že bych našel lepšího providera. Za instalaci kabelu do bytu jsem zaplatil 100,- a zvolil jsem pak samoinstalaci, protože natáhnout koax od zásuvky k modemu, zapojit a naprogramovat modem umím sám, za to jim platit dalších 400 nechci.

Reklama

  • Stálý člen
  • *****
  • Příspěvků: 0