Autor Téma: Úroveň obsahu serveru DigiZone.cz  (Přečteno 118910 krát)

Alex Gaga

  • Profík
  • *****
  • Příspěvků: 726
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:Úroveň obsahu serveru DigiZone.cz
« Odpověď #135 kdy: 29. 05. 2014, 17:16:41 »
Takže jsem tu krátce, už mam černej puntík (za údajné sprosté slovo, ale nejsem si toho vědom - na tohle jsem opatrný) no a pak ještě ty komentáře k článkům, které si nikdo nepřečte, protože než příspěvek schválí schvalovač, tak článek zmizí v hlubinách historie :D

Otázka: Pokud zaplatím 50Kč za článek, okopíruju text, vložím ho sem na forum, asi tento čin nebude mít kladný ohlas ze strany redakce, což?
To je tady naprostá klasika, sám jsem před 4 dny něco napsal a dodneška to schválené není a téma kdesi dávno zapomenuté. Osobně to samozřejmě přežiju :D , ale už toto je pro mě signál, že důvěryhodnost zdejšího webu není moc velká neboli pokud bych uvažoval o zakoupení placeného obsahu, tak zde by to určitě nebylo. Možná až v budoucnu po výměně vedení DZ. Je to samozřejmě čistě můj soukromý názor.

http://i.nahraj.to/f/Hqi.jpg

Reklama

  • Stálý člen
  • *****
  • Příspěvků: 0


BeatJ

  • Profík
  • *****
  • Příspěvků: 910
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:Úroveň obsahu serveru DigiZone.cz
« Odpověď #136 kdy: 29. 05. 2014, 18:32:20 »
To je opravdu smutne s tim schvalovanim..
DISKUZNÍ SKUPINA DAB+   https://www.facebook.com/groups/1296962067091947/
Yamaha T-D500 + Rotel RT-12 pro Síťové přehrávání, FM, DAB+
Kathrein AV12, Emme Esse 15RB3 pro DAB+ III.pásmo
Kathrein ABH01 a XMUX pro FM


Jiří V.

  • Nováček
  • *
  • Příspěvků: 7
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:Úroveň obsahu serveru DigiZone.cz
« Odpověď #137 kdy: 30. 05. 2014, 16:10:42 »
Takže jsem tu krátce, už mam černej puntík (za údajné sprosté slovo, ale nejsem si toho vědom - na tohle jsem opatrný) no a pak ještě ty komentáře k článkům, které si nikdo nepřečte, protože než příspěvek schválí schvalovač, tak článek zmizí v hlubinách historie :D

Otázka: Pokud zaplatím 50Kč za článek, okopíruju text, vložím ho sem na forum, asi tento čin nebude mít kladný ohlas ze strany redakce, což?
To je tady naprostá klasika, sám jsem před 4 dny něco napsal a dodneška to schválené není a téma kdesi dávno zapomenuté. Osobně to samozřejmě přežiju :D , ale už toto je pro mě signál, že důvěryhodnost zdejšího webu není moc velká neboli pokud bych uvažoval o zakoupení placeného obsahu, tak zde by to určitě nebylo. Možná až v budoucnu po výměně vedení DZ. Je to samozřejmě čistě můj soukromý názor.

http://i.nahraj.to/f/Hqi.jpg


Však já s přispíváním do diskuse pod články už rezignoval. To už opravdu můžu rozesílat maily nebo dokonce dopisy přes Českou poštu.
Pochopil bych to v Číně z politickýho důvodu. Ale rozhodně tam nemají opatření proti spammerům takové jako tady. Opravdu toto řešení vidim poprvé.


Karel Cibulka

  • Profík
  • *****
  • Příspěvků: 627
  • Fanda bezdrátové komunikace
    • ICQ komunikátor - 405782218
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:Úroveň obsahu serveru DigiZone.cz
« Odpověď #138 kdy: 30. 05. 2014, 16:21:48 »
Takže jsem tu krátce, už mam černej puntík (za údajné sprosté slovo, ale nejsem si toho vědom - na tohle jsem opatrný) no a pak ještě ty komentáře k článkům, které si nikdo nepřečte, protože než příspěvek schválí schvalovač, tak článek zmizí v hlubinách historie :D

Otázka: Pokud zaplatím 50Kč za článek, okopíruju text, vložím ho sem na forum, asi tento čin nebude mít kladný ohlas ze strany redakce, což?
To je tady naprostá klasika, sám jsem před 4 dny něco napsal a dodneška to schválené není a téma kdesi dávno zapomenuté. Osobně to samozřejmě přežiju :D , ale už toto je pro mě signál, že důvěryhodnost zdejšího webu není moc velká neboli pokud bych uvažoval o zakoupení placeného obsahu, tak zde by to určitě nebylo. Možná až v budoucnu po výměně vedení DZ. Je to samozřejmě čistě můj soukromý názor.

http://i.nahraj.to/f/Hqi.jpg


Však já s přispíváním do diskuse pod články už rezignoval. To už opravdu můžu rozesílat maily nebo dokonce dopisy přes Českou poštu.
Pochopil bych to v Číně z politickýho důvodu. Ale rozhodně tam nemají opatření proti spammerům takové jako tady. Opravdu toto řešení vidim poprvé.


Ten kdo to schvaluje evidentně nestíhá,tak se holt nedivte že vám to neposvětí,má spousty práce děkuji i já toto holt respektuji je to fakt  :)
Jsem rád že věci fungují tak jak mají =)


Alex Gaga

  • Profík
  • *****
  • Příspěvků: 726
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:Úroveň obsahu serveru DigiZone.cz
« Odpověď #139 kdy: 30. 05. 2014, 16:43:58 »
Když to evidentně nestíhá (navíc to jistě není záležitost jednoho člověka), tak nemá takovou funkcionalitu vedení DZ vůbec zavádět. Samozřejmě je to jejich web, mohou si dělat co uznají sami za vhodné, ale na image jim to rozhodně nepřidá...

Reklama

  • Stálý člen
  • *****
  • Příspěvků: 0


Jiří V.

  • Nováček
  • *
  • Příspěvků: 7
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:Úroveň obsahu serveru DigiZone.cz
« Odpověď #140 kdy: 30. 05. 2014, 16:44:52 »
Citace
Ten kdo to schvaluje evidentně nestíhá,tak se holt nedivte že vám to neposvětí,má spousty práce děkuji i já toto holt respektuji je to fakt  :)

Jistě, práce nad hlavu, však proč si schvalováním přidělávat další, když to jde jednodušeji, že? Dneska je in dělat vše složitěji. :p


Alex Gaga

  • Profík
  • *****
  • Příspěvků: 726
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:Úroveň obsahu serveru DigiZone.cz
« Odpověď #141 kdy: 02. 06. 2014, 09:02:18 »
Zdejší redakce musí mít opravdu práce nad hlavu, protože u příspěvků z 25.5.2014 (http://www.digizone.cz/clanky/dvb-t2-zatim-se-zda-ze-vitezi-myslenka-casu-dost/nazory/#n1) stále nic nového :D  Možná bude lepší, když každý příspěvek rovnou postnu i do fóra a pak již na schvalování nemusí nikdo plýtvat svým drahocenným časem :D


Lukáš Polák

  • Profík
  • *****
  • Příspěvků: 2 688
  • Bývalý redaktor DigiZone.cz, nyní Český rozhlas
    • Zobrazit profil
    • Digitální rádio
    • E-mail
Re:Úroveň obsahu serveru DigiZone.cz
« Odpověď #142 kdy: 02. 06. 2014, 09:24:19 »
Kromě problémových jedinců jsou samozřejmě příspěvky schvalovány co nejdříve je to možné.
Od září 2007 do ledna 2016 byl redaktorem DigiZone.cz. O oblast digitálního vysílání se zajímá již od roku 2001. Od února 2016 má na starosti web Českého rozhlasu Digital: http://www.rozhlas.cz/digital/


Alex Gaga

  • Profík
  • *****
  • Příspěvků: 726
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:Úroveň obsahu serveru DigiZone.cz
« Odpověď #143 kdy: 02. 06. 2014, 09:28:50 »
Potom by bylo korektní napsat do pravidel, že se příspěvky neschvalují dle obsahu, ale dle dotyčného, který je píše (resp. dle redaktora, který má s dotyčným nějaké osobní spory, které si takto řeší) :)


Karel Cibulka

  • Profík
  • *****
  • Příspěvků: 627
  • Fanda bezdrátové komunikace
    • ICQ komunikátor - 405782218
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:Úroveň obsahu serveru DigiZone.cz
« Odpověď #144 kdy: 02. 06. 2014, 09:55:43 »
Máte za potřebí se tady hádat pak jste zrálo pro dr.Chocholoušek
Jsem rád že věci fungují tak jak mají =)


Alex Gaga

  • Profík
  • *****
  • Příspěvků: 726
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:Úroveň obsahu serveru DigiZone.cz
« Odpověď #145 kdy: 02. 06. 2014, 09:58:20 »
Máte za potřebí se tady hádat pak jste zrálo pro dr.Chocholoušek
Nejde o žádné dohadování, ale o to, že buď je schvalování příspěvků opatření kvůli spamu, anebo je to nástroj k osobnímu vyřizování účtů. A to by bylo dobré vědět dřív, než se tady člověk zaregistruje a začne cokoliv psát.


Karel Cibulka

  • Profík
  • *****
  • Příspěvků: 627
  • Fanda bezdrátové komunikace
    • ICQ komunikátor - 405782218
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:Úroveň obsahu serveru DigiZone.cz
« Odpověď #146 kdy: 02. 06. 2014, 22:03:20 »
Máte za potřebí se tady hádat pak jste zrálo pro dr.Chocholoušek
Nejde o žádné dohadování, ale o to, že buď je schvalování příspěvků opatření kvůli spamu, anebo je to nástroj k osobnímu vyřizování účtů. A to by bylo dobré vědět dřív, než se tady člověk zaregistruje a začne cokoliv psát.


Ano je tu jistá spamová historie,kdysi když to bylo bez registrace tak toho využívali různí spameři kteří zaplevelovali diskuzi a když se vymezil prostor tak měnili nicky a sítové připojení a pro to ta obezřetnost a taky nezájem sponzorů sponzorovat tento web vedl majitelé ke zpoplatnění stránek aby se web udržel nad hladinou a aby se noví diskutující tzv. Prověřili tak je tu schválení,samozřejmě je tu možnost ban na měsíc pro všechny diskutéry pokud hrubě poruší pravidla vědšinou slušného chování a vyjadřování ve smyslu vulgarit předně,ne spisovné češtiny,není to přece lingvistický web jazyka českého ale i tak občas diskutéří rádi upozorní na spisovnost že to není v pořádku dle spisovné češtiny  :D pro to.
Takže záleží na vás jestli web DIGIZONE.CZ je atraktivní i za cenu tohoto omezení nováčků a prakticky dodržování slušného chování v diskuzních příspěvcích tak rádi vás tu uvítáme s vlasním slušným názorem na věc a téma Děkujeme  ;)
Jsem rád že věci fungují tak jak mají =)


Daniel Kulhánek

  • Profík
  • *****
  • Příspěvků: 609
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:Úroveň obsahu serveru DigiZone.cz
« Odpověď #147 kdy: 04. 06. 2014, 20:52:13 »
Máte za potřebí se tady hádat pak jste zrálo pro dr.Chocholoušek
Nejde o žádné dohadování, ale o to, že buď je schvalování příspěvků opatření kvůli spamu, anebo je to nástroj k osobnímu vyřizování účtů. A to by bylo dobré vědět dřív, než se tady člověk zaregistruje a začne cokoliv psát.


Ano je tu jistá spamová historie,kdysi když to bylo bez registrace tak toho využívali různí spameři kteří zaplevelovali diskuzi a když se vymezil prostor tak měnili nicky a sítové připojení a pro to ta obezřetnost a taky nezájem sponzorů sponzorovat tento web vedl majitelé ke zpoplatnění stránek aby se web udržel nad hladinou a aby se noví diskutující tzv. Prověřili tak je tu schválení,samozřejmě je tu možnost ban na měsíc pro všechny diskutéry pokud hrubě poruší pravidla vědšinou slušného chování a vyjadřování ve smyslu vulgarit předně,ne spisovné češtiny,není to přece lingvistický web jazyka českého ale i tak občas diskutéří rádi upozorní na spisovnost že to není v pořádku dle spisovné češtiny  :D pro to.
Takže záleží na vás jestli web DIGIZONE.CZ je atraktivní i za cenu tohoto omezení nováčků a prakticky dodržování slušného chování v diskuzních příspěvcích tak rádi vás tu uvítáme s vlasním slušným názorem na věc a téma Děkujeme  ;)
Jestli jste to nepoznal, tak pan GAGA je pořád jeden a ten samý Technik TKR... Akorát už asi se stopadesátým Nickem.
« Poslední změna: 04. 06. 2014, 20:54:51 od Daniel Kulhánek »
LCD LG 65´ + SONY STR-GX315
STRONG SRT 8541 + LCD LG 42´
DVB-T2 (STA) Ještěd, Černá studnice, Špičák(Česká Lípa)


Karel Cibulka

  • Profík
  • *****
  • Příspěvků: 627
  • Fanda bezdrátové komunikace
    • ICQ komunikátor - 405782218
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:Úroveň obsahu serveru DigiZone.cz
« Odpověď #148 kdy: 05. 06. 2014, 01:24:10 »
Jestli někdo má potřebu neustále psát to svoje tak to je jasný spam.otázkou zůstává kdo tady ten spam bude krotit. Když na to nejsou lidé.  :D :D
Jsem rád že věci fungují tak jak mají =)


Karel Cibulka

  • Profík
  • *****
  • Příspěvků: 627
  • Fanda bezdrátové komunikace
    • ICQ komunikátor - 405782218
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:Úroveň obsahu serveru DigiZone.cz
« Odpověď #149 kdy: 05. 06. 2014, 02:23:07 »
Tak :Dže co takhle NEreagovat a nechat bez odezvy.to by bylo tragédie pro tyto pisálky  :D
Jsem rád že věci fungují tak jak mají =)