Autor Téma: Pokus o koupi digitálního přijímače  (Přečteno 624128 krát)

DxSi

  • Stálý člen
  • ***
  • Příspěvků: 142
    • Zobrazit profil
Re:Pokus o koupi digitálního přijímače
« Odpověď #285 kdy: 29. 08. 2013, 08:08:06 »

No neviem ako ste nato prišiel ale  Onkyo 4070 ma podla manualu aj L pasmo 
http://www.eu.onkyo.com/downloads/1/9/8/3/7/Manual_T-4070_En.pdf
« Poslední změna: 29. 08. 2013, 08:10:49 od dxsi »
DAB/receiver: Yamaha RX-V500D Anténa 15RB3 Emme Esse
DAB/autoradio:Dension DAB+U 3gen., Dension vnitřní aktivní anténa
SONY XDR-P1DBP, silvercrest sird 14 c3, DAB/Imperial Dabman 20
sat:Vu+Solo4K, Dreambox DM 8000 HD PVR ,Gibertiny 105cm
FM/: SONY ST-SE 700 antena UKS14 (čestne miesto v pivnici)

Reklama

  • Stálý člen
  • *****
  • Příspěvků: 0


BeatJ

  • Profík
  • *****
  • Příspěvků: 910
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:Pokus o koupi digitálního přijímače
« Odpověď #286 kdy: 29. 08. 2013, 20:21:07 »
Pak se omlouvam,zrejme jsem si to spletl s jinym modelem Onkyo. :-[
Anebo me zmatnul tento prispevek

http://avmania.e15.cz/onkyo-t-4070-amfmdabinternet-tuner-a-sitovy-prehravac/?showforum=1&
« Poslední změna: 29. 08. 2013, 20:25:55 od BeatJ »
DISKUZNÍ SKUPINA DAB+   https://www.facebook.com/groups/1296962067091947/
Yamaha T-D500 + Rotel RT-12 pro Síťové přehrávání, FM, DAB+
Kathrein AV12, Emme Esse 15RB3 pro DAB+ III.pásmo
Kathrein ABH01 a XMUX pro FM


Miloslav Jelínek

  • Stálý člen
  • ***
  • Příspěvků: 215
    • Zobrazit profil
    • Občasné postřehy
    • E-mail
Re:Pokus o koupi digitálního přijímače
« Odpověď #287 kdy: 10. 09. 2013, 14:03:08 »
Nevidel jste nekdo neco podobneho v chodu?
http://www.ebay.com/itm/Revo-PiXiS-DAB-FM-Digital-Clock-Radio-with-Touchscreen-Control-/230984160738?pt=UK_AudioVisualElectronics_PortableAudio_Radios&hash=item35c7ba95e2

Ne ze bych to chtel kupovat, ale zajima me ten displej. Jestli dokaze neco zobrazovat v grafice. Mam IRiver B20 (se vsema jeho chybama naseho fw) a tohle vypada podobne...


Pamětník

  • Profík
  • *****
  • Příspěvků: 2 562
  • KLD-40W4000, 32LD550, LE32B450, SyncMaster 2370HD
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:Pokus o koupi digitálního přijímače
« Odpověď #288 kdy: 18. 09. 2013, 12:29:24 »
Pokud má někdo pocit, že nemá k dispozici dost velký výběr z nabídky digitálních rozhlasových stanic, může se s důvěrou obrátit na mall.cz.
Sice se jedná jen o autorádio, ale kvůli příjmu tisíců stanic, by stálo za to i sbastlit na něj nějakou úhlednou bedničku, připojit pět reproduktorů a přidat zdroj 12V.
No, nekupte to za pouhé 3 tisíce, i dopravu máte zdarma!

 ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D :-X
« Poslední změna: 18. 09. 2013, 12:30:58 od Pamětník »
DVB-C = 3 x TechniSat TechniCrypt >>CXV<<
DVB-T/T2 = 2x MMC LG MS450H, MAXIMUM T-1300 FTA, EVOLVE OMEGA T2, USB tuner HDTV DVB-T/DVB-T2+FM/DAB+
DVB-S2 = SKYMASTER 80cm, MOTOR SG-2100A, Comag SL100HD PVR
DAB+ = HAMA DIR3100, SIRD 14 C2, LINGO iJoy, Albrecht DR50, SONY XDR-S56DBP, Dual DAB+3 a 3 další


Miloslav Jelínek

  • Stálý člen
  • ***
  • Příspěvků: 215
    • Zobrazit profil
    • Občasné postřehy
    • E-mail
Re:Pokus o koupi digitálního přijímače
« Odpověď #289 kdy: 18. 09. 2013, 22:38:01 »
Tak mam doma Noxon dRadio 110. Kupoval jsem pouzite, ale funkcni. Bohuzel ta funkcnost nebyla uplna. Neslo ovladani. Hodinu jsem se z nemciny snazil pochopit jestli vubec funkcni byt melo. Nakonec jsem zjistil, ze nekdo tak kvalitne zalepil propojovaci konektory, ze konektor neprevadel.
 Citlivost nemam jak porovnat, ale u okna mam signal dostatecny. Na prurovou antenu, ktera se da odsroubovat. V dodavce jsou i dve redukce z F konektoru na normalni. Napajeni pouze za site, privodni kabel ma 3 metry. Ze zdroje leze 5,5V, coz na antenni zesilavac nemusi stacit. To musim jeste pozdeji zkusit.

Reklama

  • Stálý člen
  • *****
  • Příspěvků: 0


José

  • Profík
  • *****
  • Příspěvků: 1 719
  • Vivat RADIO 1 !
    • ICQ komunikátor - 73659371
    • Zobrazit profil
    • DAB
    • E-mail
Re:Pokus o koupi digitálního přijímače
« Odpověď #290 kdy: 22. 10. 2013, 16:52:23 »
Tak teď jsem tak při sledování detektivky zahlédl reklamu na obchod mall.cz a radostně v té reklamě vyřvávali,
že tam mají všechno. Tak si říkám, dobrá, testneme je, zda mají přijímač DAB+....

A mají, potvory, to jsem ani nečekal, zdá se,
že to povědomí o DAB+ docela vzrůstá i v ČR.....

http://www.mall.cz/autoradia/pioneer-deh-x6500dab

http://www.mall.cz/autoradia-dvd/pioneer-avh-x3500dab

http://www.mall.cz/radiomagnetofony-usb/jvc-rv-s3db

atd.

« Poslední změna: 22. 10. 2013, 16:55:57 od José »
Philips 40PFL5007K/12
DVB-T / Löbau, Ještěd, Černá studnice, Jelení hora /
DVB-S2  Al 105cm / FTA 19,2°E + Sky Link 23,5°E  /

Externí STB Sat Elita 2000 HD  Al 85cm Mascom,
Thor 0,8°W, Free Sat by UPC Direct

Pure Evoke 2S : DR DEUTSCHLAND Dresden 5C,
SACHSEN Löbau 9C, TELEKO DAB Proseč LL


Pamětník

  • Profík
  • *****
  • Příspěvků: 2 562
  • KLD-40W4000, 32LD550, LE32B450, SyncMaster 2370HD
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:Pokus o koupi digitálního přijímače
« Odpověď #291 kdy: 22. 10. 2013, 18:49:35 »
Reklamy a popisky vlastností zboží u internetových prodejců bývají bez záruky, ale nemělo by se to přehánět. Nebo si snad José dovedeš představit autorádia, které zvládnou, cituji :"DAB + tuner vám umožní přístup k tisícům rozhlasových stanic"? Možná, kdyby auto projelo celým světem, že by tuner celkem naladil stovky stanic, ale tisíce? Nebo si jen někdo popletl možnosti DAB+ tuneru s internetovým rádiem?  ;)

O pásmu, na kterém jsou DAB+ přijímače schopné příjmu, je asi zbytečné zákazníky informovat.
« Poslední změna: 22. 10. 2013, 18:53:34 od Pamětník »
DVB-C = 3 x TechniSat TechniCrypt >>CXV<<
DVB-T/T2 = 2x MMC LG MS450H, MAXIMUM T-1300 FTA, EVOLVE OMEGA T2, USB tuner HDTV DVB-T/DVB-T2+FM/DAB+
DVB-S2 = SKYMASTER 80cm, MOTOR SG-2100A, Comag SL100HD PVR
DAB+ = HAMA DIR3100, SIRD 14 C2, LINGO iJoy, Albrecht DR50, SONY XDR-S56DBP, Dual DAB+3 a 3 další


José

  • Profík
  • *****
  • Příspěvků: 1 719
  • Vivat RADIO 1 !
    • ICQ komunikátor - 73659371
    • Zobrazit profil
    • DAB
    • E-mail
Re:Pokus o koupi digitálního přijímače
« Odpověď #292 kdy: 22. 10. 2013, 20:11:29 »
Reklamy a popisky vlastností zboží u internetových prodejců bývají bez záruky, ale nemělo by se to přehánět. Nebo si snad José dovedeš představit autorádia, které zvládnou, cituji :"DAB + tuner vám umožní přístup k tisícům rozhlasových stanic"? Možná, kdyby auto projelo celým světem, že by tuner celkem naladil stovky stanic, ale tisíce? Nebo si jen někdo popletl možnosti DAB+ tuneru s internetovým rádiem?  ;)

O pásmu, na kterém jsou DAB+ přijímače schopné příjmu, je asi zbytečné zákazníky informovat.

Ale no jo, tak jistě. Nad nesmyslnými popisy jsem se usmíval také. Prostě ti prodejci nemají ani páru o čem to píší. V tomto jednoznačně vede e-shop Teleka, který jediný se k tomu staví profesionálně a po té conrad.cz , kde už také pochopili rozdíl mezi L-pásmem a III.pásmem. Ale jinak je to bída. Samozřejmě. Já zde pouze oceńuji to, že když se tak vytahovali v reklamě, co že tam mají. Tak že tam opravdu měli pár kousků, protože osobně jsem očekával, že tam nebudou mít vůbec nic. Takže tím, že měli alespoň něco si šplhli. Že mají nesmyslné popisky je druhá věc. Ale to mají mimo e-shopu Teleka a conrad.cz, v ČR, zcela všichni.
« Poslední změna: 22. 10. 2013, 20:13:18 od José »
Philips 40PFL5007K/12
DVB-T / Löbau, Ještěd, Černá studnice, Jelení hora /
DVB-S2  Al 105cm / FTA 19,2°E + Sky Link 23,5°E  /

Externí STB Sat Elita 2000 HD  Al 85cm Mascom,
Thor 0,8°W, Free Sat by UPC Direct

Pure Evoke 2S : DR DEUTSCHLAND Dresden 5C,
SACHSEN Löbau 9C, TELEKO DAB Proseč LL


Pamětník

  • Profík
  • *****
  • Příspěvků: 2 562
  • KLD-40W4000, 32LD550, LE32B450, SyncMaster 2370HD
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:Pokus o koupi digitálního přijímače
« Odpověď #293 kdy: 23. 10. 2013, 09:50:04 »
.... Nad nesmyslnými popisy jsem se usmíval také. Prostě ti prodejci nemají ani páru o čem to píší. V tomto jednoznačně vede e-shop Teleka, který jediný se k tomu staví profesionálně a po té conrad.cz , kde už také pochopili rozdíl mezi L-pásmem a III.pásmem. .... Já zde pouze oceńuji to, že když se tak vytahovali v reklamě, co že tam mají. Tak že tam opravdu měli pár kousků, protože osobně jsem očekával, že tam nebudou mít vůbec nic. Takže tím, že měli alespoň něco si šplhli. Že mají nesmyslné popisky je druhá věc. Ale to mají mimo e-shopu Teleka a conrad.cz, v ČR, zcela všichni.
Pokud ale prodejce podporuje DAB+ tímto stylem, nedělá mu spíše medvědí službu? Prodejci neví co prodávají, ke kupujícím se také moc informací nedostane a může to skončit dokonce i tak, že novopečený majitel místo tisíců stanic nenaladí nic!

Osobně tedy nabídku DAB+ z Mall.cz neoceňuji, spíše odsuzuji jako matoucí a určitě si neměli u nikoho šplhnout.  >:(
DVB-C = 3 x TechniSat TechniCrypt >>CXV<<
DVB-T/T2 = 2x MMC LG MS450H, MAXIMUM T-1300 FTA, EVOLVE OMEGA T2, USB tuner HDTV DVB-T/DVB-T2+FM/DAB+
DVB-S2 = SKYMASTER 80cm, MOTOR SG-2100A, Comag SL100HD PVR
DAB+ = HAMA DIR3100, SIRD 14 C2, LINGO iJoy, Albrecht DR50, SONY XDR-S56DBP, Dual DAB+3 a 3 další


José

  • Profík
  • *****
  • Příspěvků: 1 719
  • Vivat RADIO 1 !
    • ICQ komunikátor - 73659371
    • Zobrazit profil
    • DAB
    • E-mail
Re:Pokus o koupi digitálního přijímače
« Odpověď #294 kdy: 23. 10. 2013, 13:17:35 »
Citace
Pokud ale prodejce podporuje DAB+ tímto stylem, nedělá mu spíše medvědí službu? Prodejci neví co prodávají, ke kupujícím se také moc informací nedostane a může to skončit dokonce i tak, že novopečený majitel místo tisíců stanic nenaladí nic!

Osobně tedy nabídku DAB+ z Mall.cz neoceňuji, spíše odsuzuji jako matoucí a určitě si neměli u nikoho šplhnout.  >:(

Hehehehehehe... Ne, tak prostě říkám na Primě nebo kde jsem viděl ohromnou reklamu, ukazovali tam nějaké sekačky na trávu a nočníky pro dítě a kde co a jak u nich všechno je... No a tak říkám, podívám se,
zda mají něco s tunerem DAB+.
A mají, no. Ty přístroje tuner pro DAB+ nejspíše opravdu mají... Předpokládám samozřejmě, že jen pro III.pásmo....
Což ovšem stačí v příhraničí s NSR k zachycení Bavorska nebo Saska, včetně celoněmeckého multiplexu...
Dále v Praze, Hradci Králové a Ústí nad Labem k zachycení Teleko DAB na 11A, 5D a 10A. Samozřejmě nenaldí tisíce stanic, ale pár...
A pokud samozřejmě budou mimo dosah německých vysílačů a těhle 3 vlastně ještě Příbram, tedy 4 v ČR,
tak naladí tu 0.
Ale tuner pro III.Band to nejspíše opravdu má a DAB+ to umí. Neboť je značka DAB+ vidět přímo na přijímači.
Takže mne to přijemně přečkvapilo, že tedy i takovýto, z mého pohledu neschopný a nezajímavý prodejce
/ když si dává reklamu na Primu a spol / má ve své nabídce přijímače pro DAB+.

« Poslední změna: 23. 10. 2013, 13:23:15 od José »
Philips 40PFL5007K/12
DVB-T / Löbau, Ještěd, Černá studnice, Jelení hora /
DVB-S2  Al 105cm / FTA 19,2°E + Sky Link 23,5°E  /

Externí STB Sat Elita 2000 HD  Al 85cm Mascom,
Thor 0,8°W, Free Sat by UPC Direct

Pure Evoke 2S : DR DEUTSCHLAND Dresden 5C,
SACHSEN Löbau 9C, TELEKO DAB Proseč LL


Karel Cibulka

  • Profík
  • *****
  • Příspěvků: 627
  • Fanda bezdrátové komunikace
    • ICQ komunikátor - 405782218
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:Pokus o koupi digitálního přijímače
« Odpověď #295 kdy: 24. 10. 2013, 18:55:32 »
Dnes jsem zapojil exe anténu emme esse směřující na HB a HL na Pure Evoke 2S a je to paráda naladil jsem 5C,11D,12D a k tomu tady ve Stupně i pravděpodobně Příbramské 11A na cca 45% což je super to jsem tu nečekal bohužel RTIcz tu stále nejde z té adresy Zikmunda Wintera kde mají vysílač myslím LM blok a ten to evoke 2s nevzalo,je tu slabý signál vlasně žádný ze z Plzně!
musím říct José je to výborná mašinka,opravdu dobrá volba  :D
Zkusil jsem Dipóly na FM a úlovek je 97.1FM a to Fajn rádio(V) kdy mi tady nehrálo na ostatní ale evoke 2s mi to s mírným šumem přehrálo,což byl další šok... na výkon 180 watt co vysílají z města Plzně z toho tower center nedaleko Doosan arény na štrumcáku  ;) super na to že tu hraje FM Plus na 97.2FM a je to blízko a hraje to bezva!
Někdy zajdu na nedaleký křemelák (Břasy) a tam bych mohl testnout i tu milešovku ta by mohla jí tu taky no uvidíme že  :D
A taky RTIcz by tam mohla jít přímá viditelnost v tom bloku LM  ;)
« Poslední změna: 24. 10. 2013, 19:31:08 od Karel Cibulka »
Jsem rád že věci fungují tak jak mají =)


José

  • Profík
  • *****
  • Příspěvků: 1 719
  • Vivat RADIO 1 !
    • ICQ komunikátor - 73659371
    • Zobrazit profil
    • DAB
    • E-mail
Re:Pokus o koupi digitálního přijímače
« Odpověď #296 kdy: 24. 10. 2013, 20:37:38 »
Dnes jsem zapojil exe anténu emme esse směřující na HB a HL na Pure Evoke 2S a je to paráda naladil jsem 5C,11D,12D a k tomu tady ve Stupně i pravděpodobně Příbramské 11A na cca 45% což je super to jsem tu nečekal bohužel RTIcz tu stále nejde z té adresy Zikmunda Wintera kde mají vysílač myslím LM blok a ten to evoke 2s nevzalo,je tu slabý signál vlasně žádný ze z Plzně!
musím říct José je to výborná mašinka,opravdu dobrá volba  :D
Zkusil jsem Dipóly na FM a úlovek je 97.1FM a to Fajn rádio(V) kdy mi tady nehrálo na ostatní ale evoke 2s mi to s mírným šumem přehrálo,což byl další šok... na výkon 180 watt co vysílají z města Plzně z toho tower center nedaleko Doosan arény na štrumcáku  ;) super na to že tu hraje FM Plus na 97.2FM a je to blízko a hraje to bezva!
Někdy zajdu na nedaleký křemelák (Břasy) a tam bych mohl testnout i tu milešovku ta by mohla jí tu taky no uvidíme že  :D
A taky RTIcz by tam mohla jít přímá viditelnost v tom bloku LM  ;)

Koukám, že jsi pořídil potvůrku, co mám já....
No já jsem s ní také velice spokojený, ale vím cca o 3 negací....

1) Pouze automatické ladění, ale to mají všechny přijímače zn. Pure
2) Některé přijímače, např ,,pamětníkova " Pure Evoke Flow zobrazuje na displey více údajů,
ta naše tam toho zrovna moc neřekne
3) Bacha na automatické aktualizace, může se stát, že se změníci stanice v tom, či onom muxu
a ono je to automaticky změní, pokud to tam bude zapnuté, případně je to změní po zapnutí
a může se stát, tedy na 80% se stane, že to zamrzne. Pak to musíš odpojit i od sítě i vyndat akumulator
a ono se to resetne a chodí to dál. S připojeným aku, to ten reset neudělá a bude to zatuhlé dál.
Philips 40PFL5007K/12
DVB-T / Löbau, Ještěd, Černá studnice, Jelení hora /
DVB-S2  Al 105cm / FTA 19,2°E + Sky Link 23,5°E  /

Externí STB Sat Elita 2000 HD  Al 85cm Mascom,
Thor 0,8°W, Free Sat by UPC Direct

Pure Evoke 2S : DR DEUTSCHLAND Dresden 5C,
SACHSEN Löbau 9C, TELEKO DAB Proseč LL


Tech7

  • Závislák
  • ****
  • Příspěvků: 419
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:Pokus o koupi digitálního přijímače
« Odpověď #297 kdy: 30. 01. 2015, 15:56:46 »
Zdravím všechny DAB fanoušky i zájemce o DAB přijímače.

Nyní se již DAB+ přijímače kupují spolu s rohlíkama! :D



http://www.lidl.cz/cs/nabidka.htm?action=showDetail&id=23808

• zažijte poslech rádia v nové dimenzi a skvělém designu
• řízení přes dálkové ovládání nebo pomocí smartphonu (App Android/iOs) s podporou DLNA
• příjem cca 25.000 rádií a podcastů z celého světa
• vyhledávání podle žánru, lokace i názvu a paměť pro oblíbené stanice (vTuner)
• příjem digitálního rádia DAB+
• UPnP pro snadné přehrávání hudby z domácího počítače nebo síťového disku
• USB vstup pro přehrávání hudby (MP3/WMA/AAC) s možností nabíjení externího přístroje (500 mA)
• ekvalizér s 8 přednastaveními a jedním individuálním nastavením
• přehledný barevný displej 2,4“
• oddělená paměť na ukládání oblíbených stanic (3x 10 míst)
• digitální hodiny – automatické nastavení přes internet
• ovládání pomocí smartphonu - aplikace dostupná zdarma pro Android/iOs SilverCrest IR Control
• včetně dálkového ovládání
• 2x 7W s tereo reproduktory
• 2 časy buzení, funkce opakovaného buzení a Snooze
• možnost propojení s domácí audio sestavou (Line-Out) a připojení externího přístroje (Aux-In)

TECHNICKÉ ÚDAJE:
-- přípojení přes: LAN (RJ45) a WLAN (802.11 a/b/g/n)
-- kódování: WEP, WPA, WPS
-- stereo: 2x 7 W RMS
-- kompatibilní formáty: MP3, WMA, AAC
-- duální pásmo: 2,4 a 5 Ghz
-- timer: 15/30/45/60 min
-- displej: 2,4“, rozlišení 320 x 240
-- přípojka na sluchátka, Aux-In a Line-Out
-- teleskopická tyčová anténa pro VKV a DAB+
-- síťový vypínač na zadní straně
-- rozměry: cca 22 x 12 x 15 cm
-- hmotnost: 1,6 kg

TECHNICKÉ ÚDAJE:
síťový adaptér, dálkové ovládání, 1,8m propojovací kabel (jack 3,5 mm/CINCH)

5 v 1
• internetové rádio
• digitální rádio DAB+
• FM tuner s RDS
• přehrávání z USB
• síťový přehrávač

CELÝ SVĚT U VÁS DOMA
Chcete si poslechnout jazz, přeladit na rock a skončit u tradiční indické hudby? Máte chuť na maďarský punk, francouzsky hip-hop nebo sambu z Ria? Nebo si chcete zlepšit angličtinu poslechem originálních zpráv? S internetovým rádiem zažijete nekonečnou svobodu a procestujete celý svět v pohodlí obývacího pokoje.

CO JE DIGITÁLNÍ VYSÍLÁNÍ DAB?
Jedná se o pozemní digitální vysílání, které v blízké budoucnosti nahradí klasické FM-VKV vysílání. Předností je vyšší kvalita zvuku bez šumu, dostupnost stanic, které v běžném éteru nenaleznete (dětské stanice, mluvené slovo či žánrové stanice), možnost záznamu zvuku, snadná volba stanice a možnost vysílání doplňujících informací. Již dnes je digitální vysílání dostupné pro 5,8 miliónu obyvatel České republiky.
« Poslední změna: 30. 01. 2015, 16:00:30 od Tech7 »
DVB-T: Intel Core i3-530, TechniSat AirStar2, AVerTV Volar HD Pro
DAB: Iriver B20, Iriver B20, Pure One Mini Series II, Tesco DR1403R-CE


Stasi-DDR

  • Profík
  • *****
  • Příspěvků: 1 030
    • Zobrazit profil
Re:Pokus o koupi digitálního přijímače
« Odpověď #298 kdy: 30. 01. 2015, 16:46:55 »
Velkou(!!!) vadou na "kráse" tohohle "Lídl-šuntu" je to, že nemá L-band, takže pro potencionální posluchače na Moravě a Slezsku je nepoužitelný a tudíž i v prodejnách Lídl v této oblasti neprodejný! Jak Brno, tak i Lysá Hora vysílají jen v L pásmu.  ;D ;D ;D
Veďte mě, následujte nebo jděte z cesty!


Dan Rozsíval

  • Profík
  • *****
  • Příspěvků: 1 838
    • Zobrazit profil
Re:Pokus o koupi digitálního přijímače
« Odpověď #299 kdy: 30. 01. 2015, 16:50:36 »
To se budou někteří divit proč to nehraje.   ;D
DVB-S: 2x GM 9080 a GI Voyager II:  Toroidal T-90: 28.2E,23.5E,19.2E,16E,13E,9E,7E,5E,1W,4/5W,12.5W,15W + 39E,42E,46E,52E.
DVB-T: Dibox T-22,T-30: MUX1,2,3,4,RS7,RS8.