Autor Téma: CA modul Mascom Cryptoworks + Irdeto  (Přečteno 5112 krát)

Petr Svoboda

  • Nováček
  • *
  • Příspěvků: 2
    • Zobrazit profil
    • E-mail
CA modul Mascom Cryptoworks + Irdeto
« kdy: 17. 05. 2011, 10:07:39 »
Jaký máte názor na tento CA modul? Narazil jsem na recenzi http://www.digitalnik.cz/recenze-a-testy/modul-cryptoworks-irdeto-mascom/ Uvažuju, že bych si to koupil spolu s přijímačem Ferguson Ariva 200 a kartou Skylink Irdeto. Nemyslíte, že budu mít někdy v budoucnu problémy, protože asi není certifikovaný? Díky

Reklama

  • Stálý člen
  • *****
  • Příspěvků: 0


Honza Novák

  • Závislák
  • ****
  • Příspěvků: 448
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re: CA modul Mascom Cryptoworks + Irdeto
« Odpověď #1 kdy: 17. 05. 2011, 10:36:27 »
Mám Ferguson Ariva 200 a Irdeto ICE mi tam chodí bez problémů. Není třeba CAM modul.


Petr Svoboda

  • Nováček
  • *
  • Příspěvků: 2
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re: CA modul Mascom Cryptoworks + Irdeto
« Odpověď #2 kdy: 17. 05. 2011, 11:01:30 »
A co s čistou Irdeto kartou? Mně ICE karta připadá jako takové polovičaté řešení, kde se někdy v budoucnu může objevit nějaké ale... Ale jsem laik.


Jaroslav Syrový

  • Profík
  • *****
  • Příspěvků: 563
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re: CA modul Mascom Cryptoworks + Irdeto
« Odpověď #3 kdy: 17. 05. 2011, 11:43:19 »
Co by se mělo objevovat? ICE pracuje v Irdetu a CW jenom emuluje, pokud je vložená do CW čtečky (pokud ne, tak pracuje pořád v Irdeto). Navíc se ta emulace dá providerem ukončit a pak je z toho normální Irdeto.


Honza Novák

  • Závislák
  • ****
  • Příspěvků: 448
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re: CA modul Mascom Cryptoworks + Irdeto
« Odpověď #4 kdy: 17. 05. 2011, 12:00:08 »
jak pracuje s čistou irdeto kartou nevím, ale pokud si budete kupovat přístroj, tak to vyzkoušíte a pokud to nebude pracovat jak má, tak si koupíte CAM modul potom. Pokud chcete čisté Irdeto, tak bych se přimluvil za prověřené STB od Skylinku.

Reklama

  • Stálý člen
  • *****
  • Příspěvků: 0


Jaroslav Syrový

  • Profík
  • *****
  • Příspěvků: 563
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re: CA modul Mascom Cryptoworks + Irdeto
« Odpověď #5 kdy: 17. 05. 2011, 12:04:44 »
S čistě Irdeto kartou pracuje úplně normálně.


Jaroslav Syrový

  • Profík
  • *****
  • Příspěvků: 563
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re: CA modul Mascom Cryptoworks + Irdeto
« Odpověď #6 kdy: 17. 05. 2011, 12:21:00 »
Jaký máte názor na tento CA modul? Narazil jsem na recenzi http://www.digitalnik.cz/recenze-a-testy/modul-cryptoworks-irdeto-mascom/ Uvažuju, že bych si to koupil spolu s přijímačem Ferguson Ariva 200 a kartou Skylink Irdeto. Nemyslíte, že budu mít někdy v budoucnu problémy, protože asi není certifikovaný? Díky
Kým certifikovaný? Licenci na Irdeto mít musí (jinak by to zrovna Mascom neprodával, protože to není nějaký čínský noname výrobce) a to rozhoduje. A že si tam Skylink nepřilepil nějakou svoje trapnou cedulku na zviditelnění je úplně jedno, protože toto žádný provider nedělá (pokud se nejedná o jím dodávané přístroje), takže stejně jako doteď kupované přijímače a CAM např. s CW nemají CS Link certifikaci nebo UPC Direct certifikaci, tak u nových není potřeba ani žádná Skylink certifikace.