Autor Téma: nová anténní soustava v RD  (Přečteno 18286 krát)

Martin B.

  • Člen
  • **
  • Příspěvků: 67
    • Zobrazit profil
Re: nová anténní soustava v RD
« Odpověď #30 kdy: 10. 06. 2011, 08:22:30 »
když to nebude Kostka, tak klidně Šiška i Jouda :-)
Kostka jsem chtěl napsat původně (ani nevím proč mě to napadlo jako první) ;D  ;D Pak jsem si ale vzpoměl, že by se někdo mohl urazit... ;D  Pravé jméno toho dotyčného ale samozřejmě neřeknu... ale byl to jeden prodejce elektroniky a mimo jiné i set-top-boxů, který je ve volných chvílích jezdil i montovat (je vidět, že je to všude stejné, ať jsou to Domažlice, nebo Vysočina)... kdyby denně objel dvě rodiny, od každé by si vzal "pětikilčo" do kapsy, tak má celkem slušný vedlejší a nezdaněný příjem... to, že místní malý trh (několik vesnic okolo) zahltí nekvalitními instalacemi ho zjevně netrápí.... on za kostičkování a vypadávání příjmu přece může celý ten "špatný" systém DVB-T, že.... některým jeho zákazníkům kostičky nevadí... ostatním se potom doporučí DVB-S (přijímače DVB-S a paraboly ten dotyčný samozřejmě také prodává i montuje, navíc Astru umí onen borec na obloze najít pouhým trochu přimhouřeným okem)... a to prosím v oblasti, kde Javořice i Krásné doslova hraje i na "namočený provázek" a to jak v dobách analogu, tak i DVB-T...

jo, jo, kde jsou ty časy, když jsem tenkrát asi v dvanácti letech kuchl moduly KV, OMF s mezinosným zpracováním zvuku a ZMF + NF ze staré TV... trochu je upravil, přidal zdroj 12 a 30V, jednoduchou předvolbu a reproduktor a postavil si přijímač TV zvuku... jelikož AVC v původní TV bylo klíčované z řádkového rozkladu a ten jsem tam samozřejmě neměl ;D, tak na AVC jsem napevno prdnul trimr s regulací 0-9V, a při plném napětí AVC se mi tenkrát na "pracovním stole" z toho rozeřval zvuk z ČT1 22k, jen na kousíček drátu, který byl hozený na tom stole...

Reklama

  • Stálý člen
  • *****
  • Příspěvků: 0


Jan Bajger

  • Stálý člen
  • ***
  • Příspěvků: 142
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re: nová anténní soustava v RD
« Odpověď #31 kdy: 14. 06. 2011, 16:40:47 »
Pane Farník, jak jste včera (13.6.2011) dopadl s měřením K 38 od firmy? Díky za odpověď.


David Farnik

  • Nováček
  • *
  • Příspěvků: 44
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re: nová anténní soustava v RD
« Odpověď #32 kdy: 14. 06. 2011, 17:36:02 »
Měl bych chytat ten k 38,signál tady je.Včera sme se domluvili na podrobnostech,včetně typu antén.Zítra mi vše přijdou nainstalovat.Tak snad to klapne....